نمایش همه
 • 22 ۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۴:۰۲

  برگزاری هشت دوره آموزش تخصصی در حوزه قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه، بر اساس برنامه ابلاغی از سوی وزارت متبوع مبنی بر برگزاری دوره های آموزش قرآن کریم ویژه کارکنان دولت (ضمن خدمت)، دانشجویان و اساتید، هشت دوره آموزش تخصصی در حوزه قرآن و عترت در واحد های تابعه متقاضی در حال برگزاری است.

 • 22 ۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۳:۵۹

  اتمام مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه ها

  کسب رتبه دوم ثبت اثر در بخش اساتید این دوره از جشنواره

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه، بر اساس برنامه ابلاغی از سوی وزارت متبوع مبنی بر برگزاری جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، مرحله دانشگاهی مسابقات بیست و دومین جشنواره مذکور به پایان رسید.

 • جلسه شورای معاونین دانشجویی و فرهنگی ۱۳۹۵-۰۴-۳۰ ۱۱:۴۳

  برگزاری سی و یکمین جلسه شورای معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشکده ها

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: سی و یکمین جلسه شورای معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشکده ها در روز دوشنبه مورخ 28 تیر ماه در اتاق شورای معاونت برگزار گردید.

 • دبیران شورای صنفی خوابگاه امام علی(ع) ۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۰:۲۱

  برگزاری جلسه معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با اعضای شورای صنفی مجتمع خوابگاهی امام علی(ع)

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به همراه مدیران این حوزه جلسه ای را با اعضای شورای صنفی مجتمع خوابگاهی امام علی(ع) در روز دوشنبه هفدهم خرداد ماه برگزار نمود.

 • یادواره شهیدمظلوم دکتر بهشتی و شهدای هفتم تیر ۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۰:۴۵

  یادواره شهیدمظلوم دکتر بهشتی و شهدای هفتم تیر

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: در آستانه هفتم تیرماه یادواره شهید بهشتی و تجدید میثاق با شهدای هفتم تیر با حضور دانشگاهیان دو دانشگاه مزین به نام شهیدمظلوم انقلاب، در بهشت زهرا و جوار آرامگاه شهدای هفتم تیر برگزار شد.

 • ایدز ۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۰:۲۵

  دومین گردهمایی بین المللی و ششمین سمینار سراسری ایدز

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دومین گردهمایی بین المللی و ششمین سمینار سراسری ایدز از تاریخ 17 لغایت 19 آذر ماه 95 برگزار خواهد شد.

 • عکس ۱۳۹۵-۰۲-۱۱ ۱۳:۵۹

  برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید دانشجویی و فرهنگی با حضور ریاست دانشگاه

  به گزارش مفدا روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه، اعضای هیات رئیسه و جمعی از مدیران و کارکنان ستادی دانشگاه در روز شنبه چهارم اردیبهشت ماه در تالار شهیدبهشتی برگزار شد.