نمایش همه
 • هفته سلامت روان دیروز ۱۷:۰۹

  ۲۴-۳۰ مهر

  هفته سلامت روان

  هفته سلامت روان از ۲۴ تا ۳۰ مهرماه برگزار می‌شود و شعار امسال روز جهانی سلامت روان "سلامت روان در محیط کار" اعلام شده است.

 • روز جهانی غذا ۱۳۹۶-۰۷-۲۴ ۰۹:۲۵

  ۲۰ نکته جذاب درباره روز جهانی غذا

  نیاز به غذا آنقدر موضوعی بدیهی است که حرف زدن درباره اهمیت و ضرورت آن نابجا است، اما همین نیاز بدیهی هم اکنون در بسیاری از کشورهای جهان در دسترس و قابل تامین نیست و براساس آمارهای رسمی منتشر شده، در حال حاضر اندکی کمتر از یک میلیارد نفر در سراسر جهان از گرسنگی و سوءتغذیه رنج می برند.

 • پیاده روی اربعین ۱۳۹۶-۰۷-۲۲ ۱۳:۴۶

  ۲۶ مهر

  آخرین مهلت ثبت نام دانشجویان مشمول در سامانه «سقا»

  دانشجویان مشمول متقاضی شرکت در مراسم اربعین حسینی تا پایان روز ۲۶ مهر ماه برای ثبت نام در سامانه سقا جهت دریافت مجوز خروج رایگان فرصت دارند.

 • المپیاد علمی ۱۳۹۶-۰۷-۲۲ ۱۰:۰۹

  اولین المپیاد علمی

  اولین المپیاد علمی دانشجویان گروههای پرستاری کشور

 • سوگواره ملی ۱۳۹۶-۰۷-۱۸ ۱۴:۰۱

  جهاد دانشگاهی زنجان برگزار میکند

  سوگواره ملی" میعاد گاه عاشورایی دانشجویان "

  سوگواره ملی " میعاد گاه عاشورایی دانشجویان " در رشته های شعر ، عکس ، پادکست ، و کلیپ های تصویری برگزار می گردد.

 • نرخ ژتون ۱۳۹۶-۰۷-۱۶ ۱۱:۳۸

  به گفته دکتر محمدرضا فراهانی:

  تعیین نرخ ژتون غذای دانشجویی در دانشگاه های علوم پزشکی

  بر این اساس قیمت هر وعده صبحانه ۶ هزار ریال و هر وعده نهار یا شام دانشجویی ۱۲ هزار ریال تعیین شده است.

 • فراخوان ۱۳۹۶-۰۷-۱۶ ۰۸:۴۴

  دومین شب شعر ملی عاشورا

  بامشارکت اداره قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه در شهر شیراز برگزارمی گردد.

 • یادواره شهدا ۱۳۹۶-۰۷-۱۱ ۲۱:۴۷

  یادواره شهدا

  یادواره شهدا به‌منظور پاسداشت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره سرداران دوران دفاع مقدس، نه شهید فاجعه منا و شهید مدافع حرم شهرستان آباده برگزار می شود.

 • بعد از عاشورا ۱۳۹۶-۰۷-۱۱ ۰۸:۵۲

  بعد از عاشورا بر اهل بیت امام حسین (ع) چه گذشت؟

  روز عاشورا روز اندوه اهل بیت (ع) و روزی است که عالم هستی بر مصیبت سیدالشهداء(ع) می گرید.

 • خیر مقدم ۱۳۹۶-۰۷-۱۰ ۱۵:۲۶

  معارفه دانشجویان جدیدالورود

  به منظور آشنایی دانشجویان از قوانین و آئین‌نامه‌های آموزشی و آشنایی با فعالیت‌های معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی، آموزشی و پژوهشی و دفتر نهادمقام معظم رهبری دردانشگاه ، برگزار شد. در این مراسم که با حضور ۲۴نفر از دانشجویان جدیدالورود دختر و پسر برگزارشد،معاونین فرهنگی و دانشجویی، پژوهشی،آموزشی،و کارشناسان واحدهای مختلف ضمن تبریک به دانشجویان، فعالیت‌های حوزه‌های مختلف دانشگاه را معرفی و تشریح نمودند.این مراسم با توجه به ایام سوگواری سالار شهیدان با برنامه هایی نظیر بازدید از دارالقرآن نور شهرستان آباده وقرائت فاتحه در گلزار شهداو گرامیداشت یاد و خاطره شهید دانشجوی مدافع حرم شهید حمید قاسم پور همراه بود.

