نمایش همه
 • امر به معروف و نهی از منکر- لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۸ ۱۰:۲۶

  برگزاری جلسه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، 4 اسفند ماه، جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور روسا، رابطین برخی از ادارات و فاطمه سدیدی رابط امر به معروف و نهی از منکر دانشکده علوم پزشکی لارستان در ساعت 9 صبح آغاز شد. در ابتدا سرگرد امیر جاهدی دبیر ستاد شهرستان ضمن خوش آمد به حضار، مصوبات جلسه قبل را قرائت نمود. در ادامه برخی از حضار در مورد عنوان جلسه فعالیت ستاد امر به معروف در ایام عید نوروز، پیشنهاداتی ارائه دادند و مشکلات موجود در شهرستان عنوان شد. برخی از ادارات موظف به پاسخگویی در خصوص موارد مطروحه شدند. در انتها حجت السلام والمسلمین موسوی، امام جمعه شهرستان، ضمن تشکر از حضور حضار گرامی، با جمع بندی مطالب مطرح شده، جلسه را در ساعت 11:15 به پایان رساندند.

 • المپیاد دختران- لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۷ ۱۳:۴۰

  حضور دانشجویان دختر دانشکده علوم پزشکی لارستان در المپیاد ورزش های همگانی

  به گزارش مفدا لارستان، دانشجویان دختر دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان به سرپرستی مجتبی صلح جو در افتتاحیه دومین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور حضور یافتند. این مسابقات امسال در خزر آباد ساری در حال برگزاری است. تیم والیبال دختران دانشکده علوم پزشکی لارستان با چهار تیم همدان، اراک، کرمانشاه و شهرکرد هم گروه شدند. در گام نخست تیم لارستان در ساعت 14 امروز به مصاف تیم همدان خواهد رفت.

 • شهدای مدافعان حرم- لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۴ ۱۰:۴۸

  برگزاری یادواره "شهدای دانشجوی مدافع حرم" در دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به همت مدیریت فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان و نهاد مقام معظم رهبری در این دانشکده و با همکاری بسیج دانشجویی شهرستان لارستان یادواره شهدای دانشجوی مدافع حرم در جوار قبور مطهر شهدای شهر لار برگزار شد.

 • سید احمد عبودتیان- لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۳ ۱۲:۵۵

  به همت مدیریت فرهنگی دانشجویی و فرهنگسرای نهاد رهبری دانشکده علوم پزشکی لارستان؛

  نشست خصوصی سید احمد عبودتیان با دبیران کانون ها و تشکل های فعال دانشجویی

  به گزارش مفدا لارستان صبح دیروز نشست خصوصی سید احمد عبودتیان مدیر عامل موسسه خاتم الاوصیاء تهران با دبیران و نمایندگان کانون ها و تشکل های فعال دانشجویی در دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان برگزار شد.

 • همایش پیاده روی- لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۳ ۱۱:۵۴

  پیاده روی صبحگاهی پرسنل دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به گزارش مفدا لارستان صبح روز شنبه ۳۰بهمن ماه ۹۵ ریاست دانشکده علوم پزشکی به همراه جمعی از مدیران و پرسنل ستاد مرکزی دانشکده اقدام به پیاده روی در فضایی صمیمانه  نمودند. این همایش پیاده روی به پیشنهاد ریاست دانشکده، دکتر عاطفه رئوفی برگزارشد؛ ایشان به کارکنان توجه به سلامت جسم وروح را گوشزد کرد و گفت: با توجه به اهمیت سلامتی جسمی و روحی کارمندان  و بنا به مشغله کاری فراوان پرسنل از سلامتی و ورزش خود غافل مانده که این مهم بزرگترین خسارت را به جامعه تحمیل می کند چرا که اگر افراد از نظر جسمی و روحی در وضعیت مناسب به سر نبرند  هزینه های درمانی زیادی به کشور و دولت و خانواده تحمیل می کنند. لذا از هم اکنون کارکنان دولت باید با انجام ورزش های سالم در حفظ سلامت و تندرستی خود تلاش نمایند.

