نمایش همه
 • جلسه امر به معروف ۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۳:۲۹

  جلسه امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

 • هفته خوابگاهها ۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۰۷:۵۵

  برگزاری باشکوه آئین اختتامیه هفته خوابگاهها در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  جشن اختتامیه هفته خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.

  جشن اختتامیه هفته خوابگاه ها با حضور پرشور دانشجویان، ریاست دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاون دانشجویی و فرهنگی، مدیران فرهنگی و دانشجوئی، مسئولین و سایر کارکنان معاونت دانشجویی و فرهنگی در تاریخ 2 خرداد ماه در محل سالن مصباح مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد .

 • با قران در رمضان ۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۰۸:۲۷

  با قرآن در رمضان در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  در ماه مبارک رمضان، معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برنامه قرآن در رمضان را با جزء خوانی قرآن کریم در نماز خانه ستاد مرکزی دانشگاه بعد از نماز ظهر و عصر از ساعت 13:30 الی 14 برگزار می نماید. این برنامه بعد از اقامه نماز ظهر و عصر، با حضور تعدادی از کارکنان ستادی، توسط همکاران حوزه معاونت فرهنگی دانشجوئی در حال اجرا می باشد.

 • اوقات فراغت3 ۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۰۴

  برنامه ریزی اوقات فراغت دانشگاه علوم پزشکی مازندران

 • سامانه پایش سلامت روان ۱۳۹۶-۰۳-۱۳ ۰۸:۳۶

  اطلاعیه تمدید پایش سلامت روان

  خبر فوری-تمدید ثبت اطلاعات در سامانه جامع پایش سلامت روان تا پایان خرداد 96

 • نشست صمیمانه ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۶:۳۷

  نشست صمیمانه با کارکنان حوزه خوابگاهها

  بمناسبت گرامیداشت هفته خوابگاهها نشست صمیمانه دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و دکتر نصیری مدیر امور دانشجوئی دانشگاه با سرپرستان و ناظم و ناظمه های خوابگاهها در سالن طبری معاونت برگزار گردید.

 • یادواره شهداء ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۱:۱۵

  یادواره "شهدای مدافع حرم" در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد

  به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و با حضور مادر "شهید مشتقای"، از شهدای مدافع حرم، یادواره شهدای مدافع حرم در این دانشگاه برگزار شد.

 • اردوی مشهد ۱۳۹۶-۰۳-۰۳ ۰۹:۵۳

  اعزام کاروان دانشجویان معتکف به مشهد مقدس

  معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در تاریخ 2/3/96 تعداد 60 نفر از دانشجویان متعکف دختر را با همکاری نهاد رهبری دانشگاه به مشهد مقدس اعزام نمود. این اردوی زیارتی برای دانشجویان فوق در دو گروه پسران و دختران در حال انجام می باشد که معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه عهده دار مسئولیت این اردوی زیارتی می باشد.

 • بازدید ۱۳۹۶-۰۳-۰۲ ۱۳:۰۷

  خوابگاه شماره 1 خواهران و شماره 5 پسران میزبان معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه

  دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر نصیری مدیر امور دانشجوئی و مسئولین مربوطه به مناسبت هفته خوابگاهها مهمان خوابگاه شماره 5 پسران و خوابگاه شماره 1 دختران شدند.

 • هفته خوابگاهها ۱۳۹۶-۰۳-۰۱ ۱۱:۱۳

  برگزاری "مسابقه آشپزی" به مناسبت هفته خوابگاه‎ها در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  به مناسبت هفته خوابگاه‌ها، دانشجویان دختر خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با پخت غذاهای مختلف در مسابقه آشپزی شرکت کرده و با هم به رقابت پرداختند.

 • جلسه همتایار ۱۳۹۶-۰۳-۰۱ ۱۰:۵۱

  برگزاری جلسه با همتا یاران سلامت روان دانشجویی به مناسبت هفته خوابگاهها

  جلسه مشورتی با همتا یاران سلامت روان دانشجویی بمنظور چگونگی برگزاری هفته خوابگاهها در زمینه سلامت روان وهمتایار با حضور دانشجویان ،رئیس اداره و کارشناسان اداره مشاوره دانشجویی برگزار شد.در این جلسه هر یک از نمایندگان دانشجویان همتایار و کارشناسان به ایراد نقطه نظرات در زمینه موضوع فوق پرداختند.

