نمایش همه
 • دکتر صاحبان ۱۳۹۷-۰۷-۱۵ ۰۹:۴۸

  رییس بیمارستان علامه بهلول گنابادی:

  فعال شدن کانونهای قرآن و عترت(ع) راهکار آشنایی دانشجویان با قرآن کریم

  رییس بیمارستان علامه بهلول گنابادی برگزاری جلسات قرآنی، برگزاری مسابقات و جشنواره‌های منظم قرآن در دانشگاه‌ها، فعال نمودن کانون‌های قرآن و عترت(ع) در دانشگاه‌ها، بیان داستان‌های قرآن با آفرینش‌های هنری، ارائه الگوهای مناسب از قرآن را از جمله مهم‌ترین راهکارهای آشنایی نسل جوان با مفاهیم قرآن کریم می‌داند.

 • سیمرغ گناباد ۱۳۹۷-۰۴-۱۰ ۰۸:۵۲

  با لطف خداوند و توکل به او مسیر زندگی انسان تغییر می کند

  مصاحبه مفدا گناباد، با خانم ملیحه پیشوایی، نفر سوم رشته تحقیق و پژوهش نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

 • سیمرغ گناباد ۱۳۹۷-۰۴-۰۵ ۱۲:۲۸

  از نظر من کار فرهنگی با جمله «بودجه نداریم» پیش نمی رود

  این گفتگو هم اختصاص دارد به نفر اول رشته مجری گری در نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، نیلوفر فصیحی دانشجوی رشته هوشبری دانشگاه علوم پزشکی گناباد

 • سومین آیین اختتامیه نهمین دوره جشنواره سیمرغ ۱۳۹۷-۰۴-۰۵ ۱۲:۱۵

  با تجربه هایی که از جشنواره بدست آوردم ، تلاشم را از سر می گیرم 

  در این مصاحبه گفتگویی کردیم با  سید محمد طباطبایی، نفر دوم رشته خوانندگی پاپ در نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد

 • گناباد ۱۳۹۶-۰۸-۲۰ ۱۳:۰۰

  دبیر شورای انضباطی وزارت بهداشت:

  شورای انضباطی یک نهاد شبه قضایی است

  دبیر شورای انضباطی وزارت بهداشت در گفتگوی اختصاصی با عضو کمیته دانشجویی مفدا گناباد گفت: هر چه قدرت تسلط دبیر و کارشناس بیشتر باشد نه حقی از دانشجو ضایع می‌شود و نه حتی از دانشگاه و همه در مدار قانون حرکت خواهند کرد.

 • محفل انس با قرآن-گناباد ۱۳۹۶-۰۸-۱۰ ۱۵:۲۶

  به میزانی که انسان آموزه‌ها و دستورهای قرآن را در زندگی به کار بندد، موفقیت کسب خواهد کرد

  دومین مصاحبه کمیته دانشجویی مفدا رو اختصاص دادیم با دانشجویی که در عرصه قرآنی در دانشگاه افتخارات بزرگی رو رقم زد، اون هم در اولین سال ورودش به دانشگاه. کسی که مقام سوم رشته قرائت تحقیق بخش دانشجویان بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت رو از آن خودش کرد.

 • سخنگوی وزارت بهداشت- گناباد ۱۳۹۶-۰۷-۱۸ ۰۹:۱۶

  سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری:

  برخورد وزارت بهداشت با سودجویان در حوزه طب سنتی

  دکتر حریرچی گفت: وزارت بهداشت در حوزه مداخلات درمانی غیر مجاز و محروم ساختن بیماران از درمان‌ صحیح بیماری توسط افراد سودجو در حوزه طب سنتی برخورد قانونی خواهد کرد.

 • کربلا ۱۳۹۶-۰۶-۳۱ ۱۱:۲۶

  باز این چه شورش است که در خلق عالم است...

  اینجا همه چیز یعنی زمین و زمان و ... بوی آمدن محرم می دهد. جای همه شما دوستان و محبین خالی است در لابلای این ازدحام کثیر حسینی (ع). رسیدیم به کرببلا خیره شو، خیره شو به گنبد بعد دسته ها خیره شو، خیره شو

 • استاد باقری-گناباد ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۱۱:۵۳

  مصاحبه با پدر ازدواج دانشگاه

  قراره ما عاقلانه ازدواج کنیم تا بتونیم عاشقانه زندگی کنیم

  این مصاحبه رو اختصاص دادیم با مردی که به عنوان پدر ازدواج دانشگاه معروفه، کسی که بیشتر ازدواج های دانشجویی یه جورایی زیر سر ایشونه. خلاصه هر کی می خواد زوج  مناسبش یا در واقع نیمه گمشده اش رو پیدا بکنه، یه سر تا اتاق این استاد معارف می ره. ایشون کسی نیست جز مهندس جواد باقری مدیر گروه معارف و مدیر اجرایی دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی گناباد

 • نشست خبری جناب دکتر احمدی- گناباد ۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۱:۵۱

  نشست خبری رییس دانشگاه علوم پزشکی گناباد به مناسبت روز خبرنگار

  دکتر احمدی در ابتدای این نشست با گرامیداشت روز خبرنگار گفت: معتقدم خبرنگاران نقش مهمی در هدایت مخاطبان خود دارند و می‌توانند در شیوه رفتار و فرهنگ جامعه تاثیرگذار باشند.

 • گناباد- صبوری ۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۴:۴۸

  مقام اول کاریکاتور و طراحی جشنواره هشتم؛

  وجود کانون هنر در دانشگاه باعث شد بهتر بتوانم به هنر بپردازم

  رتبه اول رشته کاریکاتور هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت کانون هنر دانشگاه را در پیشرفت خود در هنر بسیار موثر دانست و گفت: وقتی وارد دانشگاه شدم شرایط بهتر شد، به خاطر اینکه دانشگاه امکاناتی در اختیارم قرار داد تا بتوانم بهتر به علاقمندی‌ام برسم. وجود کانون هنر در دانشگاه خیلی موثر بود.

 • مهدی رمضانی گناباد ۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۱۵:۱۷

  برگزیده بخش شعر نو جشنواره فرهگی وزارت بهداشت:

  ایده اولیه شعرم مرتبط با بیماری سرطان است

  برگزیده بخش شعر نو هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در گروه کارکنان و اساتید و مدرس ادبیات دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بیان اینکه، ایده اولیه موضوع شعر من مرتبط با بیماری سرطان است، گفت: خوشبختانه این شعر توانست نظر هیات داوران را به خود جلب کند و از میان کاندیدهای مختلف، رتبه اول را به دست آوردم.

 • جشنواره ۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۰۸:۳۳

  دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت:

  هنر بازدارنده هرگونه ناهنجاری است

  احمدرضا رشید دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گناباد که در بخش گروه نوازی موسیقی با گروه «چکاوک» در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت حضور دارد معتقد است، هنر با توجه به خصوصیاتی که دارد می تواند در تمام موارد بازدارنده ناهنجاری‌های اجتماعی باشد.

 • علی اکرامی-گناباد ۱۳۹۵-۰۶-۰۷ ۱۳:۴۶

  علی اکرامی مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از بهسازی ساختمان های خوابگاهی در تابستان خبر داد.

  در تعطیلات تابستانی پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد، برخی از واحد های دانشگاه به جهت مأموریت و فراهم نمودن محیطی امن و آرام برای اسکان دانشجویان مجبور به تلاش شبانه روزی می باشند. یکی از این واحدها اداره امور خوابگاه ها با مدیریت امور دانشجویی است.