نمایش همه
 • استعداد یابی ۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۱۲:۵۰

  شناسایی، جذب استعدادها و توانمندی های فرهنگی دانشگاهیان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مدیریت تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه در نظر دارد به منظور شناسایی، جذب استعدادها و توانمندی های دانشگاهیان نسبت به استعدادیابی اهالی فرهنگ و هنر دانشگاه اقدام نماید.

 • تسهیلات ۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۱۱:۴۸

  نرخ اجاره بهای خوابگاههای متأهلی

  سرانه تسهیلات دانشجویی و نرخ اجاره بهای خوابگاهی در سال تحصیلی جدید

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: طی نامه ای از سوی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، نرخ اجاره بها خوابگاه ها و سرانه تسهیلات دانشجویی در سال تحصیلی 97-96 ابلاغ شد.

 • عباس عطوف ۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۱۱:۱۷

  مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت خبر داد؛

  اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای تعمیرات خوابگاه‌های علوم پزشکی

  مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت از تصویب مصوبه‌ای برای اختصاص ۲۰ میلیارد تومان بودجه در راستای تعمیرات خوابگاه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی خبر داد.

 • نشست ۱۳۹۶-۰۷-۲۳ ۱۲:۱۰

  نشست مشترک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: نشست مشترک ما بین مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه و رئیس اداره فرهنگ و اداره شمیرانات به منظور هم افزایی، توسعه همکاری ­ها و نیز هم اندیشی های فرهنگی برگزار شد.

 • کنفرانس ۱۳۹۶-۰۷-۲۳ ۱۲:۰۶

  با حضور دکتر خانی جزنی صورت گرفت:

  نخستین کنفرانس الزامات ایمنی مرتبط با بالابرها در محیط های بیمارستانی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: نخستین کنفرانس یک روزه الزامات ایمنی مرتبط با بالابرها در محیط های بیمارستانی، روز چهارشنبه 19 مهر ماه در دانشکده سلامت، ایمنی و محیط زیست برگزار شد.

 • اعتبار سنجی ۱۳۹۶-۰۷-۲۳ ۱۲:۰۰

  توسط مدیریت امور دانشجویی دانشگاه به عنوان دبیر قطب منطقه 10 کشور صورت گرفت:

  اعتبار بخشی خوابگاههای ملکی و مجردی دانشگاه های تهران و دانشگاه قزوین

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: فرایند اعتبار بخشی بیش از 47خوابگاه ملکی و مجردی توسط مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، به عنوان دبیر قطب منطقه 10 صورت گرفت.

 • حکم ۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۲:۵۵

  دبیر منطقه تهران مفدا منصوب شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: طی حکمی از سوی مهدی معماری مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، مهناز آزاد سرپرست روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به سمت دبیر منطقه تهران مفدا منصوب

 • منصور قناعی ۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۲:۵۲

  فعال فرهنگی دانشگاه سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی شد

  متن حکم به شر زیر است:

 • نشست کمیته ناظر ۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۲:۴۶

  برنامه های تازه ای برای نشریات دانشجویی در راه است

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه و درراستای اجرایی نمودن دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاه، جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه در روز چهارشنبه 12 مهر ماه برگزار شد.

 • نشست ۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۲:۴۳

  نشست مشترک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: نشست مشترک ما بین مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه و رئیس اداره فرهنگ و اداره شمیرانات به منظور هم افزایی، توسعه همکاری ­ها و نیز هم اندیشی های فرهنگی برگزار شد.

 • حجت السلام سید حسن خمینی ۱۳۹۶-۰۷-۱۶ ۱۵:۲۴

  بیعت فعالین کانون های فرهنگی دانشگاه با آرمان های امام راحل(ره)

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به همراه گروهی از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی با حضور در حرم امام(ره) با آرمان های بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران بیعت کردند.

 • دکتر روحانی ۱۳۹۶-۰۷-۱۵ ۱۵:۲۶

  روحانی در دانشگاه تهران:

  باید همه را به نقد و مشارکت آزادانه تشویق کنیم

  رئیس جمهور با بیان اینکه باید رقابت‌ را آزاد بگذاریم و برای نقد و مشارکت همه را تشویق کنیم، گفت: برجام پیروزی اخلاقی ما بود؛ به دنیا ثابت کرد ما راست می‌گفتیم و بدخواهان ما دروغ می‌گفتند.

 • حق الزحمه ها ۱۳۹۶-۰۷-۱۵ ۱۳:۱۷

  مبلغ کاردانشجویی افزایش یافت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: طی نامه ای از سوی مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، نرخ حق الزحمه کاردانشجویی در سال تحصیلی 97-96 ابلاغ شد.

 • غذا ۱۳۹۶-۰۷-۰۵ ۱۰:۰۶

  اعلام قیمت ژتون غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور، نرخ ژتون غذای دانشجویی در سال تحصیلی 97-96 ابلاغ شد.

 • نریمانی ۱۳۹۶-۰۷-۰۵ ۱۰:۰۱

  نریمانی مدیر امور دانشجویی دانشگاه:

  تمام تلاش ما بر این است که تمام متقاضیان ورودی جدید، از خوابگاه برخوردار باشند

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه:دانشجویان ورودی جدید متقاضی خوابگاه، می­توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی اسکان دانشجویان به نشانیhttp://eskan.sbmu.ac.irبه ­صورت اینترنتی درخواست خود را ثبت کنند.

 • dr jazani ۱۳۹۶-۰۷-۰۵ ۰۹:۴۵

  دکتر خانی جزنی در همایش دانشجویان ورودی جدید رشته پزشکی:

  احترام اساتید خود را داشته باشید

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در همایش دانشجویان ورودی جدید دانشکده پزشکی که در روز سه شنبه چهارم شهریور ماه در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار شد، به ارائه نکاتی در خصوص جایگاه علم و اخلاق پرداخت.

 • ورودی جدید ۱۳۹۶-۰۷-۰۲ ۱۵:۲۶

  پیام سرپرست دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۶

  دکتر آقاجانی: قدردان لحظه های پر برکت تحصیل باشید

  دکتر محمد آقاجانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، با صدور پیامی، این روز را به استادان و دانشجویان تبریک گفت.

 • وزیر بهداشت ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۰۹:۲۹

  وزیر بهداشت در پیامی عنوان کرد؛

  سال تحصیلی پیش‌رو سالی نو برای تحصیل علم و اخلاق باشد

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، در پیامی سال تحصیلی پیش‌رو را سالی نو برای تحصیل علم و اخلاق عنوان کرد.

 • خیری ۱۳۹۶-۰۶-۲۸ ۱۴:۵۶

  آیدا خیری نماینده خانه نشریات دانشجویی کشور:

  امیدوارم راه پیشرفت نشریات دانشجویی هموارتر شود

  اشاره: چندی پیش جشنواره تیتر 10 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار و در این جشنواره انتخابات خانه نشریات دانشجویی کل کشور نیز انجام شد. به مناسبت انتخاب آیدا خیری دانشجوی دندان پزشکی دانشگاه در خانه نشریات دانشجویی کشور، با وی مصاحبه ای ترتیب دادیم تا از کم و کیف برنامه های این دانشجوی دست به قلم مطلع شویم.

 • ثبت نام ۱۳۹۶-۰۶-۲۸ ۱۴:۴۲

  اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام شد+جدول زمانبندی ثبت نام حضوری

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با صدور اطلاعیه ای، زمان ثبت نام اینترنتی و حضوری پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال ۹۶ را اعلام کرد.

 • امام زاده داوود ۱۳۹۶-۰۶-۲۸ ۰۸:۵۴

  کاروان نشاط و سلامتی به مقصد آبشار سنگان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: برنامه کوهپیمایی کاروان نشاط و سلامتی به مقصد آبشار سنگان برگزار شد.

 • المپیاد ۱۳۹۶-۰۶-۲۸ ۰۸:۴۶

  کسب9مدال رنگارنگ و 3 کاپ قهرمانی توسط کاروان دانشجویان اعزامی به سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور

  بار دیگر تحقق شعار تیم علوم پزشکی/ فقط شهید بهشتی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: کاروان ورزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طی یک رقابت نفس گیر در طول یک هفته، توانست مدال های رنگارنگی را برای دانشگاه کسب نماید

 • dr.gholami ۱۳۹۶-۰۶-۲۷ ۰۹:۱۷

  سیر مطالعاتی کتب شهید مطهری

  بر همین اساس گروه فرهنگی آموزشی قاصدک کلاس های سیر مطالعاتی کتب شهید مطهری(ره) و تدبر در قرآن را با تدریس دکتر علی غلامی رئیس دانشکده حقوق دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می نماید.

 • المپیاد علمی ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۴:۱۹

  افتخار علمی در پایان نهمین المپیاد دانشجویی کشور

  وزیر بهداشت: المپیاد پزشکی بین المللی شود

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: اختتامیه نهمین المپیاد علمی پزشکی کشور با حضور دکترهاشمی وزیر بهداشت چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه در تالار امام خمینی(ره) دانشگاه عوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد. تیم علمی دانشگاه موفق شد در این المپیاد صاحب مقام های برتر شود.

 • سامانه ورزشی ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۴:۱۴

  سامانه الکترونیکی شناسنامه ورزشی دانشجویان راه اندازی شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از راه اندازی سامانه الکترونیکی جامع شناسنامه ورزشی دانشجویی خبر داد. دانشجویان برای استفاده از تسهیلات این سامانه می توانند به آدرس sid.sport.sbmu.ac.ir مراجعه نمایند.

 • جدید الورود ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۱۵:۰۲

  دکترآقاجانی درجمع دستیاران جدیدالورود: توجه به اخلاق پزشکی و اخلاق حرفه ای برای دستیاران ضروری است

  اولین کارگاه چهار روزه آموزشی فرهنگی ویژه دستیاران جدیدالورود مهر ۹۶، باحضور دکتر آقاجانی سرپرست دانشگاه، دکتر جرجانی رئیس دانشکده پزشکی، دکترخانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر ضیایی معاون پژوهشی دانشکده، دکتر فلاح معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده، دکتر میری معاونت تحصیلات تکمیلی دانشکده، اساتید پیشکسوت دانشکده و حدود ۳۵۰ نفر از دستیاران، ۱۲ شهریور ماه در تالار امام خمینی (ره) دانشکده پزشکی برگزار شد.

 • دکتر خیاطیان ۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۱:۳۱

  مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:

  فلسفه وجودی نشریات دانشجویی، در وهله اول تمرین کار گروهی است

  هدایت اله خیاطیان مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است که میزبانی این دوره از جشنواره نشریات را به عهده دارد. با وی گپ و گفتی در خصوص جایگاه و رسالت نشریات در دوره دانشجویی انجام دادیم، که در ادامه نظر شما را به آن جلب می کنیم.

 • جشنواره سپاس ۱۳۹۶-۰۶-۰۶ ۱۰:۱۶

  دومین جشنواره «سپاس» در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد

  در دومین «جشنواره سپاس» دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی که به منظور تقدیر از کارکنان برتر این دانشگاه برگزار شد، از ۳۶ کارمند برگزیده دانشگاه تقدیر شد.

 • نشست ۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۱۴:۱۵

  نشست مدیران دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 10 تهران

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جلسه هماهنگی اعتباربخشی و رتبه بندی خوابگاه‌های ملکی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی منطقه 10 تهران به میزبانی مدیریت امور دانشجویی دانشگاه در روز دوشنبه 30 مرداد ماه برگزار گردید.

 • نشست کارشناسان فرهنگی ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۱۰:۴۷

  کارشناسان فرهنگی دانشکده ها از دغدغه های خود می گویند

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دومین نشست مشترک کارشناسان فرهنگی دانشکده ها برگزار گردید.