 • سلامت نوروزی- لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۳ ۱۱:۳۱

  آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی از اول اسفند در لارستان

  به گزارش مفدا لارستان در صبح روز یکشنبه اول اسفند ماه ۹۵ برنامه بسیج سلامت نوروزی واحد مهندسی بهداشت محیط با حضور دکتر سروش کیانی لاری معاون فنی و اجرایی معاون بهداشتی و کلیه بازرسین  واحد مهندسی بهداشت محیط همزمان با سراسر کشور در شهرستان لارستان آغاز گردید.

 • دغدغه فرهنگی- عبودتیان- فرهنگی ۱۳۹۵-۱۲-۰۲ ۱۴:۴۴

  راهکارها و شیوه های فعالیتهای فرهنگی اثرگذار در لارستان به چالش کشیده شد

  به گزارش مفدا لارستان صبح امروز سومین کارگروه بررسی مشکلات و آسیب های اجتماعی شهرستان به همت مدیریت فرهنگی – دانشجویی دانشکده، دفتر نهاد مقام معظم رهبری و با همکاری فرمانداری ویژه لارستان با حضور سید احمد عبودتیان مدیر عامل موسسه خاتم الاوصیاء تهران، روسای مراکز آموزش عالی شهرستان و فعالان فرهنگی و روابط عمومی ادارات شهرستان در محل سالن شهید امامی فرمانداری برگزار گردید

 • بالگرد هوایی- لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۱ ۱۵:۲۸

  بالگرد اورژانس هوایی در لارستان به زمین نشست

  به همت دانشکده علوم پزشکی لارستان، یک فروند بالگرد اورژانس هوایی جهت خدمت به بیماران و مجروحان حادثه دیده، در این شهرستان به زمین نشست.

 • بازید مدیر تحقیقات- لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۲۷ ۱۱:۰۶

  دانشکده علوم پزشکی لارستان؛

  بازدید مدیریت تحقیقات و فناوری از دانشکده بهداشت اوز

  به گزارش مفدا لارستان، روز چهارشنبه تاریخ ۲۰بهمن ماه، دکتر زینب کریمی مدیر تحقیقات و فناوری و دکتر سمانه حاجی حسینی کارشناس مدیریت تحقیقات و فناوری دانشکده علوم پزشکی لارستان از دانشکده بهداشت بازدید بعمل آوردند.

 • جشن روز پرستار- لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۰۰:۲۴

  به همت بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان؛

  برگزاری جشن روز پرستار و ایام الله دهه ی فجر در دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، مراسم جشن روز پرستار و ایام الله دهه ی فجر در تالار اندیشه دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان برگزار شد.  در این مراسم بعد از قرائت کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران، محمدرضا فروتنی ریاست دانشکده پرستاری و زهره فرامرزیان معاون آموزشی سخنانی با ایراد سخنرانی روز پرستار را به دانشجویان تبریک گفتند.

 • راهپیمایی 22 بهمن ۱۳۹۵-۱۱-۲۲ ۱۴:۲۰

  دانشجویان و کارکنان دانشکده علوم پزشکی لارستان؛

  22 بهمن ماه تجلی عزت و اقتدار ایران اسلامی

  به گزارش مفدا لارستان، صبح امروز 22 بهمن ماه 95 دانشجویان و کارکنان دانشکده علوم پزشکی لارستان با حضور پرشور خود در راهپیمایی بار دیگر عزت و اقتدار خود را به رخ دشمنان کشیدند. در حاشیه این برنامه دانشجویان تشکل ها و کانون های فعال دانشکده با برپایی سه غرفه سلامت، نقاشی و کودکان و با توزیع شیرینی و شربت به استقبال مردم رفتند.

