نمایش همه
 • کار و خیابان ۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۱:۴۲

  هنگامی که فعالیتم را آغاز کردم تنها به فکر بهبود وضعیت کودکان کار بودم

  دبیر انجمن حمایت از کودکان کار و خیابان «سفیر نور» اصفهان، با اشاره به اینکه پس از دریافت تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران، بار سنگین‌تری بر شانه‌هایم احساس می‌کنم، می‌گوید: هنگامی که فعالیتم را آغاز کردم تنها به فکر بهبود وضعیت کودکان کار بودم.

 • پیام سید کلاته ۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۱۱:۰۰

  دانشجوی علوم پزشکی اصفهان و مخترع دستگاه ارزیاب وضعیت تغذیه‌ای نوزادان:

  کمبود حمایت‌های مالی؛ مشکل اصلی مخترعان/ مسئولین روند ثبت اختراع را تسهیل کنند

  پیام سیدکلاته دانشجوی ارشد گفتار درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مخترع دستگاه «ارزیاب وضعیت تغذیه‌ای نوزادان» که برای این اختراع موفق به کسب مدال برنز نمایشگاه اختراعات کره جنوبی۲۰۱۶ و دیپلم افتخار کشور تایوان شده است، با اشاره به اینکه از مشکلات اصلی مخترعان کمبود حمایت‌های مالی است از مسئولین امر تقاضا کرد که روند ثبت اختراع را تسهیل کنند.

 • دکتر اسماعیلیان مدیر تربیت بدنی اصفهان ۱۳۹۵-۰۷-۲۷ ۱۴:۵۴

  دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در هفته تربیت بدنی چه می‌کنند؟

  از صعود به کوه‌های نطنز و مسابقات خوابگاهی تا آمادگی برای حضور مقتدرانه در المپیاد

  مدیرتربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از نواختن زنگ نشاط و سلامت به مناسبت هفته تربیت بدنی در این دانشگاه خبر داد و گفت: از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده برای این هفته صعود گروه کوهنوردی "آسو" به کوه‌های اطراف نطنز و برگزاری مسابقات خوابگاهی دارت است. وی همچنین از آغاز تمرینات تیم شطرنج دانشجویان علوم پزشکی اصفهان برای حضور در المپیاد خبر داد.

 • محمد مقامی دارنده طلای کشتی المپیاد اصفهان ۱۳۹۵-۰۵-۲۷ ۱۱:۳۰

  مدال آورِ طلای دوازدهمین المپیاد ورزشی مطرح کرد؛

  تأثیر مثبت ورزش بر موفقیت در تحصیل با برنامه‌ریزی صحیح

  بازیکن تیم کشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در صورتی که ورزش در کنار تحصیل با برنامه‌ریزی دنبال شود، حتماً بر موفقیت در تحصیل تأثیر مثبت می‌گذارد.