نمایش همه
 • عکس ۱۳۹۷-۰۴-۱۵ ۰۰:۰۶

  مراسم دانش آموختگی

  مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشکده دندانپزشکی برگزارشد

  به گزارش مفدا ،مراسم دانش آموختگی 26 نفر از دانشجویان رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در روز پنجشنبه تاریخ 14 تیر با حضور مسئولین دانشگاه ودانشکده ها ،دانشجویان و خانواده هایشان در سالن طبری دانشگاه برگزار گردید. در ادمه این مراسم با تلاوت قرآن مجید ؛سرود ملی ؛ پخش کلیپ ؛سخنرانی رییس دانشکده دکتر زمانیان ودکتر مجیدی آغاز و با برنامه های متنوعی مانند موسیقی ؛دل نوشته دانشجویان ؛تقدیر از دانشجویان و در پایان با قرائت سوگند نامه دانشجویان دانش آموخته خاتمه یافت.

 • عکس ۱۳۹۷-۰۴-۱۳ ۰۰:۴۹

  جلسه کمیته اسکان

  جلسه در خصوص کمیته اسکان اداره امور خوابگاه ها

  اولین جلسه کمیته اسکان مربوط به تابستان 97 در مورخ 97/4/11 با حضور معاون دانشجویی فرهنگی دکتر محمد رضا حق شناس و مدیر دانشجویی و رئیس اداره امور خوابگاه ها در خصوص نحوه اسکان دانشجویان واجد شرایط در تابستان 97 تشکیل گردید . به کلیه در خواست های ارسالی پاسخ داده شد .

 • عکس ۱۳۹۷-۰۴-۱۲ ۱۷:۱۶

  جلسه شورای مدیران

  نشست شورای مدیران در معاونت دانشجویی فرهنگی

  نشست با حضور معاونت دانشجویی ومدیر امور دانشجویی ومدیر تربیت بدنی به همراه روسای ادارات با سخنان دکتر محمد رضا حق شناس معاونت دانشجویی وفرهنگی آغاز گردید. در ابتدا تاکید برای عملیاتی بودن عملکرد ادارات در سایت مفدا با توجه به تاکید کارشناسان برنامه عملیاتی وزارتخانه و همچنین مطالبی در خصوص خوابگاه در حال ساخت که در اواخر شهریور به بهره برداری خواهد رسید بیان داشتند . در ادامه شوراکوچکی کارشناس برنامه عملیاتی حوزه گزارش ونتایج شرکت در جلسه برنامه عملیاتی که در تهران برگزار شد را به سمع مدیران رسانند . سپس مدیران در زمینه مشکلات وکمبودهای کاری موجود بحث و تبادل نظر کردند . در پایان معاونت فرهنگی ودانشجویی به ارائه طریق در جهت بالا بردن میزان سطح کاری و فضای امن برای رفاه وتحصیل دانشجویان نمودند .

 • عکس ۱۳۹۷-۰۴-۱۲ ۰۰:۲۶

  نظارت در انجمن علمی دانشگاه

  جلسه شورای نظارت بر انجمن علمی دانشگاه

  جلسه ابتدا با سخنان دکتر محمد رضا حق شناس معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه در مورخه 97/4/11آغاز شد دکتر سیمین بابایی مدیر فرهنگی گزارش عملکرد سال 96 را به اطلاع شرکت کنندگان رساند . آنگاه دکترمنصور رنجبر تاکید بیشتر در اطلاعات رسانی در ارتباط با انجمن علمی داشتند . پس از آن دکتر ابراهیم زاده مسئول کمیته تحقیقات دانشجویی پیشنهاداتی جهت اشتیاق دانشجویان در رابطه با تحقیقات ارائه طریق نمودن . از دیگر گزارشات ارائه شده در جلسه میتوان 1- گزارش فعالیت های علمی دانشجویی در بهار 97 2- گزارش دبیر انجمن علمی دانشجویی دانشکده پزشگی در خصوص نشست دبیران در تهران و نتایج این نشست در راستای تشکیل کمپین هپاتیت در سراسر کشور با همکاری شبکه هپاتیت ایران بیان نمود

 • عکس ۱۳۹۷-۰۴-۱۲ ۰۰:۰۹

  نشست ماهانه مدیریتی

  نشست ماهانه مدیریتی با حضور مدیر فرهنگی و مسئولین ادارات و کارشناسان در معاونت دانشجویی برگزار شد .

  جلسه با سخنان دکتر سیمین بابایی مدیر فرهنگی دانشجویی آغاز گردید ک در ادامه آن خانم کوچکی و خانم خسروی به گزارشات جلسه پایش برنامه عملیاتی 97 که در تهران برگزار گردید پرداختند و پیرامون گزارشات انان نقد و بررسی های صورت پذیرفت و راه کارهای لازم توسط مدیر فرهنگی ارائه گردید

 • ۱۳۹۷-۰۴-۱۱ ۲۳:۵۵

  کانون شعر و ادب

  انتخاب دبیر جدید کانون شعر و ادب

  برگزاری جلسه شورای مرکزی کانون شعر و ادب جهت انتخاب دبیر جدید کانون در مورخه 97/4/10 با توجه به استعفای دبیر قبلی کانون در این جلسه اقای امیر انجیدنی دانشجو رشته داروسازی با اکثریت آرا به عنوان دبیر کانون انتخاب شد .

 • عکس ۱۳۹۷-۰۴-۱۱ ۱۷:۰۶

  مراسم دانش آموختگی

  مراسم دانش آمو ختگان دانشجویان ورودی 1393 دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  مراسم با شکوهی با حضور دکتر محمد رضا حق شناس معاونت فرهنگی و دانشجویی به هم راه دکتر مهدوی رییس دانشکده پیراپزشکی و تعدادی از اساتید و کارکنان دانشگاه تعداد زیادی از خانواده دانشجویان در مورخه 97/4/10 برگزار گردید . در ابتدا دکتر مهدوی با خوش آمد گویی به مهمانان آغاز شد و در ادامه دکتر حق شناس نیز به نوبه خود تبریک و خوش آمد گویی را به مهمان و دانشجویان ابراز داشتند و آرزوی پیروزی و موفقیت را برای دانش آموختگان نمودند و تاکید فراوان بر ادامه تحصیل برای آنان داشتند . برنامه با اجرای موسیقی وبرنامه های سرگرم کننده با قرائت سوگند نامه به پایان رسید.

 • عکس ۱۳۹۷-۰۳-۲۶ ۰۸:۴۰

  نماز عید فطر با دانشجویان

  نماز عید فطر نماد وحدت و یکپارچگی امت اسلام

  معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر ، نماز عید فطر را با حضور دکتر سید عباس موسوی ریاست دانشگاه، حجت السلام مستقیمان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، دکتر رنجبران جانشین رئیس دانشگاه و معاون امور اجتماعی و دکتر خرمی مقدم مدیر امور دانشجوئی در جمع دانشجویان خوابگاه پسرانه در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) با امامت جماعت حاج آقا مستقیمان برگزار نمود .

 • عکس ۱۳۹۷-۰۳-۲۱ ۰۱:۴۷

  برنامه معنوی با قرآن در رمضان در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد

  معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برنامه معنوی با قرآن در رمضان را در ایام ماه رمضان در نماز خانه ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار کرد.

 • نهال ۱۳۹۷-۰۳-۱۶ ۱۵:۰۷

  شب های قدر رمضان و اهدای بسته های حمایتی به نیازمندان از سوی کانون خیریه ی نهال

  به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان و شب های قدر؛ کانون خیریه‌ی نهال 40 بسته حاوی مواد غذایی برای خانواده های نیازمند، بی سرپرست و بد سرپرست تحت پوشش تهیه و اهدانمود .

 • عکس ۱۳۹۷-۰۳-۱۳ ۱۶:۲۹

  ششمین نشست شورای برنامه ریزی مشاوره دانشجویی

  ششمین نشست شورای برنامه ریزی مشاوره دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی منطقه شمال کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی سمنان در تاریخ 22/2/96 لغایت 24/2/96 برگزار گردید.

 • عکس ۱۳۹۷-۰۳-۱۲ ۲۳:۲۷

  رئیس دانشگاه بازدید کرد

  بازدید ریاست دانشگاه از پروژه های در حال ساخت معاونت فرهنگی دانشجوئی

  دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه دکتر محمد رضا حق شناس معاون دانشجویی فرهنگی،دکتر پنبه چی معاون توسعه دانشگاه وتعدادی از مدیران ستادی، از پروژه های در حال احداث معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران (خوابگاه دانشجوئی دخترانه و مکانهای ورزشی دانشجویی) بازدید نمودند دکتر موسوی در این بازدید جهت تسریع بخشیدن در ساخت این پروژه ها، به مسئولین مربوطه تاکید فراوان داشتند.