 • اردوی جهادی- لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۱۹ ۲۲:۵۱

  به مناسبت دهه پر فروغ فجر؛

  گروه جهادی دانشجویی با شعار می سازیم تا ساخته شویم به روستای محمد قاسمی بیرم اعزام شدند

  به گزارش مفدا لارستان و به نقل از خبر نگار لار سفیر، گروه جهادی دانشجویی حضرت رقیه(س) ، دفتر بسیج دانشجویی لارستان با شعار می سازیم تا ساخته شویم  به مناسبت بزرگداشت دهه ی فجر به مدت ۱۰ روز و با حضور ۳۵ نفر از دانشجویان جهادگر به روستای محمد قاسمی از توابع بخش بیرم لارستان اعزام شدند.

 • افتتاح پروژه های علوم پزشکی لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۱۲:۴۱

  به مناسبت دهه فجر؛

  کلنگ مرکز خدمات جامع سلامت لارستان به زمین خورد

  به همت دانشکده علوم پزشکی لارستان و مجمع خیرین سلامت، با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال، کلنگ مرکز خدمات جامع سلامت "ده فیش"، از توابع شهرستان لارستان به زمین خورد.

 • پایگاه اورژانس هوایی ۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۱۲:۱۳

  برگزاری کارگاه آموزشی اورژانس هوایی در لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، طی دو روز متوالی در روز های شنبه و یکشنبه ۱۶ و ۱۷ بهمن ماه ۹۵ با حضور دکتر محمد سرور معاون فنی اورژانس کشور و رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان دکتر عاطفه رئوفی و معاونین دانشکده، رئیس مرکز فوریت های پزشکی لارستان و جمعی از پرسنل فوریتهای پزشکی، سوپروایزرهای شهرستان های گراش، مهر، لامرد، خنج و همچنین تعدادی از پرسنل آتش نشانی پلیس راهور، هلال احمر برگزارشد.

 • اففتاح - لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۱۱:۲۷

  به مناسبت دهه فجر؛

  مرکز تسهیلات زایمان حضرت فاطمه الزهرا(س) لارستان افتتاح شد

  به گزارش مفدا لارستان در روز یکشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۵ در ادامه پروژه های دهه فجر با حضور معاون استانداری و فرماندارشهرستان لارستان، مسئولین ادارات شهرستان، معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان و هیئت همراه و مدیر عامل مجمع خیرین سلامت دانشکده علوم پزشکی لارستان و خیرین نیکوکار  مرکز تسهیلات زایمان حضرت فاطمه الزهرا (س) بنارویه از توابع شهرستان لارستان افتتاح شد.

 • آموزشی- لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۱۰:۵۹

  به همت دانشکده بهداشت اوز

  برگزاری مراسم تقدیر از همکاران آموزشی کارآموزی در دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، طی نشستی صمیمی بخش آموزش و پژوهش دکتر راضیه ذوالقدر، دکتر زارع، دکتر رحمانی، طیبه  نامی، محمد رفیع بذرافشان با همکاران آموزشی کار آموزی، برنامه ها و هدف های استراتژیکی در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی کارآموزی ارائه و با اهدای لوح تقدیر از فاطمه قنبری پور، مهوش حسن پور، فریناز علوی، فاطمه صفائی، رقیه دریابر، زهرا زینالی و همچنین عابد عابدی، شهرام مرادی، رضا فرخ پور تجلیل بعمل آمد. دکتر ذوالقدر گفت با همکاری صورت  گرفته خداروشکر امسال دانشجویان دانشکده بهداشت اوز کارآموزی مثمر ثمرتری داشته اند. 

