نمایش همه
 • شب یلدا دیروز ۱۴:۲۵

  یلدایی ترین یلدای سال را با خانواده بزرگ کانون های فرهنگی سپری کنید

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت کانون های فرهنگی دانشجویان، جشن شب یلدادردانشگاه و شبی با شعر و هنر برگزار می شود.

 • پانتستاپ دیروز ۱۴:۲۱

  پانتساپ برای اولین بار در دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دانشگاه برای نخستین بار میزبان مسابقه پانتساپ (پانتومیم و استندآپ کمدی) دانشجویان بود.

 • کوهپیمایی دیروز ۱۴:۱۲

  کوه پیمایی معاون محترم دانشجویی و فرهنگی دانشگاه بهمراه اعضای محترم هیئت علمی گروه بیهوشی دانشگاه

  برنامه کوه پیمایی معاون محترم دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، جناب آقای دکتر مهدی کدخدازاده بهمراه اعضای محترم هیئت علمی گروه بیهوشی دانشگاه امروزجمعه 23 آذرماه 1396 برگزار شد.

 • افتتاحیه ۱۳۹۶-۰۹-۲۲ ۱۳:۰۲

  آغاز نواختن "ضربان امید" در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  به همت کانون خیریه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بازارچه خیریه‌ای با عنوان "ضربان امید" به مدت دو روز در دانشکده سلامت، ایمنی و محیط زیست این دانشگاه برگزار شد.

 • گزارش تصویری ازنشست پرسش و پاسخ معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با دانشجویان دوشنبه 96.9.20 ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۱:۴۴

  معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه پیشگام در پاسخدهی

  نشست مشترک شورای مدیران معاونت با دانشجویان در دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: نشست پرسش و پاسخ شورای مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و هیأت رئیسه دانشکده پرستاری و مامایی با دانشجویان این دانشکده برگزار شد.

 • شورای فرهنگی ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۱:۱۳

  شورای فرهنگی دانشگاه تشکیل شد.

  تأکید بر اهمیت جشنواره فرهنگی سیمرغ در دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: پنجمین جلسه شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی دانشگاه در سال 96 و نخستین جلسه این شورا به ریاست دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه، با حضور دکتر مهدی کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و سایر اعضای این جلسه در محل سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

 • جلسه عمرانی ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۰:۵۵

  معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه مطالبات عمرانی این حوزه را از دفتر فنی معاونت توسعه پیگیری نمود

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دکتر کدخدازاده پس از بازدید صورت گرفته در روز 5شنبه شانزدهم آذر ماه از خوابگاه شهید موسوی، جلسه ای را با اعضای دفتر فنی در این خوابگاه و در حوزه معاونت، ترتیب داد.

 • bazdid ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۰:۵۱

  همزمان با روز دانشجو صورت گرفت

  بازدید معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه از خوابگاه شهید موسوی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: همزمان با روز دانشجو دکتر کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و مهندس میرابی مدیر دفتر فنی دانشگاه از خوابگاه شهید موسوی بازدید کردند.

 • کانون ادبی ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۰:۴۵

  به همت کانون ادبی دانشجویان دو جلسه از جلسات چهارگانه کارگاه شعر برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت کانون ادبی دانشجویان دو جلسه از جلسات چهارگانه کارگاه شعر برگزار شد.

 • 16azar ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۱۱:۳۶

  مراسم گرامیداشت شانزدهم آذر ماه، روز دانشجو برگزار شد

  استقبال و حضور پرشور دانشگاهیان در مراسم روز دانشجو

  به همت انجمن اسلامی دانشجویان(تأسیس 1348) و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مراسم گرامیداشت شانزدهم آذر ماه «روز دانشجو» با حضور دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه، اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، روسای دانشکده ها، مسئولین، اساتید، مدیران و شرکت بیش از 1500 نفر از دانشجویان در روز دوشنبه سیزدهم آذر ماه در مرکز همایش های بین المللی امام خمینی(ره) و به صورت همزمان در تالار ابن سینا (سالن اقماری مراسم) برگزار گردید.

