نمایش همه
 • اردوی جهادی ۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۰۸:۱۵

  جلسه هماهنگی اردوی جهادی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  اولین جلسه اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران روز یکشنبه مورخ 2/5/96 در محل دفتر کار مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه با حضور اعضاء برگزار گردید.

 • تئاتر ۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۰۷:۱۱

  راهیابی گروه تئاتر دانشگاه علوم پزشکی اهواز به جشنواره پوتی گرجستان

  برای اولین بار گروه تئاتر دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به جشنواره بین المللی پوتی گرجستان راه یافت.

 • والیبال ۱۳۹۶-۰۴-۲۷ ۱۴:۰۹

  اعزام تیم والیبال دانشجوئی مازندران به استان قزوین

  بدرقه تیم والیبال دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران جهت حضور در مسابقات ورودی سیزدهمین المپیاد دانشگاه های علوم پزشکی کشور با حضور دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجویی و جعفر حبیبیان مدیر تربیت بدنی و خانم مریم دریکنده سرپرست تیم در تاریخ ۹۶/۴/۲۵ به سمت استان قزوین انجام گردید.

 • جشنواره قرآن و عترت شیراز ۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۱۳:۲۵

  اعزام تعدادی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مازندران به جشنواره قرآنی و عترت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

  نظر به برگزاری مرحله نهائی بیست و دومین جشنواره قرآنی و عترت ( ع) وزارت بهداشت و درمان و آموزشی پزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از تاریخ 25 الی 28 تیر ماه تیم اعزامی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور اساتید، دانشجویان، کارکنان و برگزیدگان مسابقات بخش معارف و سیره معصومین و بخش آوائی ادعیه خوانی از روز یکشنبه 25/4/96 به دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعزام می گردند .

 • المپیاد ورزشی دختران ۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۰۹:۳۹

  اعزام دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای مسابقات انتخابی المپیاد ورزشی دانشجوئی

  با توجه به برگزاری سیزدهمین المپیاد دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با برنامه ریزیهای مدیریت تربیت بدنی، بعد از تمرینات و اردوهای ورزشی مستمر برای دانشجویان اقدام به اعزام تیم های والیبال و بسکتبال به شهرستان های قزوین و کاشان نمودند تا با شرکت در این دوره از مسابقات، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران سهمیه حضور در المپیاد را کسب نمایند.

 • جلسه با روسای دانشکده ها ۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۰۹:۰۹

  نشست هم اندیشی با روسای دانشکده ها

  نشست معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیران محترم فرهنگی و دانشجویی و تربیت بدنی با روسای محترم دانشکده ها در روز یکشنبه در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی با موضوع چگونگی فعال کردن شورای فرهنگی دانشکده ها، فعال نمودن شورای مشاوره دانشجوئی، چگونگی پیگیری مصوبات شورای دانشجوئی و آئین نامه های اسکان در خوابگاه ها، تشویق اساتید،کارشناسان و دانشجویان در جشنواره های فرهنگی و اجتماعی برگزار گردید .

 • نماز عید فطر ۱۳۹۶-۰۴-۰۷ ۰۹:۴۰

  نماز عید فطر در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران میزبان برپائی نماز عید فطر و صرف صبحانه در جمع دانشجویان خوابگاهی مورخ 5/4/96 شدند. در این برنامه که با حضور دکتر جان بابائی ریاست دانشگاه، حجت الاسلام مستقیمان مسئول نهاد رهبری دانشگاه و مدیران ستادی و تعدادی از کارکنان معاونت فرهنگی دانشجوئی در جمع دانشجویان خوابگاهی پسرانه در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) برگزار گردید بعد از اقامه نماز ، مسئولین در جمع دانشجویان صبحانه صرف نمودند.

 • ضیافت افطاری ۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۲۳:۱۰

  ضیافت افطاری دانشجویان خوابگاهی پسر دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  به همت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ضیافت افطاری با حضور مسئولین دانشگاهی و دانشجویان پسر خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سلف سرویس دانشجوئی زیتون برگزار شد.

 • جلسه امر به معروف ۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۳:۲۹

  جلسه امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

 • افطار درخوابگاه ۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۲:۴۳

  افطار در خوابگاه

  به مناسبت ماه مبارک رمضان ، معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیران فرهنگی و دانشجوئی، برنامه ضیافت افطار مسئولین با دانشجویان خوابگاه دخترانه شماره 1 را برگزار نمودند.

 • هفته خوابگاهها ۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۰۷:۵۵

  برگزاری باشکوه آئین اختتامیه هفته خوابگاهها در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  جشن اختتامیه هفته خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.