 • سمینار ازدواج ۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۰۹:۵۰

  به همت دفتر نهاد رهبری دانشکده بهداشت اوز؛

  برگزاری سمینار ازدواج موفق در دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، به مناسبت دهه مبارک فجر در 16 بهمن ماه ۹۵ سمیناری تحت عنوان ازدواج موفق و رازهای محبت بین زوجین توسط دکتر کریمی در سالن همایش رازی دانشکده با حضور حاج آقا عدالتی مسئول فرهنگسرای مقام معظم رهبری (دامه برکاته)، طبیه نامی، معاونت توسعه و جمعی از دانشجویان و دانش آموزان علاقه مند و مشتاق برگزار شد. 

 • افتتاح پروژه های علوم پزشکی ۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۱۰:۴۹

  به مناسبت دهه فجر؛

  بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی دانشکده علوم پزشکی لارستان در هفته نخست دهه فجر

  افتتاح خوابگاه دانشجویی خواهران دانشکده پرستاری لارستان یکی از چندین پروژه عمرانی این دانشکده است که در هفته نخست دهه فجر به بهره‌برداری رسید.

 • سمینار حرفهای درگوشی در لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۰۸:۰۷

  به همت دفتر فرهنگسرای نهاد رهبری و مرکز مشاوره دانشکده علوم پزشکی لارستان

  برگزاری سمینار حرف های درگوشی با جوانان در دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، جمعه 15 بهمن ماه، سمینار حرف های درگوشی با جوانان با حضور دکتر کریمی از اساتید برجسته مرکز همراز در دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار شد. این سمینار با محوریت رازهای ارتباط دختر و پسر آغاز شد که با استقبال پر شور دانشجویان و مردم همراه بود.

 • 12 بهمن- لار ۱۳۹۵-۱۱-۱۶ ۱۲:۰۵

  مراسم نمادین استقبال از امام همزمان با سراسر کشور در لارستان

  به گزارش مفدا لارستان همزمان با سراسر کشور در سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب به وطن و در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی ایران مراسم نمادین استقبال از رهبر کبیر انقلاب به میزبانی فرودگاه بین المللی لارستان با حضور معاونت پژوهشی استانداری فارس مهندس هادی پژوهش جهرمی، مهندس جلیل حسنی، معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان لارستان و مدیر کل بین المللی فرودگاه شهرستان رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان دکتر عاطفه رئوفی و روسای ادارات، مسئولان نظامی و انتظامی  و جمعی از معاونین و پرسنل ادارات برگزار شد.

 • عیادت از بیماران- لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۱۴ ۱۸:۱۲

  به مناسبت گرامیداشت دهه فجر؛

  عیادت جمعی از دانشگاهیان لارستان از بیماران بیمارستان امام رضا (ع) لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، صبح امروز به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، دکتر مهدی مهدی زاده، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، دکتر سلمانی، ریاست مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) و پرسنل ستادی دانشکده علوم پزشکی لارستان به همراه جمعی از دانشگاهیان لارستان به عیادت بیماران بیمارستان امام رضا (ع) لارستان رفتند.

 • پذیرفته شدگان- لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۴:۰۹

  آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های تکنسین دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، صبح امروز، ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های تکنسین دانشکده علوم پزشکی لارستان آغاز شد. دکتر محمد رفیع بذرافشان، معاون آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی گفت: در این دوره 38 نفر در مصاحبه پذیرفته شده اند که شامل رشته های سلامت دهان، مبارزه با بیماری ها و بهداشت خانواده است.

 • نشست با حراست- لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۱۱ ۱۴:۱۴

  برگزاری جلسه معارفه مدیر جدید حراست دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، 10 بهمن ماه جلسه معارفه مدیر جدید حراست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان  با حضور معاونت پشتیبانی دانشکده پرستاری، مدیریت منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی، کادر مدیریت فرهنگی- دانشجویی و انتظامات دانشکده پرستاری برگزار شد.

