نمایش همه
 • تقدیر و تشکر ۱۳۹۷-۰۲-۱۸ ۱۲:۱۶

  18 اردیبهشت روز

  تقدیر از مکتب مهربانی و اندیشه مهرورزی

  خدمت به خلق با نیت جلب رضایت خالق، موهبتی است که گرچه همه ی انسانها قادرند به آن دست یابند، اما تنها کسانی زودتر به مقصود می‌رسند که با تقوی و وارستگی و اخلاص و شایستگی و بی هیچ چشم داشت دنیوی در این مسیر گام بردارند و همه ی فکر و اندیشه شان کسب رضایت معبود باشد.

 • بازارچه ۱۳۹۶-۱۲-۱۵ ۱۰:۱۲

  در دانشکده علوم پزشکی آباده برگزار شد؛

  بازارچه خیریه با شعارسهم من از لبخند تو

  بازارچه خیریه به نفع کودکان نیازمند از تاریخ ۱۴ الی ۱۶ اسفند در محل ورودی پارک شهرداری(باغ ملی) شهرستان آباده به همت کانون دانشجویی هلال احمر و دستان مهر علی(ع) دانشکده علوم پزشکی آباده فعالیت خود را آغاز کرد.

 • بازارچه ۱۳۹۶-۱۲-۱۲ ۱۱:۵۷

  ۱۴ تا ۱۶ اسفند

  سومین بازارچه خیریه غذا به نفع کودکان نیازمند

  سومین بازارچه خیریه در حوزه فروش انواع غذا به نفع کودکان نیازمند از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۶ اسفند در محل ورودی پارک شهرداری(باغ ملی) به همت کانون دانشجویی هلال احمر و دستان مهر علی(ع) برگزار می شود.

 • فاطمیه ۱۳۹۶-۱۱-۲۸ ۱۱:۵۰

  جلسه هماهنگی ایام شهادت حضرت زهرا(س)

  رشد و توسعه فرهنگی در دانشگاه جز با مشارکت فعال دانشجویان در عرصه‌های فرهنگی و هنری محقق نمی‌شود

 • شهید ۱۳۹۶-۰۹-۰۶ ۱۵:۰۶

  همزمان با سالروز تشکیل بسیج

  تجدید میثاق دوباره با شهدا

  همزمان با پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج و در شب شهادت امام حسن عسکری(ع)، لوح سپاسی توسط دکتر علیرضا توکل، رئیس دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س)، به خانواده دانشجوی شهید مدافع حرم، حمیدقاسم پور اهداشد.

 • بیانیه ۱۳۹۶-۰۷-۲۶ ۱۲:۳۶

  بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی

  بار دیگر گزافه گوئیهای رئیس جمهور آمریکا نقاب از چهره گرگ صفتانه شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار برداشت

 • آباده ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۴:۱۷

  با شعار می‌سازیم تا ساخته شویم؛

  برپایی اردوی جهادی دانشجویان دانشکده پرستاری آباده

  اردوی جهادی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی آباده با شعار "می سازیم تا ساخته شویم و با هدف خدمت رسانی و محرومیت زدایی در منطقه محروم "محمد آباد" خسرو شیرین برگزار شد.

 • نانو ۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۴:۴۲

  برپایی ایستگاه فناوری نانو

  فناوری نانو یا نانوتکنولوژی رشته‌ای از دانش کاربردی و فناوری است که جستارهای گسترده‌ای را پوشش می‌دهد. موضوع اصلی آن نیز مهار ماده یا دستگاه‌های در ابعاد کمتر از یک میکرومتر، معمولاً حدود ۱ تا ۱۰۰ نانومتر است. در واقع نانو تکنولوژی فهم و به کارگیری خواص جدیدی از مواد و سیستمهایی در این ابعاد است که اثرات فیزیکی جدیدی - عمدتاً متأثر از غلبه خواص کوانتومی بر خواص کلاسیک - از خود نشان می‌دهند. فناوری نانو موج چهارم انقلاب صنعتی، پدیده‌ای عظیم است که در تمامی گرایش‌های علمی راه یافته واز فناوریهای نوینی است که با سرعت هرچه تمام تر درحال توسعه می‌باشد. از ابتدای دهه ۱۹۸۰ میلادی گستره طراحی و ساخت ساختمانها هر روزه شاهد نوآوری‌های جدیدی در زمینه مصالح کارآمدتر و پربازده‌تر در مقاومت، شکل پذیری، دوام و توانایی بیشتر نسبت به مصالح سنتی است. نانوفناوری یک دانش به شدت میان‌رشته‌ای است و به رشته‌هایی چون مهندسی مواد، پزشکی، داروسازی و طراحی دارو، دامپزشکی، زیست‌شناسی، فیزیک کاربردی، ابزارهای نیم رسانا، شیمی ابرمولکول و حتی مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی شیمی و مهندسی کشاورزی نیز مربوط می‌شود. تحلیل گران بر این باورند که فناوری نانو، زیست فناوری (Biotechnology) و فناوری اطلاعات (IT) سه قلمرو علمی هستند که انقلاب سوم صنعتی را شکل می‌دهند. نانو تکنولوژی می‌تواند به عنوان ادامهٔ دانش کنونی به ابعاد نانو یا طرح‌ریزی دانش کنونی بر پایه‌هایی جدیدتر و امروزی‌تر باشد.

 • همدردی با آتش نشانان ۱۳۹۵-۱۱-۰۲ ۲۳:۰۷

  دوم بهمن ماه

  دلجوئی و ابراز همدردی با آتش نشانان

  قشرهای مختلف از روز گذشته با حضور در پایگاه آتش نشانی شهرستان آباده با آتش نشانان ابراز همدردی کرده و برای شادی روح شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو فاتحه قرائت کردند.

 • دیدار با شهدا ۱۳۹۵-۰۹-۰۳ ۱۱:۲۲

  یاد شهدا مدافع حرم و

  گرامیداشت هفته بسیج در دانشکده

  در دومین روز از هفته بسیجی یاد و خاطره دانشجوی بسیجی شهید مدافع حرم "حمید قاسم پور"در دیدار با خانواده شهید گرامی داشته شد

 • انجمن علمی ۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۰۹:۰۷

  هشتم و نهم آبان ماه

  حضور دبیران انجمنهای علمی دانشکده در نشست انجمنهای علمی جنوب کشور

 • تقدیر ۱۳۹۵-۰۵-۳۱ ۱۴:۰۴

  نماینده دفتر بسیج دانشجویی از ریاست دانشکده تقدیر کرد

 • اردوهای جهادی ۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۱۳:۱۰

  گروه اردوهای جهادی دانشجویان دانشگاهها ودانشکده های آباده به مناطق محروم سفر کردند

  مسؤول اردوهای جهادی دفتر بسیج دانشجویی آباده، استقبال دانشجویان دانشگاهها ودانشکده های آباده از اردوهای جهادی را چشمگیر توصیف کرد و گفت: گروه اردوهای جهادی بسیج دانشجویی از یکشنبه 30 تیر ماه تا 13 مردادماه به مناطق محروم خسرو شیرین از توابع شهرستان آباده می‌روند.