نمایش همه
 • عکس ضیافت الهی ۱۳۹۷-۰۳-۱۳ ۰۵:۰۰

  برگزاری ضیافت الهی با حضور بیماران مبتلا به MS به میزبانی کانون خیریه ی cpr مهرورزی

  روز جمعه مورخ٩٧/٣/١١ کانون خیریه ی cpr مهرورزی، طی برگزاری مراسمی، ضیافت افطاری را میزبان بیماران مبتلا به MS بود.

 • انتصاب مدیر فرهنگی زاهدان ۱۳۹۷-۰۲-۰۱ ۱۹:۳۲

  انتصاب;

  برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

  به گزارش زاهدان مفدا_صبح امروز مراسم معارفه سید امیر موسوی به عنوان مدیر فرهنگی با حضور معاون و مدیران حوزه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی انجام شد.

 • میرسلیم1 ۱۳۹۶-۱۲-۱۸ ۱۲:۵۴

  به همت تشکل جامعه اسلامی;

  نشست "ملی شدن صنعت نفت و عملکرد دکتر مصدق " با حضور مهندس مصطفی میرسلیم

  با نظر به اتفاقات گذشته باید از تاریخ عبرت گرفت اجرای موازنه منفی و مخالفت با انگلستان طرح بسیار خوبی بود و از خدمت های ارزشمندی بود که توسط دکتر مصدق انجام شد اما ضعف ما اعتماد و رجوع به آمریکا بود.

 • کانون خیریه CPR مهرورزی ۱۳۹۶-۱۲-۱۷ ۰۰:۳۵

  کانون خیریه CPR مهرورزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان;

  در آستانه بهار، بازارچه ای از جنس محبت

  این بازارچه که نسبت به دو بازارچه سال های گذشته در عرضه محصولات تنوع بیشتری داشت دارای 20 غرفه شامل مواد غذایی، صنایع دستی، پاستیل و تنقلات، نوشیدنی، شال و روسری، آثار هنری، گل و گیاه، لوازم کادویی، کالای دیجیتال، کتاب و فرهنگ، رادیو مهرورزی، آرزوها، مهربانی و... بود.

 • گروه جهادی زاهدان1 ۱۳۹۶-۱۱-۲۶ ۱۱:۲۴

  نشست  گروه جهادی شهید محسن باقری با مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار

  ایمان سرگزی دبیر گروه جهادی با بیان اینکه استان سیستان وبلوچستان از فقر مطلق رنج میبرد گفت: تنها راه برطرف کردن فقر ومحرومیت زدایی در استان انجام فعالیتهای جهادی با مشارکت همگان می باشد.

 • مصاحبه ۱۳۹۶-۱۱-۲۱ ۱۵:۲۲

  جشنواره بین المللی سیمرغ;

  گفتگو با سید رفیع حسینی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

  نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت امسال در پنج حوزه اصلی تئاتر، فیلم، موسیقی، هنرهای تجسمی و ادبی برگزار می شود و شامل بخش هایی برای دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی می باشد.

 • مهرورزی ۱۳۹۶-۱۱-۱۷ ۱۰:۴۰

  مهرورزی دیگر از کانون خیریه CPR مهروزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان؛

  خرید ۸۰ جفت کفش برای کودکان زلزله زده کرمانشاه

  هشتاد جفت کفش به همت کانون خیریه CPR مهرورزی برای کمک به کودکان مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد.

 • r ۱۳۹۶-۱۱-۰۴ ۰۰:۱۳

  گفتگو و مصاحبه;

  طرح جمع آوری شام نیازمندان توسط کانون خیریه CPR مهرورزی

  سعی و تلاش ما در این راستا بوده است که طی یک برنامه ریزی مناسب، بتوانیم در هر برنامه ی جمع آوری مواد غذایی و تهیه ی پکیج های خانوار و توزیع شام های جمع آوری شده همه ی این خانواده ها و محلات فقیر نشین را در نظر گرفته تا توزیع مناسبی صورت گیرد.

 • گروه جهادی زاهدان ۱۳۹۶-۱۱-۰۲ ۰۷:۰۹

  گروه جهادی شهید باقری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با وزیر بهداشت دیدار کرد

  شورای مرکزی گروه جهادی شهید محسن باقری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در وزارت بهداشت برای دومین بار دیدار کردند.

