نمایش همه
 • تیتر 10 ۱۳۹۶-۰۴-۱۴ ۰۹:۳۵

  دانشجویی،

  دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی

  به گزارش مفدا لارستان، دانشجویان علاقمند به نشریات دانشجویی می توانند جهت پیگیری اخبار و اطلاعات رسانه و نشریات دانشجویی به این آدرس مراجعه فرمایند. titr10.ir

 • تیتر 10 ۱۳۹۶-۰۴-۱۴ ۰۹:۱۵

  دانشجویی؛

  دبیر دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی" تیتر ۱۰"منصوب شد

  مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی، مصطفی رهبر سرپرست اداره مشارکت‌های دانشگاهیان اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت را به سمت "دبیر دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی؛ تیتر ۱۰" منصوب کرد.

 • نشریات ستادی- لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۸ ۱۰:۳۸

  نشریه "فانوس" شماره 01/ گاهنامه علمی و فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی یزد

  نشریه "فانوس" شماره 01/ گاهنامه علمی و فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی یزد

 • امر به معروف و نهی از منکر- لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۸ ۱۰:۲۶

  برگزاری جلسه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، 4 اسفند ماه، جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور روسا، رابطین برخی از ادارات و فاطمه سدیدی رابط امر به معروف و نهی از منکر دانشکده علوم پزشکی لارستان در ساعت 9 صبح آغاز شد. در ابتدا سرگرد امیر جاهدی دبیر ستاد شهرستان ضمن خوش آمد به حضار، مصوبات جلسه قبل را قرائت نمود. در ادامه برخی از حضار در مورد عنوان جلسه فعالیت ستاد امر به معروف در ایام عید نوروز، پیشنهاداتی ارائه دادند و مشکلات موجود در شهرستان عنوان شد. برخی از ادارات موظف به پاسخگویی در خصوص موارد مطروحه شدند. در انتها حجت السلام والمسلمین موسوی، امام جمعه شهرستان، ضمن تشکر از حضور حضار گرامی، با جمع بندی مطالب مطرح شده، جلسه را در ساعت 11:15 به پایان رساندند.

 • دانشکده علوم پزشکی لارستان ۱۳۹۵-۰۶-۱۶ ۰۵:۵۹

  به همت ستاد اقامه نماز دانشکده علوم پزشکی لارستان

  مراسم پر فیض زیارت عاشورا در دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار شد

  به گزارش مفدا لارستان، صبح امروز  مراسم معنوی و پربرکت زیارت عاشورا به همت ستاد اقامه نماز دانشکده با حضور پررنگ پرسنل در محل نمازخانه دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار شد.