 • انتخابات شورای صنفی مرکزی ۱۳۹۷-۰۳-۱۲ ۲۲:۴۴

  انتخابات دبیر شورا

  انتخابات دبیر شورای صنفی مرکزی دانشجویان

  انتخابات دبیر شورای صنفی مرکزی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در روز چهارشنبه مورخ 1397/3/9با حضور دکتر محمد رضا حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه و دکتر علیرضا خرمی مقدم مدیر امور دانشجوئی دانشگاه و اکثریت دبیران شورای صنفی واحد ها در محل سالن اجتماعات معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار گردید و آقای سینا قدمگاهی به عنوان دبیر مرکزی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه انتخاب گردید .

 • film ۱۳۹۷-۰۳-۱۱ ۰۰:۰۹

  برگزاری سومین جلسه ی مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی کانون نگاه

  کانون نگاه بعد از گذشت دو دوره از فعالیت های خود، سومین دوره را با معرفی اعضای جدید آغاز کرد. 

 • قران نسیبه ۱۳۹۷-۰۳-۱۱ ۰۰:۰۵

  برگزاری محفل انس با قرآن

  به اهتمام دانشکده ی پرستاری و مامایی نسیبه محفل انس با قرآن برگزار شد.

 • عکس ۱۳۹۷-۰۳-۱۰ ۰۰:۳۳

  برگزاری مجمع عمومی و انتخابات شورا

  برگزاری مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی اعضای انجمن اسلامی دانشکده داروسازی با حضور مدیر فرهنگی و فوق برنامه دکتر سیمین بابایی و کارشناسان اداره فرهنگی برگزار گردید که در پایان دبیر و اعضای آن تعیین شدند .

 • عکس ۱۳۹۷-۰۳-۱۰ ۰۰:۲۳

  برگزاری مجمع عمومی و انتخابات شورا

  برگزاری مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی کانون نهال

  برگزاری مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی کانون نهال با حضور مدیر فرهنگی و فوق برنامه و تعدادی از کارشناسان فرهنگی در سالن دانشکده بهداشت مجتمع پیامبر اعظم برگزار گردید که در این انتخابات دبیر و اعضای کانون تعیین شدند .

 • عکس ۱۳۹۷-۰۳-۰۸ ۲۳:۳۸

  برگزاری مجمع عمومی و جلسه انتخاب شورا

  برگزاری مجمع عمومی و جلسه انتخاب شورای مرکزی هنری نمایش نگاه

  این جلسه در مجتمع پیامبر اعظم با حضور مدیر فرهنگی و فوق برنامه دکتر سیمین بابایی و رئیس اداره فوق برنامه و جمعی از کارشناسان برگزار گردیدکه دبیر کانون و اعضای شورا هنری نمایش نگاه انتخاب شدند

 • عکس ۱۳۹۷-۰۳-۰۸ ۲۳:۱۴

  بازدید از مرکز سالمندان

  بازدید از مرکز سالمندان توسط اعضای کانون خیریه نهال

  امروز ساکنین مرکز سالمندان امام رضا ساری میزبان اعضاء کانون خیریه نهال دانشجویی دانشکاه علوم پزشکی مازندران بودند. اعضای کانون با دادن گل و بردن افطاری بر سر سفره این عزیزان و دیدار با آنان باعث خرسندی و امید به زندگی به آنها شدند

 • عکس ۱۳۹۷-۰۳-۰۸ ۲۲:۲۰

  جلسه ماهانه مدیریت فرهنگی و فوق برنامه

  جلسه ماهانه مدیر فرهنگی و فوق برنامه با کارکنان حوزه مدیریتی

  جلسه با مدیریت دکتر سیمین بابایی مدیر فرهنگی و فوق برنامه اغاز شد ایشان ضمن خوش امد گویی بیاناتی در راستای بهتر شدن فضای کار و ارتباط بین پرسنل و برخورد صمیمانه با دانشجویان بیان داشتند سپس همکاران گزارشات عملکرد خود را به همراه پیشنهاداتی بیان کردند در پایان دکتر سیمین بابایی ضمن جمع بندی مسائل و نظرات همکاران راهنمایی های لازم بمنظور رفع مشکلات کاری و پیگیری انها تا حل مشکلات ارئه نمودند

 • WhatsApp Image 2018-05-28 at 10.17.25 PM.jpeg ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۲۲:۲۴

  پخش انیمیشن فیل شاه برای کودکان کار و محلات محروم حاشیه ساری

  پخش انیمیشن فیل شاه برای کودکان کار و محلات محروم حاشیه ساری به همت کانون خیریه نهال دانشگاه علوم پزشکی ساری

 • عکس ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۰۰:۴۵

  نمایشگاه قرآنی

  نمایشگاه قرآنی و مسابقه راز ماه رمضان

  نمایشگاه قرآنی و مسابقه راز ماه رمضان همراه با جوایز ارزنده در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مجتمع پیامبر اعظم برگزار می گردد که مدیریت فرهنگی و فوق برنامه عهده دار برگزاری این نمایشگاه می باشد و این نمایشگاه از تاریخ 1397/3/5 لغایت 1397/3/12 در دانشکده پزشکی برگزار می گردد

 • عکس ۱۳۹۷-۰۳-۰۵ ۲۳:۲۵

  نشست مشترک تشکلهای دانشجویی با ریاست دانشگاه

  نشست مشترک ریاست محترم دانشگاه با دبیران کانونهای فرهنگی اجتماعی نشریات تشکلهای دانشجویی و اعضاء شورای صنفی

  جلسه با خوش آمد گویی دکتر حق شناس معاونت دانشجویی فرهنگی آغاز شد . دکتر موسوی ریاست دانشگاه سخنانی ایراد فرمودند وابراز خرسندی کردند که در میان دبیران کانونهای فرهنگی اجتماعی نشریات تشکلهای دانشجویی و اعضاء شورای صنفی هستند آنگاه دکتر سیمین بابایی مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه از دانشجویان حاضر در جلسه خواستند تا در زمانهای مشخص شده سوالات خود را با مسئولین مطرح کنند سپس هاشمی نسب دبیر کل شورای صنفی با رعایت زمانهای تعیین شده به تمامی شرکت کنندگان.فرصت لازم را جهت سوال نمودن دادند وآنان نیز در ابتدا با تشکر از زحمات مسئولین مشکلات و نیازهای خودرا مطرح نمودند در پایان ریاست محترم دانشگاه به همراه مسئولین به پاسخگویی سوالات مطرح شده پرداختند وجلسه با ذکر صلوات پایان یافت

 • WhatsApp Image 2018-05-19 at 6.12.27 PM.jpeg ۱۳۹۷-۰۳-۰۴ ۱۶:۲۵

  برگزاری شب شعر جام لطیف به منظور  بزرگداشت خیام و فردوسی

  به کوشش کانون شعر و ادب قاصدک، شب شعری به منظور بزرگداشت شاعران نامی ایران خیام و فردوسی برگزار شد.

 • عکس ۱۳۹۷-۰۳-۰۳ ۱۹:۲۳

  جلسه اردو جهادی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد

  جلسه اردوی جهادی دانشجویان با معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، معاونت بهداشتی دانشگاه و مسئول بسیج دانشجوئی و تعدادی از روسای ادارات مربوطه در معاونت فرهنگی دانشجوئی برگزار شد.

 • عکس ۱۳۹۷-۰۳-۰۳ ۱۸:۰۳

  برگزاری مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی

  برگزاری مجمع عمومی وانتخابات شورای مرکزی کانون هنر های تجسمی

  برگزاری مجمع عمومی وانتخابات شورای مرکزی کانون هنر های تجسمی که با حضور تعدادی از مسئولین مدیریت فرهنگی و فوق برنامه در سالن جلسات معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد دبیر و اعضای کانون هنر های تجسمی انتخاب و تعیین گردیدند

 • ۱۳۹۷-۰۲-۲۸ ۱۳:۵۰

  برگزاری انتخابات شورای مرکزی کانون فیلم چارسو

  انتخابات شورای مرکزی کانون فیلم چارسو با حضور جمعی از دانشجویان برگزار شد.

 • ۱۳۹۷-۰۲-۲۸ ۱۳:۴۸

  کانون نهال ٣ ساله شد

  کانون فرهنگی هنری نهال ٣ ساله شد.

 • ۱۳۹۷-۰۲-۲۷ ۱۲:۵۵

  هفته خوابگاهها و برگزاری جشن خوابگاه ها

  هفته خوابگاهها و برگزاری جشن خوابگاه ها توسط شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با همت معاونت فرهنگی دانشجوئی

 • هفته خوابگاهها ۱۳۹۷-۰۲-۲۳ ۱۳:۵۵

  حضور ریاست دانشگاه و اعضاء هیئت رئیسه در خوابگاهها

  به مناسبت هفته خوابگاهها، ریاست دانشگاه علوم پزشکی مازندران و اعضاء هیئت رئیسه دانشگاه در تاریخ 22 اردیبهشت ماه در جمع دانشجویان دختر خوابگاه شماره 1 حاضر شدند و با بازدید از واحدهای دانشجویان با پخش شیرینی هفته خوابگاهها را به آنان تبریک گفتند.