نمایش همه
 • وزیر بهداشت ۱۳۹۵-۱۲-۰۹ ۰۹:۵۹

  به گزارش مفدا

  درصد مرگ و میرها در کشور بر اثر بیماری‌های غیرواگیر

  به گزارش مفدا سید حسن قاضی زاده هاشمی در نخستین مجمع ملی سلامت افزود: توجه دولت یازدهم به مقوله سلامت بی سابقه بوده است و دولت کمک بسیاری اعم از وزراء، معاونین فرمانداران و مجلس به حوزه سلامت کرده‌اند؛ البته امیدواریم در دوره ۱۰ تا ۱۵ ساله بتوانیم به استانداردهای مطلوب در این زمینه دست یابیم.

 • زبان فارسی ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۰:۲۹

  زبان فارسی در رتبه ۱۴ زبان علم دنیا قرار گرفت

  سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: بررسی پایگاه استنادی اسکوپوس در سال ۲۰۱۶ میلادی نشان می دهد که فارسی به جایگاه چهاردهم جهان به لحاظ زبان تولید علم ارتقا یافت که در مقایسه با سال ۲۰۱۲ میلادی هفت پله ارتقا و ۵۴% رشد نشان می دهد.

 • پلاسکو-ارومیه ۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۰۷:۵۱

  به گزارش مف دا نیشابور

  تاثیرات روانشناختی پلاسکو و پساپلاسکو

  در پی حوادث و بالایا بخصوص حادثه آتش سوزی و ویرانی ساختمان پلاسکو که بار هیجانی شدیدی بر افراد جامعه وارد می­کند افراد با آسیب پذیری زمینه ­ای، باعث می­شود جهان بینی مثبت فرد درباره جهان، به چالش کشیده شود و فرد در حالت شوک، ناباوری، تعارض، تخیل و عدم واقعیت قرار گیرد..............

 • اولین نشست مسؤلان روابط عمومی‌های معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی ۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۰:۵۰

  وزیر بهداشت در مراسم رونمایی از ۶۴ پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی:

  بسیار خوشحالیم که سامانه اطلاع‌رسانی مفدا افتتاح شد/ رئیس دانشگاهی را موفق می‌دانم که در حوزه روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وقت بگذارد

  مراسم رونمایی از ۶۴ پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور صبح امروز با حضور وزیر و‏ معاون فرهنگی، دانشجویی. معاون درمان وزارت بهداشت برگزار شد.