 • هفته خوابگاهها ۱۳۹۶-۰۳-۰۱ ۱۰:۴۱

  بازدید معاون و مدیران دانشجوئی و فرهنگی در هفته خوابگاهها

  دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر نصیری مدیر امور دانشجوئی و مسئولین مربوطه در هفته خوابگاهها، در خوابگاه دانشجوئی شماره 4 و 3 خواهران در ساری حضور یافتند.

 • رئیس جمهور ۱۳۹۶-۰۳-۰۱ ۰۷:۲۶

  نخستین گفت و گوی مستقیم تلویزیونی پس از پیروزی دوباره در انتخابات

  روحانی: رئیس‌جمهور همه مردم ایران و مخالفان سیاست‌هایم هستم.

  روحانی: رئیس‌جمهور همه مردم ایران و مخالفان سیاست‌هایم هستم حجت الاسلام و الملسمین دکتر حسن روحانی در نخستین گفت و گوی مستقیم تلویزیونی با مردم پس از پیروزی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با قدردانی از ملت ایران گفت: امیدوارم وکیل شایسته ای برای نمایندگی مطالبات شما مردم عزیز ایران باشم. من رئیس‌جمهور همه ملت ایران و حتی کسانی که مخالف سیاست‌هایم بوده‌اند، هستم.

 • بازدید خوابگاه ۱۳۹۶-۰۲-۳۱ ۱۳:۵۶

  بازدید از خوابگاه دانشجوئی در هفته خوابگاهها

  با فرا رسیدن هفته خوابگاهها دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، دکتر نصیری مدیر امور دانشجوئی و مسئولین مربوطه به خوابگاه شماره 6 خواهران در ساری رفتند و با پخش شیرینی بین دانشجویان خوابگاهی هفته خوابگاهها را به آنان تبریک گفتند.

 • رهبری ۱۳۹۶-۰۲-۲۸ ۱۰:۵۹

  رهبر معظم انقلاب در دیدار اقشار مختلف مردم؛

  هر کس رای بیاورد؛ ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی برنده اصلی انتخابات هستند/آرای مردم امانت است

 • بسیج ۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۰۸:۲۵

  برنامه سخنرانی بسیج با رویکرد انتخابات ریاست جمهوری

  با حمایت معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، بسیج دانشجوئی دانشگاه در راستای فعالیتهای انتخابات ریاست جمهوری، جلسه پرسش و پاسخ دانشجوئی با حضور آقای دکتر محمد مهدی زاهدی وزیر اسبق وزارت علوم و نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی با شرکت دانشجویان در تالار طبری دانشگاه برگزار شد. در این جلسه به سوالات مطروحه پاسخ داده شد.

 • مشاعره ۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۵:۲۹

  شب شعر برگزار گردید

  کانون شعر و ادب دانشجوئی دانشگاه به همت معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناسبت بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی برنامه شب شعر را در روز دوشنبه 25/2/96 با حضور دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه، دکتر جعفری مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، دانشجویان و 2 تن از شاعران به نام کشور (احسان افشاری و احسان رعیت) در سالن مصباح برگزار نمود. این مراسم با شاهنامه خوانی توسط یکی از دانشجویان دختر ، خوانش اشعار و نثرهای ادبی برگزیده توسط صاحبان اثر ، اجرای موسیقی و اهدای هدایا برگزار گردید.

 • گلگشت ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۶:۳۰

  اردوی گلگشت دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  اردوی گلگشت دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی مازندران در تاریخ 22/2/96 از خوابگاههای دانشجوی پسرانه به مقصد منطقه دودانگه به تعداد تقریبی 50 نفر برگزار گردید.

 • اردو ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۵:۵۳

  اردوی یک روزه دانشجویان به مناسبت عید نیمه شعبان

  اردوی یک روزه دانشجویان دختر خوابگاههای دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناسبت عید نیمه شعبان و هفته خوابگاههای دانشجوئی با حضور معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه در پلاژ جام جم خزر آباد ساری برگزار گردید که با استقبال چشمگیر همراه بود. در این اردو یک روزه ضمن گفتگوی صمیمانه دانشجویان با دکتر حق شناس در محیطی سرشار از نشاط و شادی به پایان رساندند.

