نمایش همه
 • طنز و کاریکاتور گفتگو ۱۳۹۷-۱۱-۳۰ ۱۱:۲۸

  یک فعال نشریات دانشجویی؛

  طنز با آفرینش لبخند جرقه یک تفکر نقادانه را در ذهن مخاطب به وجود می‌آورد/شوخ طبعی کادر درمانی، اعتماد را به بیماران می‌دهد

  یک فعال نشریات دانشجویی در خصوص اهمیت فعالیت در حوزه طنز دانشجویی، گفت: طنز جامعه هدف گسترده‌تری دارد و می‌تواند تاثیرگذارتر باشد، طنز سخت است ولی‌ جذابیت خیلی بالایی دارد و در واقع این قدرت را به نویسنده می‌دهد که با آفرینش لبخند جرقه یک تفکر نقادانه را در ذهن مخاطبش به وجود بیاورد.

 • صابر قدیمی ۱۳۹۷-۰۹-۲۶ ۲۳:۳۹

  صابر قدیمی در گفتگو با سرویس طنز مفدا از جشنواره سیمرغ و وزارت بهداشت گفت

  پای صحبت داور و دبیر بخش شعر و نثر طنز جشنواره بین المللی سیمرغ

  صابر قدیمی از شاعران و طنزپردازن جوان و دهه شصتی است که با وجود تحصیل در رشته مهندسی صنایع، به دلیل علاقه وافرش به ادبیات و شعر در رشته کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی ادامه تحصیل داده است.

 • مسعود مرعشی ۱۳۹۷-۰۹-۰۱ ۲۱:۱۴

  مصاحبه اختصاصی سرویس طنز مفدا با مسعود مرعشی

  "سردبیر بی قانون" در مصاحبت با اهالی علوم پزشکی

  به سراغ مسعود مرعشی سردبیر بی‌قانون آمدیم که گفته می‌شود زندگی‌ پر فراز و نشیبی داشته است، سی‌وچند ساله به نظر می‌رسد! و تیغ طنزش برای همه تیز است...

 • آیت بی غم ۱۳۹۷-۰۷-۲۸ ۱۱:۰۲

  گفتگوی اختصاصی سرویس طنز مفدا با کمدین خندوانه

  آیت بی غم از دندان پزشکی تا استندآپ کمدی

  آیت بی غم دانشجوی رشته دندانپزشکی دانشگاه شهیدبهشتی و از راه یافتگان به مراحل اصلی مسابقه خنداننده شو در برنامه خندوانه بود که توانست در این برنامه با مربیگری رامبد جوان در رشته استندآپ کمدی خودی نشان دهد. گفتگویی صمیمانه با این دانشجوی علوم پزشکی و برگزیده ی سابق جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت انجام داده ایم.

 • عباس احمدی ۱۳۹۷-۰۶-۲۲ ۰۰:۵۴

  شاعری طنزپرداز، از نوع استاد دانشگاه

  مصاحبه با دکتر عباس احمدی، طنزپردازی دانشگاهی!

  ترکیب اسم «دکتر عباس احمدی» به همه شغل و منصبی میاد، الا طنزپردازی، اونم از نوع شعر طنز! این بزرگوار در اغلب عکس هاشون چندان چهره‌ی خندانی نداشتن، تا حدی که گفتیم نکنه مصاحبه‌ی با دکتر احمدی وقتی با عکسشون منتشر بشه، بچه‌های خوانندمون خودشون از عکس استاد عذرخواهی کنن و برن سراغ مطالب بعد! ولی وقتی آثار این مرد رو دیدیم و پی بردیم که می‌خوایم با یه استاد دانشگاه مصاحبه کنیم، فهمیدیم سراغ خوب کسی اومدم. الباقی رو از خود این استاد دانشگاه، شاعر و نویسنده‌ی طنزپرداز سوال خواهیم کرد: