نمایش همه
 • گزارش تصویری ۱۳۹۸-۱۰-۱۰ ۱۱:۳۰

  دبیر کانون "طراحی و نقاشی" دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  در کارهای بزرگ هنرمندان، همیشه حرفی برای گفتن و قصه‌ای برای روایت کردن وجود دارد

  دبیر کانون "طراحی و نقاشی" دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مفدا با اشاره به اینکه هنر فعالیتی است که به صورت آگاهانه و از طریق صدا، کلمات و یا نقاشی می‌تواند احساسات را منتقل کند، گفت: به عقیده من در کنار درس، دانشگاه و امتحان لازم است که گاهی به هنر پناه ببریم و خود واقعی‌مان را در نقاشی‌هایمان پیداکنیم.

 • 12 ۱۳۹۸-۱۰-۰۸ ۰۸:۴۰

  دبیر "کانون سلامت" دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

  ارتقا سلامت در جامعه از مهم ترین اهداف ما در کانون سلامت می باشد

  دبیر کانون سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کانون سلامت با دارا بودن چند کمیته تخصصی و با هدف ارتقا سلامت در جامعه فعالیت خود را آغاز و انجام می دهد.

 • 12 ۱۳۹۸-۱۰-۰۷ ۱۱:۱۱

  دبیر کانون "خیریه امام علی(ع)" دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

  بخشنده بودن بیش از آنکه توانایی مالی بخواهد دل بزرگ می خواهد

  دبیر کانون خیریه امام علی(ع) گفت: انسان بودن و انسانیت وظیفه همه ماست و حس خوبی که پس از انجام امور خیر و پرداختن به این فعالیت ها به ما دست می دهد، غیر قابل توصیف است.

 • ۱۱ ۱۳۹۸-۰۹-۲۲ ۱۹:۳۷

  در پایان نشستی دو روزه؛

  انتخابات انجمن های علمی، دانشجویی در سه رشته تحصیلی برگزار شد

  کارشناس انجمن های علمی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در نشستی دو روزه و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی انتخابات انجمن های علمی، دانشجویی در سه رشته تحصیلی برگزار گردید.

 • ۱۱ ۱۳۹۸-۰۹-۲۱ ۲۱:۱۲

  سرپرست اداره انجمن های علمی، دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد؛

  برگزاری جشنواره انجمن های علمی وزارت بهداشت در آینده

  سرپرست اداره انجمن های علمی، دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: در دانشگاه‌های علوم پزشکی، ۱۲ انجمن علمی، دانشجویی کشوری در رشته‌های مختلف وجود دارد که به صورت سالیانه یک بار به منظور برگزاری انتخابات، اقدام به تشکیل مجمع عمومی انتخاباتی می‌کنند.

 • 12 ۱۳۹۸-۰۹-۱۹ ۰۹:۰۹

  به بهانه روز دانشجو؛

  درخشش ادامه‌دار دانشجوی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

  عضو شورای مرکزی دانشجویان سازمان نظام پرستاری کشور و رئیس شورای نظام پرستاری استان، دبیر اسبق کانون سلامت، عضو شورای مرکزی دبیران کانون‌های سلامت وزارت بهداشت، مسئول واحد دانشجویی مرکز رشد و فناوری دانشگاه، دانشجوی فناور برتر و نخبه فرهنگی در سال‌های٩٣تا ٩٥، مقام سوم مدرسه بین المللی سلامت عمومی iphs، مدیر مسئول اسبق نشریه سیب و ... همه اینها از افتخارات "سپیده امیری" دانشجوی ورودی سال ۱۳۹۲ در رشته پرستاری و از قدیمی‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است که به بهانه روز دانشجو به سراغش رفتیم.

 • 123 ۱۳۹۸-۰۹-۱۷ ۱۰:۵۷

  در گفتگویی صمیمی با یک مدیر دانشجو؛

  وقتی مدیر MCMC از خدمات این مرکز می گوید

  به گفته "مهرداد مرادی"، مدیر مرکز MCMC دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، پایش مستمر اورژانس بیمارستان ها به منظور مداخله به هنگام در خصوص موارد مشاهده شده در اجرای فرآیندها و خدمات، مخصوصا در شرایط بحران وازدحام بخش اورژانس توسط دوربین های مستقر در بیمارستان ها، کمک به کاهش مرگ و میر گروه های آسیب پذیر و مرجع بررسی شکایات های اورژانسی از اقداماتی است که وظایف اصلی و کلی این مرکز را شامل می شود.

