نمایش همه
 • راست قامتان ۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۳:۵۸

  برگزاری دومین یادواره «راست قامتان جاودان تاریخ»

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به کوشش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه دومین یادواره «راست قامتان جاودانه تاریخ» برگزار می گردد.

 • وزیر در ضیافت افطار شهیدبهشتی ۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۳:۵۰

  وزیر بهداشت میهمان ضیافت افطاری کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  ضیافت افطار کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با حضور مقام عالی وزارت، شامگاه چهارشنبه ۲۴ خرداد در دانشکده پزشکی این دانشگاه برگزار شد.

 • ضیافت افطار ۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۳:۳۱

  رییس جمهوری: جامعه پزشکی هر روز می تواند برای ما موجب عزت و عظمت باشد/ طرح تحول سلامت باید ادامه یابد

  حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی ۲۴ خردادماه در جمع اساتید دانشگاه و پزشکان اظهار داشت: در دوران گذشته مردم برای درمان بیماریهای ساده خود به خارج از کشور می رفتند اما امروز غیر ایرانی ها و حتی ایرانیهای ساکن کشورهای دیگر برای درمان خود به ایران می آیند که موجب فخر و افتخار ماست.

 • 22 ۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۴:۰۲

  برگزاری هشت دوره آموزش تخصصی در حوزه قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه، بر اساس برنامه ابلاغی از سوی وزارت متبوع مبنی بر برگزاری دوره های آموزش قرآن کریم ویژه کارکنان دولت (ضمن خدمت)، دانشجویان و اساتید، هشت دوره آموزش تخصصی در حوزه قرآن و عترت در واحد های تابعه متقاضی در حال برگزاری است.

 • 22 ۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۱۳:۵۹

  اتمام مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه ها

  کسب رتبه دوم ثبت اثر در بخش اساتید این دوره از جشنواره

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه، بر اساس برنامه ابلاغی از سوی وزارت متبوع مبنی بر برگزاری جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، مرحله دانشگاهی مسابقات بیست و دومین جشنواره مذکور به پایان رسید.

 • افتخار آفرینان دانشگاه ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۲:۲۵

  دختران ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افتخار آفرین شدند

  در مسابقات بسکتبال که با حضور دانشگاه‌های علوم پزشکی شهید بهشتی، ایران و علوم بهزیستی و توانبخشی انجام شد، تیم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی موفق شد مقام قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.

 • همتا یاران ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۱:۰۷

  بازدید همتایاران مشاور از کاخ موزه سعدآباد

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به کوشش مرکز مشاوره دانشجویان دانشگاه اردوی بازدید همتایاران مشاور از سه کاخ موزه (ملت، سبز و ماشین های صنعتی) در روز چهارشنبه سوم خرداد ماه برگزار گردید.

 • هلال احمر ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۴:۵۷

  سنجش سلامت کودکان حاشیه شهر توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

  هم‌زمان با هفته هلال احمر، طرح پایش سلامت عمومی دانش آموزان حاشیه شهر تهران توسط سفیران سلامت "کانون هلال احمر" دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اجرا شد.

 • قم و جمکران ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۴:۲۴

  پایان هفته فرهنگی دانشجویان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به کوشش مدیریت امور فرهنگی، دانشجویان دانشگاه پایان هفته ای فرهنگی را پشت سر گذاردند.

 • تازه های بهداشتی ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۳:۴۰

  برگزاری همایش تازه های علوم بهداشتی در دانشگاه

  حضور گسترده دانشجویان سراسر کشور در این همایش

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: همایش تازه های بهداشتی در روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه، با شعار «دانشجوی توانمند امروز، کار آفرین توانای فردا» توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

 • بزرگداشت روز حکیم جرجانی ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۱۱

  بزرگداشت روز حکیم جرجانی در دانشکده پیراپزشکی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به مناسبت روز بزرگداشت حکیم جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی مراسم جشنی در روز سه شنبه 29 فروردین ماه در دانشکده پیراپزشکی برگزار گردید.

 • اختتامیه هشتمین جشنواره ۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۲:۰۲

  پرونده هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت بسته شد

  کسب 9 رتبه کشوری توسط دانشگاهیان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توانستند در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت 9 رتبه کشوری را کسب نمایند.

 • تقدیر قرآنی ۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۰۸:۲۹

  تقدیر از برگزیدگان کشوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجوی و فرهنگی دانشگاه: مراسم تقدیر از برگزیدگان کشوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت در روز سه شنبه 19 بهمن در دانشکده دندانپزشکی برگزار گردید.

 • 22 بهمن ۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۱۵:۲۲

  برگزاری جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جشن بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روز یکشنبه مورخ 17 بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی امام خمینی(ره) برگزار گردید.

 • شوراه فرهنگی ۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۰۹:۰۵

  برگزاری دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه

  به گزارش مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه: دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه در سال جاری در روز شنبه مورخ نهم بهمن ماه در تالار شهید بهشتی دانشگاه برگزار گردید.

 • تکمیل پرسش نامه ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۳۵

  تکمیل پرسشنامه CAQ

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: بنابر اعلام مرکز مشاوره و سلامت روان دانشگاه، دانشجویان می بایستی به منظور تکمیل پرونده سلامت روان و کمک به کاهش آسیب‌های روانی –اجتماعی به لینک http://5.63.15.31/consul/default.aspxمراجعه نمایند.

 • ghq ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۲۸

  اجرای تست GHQ در مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه، تست GHQبه منظور سنجش سلامت روان دانشجویان ورودی بهمن 94 در مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین اجرا گردید.

 • 22 بهمن ۱۳۹۵-۱۱-۱۱ ۱۲:۵۵

  استقبال از فجر سی و هشتم

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم جشن باشکوه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همت ستاد گرامیداشت دهه فجر دانشگاه برگزار می گردد.

 • شناسنامه الکترونیک ۱۳۹۵-۱۱-۱۱ ۱۲:۴۹

  شناسنامه سلامت دانشجویان الکترونیکی شد

  به همت مرکز بهداشت و درمان دانشجویان، امسال برای نخستین بار در دانشگاه برنامه سنجش سلامت دانشجویان ورودی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 در قالب شناسنامه سلامت الکترونیک اجرا شد

 • جام ولایت ۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۳:۲۴

  رقابت همکاران دانشگاه در جام ولایت

  به همت مدیریت تربیت بدنی و با همکاری بسیج کارکنان دانشگاه، مسابقات درون دانشگاهی با نام جام ولایت به مناسبت دهه مبارک فجر در رشته های گوناگون برگزار می گردد.

 • معارفه ورودی جدید ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۵:۲۵

  جشنی ویژه برای ورودی های زمستان

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم دانشجویان ورودی بهمن 95رشته پزشکی با حضور دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

 • کتایون هاشمی ۱۳۹۵-۱۱-۰۹ ۱۵:۰۹

  برای تمام دختران قهرمان سرزمینم...

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: کتایون هاشمی متولد سال 1372، اهل تهران و دانشجوی ترم 9 رشته پزشکی دانشگاه است. وی از دوران راهنمایی شروع به تمرین و آموختن در رشته تکواندو نمود. هاشمی در سال 1395 موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی در مسابقات کشوری تکواندو در رده جوانان و بزرگسالان شد.

 • دانشکده بهداشت ۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۱۵:۳۶

  دیدار معاون دانشجویی و فرهنگی و معاون آموزشی دانشگاه با اعضای هیأت رئیسه دانشکده بهداشت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جلسه بررسی مسائل دانشجویان دانشکده بهداشت با حضور دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر صدوقی معاون آموزشی دانشگاه، دکتر رمضانخانی ریاست دانشکده بهداشت، مسئولین و معاونین دانشکده بهداشت، مدیران مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی و معاونت آموزشی و جمعی از نمایندگان دانشجویان در روز شنبه مورخ دوم بهمن ماه در دفتر ریاست این دانشکده برگزار شد.

 • تقدیر از همکاران معاونت ۱۳۹۵-۱۱-۰۴ ۱۰:۲۳

  تقدیر از همکار بازنشسته معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم تقدیر از همکار بازنشسته حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در روز چهارشنبه 15 دی در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

 • بلوک3 ۱۳۹۵-۱۱-۰۴ ۱۰:۱۸

  پس از بیست دو سال برای نخستین بار بازسازی بلوک 3 انجام شد

  افتتاحیه بلوک 3 مجتمع خوابگاهی حضرت زهرا(س) پس از بازسازی اساسی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: بلوک 3 مجتمع خوابگاهی حضرت زهرا(س) در روز پنج شنبه شانزدهم دی افتتاح گردید.

 • کمیته ناظر بر نشریات ۱۳۹۵-۱۱-۰۴ ۱۰:۰۱

  در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی صورت پذیرفت:

  تقدیر از اعضای دانسجویی سابق کمیته

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: در راستای ارج نهادن به فعالیت های دانشجویان عضو کمیته ناظر بر نشریات، جلسه این کمیته با دستور جلسه تقدیر از اعضای دانشجویی برگزار گردید.

 • جام ولایت ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۲:۰۸

  تسهیلات ویژه دانشگاه شهید بهشتی به شرکت کنندگان بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به کارمندان و دانشجویانی که در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی شرکت کنند، امتیازاتی چون گواهی امتیاز فرهنگی جهت ارائه به جشنواره دانشجوی نمونه، کارت هدیه اعتباری و ... در نظر گرفته است.

 • خانم رحیمی ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۰:۵۲

  انتصاب نماینده امور بین الملل و عضو کمیته ستادی اعتبار بخشی بین المللی دانشگاه

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: رحیمی مسئول طرح و برنامه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه به عنوان نماینده امور بین الملل و عضو کمیته ستادی اعتبار بخشی بین المللی دانشگاه منصوب گردید.

 • باشگاه بدنسازی امام علی ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۰:۴۵

  بازسازی کامل، تکمیل و تجهیز سالن ورزشی خوابگاه امام علی (ع) و ترمیم و بازپیرایی زمین چمن مصنوعی فوتبال

  پس از برنامه ریزی و نیز انتخاب پیمانکار از تاریخ بیستم مرداد ماه سال جاری، بررسی و سپس جمع آوری سقف کاذب، لوله کشی آب و فاضلاب، شبکه های روشنایی و سیم کشی ها، سیستم تهویه گرمایش و سرمایش سقف که مربوط به خروجی های بلوک 3 خوابگاه بوده به طور کامل تعویض و بازسازی گردید و سپس نقاشی کامل و نصب کفپوش جدید و از اواخر آذر ماه نیز مورد بهره برداری مجدد قرار گرفت و تا پایان دی سال جاری نسبت به تکمیل تر شدن تجهیزات آن که مورد تأیید مدیریت تربیت بدنی قرار گرفته است، اقدام خواهد شد. در ضمن زمین چمن مصنوعی فوتبال خوابگاه که در فضای باز می باشد مورد بازسازی و ترمیم و بهره برداری قرار گرفت.

 • مدیر کل امور فرهنگی ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۰:۳۲

  مدیرکل فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت منصوب شد

  نظر به تعهد، تخصص و تجارت ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت مدیرکل فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می شوید تا نسبت به امور ذیل اهتمام ورزید: