نمایش همه
 • لبخند داندان پزشکها ۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۰:۰۸

  برپایی "خیریه لبخند" به همت داندان‌پزشکان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده دندانپزشکی و "کانون خیریه دانشجویی لبخند" دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بازارچه خیریه‌ای با عنوان "لبخند" در این دانشگاه برگزار شد.

 • تازه های بهداشتی ۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۷:۳۷

  برگزاری همایش تازه های علوم بهداشتی در دانشگاه

  حضور گسترده دانشجویان سراسر کشور در این همایش

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: همایش تازه های بهداشتی در روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه، با شعار «دانشجوی توانمند امروز، کار آفرین توانای فردا» توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

 • هلال احمر ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۴:۵۷

  سنجش سلامت کودکان حاشیه شهر توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  هم‌زمان با هفته هلال احمر، طرح پایش سلامت عمومی دانش آموزان حاشیه شهر تهران توسط سفیران سلامت "کانون هلال احمر" دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اجرا شد.

 • قم و جمکران ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۴:۲۴

  پایان هفته فرهنگی دانشجویان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به کوشش مدیریت امور فرهنگی، دانشجویان دانشگاه پایان هفته ای فرهنگی را پشت سر گذاردند.

 • تازه های بهداشتی ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۳:۴۰

  برگزاری همایش تازه های علوم بهداشتی در دانشگاه

  حضور گسترده دانشجویان سراسر کشور در این همایش

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: همایش تازه های بهداشتی در روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه، با شعار «دانشجوی توانمند امروز، کار آفرین توانای فردا» توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

 • جشنواره کتبی ۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۰۹:۰۹

  میزبانی دانشگاه از مرحله کشوری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مرحله کشوری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به میزبانی واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه در روز دوشنبه مورخ یازدهم اردیبهشت ماه در دانشکده پزشکی دانشگاه برگزار گردید.

 • بزرگداشت روز حکیم جرجانی ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۱۱

  بزرگداشت روز حکیم جرجانی در دانشکده پیراپزشکی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به مناسبت روز بزرگداشت حکیم جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی مراسم جشنی در روز سه شنبه 29 فروردین ماه در دانشکده پیراپزشکی برگزار گردید.

 • ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۰۹

  اهم فعالیتهای تربیت بدنی در سال جاری

 • اختتامیه هشتمین جشنواره ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۰۲

  پرونده هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت بسته شد

  کسب 9 رتبه کشوری توسط دانشگاهیان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توانستند در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت 9 رتبه کشوری را کسب نمایند.

 • تقدیر قرآنی ۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۰۸:۲۹

  تقدیر از برگزیدگان کشوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجوی و فرهنگی دانشگاه: مراسم تقدیر از برگزیدگان کشوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت در روز سه شنبه 19 بهمن در دانشکده دندانپزشکی برگزار گردید.

 • 22 بهمن ۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۱۵:۲۲

  برگزاری جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جشن بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روز یکشنبه مورخ 17 بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی امام خمینی(ره) برگزار گردید.

 • شوراه فرهنگی ۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۰۹:۰۵

  برگزاری دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه

  به گزارش مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه: دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه در سال جاری در روز شنبه مورخ نهم بهمن ماه در تالار شهید بهشتی دانشگاه برگزار گردید.

 • تکمیل پرسش نامه ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۳۵

  تکمیل پرسشنامه CAQ

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: بنابر اعلام مرکز مشاوره و سلامت روان دانشگاه، دانشجویان می بایستی به منظور تکمیل پرونده سلامت روان و کمک به کاهش آسیب‌های روانی –اجتماعی به لینک http://5.63.15.31/consul/default.aspxمراجعه نمایند.

 • ghq ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۲۸

  اجرای تست GHQ در مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه، تست GHQبه منظور سنجش سلامت روان دانشجویان ورودی بهمن 94 در مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین اجرا گردید.

 • جشنواره فرهنگی ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۲۱

  فرصت حضور در هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی کشور تا اول اسفند ماه

  هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با اعلام فراخوان شرکت در این جشنواره کلید خورد.

 • 22 بهمن ۱۳۹۵-۱۱-۱۱ ۱۲:۵۵

  استقبال از فجر سی و هشتم

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم جشن باشکوه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همت ستاد گرامیداشت دهه فجر دانشگاه برگزار می گردد.

 • شناسنامه الکترونیک ۱۳۹۵-۱۱-۱۱ ۱۲:۴۹

  شناسنامه سلامت دانشجویان الکترونیکی شد

  به همت مرکز بهداشت و درمان دانشجویان، امسال برای نخستین بار در دانشگاه برنامه سنجش سلامت دانشجویان ورودی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 در قالب شناسنامه سلامت الکترونیک اجرا شد

 • تیتر 10 ۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۳:۳۵

  تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره تیتر 10

  دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی با توجه به درخواست‌های مکرر دانشگاه‌ها و دانشجویان برای تمدید جشنواره به علت تداخل زمانی با امتحانات و همچنین با عنایت به موکول شدن اختتامیه جشنواره به هفته آخر فروردین ماه 1396 از تمدید مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار تا یکم اسفند ماه سال جاری خبر داد.

 • جام ولایت ۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۳:۲۴

  رقابت همکاران دانشگاه در جام ولایت

  به همت مدیریت تربیت بدنی و با همکاری بسیج کارکنان دانشگاه، مسابقات درون دانشگاهی با نام جام ولایت به مناسبت دهه مبارک فجر در رشته های گوناگون برگزار می گردد.