 • 12 ۱۳۹۸-۰۹-۱۱ ۱۱:۰۹

  در گفتگویی صمیمی؛

  وقتی پای درد دل و صحبت های نگهبان خوابگاه نشستیم

  ساعت به وقت 11شب بود. رفتم و پای حرف های یک نگهبان با سابقه در زمینه حفاظت فیزیکی دانشجویی نشستم و از او پرسیدم برای هرکدام از کلماتی که میگم هرچیزی که به ذهنت میاد بگو. مشروح این گفتگو صمیمی و زیبا را در ادامه بخوانید.

 • 11 ۱۳۹۸-۰۹-۱۱ ۰۹:۱۸

  رتبه دوم رشته عکاسی دهمین جشنواره سیمرغ؛

  همیشه دوربین در دست دارم

  مسئول روابط عمومی و فرهنگی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و برگزیده رشته عکاسی در دهمین جشنواره سیمرغ گفت: حرفه هنری بنده عکاسی نیست اما به واسطه کارم که فعالیت در روابط عمومی می باشد، همیشه دوربین در دست دارم.

 • 11 ۱۳۹۸-۰۹-۰۹ ۱۵:۰۷

  عضو تیم شطرنج دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

  شطرنج به افزایش دقت، تمرکز و خلاقیت کمک می کند

  عضو تیم شطرنج و مقام آور مسابقات منطقه ای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: شطرنج با پرورش هر دو طرف مغز موجب افزایش دقت، ‌تمرکز و خلاقیت و سبب بالارفتن IQ و همچنین افزایش قدرت برنامه ریزی وحل مسئله، افزایش قدرت تصمیم گیری در شرایط مختلف و ‌بحران های غیرمنتظره می شود.

 • کرمانشاه ۱۳۹۸-۰۸-۲۲ ۱۴:۲۲

  رتبه اول"بخش فناوری" بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت:

  خدمت به قرآن، برکت در فعالیت‌های زندگیم را به همراه دارد

  رتبه اول "بخش فناوری، رشته اپلیکیشن" بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت و طراح اپلیکیشن قرآنی"طه" گفت: در مدتی که با قرآن انس بیشتری داشتم، تاثیرات شگرفی در همه ابعاد زندگی من داشت، فعالیت‌های قرآنی بیشترین تاثیرش آرامش روحی است و با خدمت به قرآن برای انجام فعالیت‌های دیگر در زندگی برکت ایجاد می‌شود .

 • 1 ۱۳۹۸-۰۸-۲۰ ۱۰:۴۹

  مناظره سیاسی؛

  دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، میزبان مناظره سیاسی صادق زیباکلام و محمد حسن قدیری ابیانه

  دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل گفت: مناظره دو چهره اصلاح طلب و اصولگرا در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار می شود. این انجمن بنا بر رسالت خود همواره سعی در برگزاری برنامه هایی در جهت افزایش سطح آگاهی جامعه دانشجویی، خارج از فضاهایی با جهت گیری خاص داشته است.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۸-۱۸ ۱۱:۵۲

  دبیر انجمن علمی "فودیسم" دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

  "کار آفرینی"، مهم‌ترین برنامه ما در انجمن فودیسم است

  دبیر انجمن علمی فودیسم گفت:نگاه ما در انجمن علمی فودیسم از آغاز تاسیس به حوزه کارآفرینی بسیار ویژه بوده و برگزاری سمینار و کارگاه های متعدد نیز توسط خود انجمن با اساتید برتر از دانشگاه های مطرح گواه این موضوع می باشد.

 • 11 ۱۳۹۸-۰۷-۳۰ ۰۸:۵۲

  مسئول گروه جهادی "رهپویان انتظار" دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

  "رهپویان انتظار"، گروهی است که به مناطق محروم خدمت می‌کند

  جانشین حوزه بسیج دانشجویی و مسؤول گروه جهادی "رهپویان انتظار" دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: پرداختن به فعالیت‌های جهادی سالیان زیادیست که از اولویت های کاری بسیج دانشجویی بوده و در این راستا گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه، با نام"رهپویان انتظار" بیش از ۱۰ سال است که به فعالیت در این حوزه می‌پردازد.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۷-۱۵ ۱۴:۱۸

  مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

  اعضای شورای صنفی آیینه ی منعکس کننده ی مشکلات دانشجویان هستند

  مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: سعی ما همواره بر این بوده که خواسته های دانشجویان و اعضای محترم شورای صنفی را که پیگیر مطالبات دانشجویان هستند، حل و فصل نماییم و تمام تلاش خود در این زمینه را به کار خواهیم گرفت. اعضای محترم شورای صنفی آیینه ی منعکس کننده ی مشکلات دانشجویان هستند و تلاش ما بر این است که همواره پیگیر مطالبات و مشکلات این عزیزان باشیم.

 • ۱ ۱۳۹۸-۰۷-۱۱ ۲۱:۲۶

  دبیر"شورای صنفی دانشجویان"دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

  شورای صنفی از دانشجو، برای دانشجو

  دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: شعار اصلی ما در شورای صنفی "از دانشجویان و برای دانشجویان" می‌باشد.هدف اصلی ما تحقق این شعار بوده و برای رسیدن به این مهم در آینده، با استفاده از ایده ها و خلاقیت های دانشجویی سعی بر حل مشکلات و پیگیری مطالبات دانشجویان را خواهیم داشت.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۷-۰۹ ۱۱:۰۲

  مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد؛

  دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، میزبان دانشجویان جدیدالورود در همایش فصل نو، فصل همدلی

  مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد:امسال نیز همانند سال های گذشته دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه میزبان دانشجویان جدیدالورود در نشست توجیهی،تفریحی که در شهرستان صحنه برگزار می شود، خواهد بود.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۷-۰۸ ۱۱:۳۳

  معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد؛

  امسال در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، ۱۲۰۷ نفر پذیرش شده اند

  معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: در سال جاری، تعداد 1207 نفر دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پذیرفته شده اند که از این تعداد، 973 نفر در مقطع روزانه، 215 نفر پردیس و 19 نفر دانشجوی خارجی می باشند. علاوه بر این به احتمال زیاد آمارهای اعلام شده در ماه های آتی افزایش خواهد یافت، چرا که عمده ی پذیرش دانشجوهای خارجی ما در ماه های آینده خواهد بود.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۷-۰۷ ۱۴:۵۰

  سهم کانون‌ها و انجمن‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فضای مجازی

  کارشناس ارشد فناوری اطلاعات و فعال در زمینه آموزش سواد رسانه‌ای عنوان کرد: کانون‌ها و انجمن‌های دانشجویی با اهدافی چون زمینه‌سازی رشد خلاقیت‌های فرهنگی، ارتقای ارزش‌های اسلامی،ایرانی و ارتقای فرهنگ کارگروهی نمونه‌ای از الگوی مشارکت اجتماعی است. اما سؤال اینجاست که سهم گروه‌های دانشجویی در بهره‌ برداری حداکثری از فضای مجازی برای رسیدن به اهداف خود تا چه میزان بوده است.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۷-۰۶ ۱۰:۱۸

  دبیر انجمن "بهداشت عمومی" دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

  مشخصه ی اصلی یک دانشجوی ایده آل، مطالبه گری صحیح و بجا می باشد

  دبیر انجمن" بهداشت عمومی کشور" و نماینده ی انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار داشت: هدف اصلی از انجام امور فرهنگی، ایجاد روحیه ی اعتماد به نفس و خودباوری در دوران دانشجویی می باشد که قطعا فقط در ‌کلاس درس نمی توانیم به این مهم دست یابیم.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۶-۳۱ ۱۵:۳۲

  رییس واحد انفورماتیک معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

  با برنامه ریزی بهتر می توان در آینده ی نزدیک در توسعه و تجهیز امکانات گام های بیشتری برداریم

  رییس واحد انفورماتیک معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار داشت: درخوابگاه ها ی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه،ما از دو روش برای فراهم کردن اینترنت بهره می گیریم که یکی از این روش ها، اینترنت بی سیم با استفاده از دکل های فرستنده و گیرنده ی امواج رادیویی واقع بر روی ساختمان اداری و خوابگاه ها و روش دوم ارائه ی اینترنت با استفاده از بستر فیبر نوری می باشد، که نوع اول مختص خوابگاه های طالقانی و شهید مفتح بوده و نوع دوم مربوط به مجموعه ی خوابگاه های بوستان می باشد.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۶-۳۰ ۱۵:۲۴

  رییس امور خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد؛

  تمامی دانشجویان دختر در خوابگاه های ملکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پذیرش می شوند

  رییس اداره ی امور خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد:اسکان تمامی دانشجویان دختر اعم از پردیس،مازاد و شهریه پرداز با توجه به تغییر چینش در برنامه ی خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه،در دستور کار ما برای پذیرش از این دانشجویان قرار گرفته است.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۶-۲۷ ۱۱:۱۳

  رییس اداره تغذیه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد؛

  منوی غذایی دانشجویان در سال جدید چهار نوع تنوع خواهد داشت/سلف تمامی دانشکده ها و خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دایر می باشد

