نمایش همه
 • قرآن و عترت ۱۳۹۷-۰۲-۲۲ ۰۹:۳۸

  مصاحبه با یکی از برگزیدگان بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

  مصاحبه ای درخصوص انگیزه شرکت در مسابقه قرآن و عترت، با منا محمدزاده، یکی از برگزیدگان بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت (ع) توسط روابط عمومی کانون قرآن و عترت (ع) صورت گرفت.

 • گیلان ۱۳۹۷-۰۲-۱۹ ۱۱:۳۸

  دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  جشنواره سیمرغ فضای سازنده‌ای برای خلق آثار و ایده‌پردازی ایجاد کرده است

  آرامش من را به سمت عالم هنر می‌کشاند

  رتبه دوم نثر ادبی نهمین دوره جشنواره بین‌المللی سیمرغ و دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به فضای بسیار سازنده‌ای که در جشنواره سیمرغ ایجاد شده، اظهار داشت: شرکت‌کنندگان این دوره از جشنواره آنقدر به هم نزدیک هستند که به نظر نمی‌آید از شهرها، دانشگاه‌ها و فرهنگ‌های مختلف هستیم. انگار همه ما دانشجوی یک دانشگاهیم و هنر ما را به هم نزدیک کرده است.

 • گیلان ۱۳۹۷-۰۲-۱۸ ۱۱:۲۸

  مدرس کارگاه عکاسی نهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ:

  علم پزشکی می‌تواند ازعکاسی بهترین بهره را ببرد

  مدرس کارگاه عکاسی نهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ گفت: عکاسی امروزه در همه بخش‌های زندگی و در مشاغل مختلف رسوخ کرده است و علم پزشکی می‌تواند ازعکاسی بهترین بهره را ببرد.

 • گیلان ۱۳۹۷-۰۲-۱۶ ۱۵:۰۹

  داور رشته خوشنویسی جشنواره سیمرغ:

  هنر انسان را به کمال نزدیک می‌کند/ ذات خوشنویسی مراقبه است

  استاد سعید نقاشیان داور رشته خوشنویسی جشنواره سیمرغ: هنر می‌تواند برای پزشکی که از صبح تا شب درگیر بیماری و بیمارستان است یک کاتالیزور، یک جهش خوب و یک سکوت باشد. هنر در ذهن انسان ایجاد خلاء می‌کند. برای ذهن پزشکی که درگیر است و تنش زیادی دارد می‌تواند یک ریلکسیشن باشد. به خصوص خوشنویسی که ذاتش مراقبه است، بسیار می‌تواند به یک پزشک برای بهبود حالش و رسیدن به یک اتفاق بهتر کمک کند.

 • گیلان ۱۳۹۶-۱۱-۲۸ ۰۸:۵۷

  سیمرغ آمد تا به چراغمان فروغی ببخشیم

  فاروق یوسفی و حسین سلطانی دانشجویان رشته دندانپزشکی می باشند که در این مصاحبه به عنوان سفیران تخصصی بخش فیلم جشنواره بین المللی سیمرغ، مخاطب روابط عمومی کمیته سفیرانِ این دانشگاه قرار گرفته اند.

 • مصاحبه ۱۳۹۶-۱۱-۲۳ ۲۳:۱۶

  سفیر جشنواره سیمرغ در بخش موسیقی هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت:

  وجود جشنواره‌ای فرهنگی بهترین انگیزه و محرک دانشجوهاست تا بتواند هنر خود را به نمایش بگذارند.

  آوای سیمرغ در کوچه‌های گیلان

  محمد ندایی، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان که در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در بخش مستند و موسیقی توانست به رقابت بپردازد، معتقد است جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، زمینه سازِ توقفِ افکارِ مخرب استعدادهای دانشجویی است و وجود جشنواره‌ای به این عظمت و سطح رقابتی بهترین انگیزه و محرک دانشجوهاست تا بتوانند هنر خویش را در جایگاهی شایسته به نمایش بگذارند.

