نمایش همه
 • پور خدایی ۱۳۹۷-۱۱-۱۱ ۱۵:۲۸

  دبیر کانون فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

  عدالت در سلامت شعاری دست یافتنی است

  به مناسبت چهلمین سال انقلاب شکوهمند اسلامی، کانون فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در نظر دارد اردوهای جهادی در مناطق محروم با هدف تحقق "عدالت در سلامت، شعاری دست یافتنی" برگزار نماید.

 • دانشجوی برتر ۱۳۹۷-۱۰-۲۳ ۱۹:۲۲

  پژوهشگر برتر علوم پزشکی کشور از حرفه‌ پرستاری می‌گوید؛

  پرستاری؛ فراتر از یک شغل و یک عشق است

  دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان و پژوهشگر برتر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با اشاره به این‌که پرستاری حرفه‌ای است که در سیر درمان یک بیماری نقش مهمی می‌تواند داشته باشد، حرفه پرستاری را فراتر از یک شغل دانست و آن را «عشق» توصیف کرد.

 • دکتر لسانی ۱۳۹۷-۱۰-۱۱ ۱۶:۵۸

  بازدیدسر زده مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویان

  مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از وضعیت سرویس های ایاب ذهاب دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به صورت سر زده بازدید کرد.

 • امیرحسین یوسفی ۱۳۹۷-۱۰-۰۸ ۰۹:۲۵

  در اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان صورت گرفت؛

  بهره مندی بالغ بر۴۵۰ نفر از روستاییان چهلستون" منطقه "ذاکله بر" از خدمات سلامت رایگان

  دبیر کانون جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت : در اردوی جهادی یک روزه در روستای "چهلستون" منطقه "ذاکله بر" شهرستان لاهیجان که توسط کانون فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد بالغ بر۴۵۰ نفر از روستاییان چهلستون" منطقه "ذاکله بر" از خدمات سلامت رایگان بهره مند شدند.

 • بازدید دکتر تاجفرد از اردوی جهادی ۱۳۹۷-۱۰-۰۵ ۰۹:۵۱

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  گسترش روحیه جهادی در بین دانشجویان سبب ایجاد حس نوع دوستی می شود

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه اجرای اردوی جهادی سبب ایجاد حس نوع‌دوستی در بین دانشجویان می‌شود گفت: خدمات‌رسانی به مردم روستاهایی که دسترسی محدودی به مراکز درمانی دارند کار بسیار ارزشمندی است و باید این روحیه جهادی در بین همه دانشجویان گسترش یابد.

 • بازدید دکتر تاجفرد از اردوی جهادی ۱۳۹۷-۱۰-۰۵ ۰۹:۴۸

  دبیر ستاد فعالیت‌های جهادی وزارت بهداشت:

  وزارت بهداشت ۹۰۰ اردوی جهادی در حوزه سلامت برگزار کرد

  دبیرکل ستاد فعالیت‌های جهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه ‌۹۰۰ اردوی جهادی در حوزه سلامت انجام شد، گفت: با مشارکت دانشگاه‌ها و دانشجویان در حوزه کارهای جهادی و خدمات‌رسانی پزشکی به‌مناسبت دهه فجر برنامه های زیادی در دستور کار قرار دارد.

 • امیرحسین یوسفی ۱۳۹۷-۱۰-۰۲ ۱۲:۴۸

  دانشجوی فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  احتمال اینکه در آینده بیکار بمانم محال است

  دانشجوی فوریت های پزشکی و فعال فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه احتمال اینکه در آینده بیکار بماند محال است گفت: هیچ کاری را بی هدف انجام ندهید ، حتی در تحصیل هم می­توانید اهداف قشنگتری از کسب درآمد و شغل داشته باشید.

 • یوسفی ۱۳۹۷-۰۹-۲۴ ۱۰:۲۰

  دانشجوی برتر دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  دانشجویان نسبت به سرنوشت جامعه خودشان بی اعتنا نباشند

  دانشجوی برتر دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: دانشجویان در کنار تحصیل ، فرصتی را به آماده کردن خود برای پذیرفتن نقش های اجتماعی در آینده اختصاص دهند و نسبت به سرنوشت جامعه خودشان بی اعتنا نباشند.

 • مصاحبه ۱۳۹۷-۰۹-۱۹ ۰۹:۴۲

  دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  انتخاب آگاهانه مسیر زندگی مساله مهمی است

  دانشجوی سال هفتم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: انتخاب آگاهانه مسیر زندگی مساله مهمی است و به نظر من اولویت اول و آخر یک دانشجو باید درسش باشد.

 • کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها مهجور واقع شده است ۱۳۹۷-۰۹-۱۸ ۲۳:۰۸

  کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه‌ها مهجور واقع شده است

  فعال دانشجویی و عضو سابق شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اهمیت گرامیداشت روز دانشجو و لزوم برگزاری پررنگ کرسی‌های آزاداندیشی و مناظرات دانشجویی در این روز تاریخی گفت: در دانشگاه‌های کشور این موضوع مهم، کمی مهجور مانده و مورد اجحاف قرار گرفته است.

