نمایش همه
 • قهرمانی در المپیاد سیزدهم ۱۳۹۶-۰۶-۲۰ ۰۹:۰۲

  قهرمانی با اقتدار دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سیزدهمین المپیاد ورزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

  مدیریت تربیت بدنی برای شرکت در این المپیاد، برنامه ریزی لازم را بعد از پایان المپیاد دو سال پیش آغاز کرده و به صورت جدی تر از ابتدای مهر سال گذشته و برای آمادگی بیشتر دانشجویان، اقدام به برگزاری "سومین المپیاد درون دانشگاهی" کرد؛ در همین راستا با برگزاری چندین اردوی تدارکاتی و اعزام به مسابقه های برون و درون استانی و نشست های مختلف با ورزشکاران، مربیان و سرپرستان تیم ها، در راستای آماده سازی آنها اقدام شد.

 • دکتر کوروش عزیزی ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۱۰:۳۲

  پیام تبریک دکتر کوروش عزیزی به مناسبت قهرمانی کاروان ورزشی حضرت احمدبن موسی(ع)

  دکتر کوروش عزیزی، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به مناسبت قهرمانی کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، پیامی ارسال نمود:

 • دکتر ایمانیه ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۰۹:۵۳

  پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت قهرمانی کاروان ورزشی این دانشگاه در المپیاد ورزشی

  رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، قهرمانی کاروان ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را تبریک گفت.

 • المپیاد سیزدهم ۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۴:۰۴

  اصفهانی ها، امانت شیرازی ها را پس دادند/جام به شیراز بازگشت

  معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام قهرمانی کاروان ورزشی این دانشگاه در سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران، ضمن تبریک به یکایک اعضاء این کاروان، از برگزار کنندگان این مسابقات نهایت تقدیر و تشکر را به عمل آورد.

 • سیزدهمین المپیاد ورزشی ۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۰:۳۸

  سه روز مانده به پایان مسابقات:

  رویت خورشید قهرمانی در افق شهر کرد

  مسابقات و رقابت ها در شهر کرد به شکل بسیار جدی و تنگاتنگ ادامه داشته و علیرغم پیشتازی کاروان علوم پزشکی شیراز و با توجه به روزهای باقیمانده از رقابت ها همهء تیم های حاضر در این مسابقات، تمام تلاش خود را برای کسب هر چه بیشتر امتیاز و صعود به رتبه های بالاتر می نمایند.

 • سیزدهمین المپیاد ورزشی ۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۰۷:۵۰

  شیراز همچنان صدر نشین است

  سومین روز از حضور پر فروغ کاروان احمد بن موسی(ع) در سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران

  تیم بدمینتون دانشگاه علوم پزشکی شیراز با پیروزی مقتدرانه سه بر صفر بر تیم اهواز، به مرحله نیمه نهایی مسابقات بدمینتون المپیاد راه یافت؛ نهمین مدال طلای کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سوی "شیما عبدشنطیایی"  در ماده ۵۰ متر پروانه رشته شنا به دست آمد.

 • مسابقات پاورلیفتینگ هفته دولت ۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۲:۰۷

  در مسابقات هفته دولت

  برندگان رقابت های پاورلیفتینگ علوم پزشکی شیراز مشخص شدند

  دکتر حیدر صفرپور افزود: این مسابقات در چهار وزن و ویژه کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سطح استان فارس و در مجموعه ورزشی ولایت برگزار گردید.

 • المپیاد ورزشی دختران ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۲۰:۲۱

  در آستانه برگزاری سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی کشور:

  گفتگوی اختصاصی با مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

  ذات حضور یک دانشجو در رقابت های ورزشی، علاوه بر موثر بودن در روند شور و نشاط، بدون تردید می تواند تاثیرات مثبت روحی و اجتماعی برای وی به دنبال داشته باشد. المپیاد ورزشی وزارت بهداشت بزرگترین رویداد ورزشی دانشجویی درسطح کشور هست که حضور دانشجوی ورزشکار برای وی سابقه مثبت محسوب می شود

 • علی اصغر دیمی ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۰۸:۵۵

  در گفتگویی کوتاه با مفدا شیراز

  مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سومین نشست توانمندسازی مدیران فرهنگی در اصفهان گفت

  دیمی، تبادل تجربیات میان مدیران فرهنگی را یکی از فوائد برگزاری این کارگاه های سه روزه دانست و گفت: این نشست های تخصصی فقط در صورت استمرار و تداوم منظم و دوره ای به بهره وری نهایی رسیده و در سایه حمایت های مدیران ارشد وزارت متبوع به بار خواهد نشست.

