نمایش همه
 • روز پزشک ۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۵:۱۲

  به مناسبت روز پزشک و بزرگداشت ابوعلی سینا؛

  پیشرفت دانش پزشکی مرهون تلاش های سازنده ابوعلی سینا

  دانش پزشکی از اهمیت و ارزش والایی نزد جامعه ایران برخوردار است و مردم به پزشکان و پیراپزشکان همواره با دیده احترام و قدردانی می نگرند. این علم پیشرفت خود را ثمره اقدام های سازنده ابوعلی سینا پزشک و دانشمند ایرانی می داند که با درایت و نبوغ خویش توانست در این حوزه تحول های اساسی و نوینی پدید آورد و هدایتگر فعالان این عرصه در مسیر رشد و شکوفایی شود.

 • ولادت امام رضا ۱۳۹۶-۰۵-۱۱ ۱۱:۴۴

  ولادت با سعادت امام رضا (ع) گرامی باد

  سلام بر تو ای امام هشتم، ای فرزند پیامبر و علی، ای پاره تن فاطمه ای جگر گوشه حضرت موسی بن جعفر، و ای امامی که هر لحظه دل های ما به شوق دیدار حرم مطهّرت می تپد، سلام بر تو ای علی بن موسی الرضا، و سلام بر پدارن بزرگوارت و فرزندان پاک و معصومت.

 • روز اهدای خون 2 ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۱۱:۰۲

  ۹ مرداد، روز اهدای زندگی

 • امام جعفرصادق(ع) ۱۳۹۶-۰۴-۲۸ ۱۰:۳۲

  شهادت امام جعفرصادق(ع)تسلیت باد

 • عفاف و حجاب ۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۱۱:۳۹

  عفاف و حجاب

 • 58347.jpg ۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۵:۵۴

  در سال اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال چه کنیم؟

  مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۶ را سال « اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال » نامگذاری کردند.

 • تولیدد -اشتغال-ارومیه ۱۳۹۶-۰۱-۰۲ ۱۵:۵۹

  در سال اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال چه کنیم؟

  مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۶ را سال « اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال » نامگذاری کردند.

 • فیروزی-ارومیه ۱۳۹۵-۱۰-۲۶ ۱۰:۱۸

  عکس نگار

  دکتر رضا فیروزی:جشنواره قرآن و عترت می تواند زمینه مناسبی برای کشف استعدادهای قرآنی دربین دانشگاهیان باشد

 • هفته وحدت -ارومیه.jpg ۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۱۸:۲۶

  ضرورت هفته وحدت در جامعه اسلامی

  قطعا اگر وحدت در شرایط موجود وجود داشته باشد دنیای اسلام با یک اقتدار و عظمت مثال زدنی از یک طرف می توانند مشکلات داخلی را حل کنند و به سوی ارتقاء و ترقی پیش روند .

 • 16 اذر ارومیه.jpg ۱۳۹۵-۰۹-۱۶ ۱۱:۱۲

  وقتی از «روز دانشجو» حرف می‌زنیم، از چه حرف می‌زنیم؟

  چند روز مانده به ۱۶ آذر نگاه‌ها بیش از پیش به دانشجو جلب می‌شود؛ دانشجویان محور قرار می‌گیرند؛ برنامه‌هایی برای بزرگداشت روز دانشجو تدارک دیده می‌شود و با رسیدن به ۱۶ آذر این توجه به نقطه عطف خود می‌رسد؛ اما به راستی وقتی از ۱۶ آذر سخن می‌گوییم، از چه سخن می‌گوییم؟

 • basij8.jpg ۱۳۹۵-۰۹-۰۳ ۱۱:۴۷

  هفته بسیج گرامی باد.

  حضرت امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی در دوم آذر سال ۱۳۶۷ فرمان تشکیل بسیج دانشجو و طلبه را صادر کردند. ایشام در این پیام تاکید کردند : بسیج دانشجو و طلبه ، پاسدار اصول تغییرناپذیر "نه شرقی و نه غربی " باشند.

 • alllameh.jpg ۱۳۹۵-۰۸-۲۴ ۱۸:۰۷

  علامه طباطبایی؛ احیاگر اندیشه دینی در دوران مواجهه با تفکر غربی

  علامه طباطبایی، چند نظریه در فلسفه دارند؛ نظریاتی در سطح جهانی که شاید ۵۰ تا ۶۰ سال دیگر ارزش اینها روشن بشود ولی خود ما قدر خودمان را نمی‌دانیم

 • moharram-93-عکس-محرم-و-عاشورا-2.jpg ۱۳۹۵-۰۷-۱۴ ۱۶:۵۸

  فلسفه عزاداری در ماه محرم چیست ؟

  گریه و عزاداری برای امام حسین(علیه السلام)، در واقع، انقلاب و مکتب او را زنده نگاه داشته و پیام امام حسین(علیه السلام)را به همه انسان‌ها انتقال داده است. بر این اساس، گریه در فرهنگ عاشورا، سلاح همیشه برّانی است که فریاد اعتراض بر ستمگران است و پاسدار خون شهیدان.

 • هفته دولت ارومیه.jpg ۱۳۹۵-۰۶-۰۲ ۱۶:۳۱

  آغاز هفته دولت و بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر گرامی باد

  هفته اول شهریورماه، به مناسبت شهادت دو دولت مرد بزرگ انقلاب اسلامی، شهید محمدعلی رجایی (رئیس جمهور) و شهید حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدجواد باهنر (نخست وزیر) هفته دولت نام گرفته است. در طی این هفته، مردم با عملکرد و دستاوردهای دولت در زمینه های گوناگون عمرانی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی آشنا می شوند. هیئت دولت با توجه به وصیت نامه سیاسی ـ الهی امام خمینی رحمه الله و رهنمودهای مقام معظم رهبری، می کوشد در زمینه های گوناگون به موفقیت های بیشتر و مهم تری دست یابد و آینده بهتری برای ملت بزرگ و پرافتخار ایران به وجود آورد.

 • 3854445030480_751.jpg ۱۳۹۵-۰۶-۰۱ ۱۴:۱۴

  یک شهریور،روز پزشک

  روز اول شهریورماه ، به پاس بزرگداشت ابوعلی سینا ستاره پرفروغ عرصه طب در ایران ، روز پزشک نامیده شده است.