نمایش همه
 • تقدیر قرآنی ۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۰۸:۲۹

  تقدیر از برگزیدگان کشوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجوی و فرهنگی دانشگاه: مراسم تقدیر از برگزیدگان کشوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت در روز سه شنبه 19 بهمن در دانشکده دندانپزشکی برگزار گردید.

 • 22 بهمن ۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۱۵:۲۲

  برگزاری جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جشن بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روز یکشنبه مورخ 17 بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی امام خمینی(ره) برگزار گردید.

 • شوراه فرهنگی ۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۰۹:۰۵

  برگزاری دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه

  به گزارش مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه: دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه در سال جاری در روز شنبه مورخ نهم بهمن ماه در تالار شهید بهشتی دانشگاه برگزار گردید.

 • تکمیل پرسش نامه ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۳۵

  تکمیل پرسشنامه CAQ

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: بنابر اعلام مرکز مشاوره و سلامت روان دانشگاه، دانشجویان می بایستی به منظور تکمیل پرونده سلامت روان و کمک به کاهش آسیب‌های روانی –اجتماعی به لینک http://5.63.15.31/consul/default.aspxمراجعه نمایند.

 • ghq ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۲۸

  اجرای تست GHQ در مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه، تست GHQبه منظور سنجش سلامت روان دانشجویان ورودی بهمن 94 در مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین اجرا گردید.

 • جشنواره فرهنگی ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۲۱

  فرصت حضور در هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی کشور تا اول اسفند ماه

  هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با اعلام فراخوان شرکت در این جشنواره کلید خورد.

 • 22 بهمن ۱۳۹۵-۱۱-۱۱ ۱۲:۵۵

  استقبال از فجر سی و هشتم

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم جشن باشکوه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همت ستاد گرامیداشت دهه فجر دانشگاه برگزار می گردد.

 • شناسنامه الکترونیک ۱۳۹۵-۱۱-۱۱ ۱۲:۴۹

  شناسنامه سلامت دانشجویان الکترونیکی شد

  به همت مرکز بهداشت و درمان دانشجویان، امسال برای نخستین بار در دانشگاه برنامه سنجش سلامت دانشجویان ورودی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 در قالب شناسنامه سلامت الکترونیک اجرا شد

 • تیتر 10 ۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۳:۳۵

  تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره تیتر 10

  دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی با توجه به درخواست‌های مکرر دانشگاه‌ها و دانشجویان برای تمدید جشنواره به علت تداخل زمانی با امتحانات و همچنین با عنایت به موکول شدن اختتامیه جشنواره به هفته آخر فروردین ماه 1396 از تمدید مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار تا یکم اسفند ماه سال جاری خبر داد.

 • جام ولایت ۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۳:۲۴

  رقابت همکاران دانشگاه در جام ولایت

  به همت مدیریت تربیت بدنی و با همکاری بسیج کارکنان دانشگاه، مسابقات درون دانشگاهی با نام جام ولایت به مناسبت دهه مبارک فجر در رشته های گوناگون برگزار می گردد.

 • معارفه ورودی جدید ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۵:۲۵

  جشنی ویژه برای ورودی های زمستان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم دانشجویان ورودی بهمن 95رشته پزشکی با حضور دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

 • کتایون هاشمی ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۵:۰۹

  برای تمام دختران قهرمان سرزمینم...

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: کتایون هاشمی متولد سال 1372، اهل تهران و دانشجوی ترم 9 رشته پزشکی دانشگاه است. وی از دوران راهنمایی شروع به تمرین و آموختن در رشته تکواندو نمود. هاشمی در سال 1395 موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی در مسابقات کشوری تکواندو در رده جوانان و بزرگسالان شد.

 • پلاسکو ۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۰۹:۳۳

  از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران؛

  حضور تیم‌های سلامت روان در مراسم تشییع شهدای آتش‌نشان

  تیم‌های سلامت روان دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، خانواده‌ آتش‌نشانان و شرکت‌کنندگان حاضر در مراسم تشییع شهدای آتش‌نشان را مورد مراقبت و مشاوره سلامت روان قرار می‌دهند.

 • دانشکده بهداشت ۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۱۵:۳۶

  دیدار معاون دانشجویی و فرهنگی و معاون آموزشی دانشگاه با اعضای هیأت رئیسه دانشکده بهداشت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جلسه بررسی مسائل دانشجویان دانشکده بهداشت با حضور دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر صدوقی معاون آموزشی دانشگاه، دکتر رمضانخانی ریاست دانشکده بهداشت، مسئولین و معاونین دانشکده بهداشت، مدیران مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی و معاونت آموزشی و جمعی از نمایندگان دانشجویان در روز شنبه مورخ دوم بهمن ماه در دفتر ریاست این دانشکده برگزار شد.

 • تقدیر از همکاران معاونت ۱۳۹۵-۱۱-۰۴ ۱۰:۲۳

  تقدیر از همکار بازنشسته معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم تقدیر از همکار بازنشسته حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در روز چهارشنبه 15 دی در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

 • بلوک3 ۱۳۹۵-۱۱-۰۴ ۱۰:۱۸

  پس از بیست دو سال برای نخستین بار بازسازی بلوک 3 انجام شد

  افتتاحیه بلوک 3 مجتمع خوابگاهی حضرت زهرا(س) پس از بازسازی اساسی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: بلوک 3 مجتمع خوابگاهی حضرت زهرا(س) در روز پنج شنبه شانزدهم دی افتتاح گردید.

 • کمیته ناظر بر نشریات ۱۳۹۵-۱۱-۰۴ ۱۰:۰۱

  در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی صورت پذیرفت:

  تقدیر از اعضای دانسجویی سابق کمیته

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: در راستای ارج نهادن به فعالیت های دانشجویان عضو کمیته ناظر بر نشریات، جلسه این کمیته با دستور جلسه تقدیر از اعضای دانشجویی برگزار گردید.

 • جام ولایت ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۲:۰۸

  تسهیلات ویژه دانشگاه شهید بهشتی به شرکت کنندگان بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به کارمندان و دانشجویانی که در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی شرکت کنند، امتیازاتی چون گواهی امتیاز فرهنگی جهت ارائه به جشنواره دانشجوی نمونه، کارت هدیه اعتباری و ... در نظر گرفته است.

 • خانم رحیمی ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۰:۵۲

  انتصاب نماینده امور بین الملل و عضو کمیته ستادی اعتبار بخشی بین المللی دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: رحیمی مسئول طرح و برنامه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه به عنوان نماینده امور بین الملل و عضو کمیته ستادی اعتبار بخشی بین المللی دانشگاه منصوب گردید.

 • باشگاه بدنسازی امام علی ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۰:۴۵

  بازسازی کامل، تکمیل و تجهیز سالن ورزشی خوابگاه امام علی (ع) و ترمیم و بازپیرایی زمین چمن مصنوعی فوتبال

  پس از برنامه ریزی و نیز انتخاب پیمانکار از تاریخ بیستم مرداد ماه سال جاری، بررسی و سپس جمع آوری سقف کاذب، لوله کشی آب و فاضلاب، شبکه های روشنایی و سیم کشی ها، سیستم تهویه گرمایش و سرمایش سقف که مربوط به خروجی های بلوک 3 خوابگاه بوده به طور کامل تعویض و بازسازی گردید و سپس نقاشی کامل و نصب کفپوش جدید و از اواخر آذر ماه نیز مورد بهره برداری مجدد قرار گرفت و تا پایان دی سال جاری نسبت به تکمیل تر شدن تجهیزات آن که مورد تأیید مدیریت تربیت بدنی قرار گرفته است، اقدام خواهد شد. در ضمن زمین چمن مصنوعی فوتبال خوابگاه که در فضای باز می باشد مورد بازسازی و ترمیم و بهره برداری قرار گرفت.

 • تجهیز خوابگاه دانشجویی ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۰:۳۹

  تجهیز خوابگاه پسرانه ولیعصر(عج)

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: بنابر اعلام مدیریت امور دانشجویی اقداماتی به منظور رفاه حال بیشتر دانشجویان در خوابگاه پسرانه ولیعصر(عج) صورت پذیرفته است.

 • مدیر کل امور فرهنگی ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۰:۳۲

  مدیرکل فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت منصوب شد

  نظر به تعهد، تخصص و تجارت ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت مدیرکل فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می شوید تا نسبت به امور ذیل اهتمام ورزید:

 • دکتر فراهانی ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۰:۲۷

  قائم مقام برنامه‌ریزی و نظارت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت منصوب شد

  در حکمی از سوی دکتر محمد رضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، دکتر حسام الدین علامه به سمت قائم مقام برنامه‌ریزی و نظارت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد

 • جشنواره ابوریحان ۱۳۹۵-۱۰-۰۳ ۱۳:۴۰

  برگزیدگان هفدهمین جشنواره پژوهشی ابوریحان معرفی و تقدیر شدند

  برگزیدگان هفدهمین جشنواره پژوهشی ابوریحان با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت و رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی معرفی و تقدیر شدند.

 • طب سنتی ۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۱۴:۵۳

  طرح وزارت بهداشت برای تدریس دروس طب سنتی در دانشگاه‌ها

  رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به طرح وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای تدریس دروس طب سنتی در دانشگاه گفت: هرکتاب ۲۳ جلدی الحاوی می‌تواند مبنایی برای یک کار پژوهشی باشد.

 • جشنواره ابن سینا ۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۱۴:۴۷

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:

  کتاب الحاوی فی الطب تاثیرگذارترین اثر تاریخ پزشکی است

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: کتاب الحاوی فی الطب از بزرگترین، مستندترین و تاثیرگذارترین آثار تاریخ پزشکی است که ۱۱ قرن پیش توسط ذکریای رازی نگاشته شد.

 • انتخابات شورای صنفی ۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۵:۲۳

  گزارش تصویری از انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آذر ماه ١٣٩٥

  گزارش تصویری از انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آذر ماه ١٣٩٥

 • انتخابات شورای صنفی ۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۵:۱۱

  برگزاری دومین دوره از انتخابات شورای صنفی دانشجویان

  امروز و فردا به نامزدهای مورد نظر خود در خوابگاه ها و دانشکده ها رأی دهید...

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دومین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه در روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ 21 لغایت 22 آذر در کلیه خوابگاه ها و دانشکده های تابعه دانشگاه برگزار خواهد شد.

 • روز دانشجو ۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۴:۵۴

  برگزاری مراسم گرامیداشت روز دانشجو با شرکت بیش از 1500 نفر از دانشجویان دانشگاه

  به همت انجمن اسلامی دانشجویان(تأسیس 1348) و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه مراسم گرامیداشت شانزدهم آذر ماه «روز دانشجو» با حضور دکتر پیوندی رئیس دانشگاه،حجت الاسلام والمسلمین فرهادزاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، روسای دانشکده ها، مسئولین، اساتید و شرکت بیش از 1500 نفر از دانشجویان در شامگاه سه شنبه شانزدهم آذر ماه در مرکز همایش های بین المللی امام خمینی(ره) و به صورت مداربسته همزمان در تالار ابن سینا برگزار گردید.

 • انتخابات شورای صنفی دانشجویان ۱۳۹۵-۰۹-۰۷ ۰۹:۲۷

  مدیر امور دانشجویی دانشگاه خبر داد؛

  آغاز ثبت نام انتخابات شورای صنفی دانشجویان علوم پزشکی شهید بهشتی

  مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان این دانشگاه برای دومین بار به صورت متمرکز در همه دانشکده‌ها و خوابگاه‌ها خبر داد.