نمایش همه
 • سوگواره اربعین اراک ۱۳۹۶-۰۸-۰۹ ۱۰:۵۹

  برگزاری ویژه برنامه سوگواره حسینی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

  به همت کانون مهدویت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک ویژه برنامه سوگواره حسینی روز دوشنبه هشتم آبان ماه با حضور سرکار خانم گلچین کارشناس مذهبی و استقبال علاقه مندان در سالن آمفی تئاتر شهدای دانشجو برگزار شد.

 • اراک ۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۱۳

  برگزاری کارگاه آمادگی حضور در اردوهای جهادی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

  "قرارگاه جهادی مهاجر" بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک با توجه به برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم لرستان، کارگاه یک‌روزه‌ای ویژه شرکت کنندگان در این اردو با حضور اساتید مجرب برگزار کرد.

 • مشیری ۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۸:۱۵

  پیام دکتر اسماعیل مشیری خطاب به شرکت کنند گان در اردوی جهادی بسیج

  دکتر اسماعیل مشیری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با توجه به اعزام جمعی از بسیجیان دانشگاه به اردوی جهادی در مناطق محروم استان لرستان پیامی را خطاب به شرکت کنندگان در این اردوی معنوی صادر کردند.

 • اردوی قم دانشگاه اراک ۱۳۹۵-۰۸-۱۶ ۰۸:۵۷

  اردوی یکروزه قم- جمکران بسیج دانشجویی ویژه دانشجویان دخترجدید الورود

  روز جمعه ۹۵/۸/۱۴ به همت بسیج دانشجویی و اداره فرهنگی و فوق برنامه اردوی یکروزه قم- جمکران با حضور ۵۸ نفر دانشجوی دختربه همراه یک کارشناس از اداره فرهنگی و مبلغه دفتر نهاد برگزار شد. حرکت این اردو از خوابگاه حضرت معصومه (س)صورت گرفت که دانشجویان در ابتدا به زیارت امام زاده جعفرعلیه السلام و سپس به حرم مطهر حضرت معصومه (س) رفتند وپس از زیارت بارگاه با عظمت این بانوی بزرگ اسلام به مسجد مقدس جمکران رهسپار شدند .

 • دیدار با خانواده شهید بابایی . اراک ۱۳۹۵-۰۸-۱۱ ۱۴:۳۹

  دیدار صمیمانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک با خانواده شهید مدافع حرم علیرضا بابایی

  دانشجویان بسیج دانشجویی با همکاری اداره فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی اراک روز یکشنبه ۹۵/۸/۹ به منظور تجلیل و پاسداشت از مقام شامخ شهدا، با خانواده شهید مدافع حرم علیرضا بابایی دیدار کردند. در این دیدار که با هدف تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد دانشجویان ضمن دلجویی از خانواده شهید، اذعان داشتند به فرموده مقام معظم رهبری یاد شهدا، افتخارات شهدا و عزت شهدا را همه باید نصب العین خودشان قرار دهند ونباید بگذارند شهدا فراموش شوند.

 • ... ۱۳۹۵-۰۸-۱۱ ۱۴:۳۳

  نشست صمیمانه دانشجویان با مدیر مسئول روزنامه جوان

  نشست صمیمی دانشجویان به مناسبت ۱۳ آبان و روز ملی استکبار ستیزی با همکاری بسیج دانشجویی و اداره فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی اراک روز دوشنبه ۹۵/۸/۱۰ با حضور آقای دکتر گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان برگزار شد. سخنران این نشست جناب آقای دکتر گنجی ضمن تببین نهضت های مختلف از اول انقلاب تاکنون ، کارآمدی آنان را به چالش کشید. و اذعان داشتند که ما همواره در راستای رسیدن به اهدافمان هزینه های زیادی را پرداخت کرده ایم و برای حفظ آنها همواره کوشا باشیم.

 • . ۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۰۸:۴۲

  اردوی تشکیلاتی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد.

  اردوی دو روزه تشکیلاتی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک با حضور بیش از ۵۰ نفر از خواهران و برادران فعال بسیج دانشجویی روز های پنج شنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ مهر ماه در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) برگزار شد. این برنامه با هدف اجرای برنامه ها و گام های اثرگذار برای دانشجویان و تبیین و بسط و گسترش گفتمان رهبر انقلاب در قشر فرهیخته و روشنفکر دانشجو که یکی از امیدهای انقلاب و پایه های پیشرفت و ترقی نظام هستند برنامه ریزی گردید. در این اردو در خصوص برنامه های سال ۹۵ بسیج دانشجویی و اولویت ها و برنامه های اجرایی بحث و تبادل نظر شد.

 • اردوی جهادی 95 بسیج دانشجویی دانشگاه اراک ۱۳۹۵-۰۶-۲۰ ۱۴:۳۵

  اعزام ۷۰ نفر از دانشجویان بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک به اردوی جهادی

  اردوی قرارگاه جهادی مهاجر با حضور ۷۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک در روز سه شنبه ۹۵/۶/۹ به همت بسیج دانشجویی و مدیریت امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه، در راستای فقرزدایی از مناطق محروم کشور پس از زیارت قبور شهدای گمنام و تجدید بیعت با این ستارگان زمینی به روستای هفت چشمه نورآباد استان لرستان به مدت ۱۰ روز اعزام شدند.

 • رسوایی ۱۳۹۵-۰۵-۲۶ ۱۱:۲۰

  اکران فیلم رسوایی ۲ در دانشگاه علوم پزشکی اراک

  فیلم رسوایی۲ به کارگردانی آقای دهنمکی با استقبال پرشور دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی اراک اکران شد.

 • فوتبال دستی ۱۳۹۵-۰۵-۲۶ ۱۰:۵۸

  مسابقات ورزشی فوتسال، پینگ‌پنگ و فوتبال‌دستی در دانشگاه توانبخشی برگزار شد

  مسابقات ورزشی فوتسال، پینگ‌پنگ و فوتبال‌دستی به‌همت بسیج دانشجویی دانشکده بهداشت و توانبخشی برگزار شد.

 • اردوی اصفهان خواهران ۱۳۹۵-۰۵-۲۶ ۱۰:۴۰

  برگزاری اردوی فرهنگی سیاحتی اصفهان ویژه خواهران دانشجو

  اردوی فرهنگی-تفریحی اصفهان دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی اراک در اردیبشهت ماه ۱۳۹۵ به مدت دو روز برگزار گردید.

 • ادیان ۱۳۹۵-۰۵-۲۶ ۱۰:۱۲

  برگزاری کارگاه آموزشی بررسی تطبیقی ادیان

  کارگاه آموزشی بررسی تطبیقی ادیان با حضور دانشجویان علاقمند در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۵ به همت بسیج دانشجویی دانشگاه و مساعدت مدیریت امور فرهنگی برگزار گردید.

 • اردوی سه روزه اصفهان ۱۳۹۵-۰۵-۱۸ ۱۱:۳۳

  اردوی سه روزه اصفهان بسیج دانشجویی

  برگزاری اردوی ۳ روزه فرهنگی سیاحتی اصفهان ویژه برادران دانشجو

  اردیبهشت ماه ۱۳۹۵

  به همت بسیج دانشجویی و همکاری اداره فرهنگی و فوق برنامه مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اراک، اردوی فرهنگی، سیاحتی و تفریحی ۳ روزه اصفهان روز چهارشنبه مورخ ۲۲ الی ۲۴/۲/۹۵ با حضور ۷۷ نفر از برادران دانشجو برگزار گردید.