 • شیرزاد ۱۳۹۶-۱۰-۲۶ ۱۴:۰۲

  مهندس شیرزاد، عضو هیئت علمی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گیلان در گفت و گو با بسیج دانشجویی دانشکده بهداشت گفت:

  باید روی نیروی جوان سرمایه گذاری کنیم.

  مهندس شیرزاد، از پژوهشگران برجسته دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تاکید بر نقش اثرگذار دانشجویان، گفت: اگر در حیطه پژوهشی نگاه کنیم، ریشه اش را در نهاد های علمی دانشجویی نظیر کمیته تحقیقات و کانون علمی بسیج می بینیم. یعنی ما باید یک برنامه ریزی هدفمند و هزینه های خوبی برای این نهاد ها در نظر بگیریم که بتوانیم به انسجام لازم دست پیدا کنیم و با هدف بهتری پیش برویم.

 • پزشکی ۱۳۹۶-۰۹-۱۰ ۱۰:۴۸

  از کودکی به پزشکی علاقه داشتیم

  پریان و پونه دوقلوی تالشی در اتفاقی نادر و جالب همزمان با هم در کنکور سراسری سال جاری در رشته پزشکی پذیرفته شدند.

 • مشتاقی ۱۳۹۶-۰۹-۰۵ ۰۶:۲۴

  مشتاق میماند، با قدم هایی محکم در مسیر پیشرفت

  صادق مشتاقی دانشجوی ورودی ۹۴ پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده شرق و نایب رئیس شورای دانشجویی نظام پرستاری است که سابقه عضویت در شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی دانشکده پرستاری را نیز در کارنامه خود دارد. وی معتقد است عمده‌ی فعالیت‌های کمیته‌ی تحقیقات در راستای ایجاد علاقه و آگاهی دانشجویان نسبت به انجام فعالیت های پژوهشی است.

 • محمد حسین یکتا کوشالی_ گیلان ۱۳۹۶-۰۸-۲۹ ۲۲:۵۶

  او رویای خودش را می سازد

  گفت و گوی مفداگیلان با محمد حسین یکتا کوشالی دانشجوی فعال دانشگاه علوم پزشکی گیلان را می خوانیم. فردی که علاوه بر دبیری تشکل های مختلف دانشجویی توانسته با مقالات پژوهشی متعدد و داوری بعضی کنگره های داخلی افتخار آفرینی کند.

 • ذاکرجعفری ۱۳۹۶-۰۸-۲۹ ۰۹:۳۶

  رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  رئیس یک دانشکده باید کنار دانشجویان باشد و درد و شادی آنان را از نزدیک لمس کند

  یک ذهن زیبا

  "دکتر ذاکر جعفری" رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در گفتگو با خبرنگار مفدا گیلان گفت: معتقدم رئیس یک دانشکده باید کنار دانشجویان باشد و درد و شادی آنان را از نزدیک لمس کند.

 • پ.ذ ۱۳۹۶-۰۸-۲۵ ۱۳:۴۳

  به سبک شرقی ها ؛ قهرمانانی از پشت صفحات

  دبیری کمیته خبری دانشجویی مفدا گیلان ، موسس و دبیر اولین دوره ی انجمن علمی دانشجویی علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی و نیز مسئول برگزاری کمپین جهانی NO hep ( بدون هپاتیت ) در استان گیلان. مفدا گیلان ، اینبار به سراغ مهتاب پورذکریا رفته است.

 • گيلان ۱۳۹۶-۰۷-۰۶ ۲۳:۰۲

  مسوول نهاد رهبری :

  بزرگترین منکر در ادارات دولتی عدم توجه به ارباب رجوع است

  مسوول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با بیان اینکه طبق بررسی‌ها بزرگترین منکر در ادارات دولتی عدم توجه به ارباب رجوع است گفت: عدم توجه به مردم در ادارات دولتی از بزرگترین گناهان محسوب‌ می‌شود.

 • سعادت ۱۳۹۶-۰۶-۳۱ ۱۷:۵۹

  نورِ آبی ؛ پرواز بر فرازِ آشیانه ی همایِ سعادت

  مصاحبه با علی سعادت ؛ دارنده ی مدال نقره ی المپیاد علمی در حیطه آموزش پزشکی.

 • g ۱۳۹۶-۰۶-۳۱ ۱۳:۰۹

  ایثار در سه پرده

  روایتی سه پرده ای در حال و احوال دو قهرمان نمایشی هشت ساله ؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس و به منظور ارج نهادن به مقام شامخ ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی گیلان به منزل حاج محسنی،( همسر خانم گالش نژاد)، حاج اسمائیل زاده ( همسر خانم طالبی )و مرکز توانبخشی رشت می روند ؛ گذاری بر احوال این دو مرد در ۳ پرده.

 • دبیر شورای صنفی ۱۳۹۶-۰۶-۳۰ ۰۹:۱۶

  مقبول ترین مشروع

  " شورای صنفی ، مقبول ترین و مشروع ترین نهاد پیگیری مطالبات دانشجویان است " نگاه هایی منتظر ؛ شانه هایی برای مسئولیت پذیری

 • گيلان ۱۳۹۶-۰۶-۲۳ ۱۴:۳۴

  فعال فرهنگی و دانشجویی دانشکده شرق گیلان:

  خوشبختانه یکی از دستاوردهای خوبی که امسال کسب کردم حضور در جشنواره فرهنگی بود که تجربه های عجیب و تلخ و شیرینی برایم به ارمغان داشت.

  کامل غلامی دانشجوی ورودی ۹۳ هوشبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دبیر کانون شعر و ادب دانشکده ی شرق و به عنوان دانشجوی فعال فرهنگی دانشگاه می باشد . وی حضور در جشنواره فرهنگی وزارت را تجربه ای عجیب و تلخ و شیرین دانست و معتقد است اگر همکاری های لازم وجود داشته باشد کاری خواهیم کرد که در دانشگاه های علوم پزشکی شمال کشور بی نظیر باشد.

 • هانیه ملایی ۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۴:۴۵

  دبیر کمیته فیلم و عکس دانشگاه؛

  دانشگاه علوم پزشکی گیلان پتانسیل کسب رتبه در جشنواره ها را دارد

  هانیه ملائی- دبیر کمیته فیلم و عکس در گفتگوی با مفدا؛دانشگاه علوم پزشکی گیلان پتانسیل لازم جهت کسب رتبه در جشنواره ها ی کشوری دارد.

 • گیلان ۱۳۹۶-۰۵-۱۶ ۰۹:۲۳

  به همت بانوان دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛

  جشنواره غذا در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برپا شد

  با هدف ترویج پخت غذاهای سالم، سنتی و ایرانی اسلامی و به همت بانوان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، جشنواره غذایی با عنوان "آش کدبانو" در این دانشگاه برپا شد.

 • يوسف زاده چابك ۱۳۹۶-۰۵-۱۵ ۲۳:۰۴

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطرح کرد؛

  ۷۴ درصد مرگ‌ها ناشی از بیماری‌های غیرواگیر/ فرهنگ‌سازی "مصرف غذای سالم" در اولویت علوم پزشکی گیلان

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با بیان اینکه ۷۴ درصد مرگ‌ها ناشی از بیماری‌های غیرواگیر است گفت: فرهنگ‌سازی در زمینه رواج مصرف غذای سالم یکی از برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان است.

 • كوثر نادم ۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۲۲:۲۷

  نفر اول ترتیل در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛

  اگر قرآن را تنها نگذاریم قرآن ما را تنها نمی گذارد

  کوثر نادم -نفر برگزیده قران و عترت با اشاره به اهمیت توجه به آموزه های قرانی گفت: اگر قران را تنها نگذاریم قرآن ما را تنها نمی گذارد

 • دکتر افشین شفقی ۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۱۳:۵۴

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطرح کرد:

  راه‌اندازی مفدا یکی از مهم‌ترین دستاوردهای معاونت فرهنگی و دانشجویی

  دکتر افشین شفقی در سال‌روز راه‌اندازی مجموعه «پایگاه‌های خبری مفدا»، با اشاره به نقش «مفدا» در معرفی فعالیت‌های انجام شده در معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور گفت: راه‌اندازی «مفدا» یکی از مهم‌ترین دستاوردهای معاونت فرهنگی و دانشجویی در سال اخیر بوده است.