 • خواجه علی ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۰۹:۵۱

  دانشجوی حائز رتبه دوم در جشنواره ملی قرآو عترت:

  آشنایی با قرآن باعث افزایش تمرکز و حافظه می گردد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: نسرین خواجه علی دانشجوی آموزش پزشکی در مقطع دکترای تخصصی دانشگاه و برگزیده رتبه دوم رشته تلخیص کتاب در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان است. وی متولد 1356 و اهل شهر اهواز می باشد. از شما دعوت می کنیم تا مصاحبه ما را با این دانشجوی برگزیده در این دوره از جشنواره بخوانید.

 • هاشمی چهره ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۰۹:۴۱

  دانشجوی حائز رتبه سوم خوشنویسی در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت:

  در کنار درس خواندن به عنوان مسئولیت اصلی، حتماً فعالیت های جانبی را قرار دهید

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: هاشمیه چهره دانشجوی مقطع دکترای تخصصی رشته بهداشت باروری دانشگاه است که در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان حائز رتبه سوم در رشته خوشنویسینستعلیق گردید. این دانشجوی افتخارآفرین دانشگاه متولد سال 1359 و اهل شهر ایلام است. در ادامه شما را دعوت به مصاحبه خواندنی با این دانشجوی فرهیخته می نماییم.

 • جلسه 16 آذر ۱۳۹۶-۰۹-۱۳ ۱۱:۱۶

  دهمین جلسه کمیته اجرایی شورای فرهنگی برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دهمین جلسه کمیته اجرایی شورای فرهنگی دانشگاه در سال جاری برگزار شد.

 • چهره هاشمی ۱۳۹۶-۰۹-۱۳ ۰۹:۵۲

  درخشش هاشمیه چهره دراختتامیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: هاشمیه چهره دانشجوی مقطع دکتری بهداشت باروری دانشگاه توانست در اختتامیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان در رشته خوشنویسی حائز رتبه سوم ملی گردد.

 • سبک زندگی ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ ۱۲:۵۹

  دانشجویان با سبک زندگی ایرانی-اسلامی ازدواج آشنا شدند

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مدیریت امور فرهنگی کارگاه آموزشی یک روزه سبک زندگی با موضوع ازدواج را برگزار نمود.

 • abhari ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ ۱۲:۵۲

  اعظم ابهری دانشجوی برگزیده داستان نویسی جشنواره قرآن و عرت:

  هرکس باید از هر استعدادی که دارد برای تبلیغ قرآن استفاده کند

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: اعظم ابهری قزل احمد دانشجوی مقطع کارشناسی رشته بهداشت حرفه ای دانشگاه، متولد سال 1373 و اهل شهر تهران است. وی از دانشجویان افتخارآفرین سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان و حائز رتبه دوم در بخش ادبی/ رشته داستان نویسی در این دوره از جشنواره است. مصاحبه زیر، بخشی از گپ و گفت خواندنی ما با این دانشجوی ادیب دانشگاه است.

 • 16azar ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ ۱۱:۵۶

  مراسم گرامیداشت روز دانشجو 2شنبه سیزدهم آذر ماه برگزار می شود

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم گرامیداشت شانزدهم آذر ماه، روز دانشجو، با حضور اعضای هیأت رئیسه، روسای دانشکده ها، مدیران، مسئولین و حضور گسترده دانشجویان برگزار می شود.

 • جشنواره قرآن ۱۳۹۶-۰۹-۰۸ ۱۱:۰۰

  مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان برگزار شد

  درخشش دو دانشجوی دانشگاه در بخش های ادبی و پژوهشی این جشنواره

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم افتتاحیه سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان به میزبانی وزارت بهداشت، روز سه شنبه 7 آذر ماه در تالار اندیشه حوزه هنری با حضور وزیر بهداشت برگزار شد.

 • نشریات دانشجویان ۱۳۹۶-۰۹-۰۸ ۱۰:۵۱

  انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاه برگزار خواهد شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت دبیر خانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی، جلسه انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشگاهی برگزار می شود.

 • نهمین جلسه شورای فرهنگی ۱۳۹۶-۰۹-۰۸ ۱۰:۴۵

  برگزاری نهمین جلسه کمیته اجرایی شورای فرهنگی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجوی و فرهنگی دانشگاه: نهمین جلسه کمیته اجرایی شورای فرهنگی دانشگاه در خانه کانون های فرهنگی واقع در زیر زمین مسجد النبی دانشگاه برگزار شد.

 • انتخابی تیم دانشجویان دانشگاه ۱۳۹۶-۰۹-۰۸ ۱۰:۴۰

  استقبال پرشور از اولین تمرین تیم فوتبال دانشجویان زیر نظر مربی بین المللی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: اولین تمرین تیم فوتبال و فوتسال دانشگاه با حضور بیش از ۴۰دانشجو در سالن آیدین نیکخواه بهرامی برگزار شد.

 • تئاتر دانشجویی ۱۳۹۶-۰۹-۰۸ ۱۰:۳۵

  بالاخره این زندگی مال کیه؟ به روی صحنه رفت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی: تئاتر دانشجویی «بالاخره این زندگی مال کیه؟» نوشته برایان کلارک به کارگردانی امیر بریمانی و با اجرای دانشجویان دانشگاه در مرکز همایش های بین المللی امام خمینی(ره) به روی صحنه رفت.

 • tedx ۱۳۹۶-۰۹-۰۴ ۱۵:۲۵

  بارش ایده ها در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  نخستین رویداد TEDx sbmu برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: کانون فناوری اطلاعات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، رویدادTEDx را برای نخستین بار در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار کرد.

 • کارگاه عکاسی ۱۳۹۶-۰۹-۰۴ ۱۵:۱۸

  سیمرغ بر فراز دانشگاه به پرواز درآمد

  برگزاری کارگاه عکاسی مقدماتی ویژه دانشجویان دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت کانون فیلم و عکس دانشگاه، کارگاه عکاسی مقدماتی با محوریت آماده سازیو تمریندانشجویان جهت شرکت در جشنواره بین المللی سیمرغ برگزار شد.

 • tedx ۱۳۹۶-۰۸-۲۹ ۱۵:۲۱

  بدون چتر به زیر بارش ایده ها بیائید

  برگزاری نخستین TEDx دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به کوشش کانون فناوری اطلاعات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، رویداد TEDx برای نخستین بار در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می گردد.

 • شورای مدیران ۱۳۹۶-۰۸-۲۹ ۰۹:۰۷

  شورای مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: نخستین جلسه شورای مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با حضور دکتر کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و مدیران و سرپرستان این حوزه در روز شنبه 27 آبان برگزار شد.

 • کمیته ناظر ۱۳۹۶-۰۸-۲۹ ۰۸:۵۷

  برگزاری جلسه کمیته ناظر بر نشریات با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه هفتمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه در روز چهارشنبه 24 آبان برگزار شد.

 • sanjesh ۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۱۲:۱۴

  ورودی های جدید دانشگاه سنجش سلامت شدند

  در راستای ثبت اطلاعات پایه وضعیت سلامت جسمی دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه و غربالگری آنان از تاریخ دوم مهر ماه لغایت 16 آبان ماه قریب به 28 روز کاری، تیم درمان مرکز بهداشت و درمان دانشجویان با حضور در دانشکده ها نسبت به معاینه دانشجویان اقدام نمودند و بدین ترتیب هر یک از دانشجویان ورودی جدید صاحب شناسنامه سلامت الکترونیک گردیدند.

 • کتاب ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

  کتاب، دروازه ای به سوی جهان گسترده‏ دانش و معرفت است

  (به مناسبت 24 آبان ماه، روز کتاب و کتابخوانی)

 • neshast ۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۰۹:۵۶

  به مناسبت بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرفت:

  نشست مشترک استاندار تهران با اصحاب فرهنگی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به دعوت دکتر ضرغامی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نشست مشترک اصحاب فرهنگی سطح تهران با مهندس مقیمی استاندار تهران برگزار شد.