نمایش همه
 • خلیلی ۱۳۹۶-۰۹-۱۵ ۲۰:۵۴

  مصاحبه با معاون مدیر اموردانشجویی بمناسبت روز دانشجو

  دانشجوفردی است فرهیخته،آگاه،پرجنب وجوش ومطالبه گر

  دانشجوفردی است فرهیخته،آگاه،پرجنب وجوش ومطالبه گروبه اقتضای جوانی به تمام امورومسائل زندگی حساس می باشد.بنظر من شیرین ترین وپرمعنی ترین دوره زندگی محسوب می شود، دانشجو دراین دوران معنی استقلال رادرهمه جنبه های زندگی عینا لمس می کند وخود را درمجموعه ای ازباید ونبایدها می بیند .

 • فرهادآقایی ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۱۶:۱۴

  بنماسبت ۱۶آذر -روز دانشجو-

  مصاحبه مفدا زنجان با فرهادآقایی دار نده سه رتبه کشوری درجشنواره فرهنگی و هنری وزارت بهداشت سال ۹۶

  مفدا زنجان با فرهادآقایی دانشجوی رشته رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی زنجان درروز دوشنبه ۱۴آذر مصاحبه کردکه مشروح آن را به شرح زیر منتشر شد. آقایی در جشنواره فرهنگی وهنری وزارت بهداشت در سال ۹۶ سه رتبه کشوری را در کارنامه خود دارد.

 • مصاحبه ۱۳۹۶-۰۸-۰۷ ۱۳:۱۲

  بمناسبت هفته پدافند غیر عامل

  مصاحبه با مسعود اسماعیلی فردی ، کارشناس حوادث غیر مترقبه و پدافند غیر عامل مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه

  مسعود اسماعیلی فردی ، کارشناس حوادث غیر مترقبه و پدافند غیر عامل مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه .در مصاحبه بامفدا زنجان شرکت کرد.وی گفت: براساس مستندات سال ۹۴ و گزارش سال ۹۵ دانشگاه علوم پزشکی زنجان در حیطه مدیریت بحران رتبه نخست کشور را کسب نمود و در بحث پدافند غیرعامل ،مقام هفتم کشور را از آن خود کرد .

 • احمدی ۱۳۹۶-۰۸-۰۲ ۱۱:۵۴

  بمناسبت هفته تربیت بدنی

  گفتگوی مفدا زنجان باسعید احمدی مدیر تربیت بدنی دانشگاه

  بامدیر تربیت بدنی دانشگاه بمناسبت هفته تربیت بدنی گفتگویی انجام گرفت که به شرح زیر است.

 • سراجیان ۱۳۹۶-۰۷-۲۴ ۱۳:۲۲

  مصاحبه مفدا با دبیرکانون زبان دانشگاه علوم پزشکی زنجان

  کانون زبان یکی از کانون های دانشجویی دانشگاه است که زمان زیادی از فعال شدن آن نمی گذرد و با تلاش جمعی از دانشجویان جان تازه ای پیدا کرده و با اهدافی چون آموزش زبان در ابعاد گسترده تر و تلاش برای تشویق و هدایت دانشجویان برای یادگیری کاربردی زبان تاسیس شده است.

 • کنفرانس ۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۲۰:۴۱

  اولین اجلاس ویدئو کنفرانس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار گردید

  اولین اجلاس معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی به صورت ویدئو کنفرانس امروز صبح ۱۷ تیرماه برگزارگردید. دکتر محسنی دراین کنفرانس طرح وپیشنهادی درخصوص برخی بندهای داشت که ازطریق این کنفرانس مطرح کرد.دراین ویدئو کنفرانس فاطمه باقری مدیر اموردانشجویی ، ولی اله صحبتلو مدیر فرهنگی ،مرتضی حاتمی مسئول it و روح اله کابلی روابط عمومی معاونت نیز حضورداشتند.

 • خبری ۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۱۱:۳۴

  معاونت فرهنگی واموردانشجویی در آئینه مطبوعات

  ۱۱تیم ورزشی از دانشگاه علوم پزشکی زنجان در المپیاد کشوری حضور می‌یابند/ خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی زنجان به استاندارد نسبی رسیدند

  معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به وضعیت خوابگاه‌های استان زنجان گفت: خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی زنجان به استاندارد نسبی رسیده است. به گزارش موج رسا; مهران محسنی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های هفته خوابگاه‌ها در دانشگاه علوم پزشکی زنجان اظهار کرد: در راستای بررسی و حل مشکلات دانشجویی همه ساله در اردیبهشت ماه هفته‌ای به نام خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور نام گذاری شده است که امسال نیز با عنوان خوابگاه استاندارد، نماد مسئولیت و مشارکت" در دانشگاه علوم پزشکی برگزار می‌شود.

 • بوستان ۱۳۹۶-۰۲-۳۰ ۱۱:۲۸

  معاون فرهنگی و امور دانشجویی اظهار کرد: ۷۵۰ دانشجو در خوابگاه‌های دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان ساکن هستند

  به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مهران محسنی در نشست خبری که به مناسبت هفته خوابگاه‌ها برگزار شد، با اشاره به اینکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همه ساله در هفته پایانی اردیبهشت‌ماه برنامه‌هایی را تحت عنوان هفته خوابگاه‌ها برگزار می‌کند، گفت: امسال به مناسبت انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها این هفته به تاخیر افتاد و از شنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه تا جمعه ۵ خرداد به مدت یک هفته ادامه دارد. وی با اشاره به اینکه شعار امسال هفته خوابگاه‌ها «خوابگاه استاندارد، نماد مسئولیت و مشارکت» است، گفت: بر اساس برنامه‌های معاونت بهداشت و دانشجویی اقدام به رتبه‌بندی خوابگاه‌های دانشجویی در سه سطح A و B و C کرده‌اند. همچنین تصمیماتی در خصوص استانداردهای زندگی خوابگاهی صورت گرفته است و از خیرین برای تهیه هزینه معیشت دانشجویان در این زمینه کمک گرفته خواهد شد.