 • گزارش نویسی- لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۳:۲۴

  برگزاری کارگاه دو روزه جامع گزارش نویسی در پرستاری در مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لارستان

  به گزارش مفدا لارستان برگزاری کارگاه دو روزه جامع گزارش نویسی در پرستاری صبح روز دوشنبه ۴ بهمن ماه ۹۵ در سالن آمفی تئاتر مرکز آموزشی درمانی امام رضا«ع»با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با حضور پرسنل پرستاری بیمارستانهای لار، اوز، بیرم، خنج و گراش برگزار شئد و پرستاران با مبانی و اصول گزارش نویسی آشنا شدند.

 • مسابقات فوتسال- لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۳:۱۳

  آغاز مسابقات فوتسال به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به گزارش مفدا لارستان دومین دوره مسابقات فوتسال ویژه کارکنان دانشکده علوم پزشکی لارستان، به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر با شرکت شش تیم از ۵بهمن ماه آغاز و تیم ها با یکدیگر به رقابت پرداختند. مسعود حاجی رجبی مدیر تربیت بدنی دانشکده با اعلام اسامی شش تیم شرکت کننده و برنامه زمان بندی مسابقات هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد شور و شو ق مضاعف و هیجان و همچنین حفظ آمادگی جسمانی پرسنل نام برد و گفت: امسال دومین سالی است که با همکاری مسئولین دانشکده سری مسابقات فوتسال دهه فجر برگزار می شود . گفتنی است این سری از مسابقات در دو گروه سه تیمی برگزار می شود که زمان برگزاری مسابقات بعد از ظهر می باشد و در روز پایانی تیم های صعود کننده به مرحله پایانی بازی های های فینال و رده بندی را برگزار می نمایند.

 • آتش نشانان- لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۱۴:۰۲

  ابراز همدردی پرسنل دانشکده علوم پزشکی لارستان با آتش نشانان ایثارگر شهرستان در غم از دست دادن آتش نشانان پلاسکو

  به گزارش مفدا لارستان صبح امروز ۵ بهمن ماه ۹۵ جمعی از معاونین و کادر فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان به همراه پرسنل این مجموعه برای ادای احترام به روح بلند شهدای آتش نشانان حادثه پلاسکو به دیدار آتش نشانان شهرستان رفتند و با آنان ابراز همدردی نمودند. گفتنی است در این دیدار پرسنل علوم پزشکی با حضور در دو پایگاه آتش نشانی مستقر در لارستان با اهدای شاخه گل از زحمات ایثارگرانه این عزیزان تجلیل نمودند.

 • شهدای غواص- لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۰۸:۱۳

  اکران فیلم جشنواره عمار در دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به گزارش مفدا لارستان فیلم کوتاه دایو با موضوع شهدای غواص از فیلم های برگزیده جشنواره عمار جهت پرسنل این مجموعه اکران و در انتها توسط حاضرین نقد و بررسی شد. گفتنی است فیلم با همکاری دبیرخانه جشنواره مردمی  فیلم عمار در لارستان و واحد مدیریت آمار و اطلاعات دانشکده برگزارشد

 • کلنگ زنی لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۴:۰۱

  کلنگ فاز دوم مرکز رادیوتراپی لارستان به زمین خورد

  به گزارش مفدا لارستان، صبح شنبه ۱بهمن ماه۹۵در مراسمی با حضور جمشید جعفرپور نماینده مردم شهرستانهای لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان، خانواده مرحوم محمدصالح پور، رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی لار، جمعی از پزشکان، خیرین و معتمدین  کلنگ ساخت فاز دوم مرکز ویژه بیماران سرطانی مرحوم حاج محمدعلی صالح پور به زمین زده شد.

 • مراسم معارفه و تکریم مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت به روایت تصویر ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۰۸:۳۶

  مدیرکل فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت منصوب شد

  به گزارش مفدا لارستان و به نقل از مفدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، در حکمی از سوی دکتر محمد رضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر امیر لله گانی به سمت مدیر کل فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد.

 • فرم ثبت نام قرآن و عترت ۱۳۹۵-۱۱-۰۲ ۰۸:۴۸

  ثبت نام 22مین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور