نمایش همه
 • بیرجند/ اینفوگرافیک هفته قلب ۱۳۹۷-۰۷-۱۲ ۱۲:۴۰

  علائم هشدار دهنده حمله قلبی در مردان

 • رئیس جمهور ۱۳۹۷-۰۱-۱۴ ۱۱:۳۹

  گزیده پیام نوروزی رئیس جمهور به مناسبت حلول سال ۱۳۹۷

  رئیس‌جمهوری در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال ۱۳۹۵هجری شمسی با تشریح بخشی از دستاوردهای بزرگ ملت ایران در سالی که گذشت، تاکید کرد که سال ۹۵، سال «امید و تلاش» است تا ایرانی شایسته این ملت بزرگ بسازیم.اینفوگرافی حاضر گزیده‌ای از پیام نوروزی رئیس جمهور حسن روحانی است.

 • بیانات رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی ۱۳۹۷-۰۱-۱۴ ۱۱:۳۶

  گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی؛ نوروز ۹۷

  در نخستین روز سال ۱۳۹۷، سال «حمایت از کالای ایرانی» رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر چهارشنبه یکم فروردین‌ماه با حضور در حرم مطهر حضرت علی‌بن‌موسی الرضا علیه‌السلام در جمع زائران و مجاوران این حرم نورانی سخنرانی کردند.گزیده‌ای از این سخنرانی را در اینفوگرافی حاضر مشاهده می‌کنید.

 • حمایت از کالای ایرانی ۱۳۹۷-۰۱-۱۴ ۱۱:۳۴

  چگونگی حمایت از کالای ایرانی

  رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام آغاز سال ۱۳۹۷ هجری شمسی، با تبریک به همه هم‌میهنان و ایرانیان و آرزوی نوروزی شاد و شیرین و سالی پر از خیر و برکت، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری کردند. اینفوگرافی حاضر به چگونگی حمایت از کالای ایرانی می‌پردازد.

 • مهمترین اقدامات پایدار سازمان جهانی بهداشت در سال 2017 ۱۳۹۶-۱۱-۲۸ ۱۰:۵۸

  مهمترین اقدامات پایدار سازمان جهانی بهداشت در سال ۲۰۱۷

  اینفوگرافی حاضر چکیده‌ای از مهمترین فعالیت های سازمان بهداشت جهانی (WHO) در سال ۲۰۱۷ میلادی می‌باشد.

 • میانمار ۱۳۹۶-۰۸-۰۹ ۱۱:۵۰

  نگاهی به بحران در میانمار

  میانمار از سال ۲۰۱۲ درگیر شورش های داخلی مرگ آوری بوده است ۸۹ درصد از مردم میانمار بودایی هستند وشورش های داخلی میانمار همه بر سر اختلافات بودایی ها با مسلمانان است و مسلمانان میانماری چندین سال است که توسط بودایی ها کشته و سوزانده می شوند. در اینفوگرافی زیر سعی بر آن شده که پس از معرفی میانمار به بررسی شرایط مسلمانان در میانمار پرداخته شود.

 • ازدواج ۱۳۹۶-۰۸-۰۹ ۱۱:۴۶

  نظرات رهبر انقلاب درباره ازدواج جوانان

  ازدواج یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها در زندگی هر فردی است؛ انتخابی که نیاز به شناخت و آشنایی طرفین در آن ضروری است و هر یک از دختران و پسران باید در دامنه‌ای از زیربناهای اعتقادی، اخلاقی، خانوادگی، فکری و شخصیتی دارای همسانی و هماهنگی با یکدیگر باشند.حضرت آیت الله خامنه‌ای در ابلاغیه سیاست‌های کلی خانواده، ترویج ازدواج موفق و آسان برای جوانان را یکی از مواردی دانستند که جهت حرکت نظام باید معطوف به آن باشد.مجموعه نظرات رهبر انقلاب درباره ازدواج را در اینفوگرافی زیر مطالعه کنید.