 • مصاحبه معاون زنجان ۱۳۹۶-۰۲-۲۸ ۰۷:۵۱

  به مناسبت هفته خوابگاه‌های دانشجویی؛

  نشست خبری معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.

  صبح روز چهارشنبه بیست وهفتم اردیبهشت‌ماه سال‌جاری، نشست خبری دکتر مهران محسنی معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان در محل دفتر معاونت برگزار گردید. در این نشست دکتر محسنی شعار هفته خوابگاه‌های دانشجویی در سال ۹۶ را، "خوابگاه استاندارد، نماد مسئولیت و مشارکت" ذکر کرد. وی افزود: براساس برنامه‌ریزی وزات بهداشت و وزارت علوم، همه‌ساله هفته پایان اردیبهشت، هفته خوابگاه‌ها نامگذاری شده است که برنامه‌های مختلفی در این خصوص در سراسر کشور به نمایش گذاشته می‌شود و امسال این برنامه به‌ جهت تداخل با انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر، از ۳۰ اردیبهشت الی ۵ خرداد برگزار می‌گردد.

 • پرسش وپاسخ ۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۰۷:۴۴

  دانشجویی

  جلسه پرسش و پاسخ در دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با حضور مسئولین ودانشجویان برگزارشد

  نشست پرسش وپاسخ در تاریخ بیست وششم اردیبهشت ۱۳۹۶ با حضور مسئولین ومدیران معاونت فرهنگی واموردانشجویی و رئیس ومدیران دانشکده پرستاری در کلاس ۱۰ این دانشکده برگزار گردید .دراین جلسه مسئولین به سئوالات مطرح شده از طرف دانشجویان که در زمینه های مسائل رفاهی وآموزشی بود پاسخ دادند.

 • tvik'd1 ۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۱۰:۲۳

  در دومین اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت؛

  افتخار آفرینی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان در هشتمین جشنواره فرهنگی دانشجویان

  دومین اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت عصر امروز دوشنبه ۲۸ فروردین ماه در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران با حضور بیش از ۹۰۰ نفر از دانشجویان علوم پزشکی و دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد. در این مراسم از ۷۹ نفر از برگزیدگان بخش‌های "فیلم" و "هنرهای تجسمی" جشنواره در حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت و دکتر محمد رضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اهدای تندیس جشنواره و جایزه نقدی تقدیر شد.

 • محسنی ۱۳۹۶-۰۱-۰۹ ۰۹:۱۳

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛

  به موسیقی کلاسیک و بدون کلام علاقه دارم/ کار با دانشجویان را بسیار دوست دارم

  دکتر مهران محسنی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به اینکه فعالیت در حوزه دانشجویی یکی از علائق اصلی او در حوزه کاری می‌باشد، از جنبه های مختلف زندگی شخصی خود سخن گفت.

 • ورزشی 1 ۱۳۹۵-۱۱-۲۱ ۰۸:۱۲

  نتایج مسابقات دارت بین دانشجویان و کارکنان دانشگاههای استان و کارکنان آتش نشانی

  مسابقات دارت با شرکت دانشجویان و کارکنان دانشگاههای استان زنجان و کارکنان آتش نشانی در مورخه ۱۸/۱۱/۹۵ برای برادران و در مورخه ۱۹/۱۱/۹۵ برای خواهران به مناسبت دهه مبارک فجر در سالن شهید تجلی برگزار گردید

 • دانشگاه علوم پزشکی زنجان ۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۱۱:۴۹

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

  علاقه دانشجویان به رشته کشتی و تقاضای آنها باعث راه‌اندازی خانه کشتی شد

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به بهره برداری از سالن خانه کشتی در این دانشگاه گفت: یکی از اهداف اصلی احداث این سالن علاوه بر برطرف کردن نیاز ورزشی دانشجویان، تامین نیازهای ورزشی کارکنان دانشگاه بود. دانشجویان و کارکنان زیادی در دانشگاه داریم که علاقه شدیدی به رشته ورزشی کشتی دارند، تقاضای آنها باعث شد راه‌اندازی خانه کشتی را پیگیری و اجرا کنیم.

 • مصاحبه های اختصاصی نشست برنامه عملیاتی ۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۱۵:۳۷

  مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

  طرح «دستان بهشتی» ۲۵ آذر در دانشگاه علوم پزشکی زنجان اجرا می‌شود/ معرفی بیماری سرطان و غربالگری تست سلامت در قالب این طرح

  مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از اجرای برنامه فرهنگی با عنوان« دستان بهشتی» در روز ۲۵ آذر ماه خبر داد و گفت: در قالب این طرح دانشجویان دانشگاه با حضور در معابر پرتردد شهر مثل امامزاده‌ها، حسینیه‌ها و معابر شهری و برپایی چادرهای مخصوص، مردم را نسبت به بیماری سرطان و راه‌های پیشگیری از این بیماری آگاه می‌کنند.

 • مصاحبه های اختصاصی نشست برنامه عملیاتی ۱۳۹۵-۰۹-۱۶ ۱۲:۰۳

  مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

  کمپین "سخاوت سرخ" به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد

  ولی الله صحبت لو مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: کمپین سخاوت سرخ به مناسبت روز دانشجو با همکاری و مشارکت انجمن اسلامی و کانون مهرگان دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد تا دانشجویان به اهدای خون و اقدامی ایثارگرانه ترغیب شوند.