 • رفیعی ۱۳۹۷-۰۹-۱۷ ۱۸:۲۴

  داشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  همه چیز با تلاش میسر می شود

  نائب قهرمان تکواندو المپیاد دانشجویان کشور گفت: همه چیز با تلاش میسر می شود،هیچ وقت دست از تلاش بر ندارید چون دوران دانشجویی خیلی سریع تمام می شود و این دوران قرار است پایه حرفه ای کاریتان را بسازد.

 • با داشتن برنامه و اجرای آن دست یافتن به هدف آسان است. ۱۳۹۷-۰۹-۱۱ ۰۹:۵۸

  پژوهشگر برتر کشور و دانشجوی علوم پزشکی گیلان:

  با داشتن برنامه و اجرای آن دست یافتن به هدف آسان است

  پژوهشگر برتر کشور و دانشجوی علوم پزشکی گیلان معتقد است؛ با داشتن برنامه و اجرای آن دست یافتن به هدف آسان است.

 • دانشکده علوم پزشکی گیلان ۱۳۹۷-۰۸-۲۳ ۱۰:۰۷

  مدیر دانشجویی علوم پزشکی گیلان؛

  اسکان ۱۰۰ درصدی دانشجویان متقاضی غیر بومی درخوابگاهای علوم پزشکی گیلان

  مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه ۱۰۰درصد دانشجویان متاقضی غیر بومی درخوابگاه های علوم پزشکی گیلان اسکان داده شده اند گفت: درخوابگاه های علوم پزشکی گیلان بیش از هزارو ۱۰۰ دانشجوی دختر و پسر اسکان داده شده است.

 • بحرالعلوم ۱۳۹۷-۰۸-۲۱ ۱۰:۰۴

  محمد مهدی بحرالعلوم:

  افراد با کمترین اطلاعات و علاقه قرآنی می‌توانند در جشنواره قرآنی شرکت کنند

  رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت: در مرکز قرآن و عترت سعی کردیم رشته‌های متنوعی را تعریف کنیم و هرکسی را از هر جایی که تمایل دارد وارد آموزش‌های قرآنی کنیم حتی اگر این مواجهه با قرآن در حداقل ممکن باشد. افراد با کمترین اطلاعات و علاقه قرآنی می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

 • قاری ۱۳۹۷-۰۸-۱۳ ۱۶:۲۸

  برگزاری باشکوه این جشنواره را مصداق ارج نهادن به قرآن می‌دانم

  سید مصطفی حسینی در گفتگو با مفدا ضمن تشکر از مسؤولان برگزاری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت، تلاشهای صورت گرفته در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این جشنواره را مصداق ارج نهادن به قرآن دانست.

 • نصیرزاده ۱۳۹۷-۰۸-۰۹ ۰۸:۲۸

  به همت دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛

  ایستگاه سلامت اربعین و ارائه خدمات به بیش از ۱۰۰۰ نفر در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار شد

  همزمان با اربعین حسینی، ایستگاه سلامت در پیاده راه فرهنگی رشت برپا و به بیش از ۱۰۰۰ نفر از عزادارن خدمات مختلف در حوزه سلامت ارائه شد.

 • میرحسینی ۱۳۹۷-۰۸-۰۶ ۲۰:۱۷

  آرزو دارم اثرم در معرض دید عموم قرار گیرد

  نفر اول مسابقات نمایشنامه نویسی دانشجویان در بیست و سومین جشنواره قرآن وعترت(ع) معتقد است آثار برگزیده در جشنواره‌های قرآنی باید در معرض دید عموم مردم قرار گیرند تا میوه این جشنواره‌ها به ثمر بنشیند.

 • سلکی ۱۳۹۷-۰۸-۰۶ ۱۵:۰۹

  کاهش هزینه‌ها با حفظ کیفیت برگزاری، بزرگترین ویژگی بیست و سوم جشنواره قرآن و عترت

  دبیر کمیته اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی یکی از مهمترین ویژگی‌های جشنواره بیست و سوم قرآن و عترت وزارت بهداشت حفظ کیفیت برگزاری جشنواره علی‌رغم کاهش هزینه‌ها دانست و افزود: بر اساس تاکیدات فراوان معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت‏ در این جشنواره کاهش هزینه در قسمت‌های مختلف بر اساس نگاه اقتصاد مقاومتی دیده شد اما این اقدام کاهشی در کیفیت برگزاری جشنواره ایجاد نکرد که این موفقیت به عنوان اصلی‌ترین ویژگی این جشنواره محسوب می‌شود.

 • گفت وگوی مفدا با فرج الله لایق بر حق دبیر ستاد اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ۱۳۹۷-۰۷-۲۳ ۱۸:۰۲

  گفت وگوی مفدا با فرج الله لایق بر حق دبیر ستاد اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

  فرج الله لایق برحق دبیر ستاد اجرایی بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار مفدا به تشریح برنامه های اجرایی این دوره از جشنواره به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان پرداخت.

