نمایش همه
 • نشست "روسای کارگروه مشورتی امور فرهنگی مناطق " ۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۷:۴۷

  اولین نشست کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی ستادی وزارت بهداشت برگزار شد/دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در حیطه "فرهنگی و دانشجویی" رتبه‌بندی می‌شوند

  اولین نشست "کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت" با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مدیران ارشد این معاونت و معاونان فرهنگی و دانشجویی دبیر کلان مناطق جغرافیایی به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص اهداف و برنامه‌های کارگروه‌های مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی در سطوح ستادی، منطقه‌ای و دانشگاهی برگزار شد. در این نشست جزئیات و نظامات طرح جدید رتبه‌بندی علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی که با نام "رعد" اجرا خواهد شد، تشریح شده و شاخص‌های اولین رتبه‌بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در حوزه فرهنگی و دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت.

 • نشست "روسای کارگروه مشورتی امور فرهنگی مناطق " ۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۳:۴۱

  معاون فرهنگی و دانشجویی در نشست "روسای کارگروه مشورتی امور فرهنگی مناطق" عنوان کرد؛

  تصمیم‌گیری‌ها در معاونت فرهنگی و دانشجویی مبتنی بر خرد جمعی است/ افزایش میزان وام دستیاری در سال آینده

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در نشست "روسای کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی ستاد وزارت بهداشت" ضمن اشاره به افزایش وام دستیاری در سال آینده، گفت: تلاش ما این است که در تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها به نیازهای بومی و منطقه‌ای توجه داشته باشیم و تجارب و نظرات کارشناسی را در سطوح سه‌گانه ستاد وزارت بهداشت، مناطق جغرافیایی و دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور توزیع و تقسیم کنیم و همه تصمیمات مبتنی بر خردجمعی گرفته شود.

 • دکتر حسینی ۱۳۹۹-۱۱-۰۱ ۱۶:۱۲

  دکتر سید عابدین حسینی آهنگری خبر داد؛

  «کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی» ستاد، مناطق و دانشگاه‌ها تشکیل شد

  مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به ابلاغ دستورالعمل تشکیل و فعالیت « کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی در سه سطح، گفت: این شوراها با هدف کاهش تمرکز در تصمیم‌گیری‌ها، برنامه‌ریزی بر اساس مسائل و نیازهای بومی و منطقه‌ای، توسعه مدیریت دانش و خلق بستر حفظ و اشتراک تجارب در سه سطح «ستاد وزارت بهداشت، مناطق جغرافیایی و دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور» تشکیل شده است.

 • افتتاح خوابگاه با ظرفیت 120 دانشجو دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با حضور دکتر لاری ۱۳۹۹-۰۹-۱۹ ۱۵:۳۲

  خوابگاه پسرانه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ظرفیت ۱۲۰ نفر با حضور معاون وزیر بهداشت افتتاح شد

  به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو و با گذشت سه روز از این واقعه بزرگ تاریخی، فاز نخست خوابگاه دانشجویی پسرانه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ظرفیت ۱۲۰ نفر، با حضور دکتر سیما سادات لاری سخنگو و معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت افتتاح شد.

 • گزارش تصویری/ نشست بررسی چگونگی برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی به شکل مجازی برگزار شد ۱۳۹۹-۰۹-۰۵ ۱۴:۵۸

  با حضور تنی چند از اعضای شورای صنفی مرکزی وزارت بهداشت؛

  چگونگی برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی در نشستی بررسی شد

  نشست بررسی چگونگی برگزاری "انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی" در سال ۹۹ به صورت برخط و در فضای مجازی با حضور مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت و تنی چند از اعضای شورای صنفی مرکزی وزارت بهداشت برگزار شد.

 • سفر مازندران ۱۳۹۹-۰۷-۱۰ ۱۶:۵۰

  در نشست معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطرح شد؛

  جداسازی بودجه فرهنگی از دانشجویی از ماموریت‌های مهم معاونت فرهنگی و دانشجویی است/انتخابات مجازی شورای صنفی به صورت پایلوت در دو دانشگاه برگزار می‌شود

  دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیأت همراه در هجدهمین سفر استانی خود طی دو روز و در یک برنامه فشرده از دانشگاه علوم پزشکی مازندران بازدید کرد و در ادامه در برنامه‌های مربوط به بیماری کرونا به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت حضور پیدا کرد. دیدار با نهادهای دانشجویی یکی از مهمترین بخش‌های سفر استانی معان وزیر بود که در آن طی دوساعت و نیم به مسائل مطرح شده از سوی دانشجویان در این بخش پاسخ داده شد.

