نمایش همه
 • راست قامتان ۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۳:۵۸

  برگزاری دومین یادواره «راست قامتان جاودان تاریخ»

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به کوشش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه دومین یادواره «راست قامتان جاودانه تاریخ» برگزار می گردد.

 • وزیر در ضیافت افطار شهیدبهشتی ۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۳:۵۰

  وزیر بهداشت میهمان ضیافت افطاری کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  ضیافت افطار کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با حضور مقام عالی وزارت، شامگاه چهارشنبه ۲۴ خرداد در دانشکده پزشکی این دانشگاه برگزار شد.

 • ضیافت افطار ۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۳:۳۱

  رییس جمهوری: جامعه پزشکی هر روز می تواند برای ما موجب عزت و عظمت باشد/ طرح تحول سلامت باید ادامه یابد

  حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی ۲۴ خردادماه در جمع اساتید دانشگاه و پزشکان اظهار داشت: در دوران گذشته مردم برای درمان بیماریهای ساده خود به خارج از کشور می رفتند اما امروز غیر ایرانی ها و حتی ایرانیهای ساکن کشورهای دیگر برای درمان خود به ایران می آیند که موجب فخر و افتخار ماست.

 • 22 ۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۴:۰۲

  برگزاری هشت دوره آموزش تخصصی در حوزه قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه، بر اساس برنامه ابلاغی از سوی وزارت متبوع مبنی بر برگزاری دوره های آموزش قرآن کریم ویژه کارکنان دولت (ضمن خدمت)، دانشجویان و اساتید، هشت دوره آموزش تخصصی در حوزه قرآن و عترت در واحد های تابعه متقاضی در حال برگزاری است.

 • 22 ۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۳:۵۹

  اتمام مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه ها

  کسب رتبه دوم ثبت اثر در بخش اساتید این دوره از جشنواره

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه، بر اساس برنامه ابلاغی از سوی وزارت متبوع مبنی بر برگزاری جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، مرحله دانشگاهی مسابقات بیست و دومین جشنواره مذکور به پایان رسید.

 • بسکتبال ۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۳:۴۱

  کسب افتخاری دیگر از ورزشکاران دانشگاه

  تیم بسکتبال دانشگاه عنوان سوم رقابت های لیگ استان تهران را بدست آورد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی: بسکتبالیست های جوان دانشگاه توانستند طی رقابتی نفس گیر، عنوان سوم رقابت های لیگ استان تهران را کسب نمایند.

 • دانش آموختگی ۱۳۹۶-۰۳-۲۰ ۱۲:۵۳

  ثبت نام آئین یکپارچه دانش آموختگان دانشگاه آغاز شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم باشکوه آئین دانش آموختگان کلیه رشته/مقاطع دانشگاه در روز شنبه 14 مرداد ماه سال جاری با حضور مسئولین دانشگاهی و کشوری برگزار خواهد شد.

 • eftar ۱۳۹۶-۰۳-۲۰ ۱۲:۵۰

  ضیافت افطار ریاست دانشگاه با دبیران شوراهای صنفی دانشکده ها و خوابگاه ها

  در این نشست که با هدف بررسی و طرح مسائل صنفی، آموزشی و رفاهی دانشجویان برگزار شده بود، دکتر پیوندی رئیس دانشگاه، دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر صدوقی معاون آموزشی دانشگاه، دکتر جرجانی رئیس دانشکده پزشکی، جمعی از مدیران و مسئولین، به همراه دبیران شوراهای صنفی دانشجویان در دانشکده ها و خوابگاه ها حضور به هم رساندند.

 • محمد رضا مونسی ۱۳۹۶-۰۳-۱۳ ۱۱:۱۱

  رتبه دوم طراحی پوستر در هشتمین جشنواره فرهنگی:

  امیدوارم که در جشنواره‌های دیگر نیز نام دانشگاه را ببینیم

  محمدرضا مونسی دانشجویی برگزیده در هشتمین جشنواره فرهنگی وزرات بهداشت امیدوار است در جشنواره‌های فرهنگی سال‌های آتی نیز نام دانشگاه خود را در میان برگزیدگان ببیند.