 • محمد رضا ۱۳۹۷-۰۷-۲۳ ۱۷:۵۳

  عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

  نسل جوان باید سبک زندگی خود را با قرآن مشخص کند

  عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ،در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاه های علوم پزشکی کشور گفت: قرآن می تواند در زندگی افراد به خصوص نسل جوان بسیار تاثیر گذار باشد و سبک زندگی را باید با قرآن مشخص کنیم.

 • مصاحبه ۱۳۹۷-۰۷-۲۳ ۱۶:۲۶

  گفت وگوی مفدا با فیروز نصیرزاده دبیر اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت / فیلم

  دکتر فیروز نصیرزاده دبیر اجرایی بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در گفت وگو با خبرنگار مفدا از اقدامات اجرایی دانشگاه در برگزاری این رویداد بزرگ قرآنی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان سخنانی ارایه کرد.

 • مصاحبه ۱۳۹۷-۰۷-۲۳ ۱۵:۱۲

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

  تدبر در قرآن، باعث پرورش عقلانیت انسانها می‌شود

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و شرکت کننده در رشته مقاله نویسی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در گروه اساتید گفت: دانشجویان باید در کنار کسب علم و تحصیل، به فعالیت‌های قرآنی نیز بپردازند چرا که تدبر، قرائت و تلاوت قرآن و تفکر در آیات الهی، باعث پرورش عقلانیت انسانها می‌شود.

 • مصاحبه با نابینای ایرانشهری در جشنواره قرآن و عترت ۱۳۹۷-۰۷-۲۲ ۱۷:۳۰

  تشویق هایی که دیده نشد

  تشویق هایی که دیده نشد اما صدای این تشویق­ها تا همیشه در دل برگزیدگان روشن دل ایرانشهری و حاضرین در این جشنواره شنیده می ­شود.

 • مصاحبه با برگزیدگان بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی ۱۳۹۷-۰۷-۲۲ ۱۳:۳۹

  گفتگو مفدا با برگزیدگان بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی /فیلم

  مصاحبه با جمعی از برگزیدگان در حاشیه اختتامیه دوم بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی در عصر پنجشنبه ۱۹ مهر ماه در مجتمع فرهنگی آموزشی زیباکنار با حضور بیش از ۱۲۰۰ نفر از برگزیدگان نهایی این جشنواره برگزار شد.

 • مصاحبه ۱۳۹۷-۰۷-۲۲ ۱۱:۳۲

  اهتمام وزارت بهداشت ایران در حوزه قرآن و عترت در جهان بی نظیر است

  استاد و قاری ممتاز مصری در حاشیه برگزاری جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، گفت: حقیقتا برای اولین بار است که می‌بینم در وزارت بهداشت یک کشور، مرکز قرآنی دایر است و این اهتمام و توجه در وزارت بهداشت ایران در جهان بی نظیر است.

 • قاسم رضیعی ۱۳۹۷-۰۷-۲۲ ۱۰:۳۶

  متخصص پزشکی هسته‌ای از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:

  قرآن را از زندگی من بگیرند دوامی نخواهم آورد

  متخصص پزشکی هسته‌ای از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: در بیان جایگاه قرآن در زندگی خود همین را می‌توانم بگویم که اگر قرآن را از زندگی من بگیرند من دوامی نخواهم آورد.

 • مصاحبه ۱۳۹۷-۰۷-۲۲ ۱۰:۲۹

  بعد از مراسم ازدواجم عازم جشنواره قرآن وعترت(ع) شدم

  زهره آهنگر کارمند دانشگاه علوم پزشکی کاشان در گفتگو با مفدا گفت: دومین دوره برگزاری این مسابقات با مراسم ازدواجم مصادف شد و در روز ازدواجم بعد از مراسم عازم جشنواره قرآن وعترت(ع) وزارت بهداشت شدم.

 • دبیر نصیر زاده ۱۳۹۷-۰۷-۲۱ ۰۲:۳۵

  گفت و گو با دبیر اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت (ع) در گیلان

  دبیر اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت (ع) در گیلان گفت: امیدواریم میزبان خوبی برای بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت (ع) دانشگاه های علوم پزشکی کشور بوده باشیم.

 • عکس مصاحبه ۱۳۹۷-۰۷-۱۹ ۱۷:۰۹

  دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

  برنده واقعی کسانی اند که با خلوص نیت در این جشنواره شرکت کرده اند

  دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در واقع برنده واقعی در این مسابقات کسانی اند که با نیت خالص در آن حضور پیدا کردند نه کسانی که در جایگاه برنده قرار می گیرند.

 • مصاحبه روز سوم ۱۳۹۷-۰۷-۱۹ ۱۴:۲۸

  رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت:

  بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت (ع) فرصت مناسبی برای انتقال اطلاعات و کسب ایده است

  رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت:حضور بالغ بر هزار نفر از فعالین قرآنی دانشگاه‌ها در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور فرصت مناسبی برای انتقال اطلاعات و کسب ایده است.