 • جامعه اسلامی ۱۳۹۶-۱۰-۰۴ ۲۱:۵۷

  کانونها و تشکل ها;

  مراسم تکریم و معارفه دبیر تشکل جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

  در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد زارعی رئیس دفتر نهاد مقام معظم رهبری پس از آرزوی موفقیت برای نامبردگان با اشاره به رفتار و منش امام صادق(ع) درباره نحوه برخورد با نظرات مخالف گفت: در تشکل ها باید فعالیت سیاسی وجود داشته باشد، از همه دعوت کنید که به بیان تفکرشان بپردازند، این مناظرات باید در بین دانشجویان شکل گیرد و هر کس بتواند فکرش را بیان کند.

 • روز دانشجو زاهدان ۱۳۹۶-۰۹-۱۹ ۱۰:۵۷

  در مراسم گرامیداشت روز دانشجو؛

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان: دانشجو خطاب سنگینی به عقلانیت شماست

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در جمع دانشجویان گفت: عرصه علم ، یادگیری و تهذیب به روی شما باز شده است. دانشجو خطاب سنگینی به عقلانیت شماست عقلانیتی که فصل مشترک انسان با سایر موجودات است. مسیر خوب و درستی را انتخاب کردید و این مسیر به زندگی و شخصیت شما اگر هدفمند باشد معنا می‌دهد.

 • روز دانشجو زاهدان ۱۳۹۶-۰۹-۱۹ ۰۹:۲۸

  به همت انجمن اسلامی پیرو خط امام(ره);

  برگزاری مراسم"جنبش های دانشجویی،باید ها و نباید ها"به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو

  جنبش های دانشجویی فرصت های خوبی برای پیدا شدن ایدئولوژی های جدید در عرصه سیاست هستند، ازگذشته نقش دانشجویان در سیاست مشهود بوده و نمی توان این قشر را جدای سیاست دانست، قلب تپنده جامعه دانشگاه است و قلب تپنده دانشگاه دانشجو است، خشکیده شدن اندیشه فرصت پیشرفت را می گیرد و خیانت است.

 • اختتامیه ۱۳۹۶-۰۹-۱۵ ۲۲:۲۱

  به همت کانون خیریه CPR مهرورزی;

  اختتامیه جشنواره اقوام، آیین ها و غذاهای محلی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

  علیرضا گنجعلی معاون فرهنگی و امور دانشجویی با اشاره به ثمرات و نتایج فعالیت های خیریه و نوع دوستانه گفت: این فعالیت ها به ویژه هنگامی که توسط دانشجویان علوم پزشکی انجام میگیرد آثار و فواید زیادی برای آینده شغلی آنها و روابط با بیماران خواهد داشت.

 • انتخابات نماینده کانونهای فرهنگی ۱۳۹۶-۰۹-۰۷ ۲۰:۱۱

  برگزاری انتخابات نماینده کانونهای فرهنگی دانشگاه

  انتخابات مذکور با حضور 8 نفر از دبیران کانونهای فرهنگی رسمیت پیدا کرد و صورت گرفت و در پایان بعد از شمارش آرا  آقای سجاد کاووسی با 6 رای به عنوان نماینده کانونها معرفی شدند.

 • تریبون آزاد ۱۳۹۶-۰۹-۰۲ ۱۴:۴۸

  به همت بسیج دانشجویی;

  برگزاری تریبون آزاد اندیشی با رویکرد حل مشکلات خوابگاه دخترانه نور

  در این جلسه دانشجویان مستقر در خوابگاه نور به بیان مشکلات تفریحی و رفاهی از قبیل کمبود فضای سبز ،امکانات گرمایشی ،کمبود نیروی ناظمه و... پرداختند

 • CPR ۱۳۹۶-۰۸-۲۸ ۱۲:۲۸

  به همت کانون خیریه CPR مهرورزی;

  ارسال کمکهای دانشجویی به مناطق زلزله زده کرمانشاه

  روز گذشته کمک های دانشجویی جمع آوری شده توسط اعضای " کانون خیریهCPR مهرورزی " دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد که این حرکت انسان دوستانه با استقبال پرشور دانشجویان همراه بود.

 • کانون نمایش ۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۲۲:۱۵

  انتخابات

  برگزاری انتخابات "کانون نمایش"دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

  کانون نمایش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از خرداد ۹۴ راه اندازی شده است و حدود دو سال و نیم است که به فعالیت خود ادامه می دهد، تاکنون ۶ نمایش برگزار کرده و ۳نمایش اکنون در حال تمرین است و در آذرماه اجرا خواهد شد.

 • زاهدان ۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۱:۲۲

  با هدف کمک به هموطنان زلزله زده؛

  اعضای "کانون خیریه CPR مهرورزی" خون خود را اهدا کردند

  با توجه به شرایط هموطنان در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه و نیاز فوری آنها به واحدهای خون، جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با حضور در سازمان انتقال خون، در این امر خداپسندانه سهیم شدند.

 • اهدای خون ۱۳۹۶-۰۸-۱۸ ۲۱:۲۲

  به همت کانون اخلاق و فلسفه پزشکی؛

  فاز سوم کمپین "اهدای خون،اهدای زندگی" در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اجرا شد

  رئیس سازمان انتقال خون استان سیستان و بلوچستان هدف از برگزاری فاز سوم کمپین "اهدای خون، اهدای زندگی" در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان را شرایط مرزی و آمار بالای بیماران تالاسمی در این استان عنوان کرد.

 • تشکل و رییس دانشگاه ۱۳۹۶-۰۸-۱۶ ۰۰:۲۵

  جلسه شورای مرکزی انجمن اسلامی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

  مسائل جامعه باید از طریق دانشگاه حل شود و  باید مسائل قومی و مذهبی موجود در جامعه نیز از مسیر، آگاهی، همگرایی، اعتدال، انصاف و پیروی از قانون مدیریت شود ما تلاشمان در این جهت است که افرادی که درخواست تاسیس تشکل را دارند در پیچ و خم ها نمانند و کارشان راه بیوفتد بنده در مورد جوان و دانشجو چند باور دارم.اینکه دانشجو سرشار از انرژی است ،جوان صادق است ،شجاع است و دید واقع گرایانه دارد ما در حد توان چه بسا بیشتر از حد توان در جهت تقویت دانشجو کار میکنیم دانشگاه خانه دانشجو است و ما مستخدم بر دو شخصیت هستیم یکی بر بیمار و دیگری بر دانشجو.

 • هپاتیت ۱۳۹۶-۰۸-۰۳ ۲۲:۳۹

  اطلاعیه

  اجرای طرح غربالگری هپاتیت B در استان

  نظر به برگزاری طرح غربالگری هپاتیت B در استان در راستای اجرای طرح غربالگری هپاتیت همزمان باسراسر کشور که توسط کمپین هپاتیت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در حال انجام است. خواهشمند است عزیزانی که تمایل به همکاری در این طرح را دارند تا صبح فردا (قبل از ساعت 7) به آدرس   ‏Drmohammadi94@  آمادگی خود را اعلام نمایند

 • برگزاری همایش از عطش تا آتش ۱۳۹۶-۰۷-۲۷ ۲۳:۱۶

  به همت کانون مهدویت و کانون پیوند ;

  برگزاری همایش از عطش تا آتش

  ایشان در فرمایشاتشان آسیب های روابط اشتباه قبل از ازدواج را به صورت علمی و از دیدگاه روانشناسانه بیان کردند ،و تاکید به روابط قبل از ازدواج در چارچوب مشخص و تعریف شده داشتند

 • CPR مهرورزی زاهدان ۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۰۹:۲۸

  به همت کانون CPR مهرورزی؛

  اجرای طرح "مهر در انتظار مهر" در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

  هم‌زمان با فرارسیدن سال تحصیلی جدید "کانون خیریه CPR مهرورزی" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اجرای طرح «مهردر انتظار مهر»، اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های آموزشی و لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند کرد.

 • CPR مهرورزی56 ۱۳۹۶-۰۷-۲۱ ۲۰:۰۱

  به همت کانون خیریه CPR مهرورزی;

  برپایی چهارمین اردوی آموزشی _تفریحی کودکان مرکز کوشا

  صبح امروز جمعه بیست و یکم مهرماه سال جاری کانون خیریه ی CPR مهرورزی در جهت ایجاد روحیه ی نشاط و شادی در کودکان مرکز کوشا ( کودک کار ) و تقویت روحیه ی تعاون و همکاری و کار گروهی، چهارمین اردوی آموزشی _تفریحی را  در محل مجتمع سلامت میثاق  برگزار کرد. در این اردو که حدود 80 نفر از پسران این مرکز در رده های سنی 6 تا 15 سال شرکت کرده بودند، برنامه هایی نظیر ساخت کاردستی، اجرای گروه ووشو و... ترتیب داده شده بود. 

 • بازدید تیم معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از دانشگاه زاهدان ۱۳۹۶-۰۷-۲۰ ۱۲:۴۰

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت خطاب به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

  دلسردی و خستگی برای دانشجوی فعال فرهنگی معنا ندارد

  دکتر محمدرضا فراهانی در جمع دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تاکید کرد: فرهنگ زیربنای توسعه کشور و اتمسفری است که در آن تنفس می‌کنیم، اگر بخواهیم کشوری پیشرفته داشته باشیم باید احساس مسئولیت اجتماعی و فرهنگی دانشجویان که نخبگان جامعه ما هستند، افزایش پیدا کند. دانشجویان آرمانگرا هستند و هنوز درگیر زندگی عادی و روزمره نشده‌اند و دلسردی و خستگی برای آنها معنا و مفهوم ندارد. فعالیت‌های فرهنگی دوران دانشجویی از جمله کارهایی است که در آخر عمر از انجام آنها رضایت خواهید داشت و احساس می‌کنید این بخش از عمر خود را به بطالت نگذرانده‌اید.

 • cpr ۱۳۹۶-۰۷-۱۵ ۱۰:۱۹

  به‌همت "کانون خیریه CPR مهرورزی" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان؛

  سومین اردوی آموزشی _تفریحی کودکان کار برگزار شد

  به‌همت کانون خیریه CPR مهرورزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، سومین اردوی آموزشی _تفریحی کودکان مرکز کوشا (کودکان کار) باحضور ۵۰ نفر از دختران این مرکز برگزار شد.

 • مخدومی1 ۱۳۹۶-۰۷-۱۴ ۱۷:۴۷

  تقدیر و تشکر دبیر کانون خیریه CPR مهرورزی از معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

  به شما می اندیشیم،به شما که این گونه به یاری نیازمندان میشتابید،به شما که سبد سبد محبت را از باغ همیشه سبز باور خود به ارمغان می آورید،به شما می اندیشیم ،به شما که عطوفت و مهربانی پروردگار در رگ هایتان جاری است.

 • دیدار با مولوی شهنوازی ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۱۱:۱۲

  دیدار قائم مقام گروه جهادی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با امام جمعه اهل سنت خاش

  قائم مقام گروه جهادی "شهید محسن باقری" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با هدف ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه‌های جهادی اجرا شده در شهرستان خاش، با امام جمعه اهل سنت این شهرستان دیدار کرد.

 • تقدیر از دانشجویان جهادگر1 ۱۳۹۶-۰۶-۳۰ ۰۱:۰۸

  تقدیر و تشکر

  مراسم تقدیر تشکر از پزشکان ودانشجویان جهادگر

  صبح امروز ایمان سرگزی قائم مقام گروه جهادی شهید محسن باقری در محل مجتمع آموزشی عالی سلامت خاش از زحمات  جهادگران تقدیر وتشکر کرد.

 • جدیدالورود زاهدان 1 ۱۳۹۶-۰۶-۲۷ ۱۳:۱۷

  به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید و استقبال از دانشجویان جدیدالورود؛

  برگزاری نشست هم اندیشی برای استقبال از دانشجویان جدیدالورود

  صبح امروز نشست هم اندیشی استقبال از دانشجویان جدیدالورود با حضور مدیر فرهنگی، نمایندگان تشکل ها،کانون ها و انجمن های علمی در محل دفتر مدیریت فرهنگی برگزار گردید.