  جشن اختتامیه هفته خوابگاه ها با حضور پرشور دانشجویان، ریاست دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاون دانشجویی و فرهنگی، مدیران فرهنگی و دانشجوئی، مسئولین و سایر کارکنان معاونت دانشجویی و فرهنگی در تاریخ 2 خرداد ماه در محل سالن مصباح مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد .

 • مازندران ۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۱۳:۲۰

  از شهرداران خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تجلیل شد

  در مراسمی که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد، از شهردارادن خوابگاه‌های دانشجویی و گروه موسیقی این دانشگاه به پاس زحماتشان تجلیل شد.

 • برنامه عملیاتی ۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۰۹:۲۴

  پیگیری برنامه عملیاتی در سال 96

  انجام برنامه عملیاتی حوزه فرهنگی دانشجوئی در سال96 در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دفتر معاونت فرهنگی دانشجوئی در تاریخ 23/3/96 مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه که با حضور دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه و مدیران فرهنگی، دانشجوئی و تربیت بدنی و روسای ادارات برگزار گردید به بررسی امورات مربوط به برنامه عملیاتی پرداختند و جهت ثبت در سامانه اقدامات لازم را معمول داشتند.

 • با قران در رمضان ۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۰۸:۲۷

  با قرآن در رمضان در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  در ماه مبارک رمضان، معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برنامه قرآن در رمضان را با جزء خوانی قرآن کریم در نماز خانه ستاد مرکزی دانشگاه بعد از نماز ظهر و عصر از ساعت 13:30 الی 14 برگزار می نماید. این برنامه بعد از اقامه نماز ظهر و عصر، با حضور تعدادی از کارکنان ستادی، توسط همکاران حوزه معاونت فرهنگی دانشجوئی در حال اجرا می باشد.

 • اوقات فراغت3 ۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۰۴

  برنامه ریزی اوقات فراغت دانشگاه علوم پزشکی مازندران

 • سامانه پایش سلامت روان ۱۳۹۶-۰۳-۱۳ ۰۸:۳۶

  اطلاعیه تمدید پایش سلامت روان

  خبر فوری-تمدید ثبت اطلاعات در سامانه جامع پایش سلامت روان تا پایان خرداد 96

 • جام ولایت ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۷:۰۹

  مسابقات جام ولایت در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  چهارمین جشنواره فرهنگی – ورزشی رمضان ( جام ولایت ) و بیست و یکمین دوره مسابقات فوتسال با مراسم افتتاحیه در شب اول ماه مبارک رمضان در سالن شهید باهنر مجموعه ورزشی علی ابن ابیطالب (ع) با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، معاونین فرهنگی دانشجویی ، توسعه و تعدادی از مدیران ستادی برگزار گردید.

 • نشست صمیمانه ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۶:۳۷

  نشست صمیمانه با کارکنان حوزه خوابگاهها

  بمناسبت گرامیداشت هفته خوابگاهها نشست صمیمانه دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و دکتر نصیری مدیر امور دانشجوئی دانشگاه با سرپرستان و ناظم و ناظمه های خوابگاهها در سالن طبری معاونت برگزار گردید.

 • یادواره شهداء ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۱:۱۵

  یادواره "شهدای مدافع حرم" در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد

  به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و با حضور مادر "شهید مشتقای"، از شهدای مدافع حرم، یادواره شهدای مدافع حرم در این دانشگاه برگزار شد.

 • اردوی مشهد ۱۳۹۶-۰۳-۰۳ ۰۹:۵۳

  اعزام کاروان دانشجویان معتکف به مشهد مقدس

  معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در تاریخ 2/3/96 تعداد 60 نفر از دانشجویان متعکف دختر را با همکاری نهاد رهبری دانشگاه به مشهد مقدس اعزام نمود. این اردوی زیارتی برای دانشجویان فوق در دو گروه پسران و دختران در حال انجام می باشد که معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه عهده دار مسئولیت این اردوی زیارتی می باشد.

 • بازدید ۱۳۹۶-۰۳-۰۲ ۱۳:۰۷

  خوابگاه شماره 1 خواهران و شماره 5 پسران میزبان معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه

  دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر نصیری مدیر امور دانشجوئی و مسئولین مربوطه به مناسبت هفته خوابگاهها مهمان خوابگاه شماره 5 پسران و خوابگاه شماره 1 دختران شدند.

