نمایش همه
 • علیرضا رحمانیان کوشکی ۱۳۹۸-۰۲-۲۹ ۱۵:۱۹

  بهار همدلی/ دبیر انجمن علمی دانشجویی کشوری دندانپزشکی:

  از طریق پویش ملی بهار همدلی زحمات مردم را جبران می‌کنیم

  علیرضا رحمانیان گفت: تمام مردم ایران برای این خاک زحمت کشیده‌اند، حاصل زحمات این مردم منجر به این شده که ما دانشجویان می‌توانیم تحصیل کنیم و وارد جامعه درمانی کشور شویم. خوب است بتوانیم زحمات این مردم را به نحوی جبران کنیم و سقفی که از آنها گرفته شده به آنها برگردانیم.

 • بختیاری قهرمان المپیاد ۱۳۹۸-۰۲-۲۹ ۱۱:۲۶

  قهرمان رشته کشتی آزاد المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت

  با پیوستن به پویش ملی بهار همدلی، با هم‌وطنان سیل زده ابراز همدردی کنیم

  یزدان بختیاری قهرمان رشته کشتی آزاد سیزدهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی با اشاره حرکت خلاقانه و انساندوستانه برخی از فعالان دانشجویی در راه‌اندازی کمپین ملی بهار همدلی، گفت: از جامعه دانشگاهی کشور می‌خواهم با پیوستن به این پویش وجمع آوری کمک‌های نقدی، با هم‌وطنان سیل زده ابراز همدردی کنند.

 • مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ۱۳۹۸-۰۲-۲۹ ۱۰:۱۴

  ساخت خوابگاه ۴۰۰ نفره در پردیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل/پرداخت ۱۵ میلیارد ریال وام تحصیلی به دانشجویان

  مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: خوابگاه استاندارد دانشجویی به ظرفیت ۴۰۰ نفر برای اسکان دانشجویان دختر در محل پردیس دانشگاه احداث می‌شود. همچنین سال گذشته بیش از ۱۵ میلیارد ریال وام تحصیلی به متقاضیان، پرداخت شد

 • صنعتی ۱۳۹۸-۰۲-۲۸ ۰۰:۱۳

  کارشناس طب سنتی در گفتگو با مفدا:

  توصیه‌های طبی بسیاری در دین وجود دارد که صحت آنها باعلوم جدید نیز اثبات شده است

  محمدرضا صنعتی کارشناس طب ایرانی در بخش سلامت بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به خبرنگار مفدا گفت: توصیه‌های مفید بسیاری در دین وجود دارد که صحت آنها باعلوم جدید نیز اثبات شده است.

 • بهادر منصوریان ۱۳۹۸-۰۲-۲۶ ۱۱:۴۹

  پویشی ملی/دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی اسدآباد:

  پیوستن به پویش ملی بهار همدلی امری واجب و ضروری است

  دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی اسدآباد با اشاره به اقدام ستودنی فعالان دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی در تشکیل کمپین ملی بهار همدلی گفت: پیوستن به این کمپین و کمک به آسیب‌دیدگان سیل اخیر، امری واجب و ضروری است.

 • علی اصغر کاید خورده ۱۳۹۸-۰۲-۲۵ ۱۴:۱۴

  دانشجوی مخترع دانشکده علوم پزشکی بهبهان:

  دانشجویان برای اجرای ایده‌هایشان منتظر حمایت هیچ ارگانی نباشند/ اختراع ما باعث صرفه‌جویی اقتصادی قابل توجهی خواهد شد

  کاید خورده با ذکر این نکته که ۶۰ تا ۷۰ درصد وقت خود را صرف نوشتن مقالات علمی و اختراعاتش می‌کند، گفت: دانشجویان ما از لحاظ فکر و ایده در سطح بالایی قرار دارند، اما منتظر می‌مانند که یک منبع حقوقی و دانشگاهی از آنها حمایت کنند. توصیه من دانشجویان بافکر و ایده این است که هیچ وقت و هرگز منتظر حمایت ارگان‌ها نمانید، از خودتان هزینه کنید و بدانید که ارزش دارد، منتظر نهادهای دولتی نمایند. اگر اسپانسری پیدا شد که هزینه‌ها را بر می‌گرداند. اگر هم پیدا نشد مطمئن باشید سودش را یک جایی می‌بینید.

 • فرهنگ فر ۱۳۹۸-۰۲-۲۴ ۱۰:۴۰

  نزدیک شدن دلها یکی از نتایج مشارکت در پویش ملی بهار همدلی است

  سیدمحمدرضا فرهنگ فر دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در آیه ۶۳ سوره انفال آمده است: «لو انفقت ما فی الارض جمیعا ما الفت بین قلوبهم و لکن الله الف بینهم إنه عزیز حکیم» یعنی خداوند بر مؤمنان منت نهاد و دل های آنان را به واسطه ایمان نزدیک گرداند. همین آیه موتور محرکه شکل گیری پویشها و جنبش‌ها برای کمک به سایر مؤمنان است و شرکت دراین پویش می تواند تجلی زیبایی از نزدیکی دلها باشد.

 • سعید یزدان تبار دبیر انجمن علمی ئرستاری کشوری ۱۳۹۸-۰۲-۲۴ ۰۴:۳۲

  دبیر انجمن علمی پرستاری کشور:

  پویش ملی بهار همدلی بهترین راه‌حل در حمایت از سیل‌زدگان است

  دبیر انجمن علمی پرستاری کشوری گفت: پویش ملی بهار همدلی بهترین راه‌حل ممکن بود چرا که اقدامات دیگر در راستای اسکان موقت یا رساندن پوشاک و وسایل گرمایشی برای سیل‌زدگان است اما این پویش به‌منظور ساخت مسکن برای آسیب‌دیدگان سیل راه‌اندازی شد.

 • پوستر پویش ملی بهار همدلی ۱۳۹۸-۰۲-۲۳ ۱۰:۱۱

  بهار همدلی/ متخصص بیهوشی قلب و استاد رشته بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی ایران:

  مشارکت و همدلی مردم در پویش بهار همدلی، تحمل سختی را برای مردم آسیب دیده آسان می‌کند

  دکتر علی صادقی اظهار داشت: وقتی جامعه می‌بیند قشری که در مشاغل سخت پزشکی هستند برای کمک به هموطنان گرفتار خود کمک و تلاش می‌کنند، آنها نیز تشویق می‌شوند و همه با تشریک مساعی در مصائب و مشکلات و در شرایط بحرانی به کمک هم می‌آیند. این مشارکت و همدلی تحمل سختی را هم برای مردم آسیب دیده آسان می‌کند.

 • حسینی دبیر شورای صنفی اصفهان ۱۳۹۸-۰۲-۲۳ ۰۹:۲۸

  دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

  جریان دانشجویی با راه‌اندازی کمپین ملی بهار همدلی، بخشی از آلام سیل‌زدگان را تسکین بخشند

  دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره اقدام ستودنی جمعی از فعالان نهادهای دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در راه‌اندازی کمپین ملی بهار همدلی برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی جهت ساخت خانه‌های مسکونی برای سیل‌زدگان گفت: جریان دانشجویی، نه تنها طلایه دار عرصه علمی، بلکه سرباز همیشه بیدار در همه آوردگاه‌هایی است که آرامش و امنیت جامعه را برقرار می‌کند.

 • پویش ملی بهار همدلی ۱۳۹۸-۰۲-۲۲ ۱۲:۳۰

  بهار همدلی/ دبیر انجمن علمی دانشجویی کشوری فناوری اطلاعات سلامت:

  یکی از ماموریت‌های دانشگاه، گره گشایی از مشکلات کشور است

  محمدجواد حیدری اظهار داشت: یکی از ماموریت‌های اصلی دانشگاه خارج از رسالت‌های علمی آن در جامعه، به عنوان قوه عاقله که قدرت مشورتی کشور به حساب می‌آید، گره‌گشایی از مشکلاتی است که در کشور ایجاد می‌شود. بدیهی است که مدیریت بحران یکی از مسائل بسیار مهم کشورمان است و دانشگاه نمی تواند در مورد این موضوع بسیار مهم و راهبردی بی تفاوت باشد.

 • دارت ۱۳۹۸-۰۲-۲۲ ۱۱:۴۲

  به مناسبت گرامیداشت هفته خوابگاه‌ها‏ صورت گرفت

  برگزاری مسابقات ورزشی در سطح خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  به مناسبت گرامیداشت هفته خوابگاه‌های دانشجویی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی در ۱۵ رشته برای دانشجویان، در سطح خوابگاه‌ها کرده است.

 • حمید رضا مرتضوی فرد ۱۳۹۸-۰۲-۲۲ ۰۹:۲۱

  قهرمان رشته کشتی المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت:

  پویش ملی بهارهمدلی‏‎؛ نمادی از همبستگی ومشارکت دانشگاهیان علوم پزشکی

  قهرمان رشته کشتی سیزدهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با اعلام پیوستن به کمپین ملی بهار همدلی گفت: این پویش ملی، نمادی از همبستگی ومشارکت دانشگاهیان علوم پزشکی است.

 • خوابگاه دانشجویی ۱۳۹۸-۰۲-۲۱ ۱۴:۳۶

  به مناسبت هفته خوابگاه‌ها

  خوابگاه‌های نمونه و برتر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی می‌شوند

  مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع دانشگاه به مناسبت گرامیداشت هفته خوابگاه‌ها، گفت: در هفته جاری، خوابگاه‌های نمونه و برتر دانشگاه معرفی و طی مراسمی از ساکنان این خوابگاه‌ها تجلیل به عمل می‌آید.

 • تقی زاده ۱۳۹۸-۰۲-۲۱ ۱۴:۱۱

  در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن،

  از پرچم کانون‌های مذهبی وزارت بهداشت رونمایی می‌شود

  محمدرضا تقی زاده دبیر کانون‌های مذهبی وزارت بهداشت گفت: در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از پرچم کانون‌های مذهبی وزارت بهداشت رونمایی می‌شود.

 • امیرحسین مازندرانی ۱۳۹۸-۰۲-۲۱ ۰۶:۲۷

  پویش ملی/ قهرمان المپیاد ورزش‌های قهرمانی سال ۹۷

  پویش ملی بهار همدلی، دریچه‌ای برای کمک به مردم سیل زده است

  امیرحسین مازندرانی دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گلستان و قهرمان المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت گفت: پویش ملی بهار همدلی، راه و دریچه‌ای برای کمک به مردم سیل‌زده کشور است.

 • علی پروهان دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی تهران ۱۳۹۸-۰۲-۲۰ ۱۱:۵۲

  بهارهمدلی/دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی تهران:

  کمپین ملی بهار همدلی قدمی بزرگ جهت تسکین بخشی از آلام سیل زدگان است

  دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به وقوع سیل اخیر که موجب ویرانی و تخریب روستاها و خانه‌های مسکونی شده است، گفت: تشکیل کمپین ملی بهار همدلی که توسط دانشجویان رقم خورده است، قدمی بزرگ وارزشمند جهت تسکین بخشی از آلام سیل زدگان است.

 • مرزبان دبیر شورای صنفی کرمان ۱۳۹۸-۰۲-۱۸ ۱۲:۱۸

  پویش ملی/ دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:

  از دانشجویان می‌خواهم با پیوستن به پویش ملی بهارهمدلی قدمی در کار خیر بردارند

  دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از دانشجویان می‌خواهم با پیوستن به پویش ملی بهار همدلی که اقدامی انساندوستانه جهت کمک به مردم سیل‌زده کشور برای احداث منازل مسکونی است، قدمی در کار خیر بردارند.

 • محمد مهدی صالحی ۱۳۹۸-۰۲-۱۸ ۱۰:۵۸

  بهار همدلی/ دبیر انجمن علمی دانشجویی هوشبری کشور:

  پویش ملی بهار همدلی باعث می‌شود دانشجویان به اثرگذاری خود در جامعه پی ببرند

  محمد مهدی صالحی خاطر نشان کرد: اینکه دانشجویان به عنوان پایین‌ترین هرم در جامعه دانشگاهی و سازنده آینده کشور در این پویش‌ها شرکت کنند آینده پرباری را برای پویش‌هایی از این دست به بار می‌آورد؛ چرا که دانشجویان به قدرت خود به عنوان دانشجو پی می‌برند، اثرگذاری خود را در جامعه حس می‌کنند و می‌فهمند که می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. این باعث تجربه بسیار گرانبهایی برای دانشجویانی می‌شود که آینده ساز این کشور هستند.

 • هفته خوابگاه ۱۳۹۸-۰۲-۱۸ ۱۰:۲۶

  در هفته خوابگاه‌ها از اعضای شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی آبادان تجلیل می‌شود

  برنامه‌های دانشکده علوم پزشکی آبادان به مناسبت هفته خوابگاه‌ها اعلام شد

  به مناسبت هفته خوابگاه‌ها که طی روزهای ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت ماه همزمان در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود، برنامه‌های متنوعی در دانشکده علوم پزشکی آبادان طی مدت یک هفته برگزار خواهد شد که از جمله می‌توان به تقدیر از اعضای شورای صنفی این دانشکده اشاره کرد.

 • بهار همدلی ۱۳۹۸-۰۲-۱۷ ۱۴:۰۹

  بهار همدلی/ قهرمان کشتی المپیاد ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت :

  از قشر دانشگاهی دعوت می‌کنم با پیوستن به پویش بهارهمدلی، به یاری سیل‌زدگان بشتابند

  علیرضا کارخانه قهرمان رشته کشتی المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور گفت: از قشر دانشگاهی دعوت می‌کنم با پیوستن به پویش ملی بهار همدلی، به یاری سیل زدگان بشتابند.

 • محمد حسینی دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی ایران ۱۳۹۸-۰۲-۱۷ ۰۹:۵۱

  بهار همدلی/دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی ایران:

  نمی‌توان گوشه‌ای نشست و فقط نظاره گر بود

  دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به وقوع سیل در روزهای آغازین سال و ایجاد خسارت به مردم سیل‌زده، گفت: زمانی که خودم را در چنین شرایطی فرض می‌کنم و اخبارهای مختلفی در خصوص این بلای طبیعی دنبال می‌کنم، نمی‌توانم گوشه‌ای بیشینم و فقط نظاره گر باشم.

 • نوبخت ۱۳۹۸-۰۲-۱۵ ۱۴:۵۱

  دارنده مدال طلای المپیاد ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت:

  پویش ملی بهارهمدلی، دستاوردهای خوبی به همراه خواهد داشت

  دارنده مدال طلای المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در رشته طناب زنی گفت: پویش ملی بهار همدلی به کمک دانشگاهیان، قطعا دستاوردهای خوبی از خود به‌جای می‌گذارد.

 • محسن حاتمى فارسى دبير شوراى صنفى دانشگاه علوم پزشكى جهرم به پویش ملی بهار همدلی پیوست ۱۳۹۸-۰۲-۱۵ ۱۴:۱۵

  پویش ملی بهارهمدلی/ دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی جهرم

  با کمک نقدی هر چند کوچک ، سهمی در پویش ملی بهار همدلی داشته باشیم

  دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به اقدام ستودنی فعالان دانشجویی در تشکیل کمپین ملی بهارهمدلی گفت:از دانشجویان، کارکنان و اساتید علوم پزشکی درخواست می‌کنم با پیوستن به این پویش، در این کار انسان‌دوستانه نقش مؤثری در کمک به سیل زدگان داشته باشد. ما دانشگاهیان می‌توانیم با یک کمک نقدی کوچک سهمی در پویش ملی بهار همدلی داشته باشیم.

 • مبین درویشی ۱۳۹۸-۰۲-۱۵ ۱۴:۰۴

  پویش ملی/ قهرمان کشتی المپیاد ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت:

  پویش بهارهمدلی با تلاش و همبستگی دانشجویان محقق می‌شود

  مبین درویشی دانشجوی دانشگاه علوم پز شکی شهید بهشتی و قهرمان دارنده مدال طلای کشتی المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی با اشاره به اینکه پویش بهار همدلی با تلاش و همبستگی دانشجویان محقق می‌شود، گفت: امدادرسانی دانشجویان علوم پزشکی به خسارت‌دیدگان سیل اخیر ستودنی است.

 • پدرام فرجی زاده دبیر مجمع تخصصی کانون های فیلم و عکس وزارت بهداشت ۱۳۹۸-۰۲-۱۵ ۱۳:۵۲

  بهار همدلی / دبیر مجمع تخصصی کانون‌های فیلم و عکس وزارت بهداشت:

  زندگی را در مناطق سیل‌زده جاری کنیم / تلاش برای اطلاع‌رسانی دقیق درباره پویش بهار همدلی

  دبیر مجمع تخصصی کانون‌های فیلم و عکس وزارت بهداشت گفت: وظیفه ما دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی همواره این بوده و هست که زندگی را به انسان‌ها و خانواده‌ها بازگردانیم و می‌توانیم با پیوستن به پویش بهار همدلی زندگی را در مناطق آسیب‌دیده از سیل، جاری کنیم

 • آرش نجفی ۱۳۹۸-۰۲-۱۴ ۱۶:۲۸

  بهار همدلی/ دبیر انجمن علمی دانشجویی کشوری رشته اتاق عمل:

  مسئولیت پذیری از ویژگی‌های قشر دانشجوست/ در تلاش برای جلب حمایت فعالان حوزه سلامت هستیم

  آرش نجفی با اشاره به اینکه مسئولیت پذیری یکی از ویژگی‌های قشر دانشجوست، اظهار داشت: دانشجویان با پیگیری‌های خودشان پویش ملی بهار همدلی را ایجاد کردند و تلاش دارند حمایت تمام افرادی را که در حوزه سلامت فعالیت می‌کنند، جلب کنند تا بتوانند با جمع آوری این کمک‌ها و حمایت‌ها، قدم هر چند کوچکی برای ساخت خانه هموطنان سیلزده بردارند.

 • محمودی دبیر مجمع تخصصی کانون های ادبی وزارت بهداشت ۱۳۹۸-۰۲-۱۴ ۱۵:۳۰

  دبیر مجمع تخصصی کانون‌های ادبی وزارت بهداشت:

  پویش بهار همدلی یک حرکت هدفمند است / اساسی‌ترین نیاز سیل‌زدگان «مسکن» است

  دبیر مجمع تخصصی کانون‌های ادبی وزارت بهداشت گفت: یکی از اساسی‌ترین تفاوت‌های پویش بهار همدلی با کمک‌های دیگر، هدفمند بودن آن است و در دوره‌ای ایجاد شده که سیل‌زدگان نیاز جدی به کمک‌های اساسی از جمله تأمین سرپناه دارند.

 • امین قرنفلی دبیر مجمع تخصصی کانون‌های اخلاق حرفه‌ای وزارت بهداشت ۱۳۹۸-۰۲-۱۴ ۱۲:۵۳

  بهار همدلی / دبیر مجمع تخصصی کانون‌های اخلاق حرفه‌ای وزارت بهداشت:

  وظیفه مضاعفی نسبت به سایر کانون‌های فرهنگی داریم / تشکیل کارگروه ویژه پویش در کانون‌های اخلاق

  دبیر مجمع تخصصی کانون‌های اخلاق حرفه‌ای وزارت بهداشت گفت: کانون‌های اخلاق حرفه‌ای وزارت بهداشت وظیفه مضاعفی در پویش بهار همدلی برای خود متصور هستند چراکه معتقدیم دانشجویانی که در حوزه کانون‌های اخلاق حضور دارند تعهدشان بر رفتار حرفه‌ای و کاهش آلام جامعه و مردم بیشتر است.

 • محمدی شورا ۱۳۹۸-۰۲-۱۴ ۱۲:۳۶

  بهارهمدلی/دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  پویش ملی بهار همدلی به تقویت مشارکت دانشجویان در امور خیرخواهانه کمک می‌کند

  دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: پویش ملی بهارهمدلی به تقویت مشارکت دانشجویان در امور خیرخواهانه کمک می‌کند.