 • غربالگری ۱۳۹۹-۰۷-۰۵ ۱۰:۳۰

  مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت اعلام کرد

  همه دانشجویان جدیدالورود علوم پزشکی "غربالگری سلامت‌روان و کرونا" می‌شوند

  مدیرکل دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با تأکید بر اینکه هر دانشجو قبل از ورود به دانشگاه علوم پزشکی از نظر ابتلا به کرونا غربالگری می‌شود، گفت: از دانشجویانی که علایم ابتلا به بیماری کووید۱۹ داشته باشند، تست تشخیصی نیز گرفته می‌شود. در عین حال دانشجویان جدیدالورود که پروسه ثبت نام آنها از آبان‌ماه در دانشگاه‌های علوم پزشکی آغاز می‌شود، علاوه بر "غربالگری ابتلا به ویروس کرونا"، مورد "پایش سلامت‌روان" قرار می‌گیرند.

 • کوی دانشگاه ۱۳۹۹-۰۷-۰۲ ۰۹:۲۰

  خوابگاه‌های بالای ۵۰ سال دانشگاه علوم پزشکی تهران تخریب می‌شوند

  رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه خوابگاه‌های بالای ۵۰ سال این دانشگاه تخریب می‌شوند، گفت: دغدغه‌های دانشجویی داشتن خوابگاه خوب، سالن مطالعه، سالن ورزشی، زیرساخت‌های آموزش مجازی و سرعت اینترنت، غذا و سایر امکانات رفاهی اولیه است که اگر دانشجو از آن برخوردار باشد، با خیال راحت می‌تواند درسش را بخواند.

 • سفر دکتر لاری به کاشان ۱۳۹۹-۰۶-۲۷ ۱۲:۴۳

  گزارشی از سفر یک‌روزه سخنگوی وزارت بهداشت به دیار گل و گلابگیری؛

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی کاشان بازدید کرد

  دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت در شانزدهمین سفر دانشگاهی خود، در سفری یک‌روزه به دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از زیرساخت‌ها و امکانات فرهنگی، ورزشی و رفاهی این دانشکاه بازدید کرده و با دانشجویان، خیران و مسؤولان این دانشگاه به گفتگو نشست.

 • دکتر سیما سادات لاری کاشان ۱۳۹۹-۰۶-۲۶ ۱۸:۳۱

  سخنگوی وزارت بهداشت: حقوق دستیاران پزشکی از مهرماه ۵۰درصد افزایش می‌یابد

  معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزایش حقوق دانشجویان دستیار پزشکی را حق آنها دانست و گفت: حقوق دستیاران با پیگیری‌ها و موافقت صورت گرفته، از ماه مهر امسال ۵۰ درصد افزایش می‌یابد.

 • کاشان/بازدید ۱۳۹۹-۰۶-۲۶ ۱۳:۳۵

  با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در کاشان:

  عملیات عمرانی خوابگاه خیرساز ۲۱۲ نفره دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آغاز شد

  با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، عملیات عمرانی خوابگاه خیرساز ۲۱۲ نفره دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان روز چهارشنبه مورخ ۲۶ شهریور ۹۹ آغاز شد.

 • اعلام تمهیدات وزارت بهداشت برای بازگشایی دانشگاه‌ها ۱۳۹۹-۰۶-۱۱ ۰۹:۲۵

  مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت خبر داد

  الزام دانشجویان ورودی جدید به تکمیل فرم خودارزیابی کرونا و پایش سلامت‌روان

  مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به جزئیات بازگشایی خوابگاه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید از الزام تکمیل فرم خودارزیابی کرونا برای نو دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویان نو ورود پایش سلامت روان می‌شوند.

 • ساخت خوابگاه ۱۳۹۹-۰۶-۰۵ ۱۰:۱۴

  همزمان با هفته دولت؛

  ساخت خوابگاه۷۰۰ نفره پسرانه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان آغاز شد

  همزمان با گرامیداشت هفته دولت، عملیات اجرایی ساخت خوابگاه دانشجویی ۷۰۰ نفره پسرانه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مجتمع آموزشی رفاهی پردیس آغاز شد.

 • وام دانشجویی ۱۳۹۹-۰۶-۰۳ ۱۰:۵۵

  رییس صندوق رفاه وزارت بهداشت خبر داد

  پرداخت وام دستیاری همزمان با شروع سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۹۹

  رییس صندوق رفاه وزارت بهداشت گفت: با اشاره به آغاز پرداخت وام های دستیاری همزمان با شروع سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۹۹ گفت: در یک سال اخیر ردیف وام دستیاری در بودجه این صندوق برای نخستین بار ایجاد شد و ۱۰ تا ۱۵ هزار دانشجوی دستیار رزیدنتی و Phd مبلغ ۱۵ میلیون تومان وام با کارمزد چهار درصد دریافت می‌کنند.

 • نشست شورای مرکزی مجمع دبیران شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی ۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۵:۳۰

  "قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد"

  کدام یک از دستیاران "بدون شرکت در آزمون گواهی‌نامه" طرح خود را آغاز خواهند کرد

  قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به برخی از شاخص‌هایی که بر مبنای آنها تعدادی از دانشجویان دستیار "بدون شرکت در آزمون گواهی‌نامه"، طرح خود را آغاز خواهند کرد، گفت: "نمرات به دست آمده در آزمون‌های ارتقای دانشجویان در سال‌های قبل"، "تعداد دفعاتی که در سال‌های گذشته در آزمون‌های ارتقاء شرکت کرده‌ و رد نشده‌اند" و "عملکرد درون بخشی دستیاران" از جمله ملاک‌های مهمی است که جایگزین آزمون گواهینامه برخی از دستیاران دارای شرایط خاص هستند، خواهد شد.

 • دکتر ایدنی ۱۳۹۹-۰۵-۰۱ ۱۲:۴۷

  "مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت خبر داد"

  تصویب حد نصاب نمره قبولی در آزمون گواهی‌نامه بر اساس میزان دشواری آزمون

  مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت، گفت: در شورای آموزش پزشکی تخصصی مصوب شد که حد نصاب نمره قبولی در آزمون گواهی‌نامه بر اساس میزان دشواری آزمون متغیر باشد، در حال حاضر نمره قابل قبول طبق آیین نامه ۹۵ است اما امسال مصوب شد با توجه به شرایط به وجود آمده در صورتی که دشواری آزمون گواهی‌نامه زیاد باشد، معدل ۲۰ درصد اول هر رشته مشخص و ۸۰ درصد این عدد حد نصاب قبولی در این آزمون باشد.

 • دومین نشست شورای مرکزی دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی(ph.D) وزارت بهداشت به روایت تصویر ۱۳۹۹-۰۴-۲۶ ۲۰:۰۳

  تقدیر مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی ph.D از معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت

  مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی به پاس تلاش‌های دکتر سیما سادات لاری در مسیر رفع مشکلات این دسته از دانشجویان، با اهدای لوح سپاس از ایشان تقدیر کردند.

 • دومین نشست شورای مرکزی دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی(ph.D) وزارت بهداشت به روایت تصویر ۱۳۹۹-۰۴-۲۶ ۱۹:۲۰

  گفتگوی صریح و بی‌پرده دبیران شورای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی با مسؤولان وزارت بهداشت

  دومین نشست شورای مرکزی دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی(ph.D) وزارت بهداشت چهارشنبه ۲۵تیرماه باحضور مدیران ارشد وزارت بهداشت برگزار شد، در این نشست یک‌روزه در خصوص موضوعات مختلف بحث و تبدل نظر شد. تقدیر اعضای شورای مرکزی دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی ph.D از دکتر سیما سادات لاری از بخش‌های ویژه این نشست بود.

 • خوابگاه ۱۳۹۹-۰۴-۰۳ ۱۲:۰۴

  مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت خبر داد؛

  ارایه تسهیلات سه هزار میلیارد ریالی جهت تکمیل خوابگاه‌های نیمه‌تمام

  مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت از ارایه تسهیلات سه هزار میلیارد ریالی جهت تکمیل خوابگاه‌های نیمه تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد.

 • خوابگاه ۱۳۹۹-۰۳-۲۴ ۱۲:۲۱

  در فضای خوابگاه و دانشگاه؛

  دانشجویان برای حفظ سلامت خود چه نکاتی را باید رعایت کنند

  به دنبال بازگشایی دانشگاه‌های علوم پزشکی پس از تعطیلی سه ماهه تمهیداتی جهت مراقبت از سلامت دانشجویان در برابر ویروس کویید ۱۹ دیده شد که دانشجویان برای حفظ سلامت خود باید این نکات را مورد توجه قرار دهند.

 • آرمین سعیدی سوق ۱۳۹۹-۰۳-۲۲ ۰۹:۰۰

  عضو شورای مرکزی شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی:

  بازگشایی دانشگاه‌ها در زمان پیک دوم کرونا، خطرات زیادی به همراه دارد/ تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دانشگاه‌ها

  عضو شورای مرکزی شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی با اشاره به انتشار بیانیه‌ اخیر این شورا مبنی بر تعویق بازگشایی دانشگاه‌ها گفت: از سرگیری فعالیت‌های آموزشی دانشگاه‌ها از هفدهم خردادماه با نگرانی‌های زیادی از سوی اعضای شورا مواجه شد، چرا که برخی از دانشگاه‌ها شرایط لازم برای اسکان دانشجویان در خوابگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی بر اساس پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را نداشتند.

 • 1 ۱۳۹۹-۰۳-۲۱ ۱۱:۴۵

  «خانه فرهنگ» مجتمع کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران نوسازی شد

  با تلاش مدیریت امور هنری و فوق برنامه، خانه فرهنگ امام خمینی (ره) کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران نوسازی و آماده استقبال از دانشجویان شد.

 • ودود نوروزی ۱۳۹۹-۰۳-۲۰ ۱۷:۴۸

  دبیر مرکزی مجمع شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور:

  عدم هماهنگی‌ در برخی دانشگاه‌های علوم پزشکی، بازگشایی دانشگاه‌ها را با نگرانی همراه کرده است

  دبیر مرکزی مجمع شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در خصوص دلایل صدور بیانیه شورای مرکزی شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی خطاب به وزیر بهداشت گفت: برای بازگشایی دانشگاه‌ها در تاریخ ۱۷ خردادماه، برخی دانشگاه‌ها در حدی که باید، شرایط را فراهم نکرده‌اند و نشان دادند آن‌گونه که باید و شاید آمادگی پذیرش دانشجویان را با توجه به شرایط حساس شیوع کرونا ندارند؛ این عدم هماهنگی برخی دانشگاه‌های علوم پزشکی، ما را بر آن داشت که در بیانیه‌ای خطاب به وزیر بهداشت این درخواست را داشته باشیم که زمان بازگشایی دانشگاه‌ها به تعویق بیفتد.

 • بازگشایی دانشگاه ها ۱۳۹۹-۰۳-۱۸ ۱۹:۱۱

  همراه با دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور /۲

  ادامه روند تعطیلی در برخی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

  دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بعد از تعطیلی سه ماهه به دلیل انتشار ویروس کرونا و بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا از شنبه ۱۷ خرداد ماه بازگشایی شدند، در این میان تعدادی از این دانشگاه‌ها به دلیل شرایط قرمز کرونا، تصمیم بر ادامه روند تعطیلی گرفتند تا مانع شیوع بیشتر ویروس کرونا و موجب حفظ سلامت دانشجویان شوند.

 • دانشگاه ها ۱۳۹۹-۰۳-۱۷ ۰۹:۲۸

  کدام دانشگاه‌ها دانشجویان را "حضوری" پذیرش می‌کنند؟

  همزمان با مجاز شدن پذیرش حضوری و فیزیکی دانشجویان در دانشگاه ها و موسسات آموزشی از امروز ۱۷ خرداد که از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شد، اغلب دانشگاه های کشور ضمن تاکید بر ادامه روند "آموزش مجازی" دانشجویان؛ اعلام کردند پذیرش حضوری صرفا شامل دانشجویانی خواهد بود که برای انجام پایان نامه یا پروژه های تحقیقاتی نیازمند حضور در محیط های آزمایشگاهی و کارگاهی هستند.

 • رحمان خدابنده لو مدیر کل دانشجویی ۱۳۹۹-۰۳-۰۹ ۱۶:۵۶

  نحوه اسکان خوابگاه‌های دانشجویی در روزهای آتی چگونه خواهد بود؟

  مدیرکل دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در خصوص نحوه بازگشایی خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، گفت: دانشگاه‌های علوم پزشکی درحال فراهم کردن مقدمات حضور ایمن دانشجویان عزیز در خوابگاه‌ها از جمله ضد عفونی هستند تا از ۱۷ خرداد بتواند دانشجویان را اسکان دهند. پیش‌بینی می‌شود که در هر اتاق حداکثر ۲ نفر اسکان یابند.

 • مراسم امضای تفاهم نامه پوشش خدمات بیمه ای دانشجویان دستیار پزشکی و phd دانشگاه های علوم پزشکی کشور ۱۳۹۹-۰۲-۲۳ ۱۹:۴۴

  فیلم/ مراسم امضای تفاهم نامه پوشش بیمه سلامت دانشجویان دستیاری پزشکی و دانشجویان Ph.D وزارت بهداشت

  مراسم امضای تفاهم‌نامه "پوشش بیمه‌ای دانشجویان دستیاری پزشکی و دانشجویان Ph.D فاقد بیمه سلامت" در سازمان بیمه سلامت برگزار شد. بر اساس این تفاهم‌نامه‌ ۵۰ درصد حق بیمه توسط وزارت بهداشت و ۵۰ درصد توسط صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت پرداخت می‌شود. بر این اساس مجموعاً ۲۲ هزار نفر تحت پوشش این بیمه قرار می‌گیرند و بعد خانواده نیز دو نفر در نظر گرفته شده است.

 • جلسه مشترک معاونت های فرهنگی دانشجویی و آموزش وزارت بهداشت جهت بررسی چگونگی بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ۱۳۹۹-۰۲-۲۳ ۱۹:۰۷

  نشست مشترک معاونان «آموزشی» و « فرهنگی و دانشجویی» وزارت بهداشت با موضوع بازگشایی دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار شد

  نشست مشترک مدیران معاونت‌های « آموزشی» و «فرهنگی و دانشجویی» و «بهداشت» وزارت بهداشت سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه با هدف بررسی موضوع چگونگی« بازگشایی دانشگاه‌های علوم پزشکی» و پیگیری مباحث آموزشی از جمله «نحوه برگزاری آزمون‌های علوم پزشکی» برگزار شد.

 • مراسم امضای تفاهم نامه پوشش خدمات بیمه ای دانشجویان دستیار پزشکی و phd دانشگاه های علوم پزشکی کشور ۱۳۹۹-۰۲-۲۳ ۱۶:۱۱

  عکس؛ مراسم امضای تفاهم نامه پوشش خدمات بیمه ای دانشجویان دستیار پزشکی و phd دانشگاه های علوم پزشکی کشور

  مراسم امضای تفاهم نامه پوشش خدمات بیمه ای دانشجویان دستیار پزشکی و phd دانشگاه های علوم پزشکی کشور، صبح سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، در محل سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد. در این مراسم معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و مدیرعامل بیمه سلامت ایران توافق کردند که با حمایت های مالی انجام شده، بیمه دانشجویان دستیاری و تحصیلات تکمیلی برقرار شود.

 • تفاهمنامه بیمه سلامت ۱۳۹۹-۰۲-۲۳ ۱۶:۰۵

  ۲۲هزار نفر از دانشجویان دستیاری پزشکی و دانشجویان Ph.D وزارت بهداشت بیمه سلامت می‌شوند

  مراسم امضای تفاهم‌نامه "پوشش بیمه‌ای دانشجویان دستیاری پزشکی و دانشجویان Ph.D فاقد بیمه سلامت" در سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد. بر اساس این تفاهم‌نامه‌ ۲۲ هزار دانشجو تحت پوشش بیمه سلامت قرار خواهند گرفت. در این تفاهم‌نامه قید شده است که ۵۰ درصد حق بیمه توسط وزارت بهداشت و ۵۰ درصد توسط صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به صورت وام از سوی دانشجو پرداخت شود.