نمایش همه
 • افتتاح پروژه ۱۳۹۵-۱۲-۰۳ ۱۳:۳۹

  افتتاح همزمان 657 واحد ارائه خدمات بهداشتی روستایی در کشور

  صبح امروز با حضور وزیر بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، 657 واحد ارائه خدمات بهداشتی از جمله 350 مرکز جامع خدمات سلامت روستایی در 28 استان و 47 دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح شد.

 • فینال مسابقات ۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۸:۳۲

  حضور مسئولین وزارتی و دانشگاهی در مسابقه فینال فوتسال دانشجویان علوم پزشکی در مازندران

  حضور دکتر نژاد جواد مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت ودرمان و آموزش پزشکی ، دکتر حق شناس معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، آقای مهدی مقدم منش رئیس اداره ورزش قهرمانی، آقای دکترمحمد کوشکی رئیس اداره ورشهای همگانی وزارت بهداشت و آقای جعفر حبیبیان رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندرا ن درمسابقه فینال فوتسال دانشجویان علوم پزشکی کشور و اهداء جوائز برندگان مسابقه

 • بازدید ۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۸:۱۴

  بازدید سرزده دکتر نژاد جواد از پروژه های در حال ساخت در دانشگاه علوم پشکی مازندران

 • بازدید آقای مقدم منش ۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۱۴:۴۷

  آقای مهدی مقدم منش رئیس اداره مسابقات تربیت بدنی وزارت بهداشت و درمان کشور عنوان کرد

  با عنایت به برگزاری مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور ، آقای مهدی مقدم منش رئیس اداره مسابقات تربیت بدنی وزارت بهداشت و درمان کشور به اتفاق دکتر حق شناس معاون فرهنگی -دانشجویی و آقای حبیبیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از پروژه سالنهای چند منظوره ورزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران بازدید کردند. آقای مقدم منش ضمن تقدیر و تشکر از روند کار و پیشرفت بسیار عالی پروژه ابزار امیدواری کرد. اعلام نمودند دانشگاه مازندران یکی از تنها دانشگاه های علوم پزشکی کشور است که با این سرعت و پیگیری در حال تکمیل پروژه ورزشی می باشد و این موجب خوشحالی است و با توجه به اینکه اکثریت برنامه های ورزشی در مازندران برگزار می گردد دانشگاه علوم پزشکی همکاری تنگاتنگی با وزارتخانه داشته است.

 • مسابقات ۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۱۴:۴۰

  برگزاری چهارمین مسابقات فوتسال دانشجویان

  چهارمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور (جام فجر) در مازندران آغاز گردید. این مسابقات در سالنهای پلاژ صندوق رفاه دانشجویان و سالن ورزشی علی ابن ابیطالب (ع) مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حال برگزاری است و اسکان شرکت کنندگان در این مسابقات نیز در واحدهای رفاهی پلاژ صندوق رفاه دانشجویان می باشد. برگزاری مسابقات با حضور ۳۲ تیم از دانشگاههای سراسر کشور که در 8 گروه که مشتمل بر 4 تیم میباشد از تاریخ ۹۵/۱۱/۲۳ لغایت ۹۵/۱۱/۳۰ ادامه خواهد داشت و تعداد کل شرکت کنندگان در این مسابقات حدوداً 400 نفر میباشد. با توجه به حساسیت موضوع، آقای مقدم منش رئیس اداره مسابقات تربیت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی نیز در این مسابقات حضور دارند.

 • نشاط و سلامت ۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۱۵:۰۶

  همایش پیاده روی نشاط و سلامت

  همایش پیاده روی نشاط و سلامت به مناسبت دهه فجر با حضور دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه ، مدیران فرهنگی و دانشجوئی ، روسای دانشکده ها ، تعدادی از اساتید هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران در تاریخ 18/11/95 برگزار گردید.در این برنامه ورزشی با پیاده روی از ورودی مجتمع دانشگاهی به سمت زمین فوتسال چمن ورزشی آغاز گردید و سپس بعد از خوشامد گوئی دکتر حق شناس ، توسط یکی از کارشناسان اداره تربیت بدنی ، ساعتی را به نرمش پرداختند در پایان نیز به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوائزی اهداء گردید./

 • دیدار با مبارز انقلابی ۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۱۴:۴۳

  دیدار با مبارز انقلابی دورران حکومت پهلوی

  به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر، معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای تقدیر از زحمات و جان فشانیهای یکی از مبارزان دوران انقلاب به اتفاق دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی ، دکتر بابامحمودی معاون امور اجتماعی ، دکتر جعفری مدیر فرهنگی، فوق برنامه و تربیت بدنی و تعدادی از مسئولین فرهنگی دانشگاه، از حجت الاسلام والمسلمین ذاکری از فعالان انقلابی دوران حکومت پهلوی دیدار داشتند.

 • غبار روبی مزار شهداء ۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۱۶:۰۷

  تجدید میثاق با شهداء

  غبار روبی مزار یادمان شهداء گمنام در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص)

 • ثبت نام دانشجویان ۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۱۴:۳۸

  ثبت نام دانشجویان متقاضی خوابگاه در ترم جدید

 • جلسه توجیهی ازدواج سالم و پایدار ۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۸:۳۰

  جلسه توجیهی پویش ملی ازدواج مناسب، سالم و پایدار

 • نشست اعضاء شورای صنفی ۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۷:۵۱

  اولین نشست اعضاء انتخابی شورای صنفی دانشجویان

  در این نشست که با حضور دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی و دکتر نصیری مدیر امور دانشجوئی به اتفاق دانشجویان انتخابی شورای صنفی، در دفتر معاونت برگزار گردید دانشجویان درخواست های خود را از واحدهای مختلف عنوان نموده و خواستار مرتفع نمودن مشکلات واحدها شدند.

 • فوت دانشجو ۱۳۹۵-۱۱-۰۲ ۱۶:۱۹

  انا لله و انا الیه راجعون

  دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز داغدار یکی از دانشجویان رشته داروسازی گردید.

 • سلامت روان ۱۳۹۵-۱۰-۳۰ ۱۰:۳۳

  بحث و بررسی چگونگی مشارکت دانشجویان در پایش سلامت روان

 • اقتصاد مقاومتی ۱۳۹۵-۱۰-۲۹ ۱۵:۲۱

  اقتصاد مقاومتی در دانشگاهها

  با عنایت به سیاست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص برنامه اقتصاد مقاومتی در دانشگاههای سراسر کشور، معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز با برگزاری جلسه فوق در سالن جلسات معاونت فرهنگی دانشجوئی، با حضور معاون فرهنگی دانشجوئی، مدیران فرهنگی و دانشجوئی و روسای ادارات حوزه، موارد قابل ارائه در این زمینه را به بحث و تبادل نظر رساندند.(هم اکنون)

 • جلسه شورای دانشجوئی ۱۳۹۵-۱۰-۲۹ ۰۹:۲۴

  مشکلات دانشجویان در جلسه شورای دانشجوئی

  دکتر محمد رضا حق شناس معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جلسه شورای دانشجوئی در جمع معاونین آموزشی و دانشجوئی دانشکده ها، ضمن عرض تسلیت درگذشت آیت ا... هاشمی رفسنجانی و استاد شریعتمداری در خصوص تقویم دانشگاهی ، نحوه ارائه خدمات به دانشجویان در زمینه های خوابگاه ، تغذیه ، ایاب و ذهاب مواردی بیان فرموده و بر ارائه خدمات بر مبنی حضور دانشجویان تاکید نمودند .

 • سامانه پایش سلامت روان ۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۵:۴۶

  پایش سلامت روان دانشجویان

  جلسه هماهنگی برای چگونگی پایش سلامت روان دانشجویان توسط اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه با دانشکده پرستاری و مامائی نسیبه ساری

 • بازدید پاویون ۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۳:۴۳

  پاویون مراکز آموزشی درمانی

  بازدید معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه از پاویون مراکز آموزشی درمانی جهت حل مشکلات موجود

 • زندگینامه هاشمی رفسجانی ۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۶:۱۵

  بیوگرافی آیت الله هاشمی رفسنجانی: درگذشت مردی که استوانه نظام بود

  خبر را حتی دشمنانش هم باور ندارند. آری، اکبر هاشمی رفسنجانی درگذشته است. انقلاب اسلامی یکی از ستون های خود را از دست داد.

 • ۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۱:۳۴

  انتصاب یکی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی مازندران در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

  دکتر رضا حبیبی ساروی مشاور رئیس دانشگاه و مدیر فن آوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی مازندران به عنوان معاون دفتر مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت ..

 • دکتر نیکنام ۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۰۷:۱۹

  مشاور وزیر بهداشت در امور بین الملل:

  سلامت معنوی باید بیش از پیش مورد تاکید و توجه مسئولان باشد/ قرآن بهترین منبع برای ارتقاء سلامت معنوی است

  دکتر محمدرضا نیکنام مشاور وزیر بهداشت در امور بین‌الملل در نخستین روز گردهمایی مدیران فرهنگی و کارشناسان فعالیت‌های قرآنی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با بیان اینکه سلامت معنوی باید بیش از پیش مورد تاکید و توجه مسئولان باشد، گفت: قرآن بهترین منبع برای ارتقاء سلامت معنوی است و جامعه پزشکی به عنوان متولیان سلامت جامعه باید توجه ویژه‌ای به معارف قرآنی داشته باشند.

 • قران و سلامت ۱۳۹۵-۱۰-۱۸ ۰۷:۱۳

  مشاور و قائم مقام اجرایی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت:

  استفاده از آموزه‌های قرآنی، سلامت فردی و اجتماعی دانشجویان را تضمین می‌کند

  قائم مقام اجرایی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در گردهمایی مدیران فرهنگی و کارشناسان فعالیت های قرآنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور با اشاره به اهمیت سلامت معنوی در میان دانشجویان گفت: استفاده از آموزه‌های قرآنی سلامت فردی و اجتماعی دانشجویان را تضمین می‌کند.

 • عکس خوابگاه ۱۳۹۵-۱۰-۱۵ ۱۲:۱۸

  ثبت نام خوابگاه نیم سال دوم 96 - 95

 • سلامت معنوی ۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۶:۰۸

  ادامه برگزاری دوره سلامت معنوی توسط دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  برگزاری دوره سلامت معنوی ( آموزش احکام نمازبیماران) در بیمارستان ایت الله طالقانی چالوس و بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر برای 256 نفر شرکت کننده در روزهای دوشنبه و سه شنبه 13 و 14 دی ماه

 • مخدر ۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۱۱:۴۳

  استاندار مازندران در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر :

  دکتر قاسم جان بابایی رییس کمیته درمان و حمایتهای اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با استاندار محترم مازندران و مدیران کل مبارزه و پیشگیری ودرمان استان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر

 • جلسه مرکز ثغل (پدافند غیر عامل) ۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۱۱:۳۷

  جلسه مرکز ثغل ( پدافند غیر عامل) در حوزه معاونت فرهنگی دانشجوئی برگزار گردید

  جلسه مرکز ثغل ( پدافند غیر عامل) در حوزه معاونت فرهنگی دانشجوئی با حضور معاون فرهنگی دانشجوئی ، مدیر دانشجوئی ، مدیر فرهنگی و فوق برنامه و تربیت بدنی و روسای ادارت در دفتر معاون فرهنگی دانشجوئی در تاریخ 11/10/95 برگزار گردید.

 • جلسه شورای مدیران ۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۱۰:۰۰

  برگزاری جلسه شورای مدیران حوزه معاونت فرهنگی دانشجوئی

  برگزاری جلسه شورای مدیران حوزه معاونت فرهنگی دانشجوئی، برای بررسی و ارائه طریق جهت حل مشکلات حوزه در تاریخ 11/10/95 در دفتر دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار گردید.

 • کنگره ۱۳۹۵-۱۰-۱۱ ۱۰:۰۲

  اولین کنگره بین المللی پزشکی شخصی ایران

 • انتخاب دبیر شورای صنفی ۱۳۹۵-۰۹-۳۰ ۱۸:۱۳

  انتخابات دبیر مرکزی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  جلسه انتخاب دبیر مرکزی شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور معاون فرهنگی دانشجوئی، مسئولین امور دانشجوئی دانشگاه و دبیران شورای صنفی دانشکده ها و خوابگاهها در سالن جلسات معاونت فرهنگی دانشجوئی در تاریخ 30/9/95 برگزار گردید.

 • تغذیه ۱۳۹۵-۰۹-۲۹ ۱۳:۰۵

  اطلاعیه اداره تغذیه برای دانشجویان

 • اولین نشست اعضاء شورای صنفی ۱۳۹۵-۰۹-۲۳ ۱۶:۲۷

  اولین نشست اعضاء شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  اولین نشست اعضاء شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران بعد از انتخابات شورای صنفی در آذر ماه 95 با حضور معاونت فرهنگی دانشجوئی، مدیران فرهنگی و دانشجوئی، روسای دانشکده ها و مسئولین ذیربط به منظور آشنائی دبیران خوابگاهها و دانشکده ها با قوانین و همچنین یکدیگر در سالن جلسات دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار گردید.