 • تریبون ازاد ۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۱۶:۴۰

  تریبون آزاد با موضوع انتخابات

  با حمایت معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برنامه تریبون آزاد انجمن اسلامی دانشجویان در تاریخ 23/2/96 در سالن همایش طبری معاونت فرهنگی دانشجوئی با حضور دکتر علی نوبخت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با موضوع انتخابات برگزار گردید.

 • انتخابات مجلس ۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۵:۲۶

  شرط ادامه سخنرانی های انتخاباتی در دانشگاه‌ها اعلام شد

  معاون فرهنگی وزارت علوم گفت: اگر سخنرانان انتخاباتی در دانشگاه‌ها ضوابط را رعایت نکنند برای دریافت مجوز در مرحله های بعدی دچار مشکل می شوند.

 • یادواره1 ۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۲:۲۵

  برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  به همت معاونت فرهنگی و دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و با حضور رییس و مسؤولان این دانشگاه، اولین یادواره شهدای مدافع حرم برگزار شد.

 • تریبون آزاد ۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۶:۱۸

  تریبون آزاد در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  برنامه تریبون آزاد دانشجوئی با موضوع انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ 19/2/96 در سالن طبری معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران توسط بسیج دانشجوئی دانشگاه برگزار گردید.

 • ازدواج ۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۲:۳۲

  همایش "ازدواج مناسب، سالم و پایدار" در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد

  در همایش پویش ملی ازدواج مناسب، سالم و پایدار که به همت "کانون سلامت رفتار" دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد، یک زوج دانشجوی این دانشگاه به صورت نمادین پیوند خود را جشن گرفتند.

 • گلگشت ۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۰:۲۸

  گل گشت یک روزه دانشجوئی ( طبیعت گردی) بمناسبت گرامیداشت هفته خوابگاه ها و روز جوان

  گل گشت یک روزه دانشجوئی( طبیعت گردی) بمناسبت گرامیداشت هفته خوابگاه ها و روز جوان، دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور دکتر حق شناس معاون محترم فرهنگی دانشجویی،در جمعه مورخه ۹۶/۲/۱۵ در منطقه جنگلی چهاردانگه انجام شد.

 • نشست بسیج ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۷:۵۷

  نشست با بسیج دانشجوئی در آستانه انتخابات

  نشست صمیمی اعضاءبسیج دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه و مدیران فرهنگی و دانشجوئی در روز دوشنبه در سالن جلسات معاونت برگزار گردید.

 • تقدیر در روز استاد ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۶:۲۹

  تقدیر از مربیان ورزشی حوزه مدیریت تربیت بدنی در روز معلم

  به مناسبت روز معلم (استاد) دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دفتر مدیر تربیت بدنی از مربیان ورزشی آن حوزه تقدیر نمود.

 • تقدیر از مدیر دانشجوئی ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۴:۵۹

  قدردانی معاون وزیر بهداشت از مدیرکل دانشجویی پیشین وزارت بهداشت

  دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت طی نامه‌ای از " تلاش خالصانه و صادقانه " دکتر جلال نژادجواد مدیر کل پیشین دانشجویی این وزارتخانه " در زمان تصدی مسؤولیت اداره کل دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تقدیر کرد

 • خدمت سربازی ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۴:۴۱

  مشمولان متاهل به مراکز آموزشی مرزی اعزام نمی‌شوند

  معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت:مشمولان متاهل به مراکز آموزشی مرزی اختصاص داده نمی شوند و تنها در مراکز آموزشی بکارگیری می شوند که درشهرمحل سکونت همسرشان دارای رده خدمتی باشد.

 • پیاده روی ۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۱۶:۲۰

  معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار کرد.

  به مناسبت هفته سلامت در روز یکشنبه مورخ 10/2/96، معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه برنامه پیاده روی نشاط و سلامت را با حضور دکتر جان بابائی رئیس دانشگاه، اعضاء هیئت رئیسه، مدیران ستادی، روسای دانشکده ها، کارکنان و دانشجویان در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) برگزار نمود .