 • طبسی ۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۵۳

  گفت و گویی با خالق ترانه پرستار و برگزیده هشتمین جشنواره فرهنگی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: سعید طبسی دانشجوی داروسازی دانشگاه و برگزیده رتبه دوم رشته ترانه در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت است. وی متولد 1373 و اهل شهر تهران بوده و چندین سال است که در زمینه ترانه سرایی و ادبیات فعالیت می نماید. از شما دعوت می کنیم تا مصاحبه ما را با این دانشجوی فرهیخته و خالق ترانه پرستار در این دوره از جشنواره بخوانید.

 • ساجدی ۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۱:۳۴

  دانشجوی مقام آور دانشگاه در دوره های متوالی جشنواره فرهنگی:

  هیچ گاه از آزموده شدن هراسی نداشته باشید

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: زهرا سادات ساجدیفومنی دانشجوی پزشکی دانشگاه است که در دوره های قبلی جشنواره فرهنگی شرکت نموده است و حائز رتبه های برتر برای دانشگاه گردیده است. این دانشجوی مفتخر متولد سال 1371 و اهل شهر قم است و امسال نیز در هشتمین جشنواره فرهنگی همانند سال های گذشته خوش درخشید و موفق به کسب رتبه سوم در شعر(لباس سپید) شد.

 • سلام ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۴:۰۹

  واحدهای روابط عمومی برتر دانشگاه در نخستین جشنواره «سلام» معرفی شدند

  مراسم بزرگداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی و نخستین جشنواره سلام با حضور مدیر حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مسئولان روابط عمومی واحدهای مختلف دانشگاه در نگارستان شهر برگزار شد و واحدهای برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.

 • افتخار آفرینان دانشگاه ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۲:۲۵

  دختران ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افتخار آفرین شدند

  در مسابقات بسکتبال که با حضور دانشگاه‌های علوم پزشکی شهید بهشتی، ایران و علوم بهزیستی و توانبخشی انجام شد، تیم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی موفق شد مقام قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.

 • همتا یاران ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۱:۰۷

  بازدید همتایاران مشاور از کاخ موزه سعدآباد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به کوشش مرکز مشاوره دانشجویان دانشگاه اردوی بازدید همتایاران مشاور از سه کاخ موزه (ملت، سبز و ماشین های صنعتی) در روز چهارشنبه سوم خرداد ماه برگزار گردید.

 • نمونه بهداشتی ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۰:۴۲

  گفت و گو با نمونه های بهداشتی ساکن خوابگاه فردوس به مناسبت هفته گرامیداشت خوابگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جواد شکسته بند دانشجوی پروتز دندانی ،اهل دشت مغان اردبیل فاضل انجمروز دانشجوی دندانپزشکی اهل جیرفت کرمان مرتضی جهانبانی کناری دانشجوی دندانپزشکی اهل فریدون کنار مازندران سه دانشجویی هستند که اتاق شان به لحاظ بهداشتی در خوابگاه فردوس برگزیده شد...

 • شیخ الاسلام ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۰:۰۹

  گفت و گو با بهترین بازیگر زن دو دوره از جشنواره فرهنگی:

  از تمرین های زیاد خسته نشدم و فقط به هدفم‌ فکر کردم

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: زهرا شیخ الاسلام دانشجوی کارشناسی رشته اطلاعات سلامت در مقطع کارشناسی و برگزیده بهترین بازیگر زن تئاتر صحنه ای و شایسته تقدیر در بخش نمایشنامه نویسی هشتمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور است. وی متولد سال 1373 و اهل شهر تهران بوده و از دانشجویان فعال فرهنگی است. نظر شما را به مصاحبه روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با این دانشجوی هنرمند جلب می کنیم.

