نمایش همه
 • انجمن علمی ارومیه ۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۱۳:۳۸

  کارگاه های انجمن های علمی مورداستقبال دانشجویان علوم پزشکی ارومیه

  به گزارش مفدا ارومیه کارگاه های متنوع انجمن علمی دانشکده پزشکی در مرداد ماه سال ۹۶ ویژه دانشجویان برگزار شد

 • انجمن علمی ارومیه ۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۱۴:۰۸

  انجمن‌های علمی توانمندی‌های هر رشته را معرفی و تبلیغ می‌کنند

  به گزارش مفدا ارومیه، دکتر شهرام خادم وطن مدیرفرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در گفتگو با خبرنگار مفدا ، با اشاره به فعالیت ۶ انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه ، اظهار کرد: انجمن‌ها تحت نظر معاونت فرهنگی و دانشجویی به‌صورت جداگانه فعالیت می‌کنند.

 • علمی ۱۳۹۶-۰۱-۰۹ ۱۵:۰۰

  نقش چهره های ایرانی در عرصه علمی دنیا/ ۲۰دستاورد به نام ایرانی ها

  در فهرست دانشمندان سازمان های علمی و دانشگاه های تحقیقاتی برتر همیشه نام چند محقق ایرانی به چشم می خورد. در سالی که گذشت نیز نخبگان ایرانی از سراسر دنیا دست به اقدامات جالب توجهی زدند.

 • بی هوشی ۱۳۹۶-۰۱-۰۹ ۱۰:۵۰

  بیهوشی در جراحی ها می‌تواند به آسیب‌های ذهنی منجر شود

  محققان انگلیسی براساس نتایج یک مطالعه جدید اعلام کردند عمل های جراحی که با بیهوشی انجام می‌شوند، به واسطه کاهش اکسیژن رسانی به مغز می‌توانند به بروز آسیب‌های ذهنی در بیماران منجر شوند.

 • سفر ۱۳۹۶-۰۱-۰۹ ۱۰:۳۳

  معرفی ۵ اپلیکیشن مخصوص سفرهای نوروزی

  بسیاری از افراد روزهای تعطیل عید نوروز را فرصتی برای سفرهای نوروزی می دانند. قبل از شروع هر سفر می توان با فراهم کردن ملزوماتی، به هرچه بهتر برقرار شدن سفر کمک شایان کرد. با توسعه روزافزون اپلیکیشن های موبایل، می توان از این فرصت برای کمک به سفرها و گردش ها استفاده نمود. در زیر به ۵ اپلیکیشن مفید برای سفرهای نوروزی اشاره می کنیم.

 • سفر-ارومیه ۱۳۹۶-۰۱-۰۶ ۱۲:۴۵

  آنچه که باید در سفرهای نوروزی به همراه داشته باشید

  لذت رفتن به سفر تنها همراه بردن لباس، چمدان، بلیط هواپیما یا قطار و دوربین عکاسی نیست، بلکه باید برای جلوگیری و کنترل حوادث و حفظ سلامتی جعبه کمک‌های اولیه به همراه داشت.

 • شبکه های اجتماعی-ارومیه ۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۰۸:۱۲

  شهر رسانه‌های اجتماعی راه‌اندازی می‌شود

  مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی وزارت ارتباطات از تأسیس شهرک بین‌المللی ICT با همکاری مشاورین سنگاپوری در این منطقه اقتصادی و نیز راه‌اندازی مدیاسیتی پیرو دستور رئیس مرکز ملی فضای مجازی خبر داد.

 • Memrise ۱۳۹۵-۱۲-۰۸ ۱۳:۰۵

  یادگیری سریع زبان انگلیسی در موبایل

  Memrise Learn Languages برنامه ای جهت یادگیری زبان می باشد که برای افراد دارای وقت کم بسیار مناسب است. نحوه آموزش در این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که در کوتاه ترین زمان ممکن موجبات یادگیری را فراهم می کند. علاوه بر زبان انگلیسی شما امکان یادگیری ۱۷۹ زبان دیگر را خواهید داشت و امکان دسترسی به ازمون های SATs, GMAT, TESOL, TOEFL و دوره های GCSE, A-Level, IBAC را نیز دارید.

 • همتیاران مشاور -ارومیه ۱۳۹۵-۰۹-۲۳ ۱۶:۰۰

  در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار شد

  برگزاری سومین کارگاه آموزشی همتایاران مشاور

  سومین کارگاه آموزشی همتایاران مشاور اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه درتاریخ 22 آذرماه 95 باحضور دانشجویان همتایار برگزار شد.

 • 14922.jpg ۱۳۹۵-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۴

  مخصوص دانشجویان دانشگاههای استان آذربایجان غربی

  سومین کنگره استانی پژوهش های علوم پزشکی و زیستی برگزار می شود.

  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار می شود.

  سومین کنگره استانی پژوهش های علوم پزشکی و زیستی دانشجویان دانشگاههای استان آذربایجان غربی به همت معاونت پژوهشی و کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار می شود.

 • داروخانه رباتیک ارومیه (1).jpg ۱۳۹۵-۰۶-۰۸ ۱۹:۰۲

  آرزو به واقعیت پیوست

  تجهیزات داروخانه رباتیک به ارومیه رسید

  دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی ضمن اعلام این خبر گفت : اجرای اقدامات و برنامه های زیر بنایی و ماندگار عرصه سلامت یکی از استراتژیهای اساسی دانشگاه علوم پزشکی استان است که راه اندازی داروخانه روباتیک در پروژه عظیم درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی ارومیه یکی از این موارد می باشد که در نوع خود در کشور منحصر به فرد است .

 • جلسه شورای نظارت بر انجمن های علمی ع پ ارومیه.jpg ۱۳۹۵-۰۶-۰۷ ۱۵:۴۰

  جلسه شورای نظارت بر انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار شد

  جلسه شورای نظارت بر انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با حضور اعضای شورا و نمایندگان تام الاختیار دانشکده ها در سالن جلسات معاونت فرهنگی وامور دانشجویی تشکیل یافت.