 • معارفه ورودی جدید ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۵:۲۵

  جشنی ویژه برای ورودی های زمستان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم دانشجویان ورودی بهمن 95رشته پزشکی با حضور دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

 • کتایون هاشمی ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۵:۰۹

  برای تمام دختران قهرمان سرزمینم...

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: کتایون هاشمی متولد سال 1372، اهل تهران و دانشجوی ترم 9 رشته پزشکی دانشگاه است. وی از دوران راهنمایی شروع به تمرین و آموختن در رشته تکواندو نمود. هاشمی در سال 1395 موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی در مسابقات کشوری تکواندو در رده جوانان و بزرگسالان شد.

 • پلاسکو ۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۰۹:۳۳

  از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران؛

  حضور تیم‌های سلامت روان در مراسم تشییع شهدای آتش‌نشان

  تیم‌های سلامت روان دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، خانواده‌ آتش‌نشانان و شرکت‌کنندگان حاضر در مراسم تشییع شهدای آتش‌نشان را مورد مراقبت و مشاوره سلامت روان قرار می‌دهند.

 • دانشکده بهداشت ۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۱۵:۳۶

  دیدار معاون دانشجویی و فرهنگی و معاون آموزشی دانشگاه با اعضای هیأت رئیسه دانشکده بهداشت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جلسه بررسی مسائل دانشجویان دانشکده بهداشت با حضور دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر صدوقی معاون آموزشی دانشگاه، دکتر رمضانخانی ریاست دانشکده بهداشت، مسئولین و معاونین دانشکده بهداشت، مدیران مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی و معاونت آموزشی و جمعی از نمایندگان دانشجویان در روز شنبه مورخ دوم بهمن ماه در دفتر ریاست این دانشکده برگزار شد.

 • تقدیر از همکاران معاونت ۱۳۹۵-۱۱-۰۴ ۱۰:۲۳

  تقدیر از همکار بازنشسته معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم تقدیر از همکار بازنشسته حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در روز چهارشنبه 15 دی در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

 • بلوک3 ۱۳۹۵-۱۱-۰۴ ۱۰:۱۸

  پس از بیست دو سال برای نخستین بار بازسازی بلوک 3 انجام شد

  افتتاحیه بلوک 3 مجتمع خوابگاهی حضرت زهرا(س) پس از بازسازی اساسی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: بلوک 3 مجتمع خوابگاهی حضرت زهرا(س) در روز پنج شنبه شانزدهم دی افتتاح گردید.

 • کمیته ناظر بر نشریات ۱۳۹۵-۱۱-۰۴ ۱۰:۰۱

  در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی صورت پذیرفت:

  تقدیر از اعضای دانسجویی سابق کمیته

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: در راستای ارج نهادن به فعالیت های دانشجویان عضو کمیته ناظر بر نشریات، جلسه این کمیته با دستور جلسه تقدیر از اعضای دانشجویی برگزار گردید.

 • جام ولایت ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۲:۰۸

  تسهیلات ویژه دانشگاه شهید بهشتی به شرکت کنندگان بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به کارمندان و دانشجویانی که در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی شرکت کنند، امتیازاتی چون گواهی امتیاز فرهنگی جهت ارائه به جشنواره دانشجوی نمونه، کارت هدیه اعتباری و ... در نظر گرفته است.

 • خانم رحیمی ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۰:۵۲

  انتصاب نماینده امور بین الملل و عضو کمیته ستادی اعتبار بخشی بین المللی دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: رحیمی مسئول طرح و برنامه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه به عنوان نماینده امور بین الملل و عضو کمیته ستادی اعتبار بخشی بین المللی دانشگاه منصوب گردید.

 • باشگاه بدنسازی امام علی ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۰:۴۵

  بازسازی کامل، تکمیل و تجهیز سالن ورزشی خوابگاه امام علی (ع) و ترمیم و بازپیرایی زمین چمن مصنوعی فوتبال

  پس از برنامه ریزی و نیز انتخاب پیمانکار از تاریخ بیستم مرداد ماه سال جاری، بررسی و سپس جمع آوری سقف کاذب، لوله کشی آب و فاضلاب، شبکه های روشنایی و سیم کشی ها، سیستم تهویه گرمایش و سرمایش سقف که مربوط به خروجی های بلوک 3 خوابگاه بوده به طور کامل تعویض و بازسازی گردید و سپس نقاشی کامل و نصب کفپوش جدید و از اواخر آذر ماه نیز مورد بهره برداری مجدد قرار گرفت و تا پایان دی سال جاری نسبت به تکمیل تر شدن تجهیزات آن که مورد تأیید مدیریت تربیت بدنی قرار گرفته است، اقدام خواهد شد. در ضمن زمین چمن مصنوعی فوتبال خوابگاه که در فضای باز می باشد مورد بازسازی و ترمیم و بهره برداری قرار گرفت.

 • تجهیز خوابگاه دانشجویی ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۰:۳۹

  تجهیز خوابگاه پسرانه ولیعصر(عج)

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: بنابر اعلام مدیریت امور دانشجویی اقداماتی به منظور رفاه حال بیشتر دانشجویان در خوابگاه پسرانه ولیعصر(عج) صورت پذیرفته است.