 • دوره توجیهی ۱۳۹۶-۰۷-۰۲ ۱۵:۰۸

  ۱۰ مهر

  دوره توجیهی دانشجویان جدید الورود

  دوره توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س)آباده، به منظور آشنایی دانشجویان با قوانین و آئین‌نامه‌های آموزشی و آشنایی با فعالیت‌های معاونت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشجویی برگزار می شود.

 • اطلاعیه ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۰۸:۵۳

  ثبت نام وام تحصیلی نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۹۶

  دانشجویان متقاضی وام تحصیلی می توانند جهت ثبت نام از دو شنبه ۱۰ مهر لغایت یکشنبه ۳۰ مهر به پرتال دانشجویی به آدرس portal.srd.ir مراجعه نمایند.

 • محرم ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۱۴:۴۳

  سیاه پوش کردن دانشکده

  در عزای بزرگترین استاد مکتب عشق

  شیعیان از امام رضا(ع)، چنین نقل شده است: «وقتی محرم فرا می‌رسید، پدرم خندان دیده نمی‌شد، حزن و اندوه تا پایان دهه‌ اول بر او غالب بود و روز عاشورا، روز حزن و مصیبت و گریه ایشان بود.»

 • تبریک ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۱۱:۲۹

  تبریک به مناسبت پذیرش در آزمون دکتری

  افتخاری دیگر در دانشکده

  همه ساله با شروع سال تحصیلی جدید،حرکتی دوباره و پر انرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار در دانشگاه ها آغاز می شود. و این بار این حرکت با موفقیت یکی دیگر از اساتید بزرگوار این دانشکده آغاز گردید تا الگویی در جهت تلاش و فعالیت و علم آموزی برای نسل جوان جامعه باشد.

 • اطلاعیه ثبت نام ۱۳۹۶-۰۶-۲۸ ۰۸:۲۹

  قابل توجه پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال تحصیلی ۱۳۹۶

  با عرض سلام و تبریک به مناسبت موفقیت شما در آزمون کنکور سراسری سال ۹۶ جزییات و جدول زمانبندی ثبت نام به شرح ذیل اعلام می گردد :

 • آباده ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۴:۱۷

  با شعار می‌سازیم تا ساخته شویم؛

  برپایی اردوی جهادی دانشجویان دانشکده پرستاری آباده

  اردوی جهادی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی آباده با شعار "می سازیم تا ساخته شویم و با هدف خدمت رسانی و محرومیت زدایی در منطقه محروم "محمد آباد" خسرو شیرین برگزار شد.

 • خیر مقدم ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۳:۴۸

  پیام ریاست دانشکده در آستانه ورود دانشجویان جدید الورود

  دکتر علیرضا توکل،ریاست دانشکده پرستاری طی پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به دانشجویان جدید الورود تبریک گفت.در این پیام آمده است...

 • دانشجوی نمونه ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۱:۳۱

  بیست و ششمین جشنواره دانشجویان نمونه سراسر کشور

  بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه در راستای انتخاب نخبگان و ارج نهادن به علم اندوزان از نیمه دوم مهرماه ۱۳۹۶ آغاز می گردد لذا کلیه متقاضیان می توانند به مدت دو هفته تا پایان مهره ماه سال جاری ضمن مطالعه دقیق آئین نامه و اصلاحیه آن بهمراه شیوه نامه با درج مستندات مورد نظر در بخش های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی نسبت به شرکت در جشنواره اقدام نمایند.

 • همایش بین المللی ۱۳۹۶-۰۶-۲۱ ۱۲:۰۴

  سومین کنگره سیره نبوی(ص) در طب

  اهمیت سیره نبوی و حدیث ها و گفتارهای منقول از ائمه اطهار به عنوان دستاویز و راهنمای پزشکان ،هم در حوزه های کاربردی سلامت و هم در نظریه پردازی های متین درباره پزشکی اسلامی ، دو چندان جلوه گر می شود

 • غدیر ۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۲۲:۲۹

  غدیر خم افتخار مذهب شیعه

  غدیر خم نام ناحیه‌ای میان مکه و مدینه است که پیامبر اسلام در حجه الوداع، علی را «ولی» پس از خود اعلام کرد. ۱۸ ذی‌الحجه، سالروز این واقعه میان شیعیان به عید غدیر خم شهرت دارد.

 • کانال خبری تیتر 10 ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۲۲:۳۹

  لحظه به لحظه با اخبار (جشنواره تیتر 10)

  مرحله پایانی جشنواره "تیتر ۱۰" از صبح روز دوشنبه ۱۳ شهریور آغاز می‌شود و شرکت کنندگان در این جشنواره از ظهر یک شنبه ۱۲ شهریور ماه برای اسکان پذیرش شده اند.