 • هفته خوابگاهها ۱۳۹۶-۰۳-۰۱ ۱۱:۱۳

  برگزاری "مسابقه آشپزی" به مناسبت هفته خوابگاه‎ها در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  به مناسبت هفته خوابگاه‌ها، دانشجویان دختر خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با پخت غذاهای مختلف در مسابقه آشپزی شرکت کرده و با هم به رقابت پرداختند.

 • جلسه همتایار ۱۳۹۶-۰۳-۰۱ ۱۰:۵۱

  برگزاری جلسه با همتا یاران سلامت روان دانشجویی به مناسبت هفته خوابگاهها

  جلسه مشورتی با همتا یاران سلامت روان دانشجویی بمنظور چگونگی برگزاری هفته خوابگاهها در زمینه سلامت روان وهمتایار با حضور دانشجویان ،رئیس اداره و کارشناسان اداره مشاوره دانشجویی برگزار شد.در این جلسه هر یک از نمایندگان دانشجویان همتایار و کارشناسان به ایراد نقطه نظرات در زمینه موضوع فوق پرداختند.

 • هفته خوابگاهها ۱۳۹۶-۰۳-۰۱ ۱۰:۴۱

  بازدید معاون و مدیران دانشجوئی و فرهنگی در هفته خوابگاهها

  دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر نصیری مدیر امور دانشجوئی و مسئولین مربوطه در هفته خوابگاهها، در خوابگاه دانشجوئی شماره 4 و 3 خواهران در ساری حضور یافتند.

 • رئیس جمهور ۱۳۹۶-۰۳-۰۱ ۰۷:۲۶

  نخستین گفت و گوی مستقیم تلویزیونی پس از پیروزی دوباره در انتخابات

  روحانی: رئیس‌جمهور همه مردم ایران و مخالفان سیاست‌هایم هستم.

  روحانی: رئیس‌جمهور همه مردم ایران و مخالفان سیاست‌هایم هستم حجت الاسلام و الملسمین دکتر حسن روحانی در نخستین گفت و گوی مستقیم تلویزیونی با مردم پس از پیروزی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با قدردانی از ملت ایران گفت: امیدوارم وکیل شایسته ای برای نمایندگی مطالبات شما مردم عزیز ایران باشم. من رئیس‌جمهور همه ملت ایران و حتی کسانی که مخالف سیاست‌هایم بوده‌اند، هستم.

 • بازدید خوابگاه ۱۳۹۶-۰۲-۳۱ ۱۳:۵۶

  بازدید از خوابگاه دانشجوئی در هفته خوابگاهها

  با فرا رسیدن هفته خوابگاهها دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر نصیری مدیر امور دانشجوئی و مسئولین مربوطه به خوابگاه شماره 6 خواهران در ساری رفتند و با پخش شیرینی بین دانشجویان خوابگاهی هفته خوابگاهها را به آنان تبریک گفتند.

 • رهبری ۱۳۹۶-۰۲-۲۸ ۱۰:۵۹

  رهبر معظم انقلاب در دیدار اقشار مختلف مردم؛

  هر کس رای بیاورد؛ ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی برنده اصلی انتخابات هستند/آرای مردم امانت است

 • بسیج ۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۰۸:۲۵

  برنامه سخنرانی بسیج با رویکرد انتخابات ریاست جمهوری

  با حمایت معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، بسیج دانشجوئی دانشگاه در راستای فعالیتهای انتخابات ریاست جمهوری، جلسه پرسش و پاسخ دانشجوئی با حضور آقای دکتر محمد مهدی زاهدی وزیر اسبق وزارت علوم و نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی با شرکت دانشجویان در تالار طبری دانشگاه برگزار شد. در این جلسه به سوالات مطروحه پاسخ داده شد.

 • مشاعره ۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۵:۲۹

  شب شعر برگزار گردید

  کانون شعر و ادب دانشجوئی دانشگاه به همت معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناسبت بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی برنامه شب شعر را در روز دوشنبه 25/2/96 با حضور دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه، دکتر جعفری مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، دانشجویان و 2 تن از شاعران به نام کشور (احسان افشاری و احسان رعیت) در سالن مصباح برگزار نمود. این مراسم با شاهنامه خوانی توسط یکی از دانشجویان دختر ، خوانش اشعار و نثرهای ادبی برگزیده توسط صاحبان اثر ، اجرای موسیقی و اهدای هدایا برگزار گردید.

 • گلگشت ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۶:۳۰

  اردوی گلگشت دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  اردوی گلگشت دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی مازندران در تاریخ 22/2/96 از خوابگاههای دانشجوی پسرانه به مقصد منطقه دودانگه به تعداد تقریبی 50 نفر برگزار گردید.