 • حاجی آبادی ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۰:۰۵

  گپ و گفتی با رتبه اول رشته نثر طنز در هشتمین جشنواره فرهنگی:

  به امید داشتن دانشگاه هایی سرشار از روح هنر و دغدغه ی فرهنگ

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: زینب حاجی پور دانشجوی مقطع کارشناسی رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه، متولد سال 1375 و اهل شهر تهران است. وی از دانشجویان افتخارآفرین هشتمین جشنواره فرهنگی و حائز رتبه اول در بخش ادبی/ نثر طنز در این دوره از جشنواره است. مصاحبه زیر، بخشی از گپ و گفت خواندنی ما با این دانشجوی ادیب دانشگاه است.

 • لبخند داندان پزشکها ۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۰:۰۸

  برپایی "خیریه لبخند" به همت داندان‌پزشکان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده دندانپزشکی و "کانون خیریه دانشجویی لبخند" دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بازارچه خیریه‌ای با عنوان "لبخند" در این دانشگاه برگزار شد.

 • تازه های بهداشتی ۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۷:۳۷

  برگزاری همایش تازه های علوم بهداشتی در دانشگاه

  حضور گسترده دانشجویان سراسر کشور در این همایش

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: همایش تازه های بهداشتی در روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه، با شعار «دانشجوی توانمند امروز، کار آفرین توانای فردا» توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

 • هلال احمر ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۴:۵۷

  سنجش سلامت کودکان حاشیه شهر توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  هم‌زمان با هفته هلال احمر، طرح پایش سلامت عمومی دانش آموزان حاشیه شهر تهران توسط سفیران سلامت "کانون هلال احمر" دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اجرا شد.

 • قم و جمکران ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۴:۲۴

  پایان هفته فرهنگی دانشجویان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به کوشش مدیریت امور فرهنگی، دانشجویان دانشگاه پایان هفته ای فرهنگی را پشت سر گذاردند.

 • تازه های بهداشتی ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۳:۴۰

  برگزاری همایش تازه های علوم بهداشتی در دانشگاه

  حضور گسترده دانشجویان سراسر کشور در این همایش

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: همایش تازه های بهداشتی در روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه، با شعار «دانشجوی توانمند امروز، کار آفرین توانای فردا» توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

 • جشنواره کتبی ۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۰۹:۰۹

  میزبانی دانشگاه از مرحله کشوری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مرحله کشوری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به میزبانی واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه در روز دوشنبه مورخ یازدهم اردیبهشت ماه در دانشکده پزشکی دانشگاه برگزار گردید.

 • بزرگداشت روز حکیم جرجانی ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۱۱

  بزرگداشت روز حکیم جرجانی در دانشکده پیراپزشکی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به مناسبت روز بزرگداشت حکیم جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی مراسم جشنی در روز سه شنبه 29 فروردین ماه در دانشکده پیراپزشکی برگزار گردید.

 • ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۰۹

  اهم فعالیتهای تربیت بدنی در سال جاری

 • اختتامیه هشتمین جشنواره ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۰۲

  پرونده هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت بسته شد

  کسب 9 رتبه کشوری توسط دانشگاهیان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توانستند در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت 9 رتبه کشوری را کسب نمایند.

 • تقدیر قرآنی ۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۰۸:۲۹

  تقدیر از برگزیدگان کشوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجوی و فرهنگی دانشگاه: مراسم تقدیر از برگزیدگان کشوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت در روز سه شنبه 19 بهمن در دانشکده دندانپزشکی برگزار گردید.

 • 22 بهمن ۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۱۵:۲۲

  برگزاری جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جشن بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روز یکشنبه مورخ 17 بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی امام خمینی(ره) برگزار گردید.

 • شوراه فرهنگی ۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۰۹:۰۵

  برگزاری دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه

  به گزارش مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه: دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه در سال جاری در روز شنبه مورخ نهم بهمن ماه در تالار شهید بهشتی دانشگاه برگزار گردید.

 • تکمیل پرسش نامه ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۳۵

  تکمیل پرسشنامه CAQ

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: بنابر اعلام مرکز مشاوره و سلامت روان دانشگاه، دانشجویان می بایستی به منظور تکمیل پرونده سلامت روان و کمک به کاهش آسیب‌های روانی –اجتماعی به لینک http://5.63.15.31/consul/default.aspxمراجعه نمایند.