 • دانش آموختگان ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۰:۴۳

  نحوه تکمیل فرم فراغت از تحصیل

  یکی از پروژه های موفق نرم افزاری سما سامانه راه اندازی سامانه پرتال فارغ التحصیلان در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می باشد .این سامانه فرآیند دستی ، دشوار و زمان بر تایید فراغت از تحصیل توسط وزارت بهداشت را بسیار ساده ، سریع و کم هزینه ساخته است.

 • روز بهورز ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۰۸:۴۹

  روز بهورز

  ۱۲ شهریور ماه به عنوان روز بهورز نامگذاری شده است در چنین روزی در سال ۱۳۶۳ وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی وقت با هدف کمک رسانی هر چه بیشتر به بیماران روستایی وهمچنین در جهت تحقق یکی از اهداف مقدس انقلاب اسلامی مبنی بر فقر زدایی از روستاها دست به تاسیس خانه هایی با نام خانه بهداشت زد و در جهت تامین کادر متخصصاین خانه ها به تربیت افرادی همت گمارد که بهورز نام گرفتند .

 • حملات قلبی ۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۱۳:۲۶

  چگونه زمانی که تنها هستید از حملات قلبی نجات پیدا کنید ؟

  تجسم کنید، ساعت 6 بعد از ظهر است و شما به تنهائی در حال رانندگی به طرف منزل هستید، بعد از یک روز سخت ، شما واقعاٌ خسته و بی حوصله اید ….شما واقعاٌ ناراحت و در استرس هستید ناگهان دردی در قفسه سینه شما شروع می شود و بازو و فک پائین شما را هم فرامیگیرد. شما فقط چند کیلومتر از نزدیک ترین بیمارستان دور هستید و متاسفانه نمی دانید آیا می توانید خود را در این فاصله سالم به بیمارستان برسانید چه باید کرد ؟؟؟

 • همایش مداحان ۱۳۹۶-۰۶-۰۵ ۱۳:۳۴

  فراخوان شرکت در چهارمین همایش سالانه مداحان و ذاکران اهل بیت (ع) شاغل در دانشگاه

  با عنایت به در پیش بودن ماه محرم الحرام و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا... الحسین (ع) به استحضار می رساند اداره قرآن و عترت (ع) دانشگاه علوم پزشکی در نظر دارد چهارمین همایش سالانه ویژه مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام ) شاغل در دانشگاه را برگزار نماید

 • خوابگاه جدید ۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۱۴:۰۰

  پیشرفت ۶۰ درصدی ساخت خوابگاه استاندارد دانشکده علوم پزشکی آباده

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آباده از پیشرفت ۶۰ درصدی ساخت خوابگاه ۲۰۰ نفره در این دانشکده خبر داد و گفت: این خوابگاه در چهار طبقه استاندارد به صورت واحدهای مجزا از هم در حال احداث است.

 • روز پزشک ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۲۲:۳۵

  نامگذاری روز پزشک

  در کشورهای جهان؛ چرا و چگونه؟

  پزشکی حرفه ای است که هیچ زمانی انسان ها از آن بی نیاز نبوده اند. این در حالی است که پزشکان با ادای یک سوگند متعهد می‌ شوند به نجات زندگی‌ بیماران بپردازند، اما رسالت آنها تنها محدود به قابلیت و توانایی علمی پزشکی نمی شود، بلکه یک پزشک ماهر علاوه بر داشتن تخصص در امر خطیر پزشکی باید به ویژگی های دیگری نظیر بردباری، راز داری، نیک خلقی، مهارت های ارتباطی و ...آراسته باشد.

 • مسابقات ورزشی ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۱۶:۵۳

  مسابقات ورزشی انفرادی هفته دولت

  کلیه پرسنل رسمی ، پیمانی ، رسمی آزمایشی،شبه پیمانی،قراردادی، قرارداد خرید خدمت (که دارای حکم از معاونت توسعه می باشند)و بازنشستگان می توانند در مسابقات شرکت نمایند.

 • بنیاد نخبگان ۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۰۹:۱۲

  ثبت نام دانشجویان در سامانه ثریای بنیاد ملی نخبگان

  مهلت ثبت نام دانشجویان در سامانه ثریای بنیاد ملی نخبگان جهت استفاده از جایزه های تحصیلی سال ۹۶-۹۷ تا تاریخ ۶ / ۶ / ۹۶ (ششم شهریور ماه) می باشد.

 • اهدا هزینه ۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۳:۴۶

  اهدای هزینه جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشکده پرستاری آباده به بیمارستان سرطان جنوب

  دانشجویان ورودی ۹۲ دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) آباده با اهداء هزینه جشن فارغ التحصیلی خود برای ساختن بیمارستان فوق تخصصی سرطان جنوب، خود را در زمره نیکوکاران و خیرین عرصه سلامت فارس درآوردند.