 • گيلان ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۲۲:۳۰

  مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛

  مهمترین دغدغه این مدیریت بحث بهسازی فضای خوابگاهی است

  دکتر محمد تقی مقدم نیا -مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر اینکه مهمترین دغدغه دانشگاه رفع مشکلات است خاطر نشان کرد: برای حل مشکلات دانشجویان از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم/ در بخش تغذیه تحولات خوبی در این دانشگاه صورت می گیرد

 • گیلان ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۰۷:۵۴

  رییس مرکز تحقیقات گوارش و کبد دانشگاه خبر داد؛

  حذف صددرصدی هپاتیت C تا سال ۱۴۱۰در کشور

  رییس مرکز تحقیقات گوارش و کبد همزمان با روز جهانی هپاتیت(۲۸ July)، در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه از حذف صددرصدی هپاتیت C تا سال ۱۴۱۰در کشور، خبر داد.

 • روز جهانی هپاتیت ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۰۷:۳۷

  غرفه های اطلاع رسانی هپاتیت در گیلان برپا می شود

  دبیر اجرایی کمپین دانشجویی اطلاع رسانی هپاتیت گیلان با بیان اینکه عدم وجود آگاهی عمومی مناسب درمورد هپاتیت یکی از سدهای پیش روی حذف هپاتیت های ویروسی است گفت: غرفه های اطلاع رسانی هپاتیت روز جمعه ۶مرداد در باغ محتشم و پارک ملت رشت و طرح سالم سازی ساحل چمخاله برگزارمی شود

 • گيلان ۱۳۹۶-۰۵-۰۵ ۱۳:۲۳

  پیام معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه به بهانه یک سالگی سایت مفدا

  دکتر افشین شفقی، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه تولد یک سالگی «مفدا» را تبریک گفت و برای تمامی دست‌اندرکاران در امر خطیر فرهنگ‌سازی، اطلاع‌رسانی و امیدبخشی به جامعه دانشگاهی کشور موفقیت و سربلندی آرزو کرد.

 • گیلان ۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۱۱:۲۹

  تبریک دکتر افشین شفقی،

  به مناسبت آغاز دهه کرامت و میلاد حضرت فاطمه(س)

  معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه در پیامی آغاز دهه کرامت و میلاد فرخنده حضرت فاطمه معصومه(س) و هشتمین نور تابناک آسمان ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) را تبریک گفت

 • گیلان ۱۳۹۶-۰۵-۰۱ ۱۱:۱۶

  توسط معاون فرهنگی و امور دانشجویی و مدیر فرهنگی صادر شد:

  پیام تبریک دکتر افشین شفقی - معاون فرهنگی و امور دانشجویی، دکتر حسن رخ شاد- مدیر فرهنگی و مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پی افتخار آفرینی کاروان قرآنی دانشگاه در بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 • گیلان ۱۳۹۶-۰۴-۳۱ ۰۸:۳۱

  رئیس هیئت داوران بیست و دومین جشنواره دانشگاهیان وزارت بهداشت:

  حضور داوران حرفه‌ای از نقاط قوت جشنواره قرآن و عترت است

  سید محسن موسوی بلده رئیس هیأت داوران بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت با اشاره به رشد کیفی و کمی این جشنواره، حضور داوران حرفه ای را از نقاط قوت جشنواره بیست و دوم عنوان کرد.

 • افشین شفقی ۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۱:۴۳

  پیام معاون فرهنگی و امور دانشجویی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

  به مناسبت گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی ، دکتر افشین شفقی- معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی تبریک گفت: