نمایش همه
 • فصلنامه طنز ادبی و اجتماعی درهم و برهم/ دانشگاه علوم پزشکی اردبیل! ۱۳۹۸-۰۲-۰۲ ۱۸:۲۵

  معرفی نشریان طنز دانشگاهی؛

  فصلنامه طنز ادبی و اجتماعی «درهم و برهم»/علم و دانشجو؛ چه محال خنده داری!

  شماره دوم فصلنامه طنز ادبی و اجتماعی «درهم و برهم» دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مدیر مسولی امیرحسین اعیادی و سردبیری مهسا فیاضی منتشر شد.

 • فالگوش ۱۳۹۷-۱۲-۱۵ ۱۵:۴۰

  شماره دوم نشریه طنز فالگوش منتشر شد

  شماره دوم نشریه طنز فالگوش به همت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهر کرد منتشر شد.

 • نشریه گل آقا ۱۳۹۷-۱۱-۱۳ ۱۴:۳۳

  معرفی نشریات طنز دانشگاهی؛

  نشریه طنز آقا گل/معرفی سیستم بوستان!!

  این شماره نشریه طنز دانشگاهی آقا گل اختصاص دارد به معرفی سیستم بوستان، گویا با وجود تبلیغات صورت گرفته بر روی این سیستم اما ورود به آن از مرورگرهای مختلف امکان پذیر نیست و این نکته با زبان طنز به خوبی به خواننده گوشزد شده است.

 • نشریه طنز تلخند ۱۳۹۷-۱۰-۲۶ ۱۶:۴۱

  گاهنامه طنز «تلخند» دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

  گاهنامه طنز ادبی اجتماعی فرهنگی «تلخند» با مدیرمسئولی ابوالفضل حاتمی مقدم و سردبیری الیاس پاکدل، اولین شماره ی خود را در آذر ماه سال ۹۷ در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند منتشر کرده است.

 • ویلخند ۱۳۹۷-۰۹-۳۰ ۰۰:۴۴

  نشریه طنز «ویلخند»

  اولین نشریه طنز دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با عنوان "ویلخند" با مدیر مسئولی و سردبیری شقایق شاهمرادی از سال ۹۶ هفت شماره را منتشر کرده است. هفتمین شماره از این نشریه در مرداد و شهریور ۹۷ منتشر شده است.

 • بی گدار ۱۳۹۷-۰۸-۰۷ ۱۲:۳۳

  گاهنامه طنز «بی گدار»

  نشریه طنز دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد، با عنوان "بی گدار" با مدیر مسئولی سحر شیرازی و سردبیری زهرا سپهریان دومین شماره خود را در شهریور 97 به چاپ رسانده است.

 • نشریه فالگوش ۱۳۹۷-۰۷-۳۰ ۱۵:۴۷

  نشریه طنز «فالگوش»

  فالگوش از نشریات دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد است که در اولین شماره ی خود به موضوع مد و مدگرایی می پردازد. محمد نظریان مدیر مسئول و مرجان محمودی سردبیر این نشریه ی طنز هستند که اولین شماره ی آن را در فروردین ماه ۱۳۹۷ به چاپ رسانده اند.

 • طنزوفیل ۱۳۹۷-۰۷-۱۴ ۰۹:۰۷

  ماهنامه طنز «طنزوفیل»

  "طنزوفیل" ماهنامه طنز دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین است که هشتمین شماره ی خود را فروردین ماه امسال در چهار صفحه منتشر کرده. امیرحسین دولتی مدیرمسئولی و سردبیری این نشریه ی طنز مستقل را برعهده دارد. موضوع این شماره ی طنزوفیل فضای مجازی و اینستاگرام است.

 • نشریه بابابرقی ۱۳۹۷-۰۷-۰۴ ۲۲:۱۸

  گاه نامه طنز «بابا برقی»

  نشریه دانشجویی طنز دانشگاه علوم پزشکی شیراز تحت عنوان « بابا برقی » دومین شماره ی خود را در ۴۸ صفحه، در خردادماه ۹۷ و با مدیرمسئولی رسول طویلی و سردبیری زهرا شکری منتشر کرده است.