 • منشور حقوق شهروندی ۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۱۴:۳۸

  دکتر محمدرضا سمائی گفت:

  نیل به جامعه قانونمند مدنی و مردم سالاری دینی بدون تحقق حقوق شهروندی امکان پذیر نمی باشد

  سمائی هدف غایی و نهایی حقوق شهروندی را حفظ کرامت انسانی مردم دانست و گفت: حقوق شهروندی از جزئی ترین قوانین جامعه مانند قوانین راهنمایی و رانندگی آغاز و بالاترین سطح از مطالبات اجتماعی مانند حق رای و حضور در انتخابات را شامل شده و همهء اینها برای تحقق و حفظ کرامت انسانی افراد جامعه برنامه ریزی شده است.

 • دکتر کوروش عزیزی ۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۵:۵۲

  در آستانه اخذ رای اعتماد مجلس برای وزرای پیشنهادی دولت، دکتر کوروش عزیزی گفت:

  موفقیت های وزارت بهداشت با وزارت قاضی زاده هاشمی تداوم می یابد

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به معرفی دکتر قاضی زاده هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: وی از وزیران موفق دولت یازدهم است که عملکرد موفق و قابل تحسینی در اجرای طرح تحول نظام سلامت داشته است و رای اعتماد مجدد نمایندگان به وی زمینه ساز تداوم موفقیت های این وزارتخانه است.

 • بیمه سازی ناجیان و مربیان استخر ۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۰:۳۱

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه:

  مربیان و ناجیان غریق دانشگاه علوم پزشکی شیراز تحت پوشش بیمه قرار گرفتند

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در حال حاضر تمامی مربیان و ناجیان غریق شاغل در این مدیریت علاوه بر استفاده از خدمات کامل تامین اجتماعی و نیز تغییر وضعیت استخدامی از قرارداد ساعتی به استخدام شرکتی، از مزایای دریافت حقوق منظم و ماهیانه نیز برخوردار شده اند.

 • دانشکده پرستاری آباده ۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۳:۴۲

  دانشجویان دانشکده پرستاری آباده به جمع خیرین سلامت فارس پیوستند

  دانشجویان ورودی ۹۲ دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س) شهرستان آباده با اهداء هزینه جشن فارغ التحصیلی خود برای ساختن بیمارستان فوق تخصصی سرطان جنوب، خود را در زمره نیکوکاران و خیرین عرصه سلامت فارس درآوردند.

 • عطاالله امیدواری ۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۰:۲۳

  طی مراسمی در آستان مطهر احمدی و محمدی(ع)؛

  معرفی رئیس اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شیراز به‌عنوان کارشناس نمونه قرآنی استان

  انتخاب رئیس اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شیراز به‌عنوان کارشناس نمونه قرآنی دستگاه‌های دولتی استان بر اساس تلاش‌ها و کوشش‌های این چهره قرآنی در طی چند سال گذشته جهت بسط و گسترش مفاهیم و تعالیم قرآنی و برگزاری برنامه‌های آموزش کلام الله در عرصه‌های متفاوت استان فارس صورت پذیرفته است.

 • دکتر کوروش عزیزی ۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۰۸:۲۶

  پیشنهاد دکتر کوروش عزیزی به دانشگاه‌های علوم پزشکی:

  سال تحصیلی پیش رو را سال خوابگاه‌های دانشجویی بدون دخانیات اعلام کنیم

  معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پیشنهاد داد که تمامی معاونت‌های فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، در حرکتی هماهنگ و همگام با یکدیگر سال تحصیلی پیش رو را سال خوابگاه‌های دانشجویی بدون دخانیات اعلام کرده و با تدوین برنامه‌ای فراگیر و کارشناسی شده در سطح کشور به مبارزه با این عامل مضر و مخرب در اماکن دانشجویی بپردازند.

 • دکتر کوروش عزیزی ۱۳۹۶-۰۵-۱۶ ۲۳:۵۵

  به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد

  دکتر کوروش عزیزی، روز خبرنگار را تبریک گفت

  بر خود واجب می بینم تا با یاد و نکوداشت خاطرات خون نگاران هشت سال دفاع مقدس، فرا رسیدن این روز را به همهء فعالین عرصهء خبر بویژه خبرنگاران عرصهء سلامت کشور تبریک و تهنیت گفته و پیشرفت و بهروزی این عزیزان را از خدای متعالی مسئلت دارم.

 • کتاب های خادم حمیدی ۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۱۴:۴۱

  نشر چند جلد کتاب توسط کارمند معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

  "مجید خادم حمیدی" کارمند معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز که پیش از این دو کتاب منتشر کرده بود، این روزها به دنبال دریافت مجوز برای چاپ دو کتاب ‌در زمینه دفاع مقدس و تاثیر روانشناسی در درمان بیماران است.

 • بازگشایی سونا و جکوزی ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۲۱:۳۴

  با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

  سونا و جکوزی استخر مجتمع ولایت بازگشایی شد

  این بخش از استخر پیش از این صرفا امکان سرویس دهی همزمان به هشت نفر را داشت ولی با تغییرات کلی که در آن ایجاد شده، هم اکنون توان بهره وری بیست نفر بصورت همزمان را دارا می باشد.

 • مسابقات فوتسال جام شهداء مدافع حرم ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۰۹:۵۴

  با یاد و گرامیداشت شهدای مدافع حرم؛

  جام فوتسال مردان دانشگاه علوم پزشکی شیراز کلید خورد

  سومین دوره از جام فوتسال مردان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با عنوان جام گرامیداشت شهداء مدافع حرم باحضور ۱۲۰ تن از کارکنان واحدهای تابعه این دانشگاه در سطح استان فارس آغاز شد.

 • روز بزرگداشت شاهچراغ ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۰۷:۴۸

  ششم ذی القعده، روز بزرگداشت حضرت احمدبن موسی(ع)

  در سال ۱۳۸۶ شورای فرهنگ عمومی استان فارس نامگذاری یک روز به نام بزرگداشت شاهچراغ مطرح شد و متولیان امر تصمیم گرفتند که روز تولد آن حضرت را به عنوان مراسم بزرگداشت انتخاب کنند. لذا برای مشخص شدن روز دقیق تولد، مورخان و محققان تحقیقات خود را آغاز کردند اما پس از بررسی‌های به عمل آمده کارشناسان به این نتیجه رسیدند که روز تولد شاهچراغ بدرستی مشخص نیست

 • برنامه پیاده روی خانواده ۱۳۹۶-۰۵-۰۷ ۱۰:۱۸

  با شعار: ورزش همه جا، برای همه

  برنامه بزرگ پیاده روی خانواده در باغ جنت شیراز برگزار گردید

  این برنامه ورزشی، توسط مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز و  نیز هیئت ورزش همگانی این شهر هماهنگ و اجرایی گردید.

 • صعود به قله الوند ۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۱۴:۲۲

  با شعار گرامیداشت حجاب و عفاف؛

  دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز بر قله الوند ایستادند

  ۳۵ تن از دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه خانواده‌هایشان در یک برنامه هماهنگ فرهنگی و ورزشی موفق به صعود به قله مرتفع الوند در استان همدان شدند.

 • دکتر کوروش عزیزی ۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۵:۰۰

  در پیامی کوتاه، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

  فرا رسیدن میلاد پر سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر را تبریک گفت

  فراموش نکنیم که آموزه های ناب دینی ما، همیشه جنس مونث را لطیف تر و حساس تر از جنس مرد معرفی نموده است و طبیعتا برخورد با چنین لطافتی، باید حساستر و سنجیده تر صورت پذیرد.