  رییس اداره تغذیه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار داشت:در سال تحصیلی جدید به منظور افزایش رضایت مندی دانشجویان،منوی غذایی دانشجویان از دو نوع غذا به چهار نوع افزایش یافته و تنوع غذایی در برنامه ی منوی جدید نیز بیشتر شده است.بنابراین دانشجویان عزیز می توانند با آزادی عمل بیشتری،غذای مورد علاقه ی خود را رزرو نمایند.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۶-۲۷ ۱۱:۰۸

  رییس اداره رفاه دانشجویی دانشگاه خبر داد:

  هفت نوع وام دانشجویی قابل پرداخت در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه وجود دارد

  رییس اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:در معاونت دانشجویی این دانشگاه، هفت نوع وام وجود دارد که دانشجویان می‌توانند از آن استفاده کنند که شامل وام تحصیلی، وام ضروری، بنیاد علوی، ودیعه مسکن، شهریه و قرض الحسنه می‌باشد.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۶-۲۶ ۱۴:۵۵

  به مناسبت روز اورژانس؛

  گفتگوی اختصاصی مفدا با دبیر انجمن فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

  دبیرانجمن" فوریت های پزشکی" دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد:انجمن فوریت های پزشکی با هدف ترویج راه های حفظ سلامت و حفظ جان انسان در بلایا و حوادث تشکیل شد، تا نشان دهنده ی اهمیت و سطح حساسیت کادر درمان در نوک پیکان سلامت جامعه باشد.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۶-۲۵ ۱۱:۴۴

  دبیر کانون فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

  مشوق اصلی من برای قدم در این راه،توصیه های رهبر معظم انقلاب به کار های جهادی و داشتن روحیه جهادی بوده است

  دبیر کانون فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد:کانون فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، در مهرماه ۱۳۹۶ تاسیس گردید و شروع کار کانون مقارن با زلزله آبان ماه سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی می باشد.خوشبختانه این کانون تا به امروز قدم های مهمی در این زمینه برداشته که از جمله ی آن می توان به احیای روحیه جهادی در بین دانشجویان اشاره کرد.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۶-۲۴ ۱۱:۲۷

  دبیر کانون "عفاف و حجاب"دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

  مسئله ی حجاب،مسئله ای حیاتی در جامعه ی امروزی

  دبیر کانون عفاف و حجاب تصریح کرد:مسئله ی حجاب در جامعه ی امروزی مسئله ای حیاتی است که باید بیش از هر زمان دیگری به تبیین آن پرداخت.کانون عفاف و حجاب یکی از کانونهای مذهبی است که در راستای ترویج حجاب و ارائه راهکاریی برای تقویت آن فعالیت می کند.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۶-۱۷ ۱۷:۲۹

  دبیر کانون دانشجویان"بین الملل" دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

  هنر و فرهنگ از گذشته با تاریخ کشور ایران آشنا است/ایرانی ها مهمان نواز هستند

  حسن احمد،دانشجوی پزشکی تابع کشور عراق درخصوص مردم ایران گفت:کشور ایران و ایرانیان و به خصوص مردم عزیز و محترم کرمانشاه خیلی مهمان نواز بوده و صاحب تاریخ وفرهنگ قدیمی بسیار بزرگ و زیبایی هستند که به نظر من بر عکس کشورهای دیگر،هنر و فرهنگ از گذشته با تاریخ کشور ایران آشنا است و ما هم به نوبه ی خود در اقلیم کردستان عراق که فرهنگ مان نیز به فرهنگ ایرانیان نزدیک است،روابط دوستانه و صمیمیانه ای با ایرانیان داریم .

 • 1 ۱۳۹۸-۰۶-۱۷ ۱۷:۲۸

  در گفتگو با معاون مدیریت امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح شد؛

  دانشجویان بین الملل،سفیران آینده ی جمهوری اسلامی ایران می باشند

  معاون مدیریت امور بین الملل در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد:دانشجویان بین الملل،سفیران آینده ی جمهوری اسلامی ایران در کشور خودشان خواهند بود و هرچه با توان بیشتر در این مسیر اقدامات مناسبی داشته باشیم،می توانیم زمینه ساز آشنایی بیشتر فرهنگ ها و قومیت های دیگر با کشور عزیزمان شویم و این دانشجویان می توانند در آینده ایران را به سایر کشورها در دیگر سرزمین های دنیا معرفی نمایند.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۶-۱۶ ۱۳:۰۵

  دبیر انجمن علمی پژوهشی"نورال"دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

  باید از دوران دانشجویی به نحو احسن استفاده کرد

  دبیر انجمن علمی،پژوهشی نورال تصریح کرد:به نظر من دوران دانشجویی مخصوصا مقطع کارشناسی با توجه به این موضوع که حجم درس ها و کارهای پژوهشی کمتر می باشد،بهترین دورانی است که باید به نحو احسن از آن استفاده کرد.