 • امیدواری ۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۱۲:۵۸

  رئیس کمیته فنی و نظارت بیست و دومین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت:

  ۳۵ نفر کار داوری بخش شفاهی جشنواره را برعهده‌ دارند

  رئیس کمیته فنی و نظارت ستاد دانشگاهی بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت از برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره طی روزهای ۲۵ تا ۲۸ تیرماه خبر داد و گفت: برای اسکان بیش از ۱۰۰۰نفر از شرکت کنندگان در مرحله نهایی این جشنواره دو هتل چمران و پارس تدارک دیده شده است.

 • جشنواره قرآن و عترت ۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۱۳:۵۷

  با نزدیک تر شدن به آغاز جشنواره قرآن و عترت

  دانشگاه علوم پزشکی شیراز، لحظه به لحظه قرآنی تر می‌شود

  بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از روز ۲۵ الی ۲۸ تیر ماه جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود و برنامه‌های اطلاع رسانی و تبلیغی این جشنواره همچنان و با تمام توان در حال انجام و پیشرفت می باشند.

 • فروزنده زرآور ۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۱۱:۴۱

  با حکم رییس فدراسیون شنای کشور؛

  عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مربی تیم ملی شنای بانوان کشور شد

  "فروزنده زرآور" عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با دریافت حکمی از سوی رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به سمت مربی تیم ملی شنای بانوان کشور منصوب شد.

 • دکتر محمدرضا سمائی ۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۱۷:۱۲

  در گفتگوی اختصاصی با دکتر محمدرضا سمائی عنوان شد:

  میزبانی جشنواره قرآن و عترت، فرصت غنیمتی برای تاثیر گذاری فرهنگی در دانشگاه است

  دکتر محمد رضا سمائی قائم مقام معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: میزبانی جشنواره قرآن و عترت، فرصت غنیمتی برای تاثیرگذاری فرهنگی در دانشگاه است.

 • دکتر کوروش عزیزی ۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۵:۵۸

  معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

  شیراز میزبان بیش از هزار نفر از فعالان قرآنی/ کار در فضای قرآنی دانشگاه، لذت‌بخش‌تر و دلنشین‌تر است

  دکتر کوروش عزیزی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام خبر حضور بیش از هزار نفر از فعالان قرآنی وزارت بهداشت در بیست و دومین جشنواره قرآنی این وزارتخانه، از حال و هوای این روزهای حاکم بر این دانشگاه سخن به میان آورد.

 • ویدئو کنفرانس ۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۶:۰۸

  دکتر کوروش عزیزی گفت:

  برگزاری نشست معاونین فرهنگی علوم پزشکی کشور، بصورت ویدئو کنفرانس، گام خوبی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه دولت الکترونیک بود

  عزیزی گفت: با توسعهء تکنولوژی های ارتباطی، زمان آن رسیده تا تغییراتی اساسی در نحوهء ارتباطات اداری نیز صورت پذیرد و همانگونه که پیش از این مکاتبات رسمی و اداری بصورت کاغذی و فیزیکی انجام می شد و در حال حاضر این مکاتبات تبدیل به اتوماسیون و نامه های الکترونیک شده اند، روند مراودات اداری نیز ناگزیر از پذیرش تغییرات اساسی و بروز رسانی نوین می باشد.

 • دکتر ایمانیه ۱۳۹۶-۰۴-۱۴ ۱۱:۵۸

  دکتر محمدهادی ایمانیه خبر داد:

  مشارکت ۶ هزار نفری دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز، ضامن قرآنی‌تر شدن فضای این دانشگاه است

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بیش از ۴۰ هزار نفر در رشته‌های محتوایی شرکت کرده‌اند که برای تهیه محتوا باید مقدماتیآماده شود و این مقدمات موجب می‌شود که فضای خانواده‌ها و جامعه نیز تغییر پیدا کند و به همین شیوه ما می‌توانیم فرهنگ قرآنی را ترویج دهیم.