نمایش همه
 • سردار جعفری ۱۳۹۷-۰۶-۰۴ ۱۷:۵۶

  فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

  همه به دنبال راه حل برای عبور از شرایط پیچیده کشور هستند

  فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان حاضر در نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور گفت: شرایط امروز کشور پیچیده و حساس و دغدغه بسیاری از دوستداران انقلاب و نظام است و در این وضعیت، همه به دنبال راه‌حل برای عبور از این شرایط که به اعتقاد بنده یک آزمون الهی است، هستند.

 • اردوهای جهادی گروه معین ۱۳۹۷-۰۶-۰۴ ۱۶:۵۵

  پنجمین اردوی گروه جهادی معین اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل برگزار شد

  پنجمین اردوی گروه جهادی معین اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در روستای «للر» برگزار شد.

 • وام دانشجویی ۱۳۹۷-۰۵-۲۴ ۱۲:۰۳

  رئیس صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم:

  ۱۰۰ درصد متقاضیان وام‌های دانشجویی، تسهیلات دریافت کرده‌اند

  رئیس صندوق رفاه دانشجویی وزات علوم، گفت: : صندوق رفاه دانشجویان درسال ۹۶ به ۱۰۰ درصد متقاضیان وام‌های دانشجویی، به غیر از شهریه، تسهیلات پرداخت کرده است.

 • یازدهمین جشنواره ملی حرکت ۱۳۹۷-۰۵-۲۴ ۰۹:۳۱

  معاون فرهنگی وزیر علوم

  جشنواره ملی حرکت محصول پویایی انجمن‌ها و اتحادیه‌های علمی دانشجویی است

  معاون فرهنگی وزیر علوم گفت: یف کرد و افزود: جشنواره ملی حرکت محصول پویایی انجمن‌ها و اتحادیه‌های علمی دانشجویی است و توسعه، تقویت و روزآمدی آن از جمله سیاست‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی می‌باشد.

 • دیدار دانشجویان با رهبری ۱۳۹۷-۰۳-۰۹ ۱۲:۵۳

  حواشی شب صریح و صمیمی دانشجویان با رهبر معظم انقلاب؛ نگرانیم آقای خامنه‌ای

  اگر چند ماه قبل، دیدار شماری از طلاب تهران با رهبر انقلاب و نقدهای یک طلبه به چینش سخنرانان مقابل رهبری، جریانی با سوء استفاده از آن رویداد، کلیدواژه #آقا_خوشش_بیاید را در شبکه‌های اجتماعی کلید زد، دیشب در افطاری سالانه رهبر انقلاب برای دانشجویان، دیدار متفاوتی رقم خورد.

 • لرستان ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۱۷:۵۶

  دانشجویان لرستانی اگر در دیدار با رهبر انقلاب حضور داشتند، چه می‌گفتند

  خبرنگاران مفدا در دانشگاه علوم پزشکی لرستان به میان دانشجویان این دانشگاه رفتند و این پرسش را مطرح کردند که «اگر شما در دیدار امسال رهبر انقلاب با دانشجویان حضور داشتید چه موضوعاتی با ایشان مطرح می‌کردید؟» پاسخ‌های دانشجویان لرستانی را در این کلیپ می‌بینیم.

 • زاهدان ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۱۶:۲۲

  دانشجویان زاهدانی اگر در دیدار با رهبر انقلاب حضور داشتند، چه می‌گفتند

  خبرنگاران مفدا در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به میان دانشجویان این دانشگاه رفتند و این پرسش را مطرح کردند که «اگر شما در دیدار امسال رهبر انقلاب با دانشجویان حضور داشتید چه موضوعاتی با ایشان مطرح می‌کردید؟» پاسخ‌های دانشجویان زاهدانی را در این کلیپ می‌بینیم.

 • فسا ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۱۶:۰۳

  دانشجویان فسا اگر در دیدار با رهبر انقلاب حضور داشتند، چه می‌گفتند

  خبرنگاران مفدا در دانشگاه علوم پزشکی فسا به میان دانشجویان این دانشگاه رفتند و این پرسش را مطرح کردند که «اگر شما در دیدار امسال رهبر انقلاب با دانشجویان حضور داشتید چه موضوعاتی با ایشان مطرح می‌کردید؟» پاسخ‌های دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا را در این کلیپ می‌بینیم.

 • گنابادی ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۱۵:۵۰

  دانشجویان گنابادی اگر در دیدار با رهبر انقلاب حضور داشتند، چه می‌گفتند

  خبرنگاران مفدا در دانشگاه علوم پزشکی گناباد به میان دانشجویان این دانشگاه رفتند و این پرسش را مطرح کردند که «اگر شما در دیدار امسال رهبر انقلاب با دانشجویان حضور داشتید چه موضوعاتی با ایشان مطرح می‌کردید؟» پاسخ‌های دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد را در این کلیپ می‌بینیم.

 • شیرازی ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۱۵:۳۶

  دانشجویان کاشانی اگر در دیدار با رهبر انقلاب حضور داشتند، چه می‌گفتند

  خبرنگاران مفدا در دانشگاه علوم پزشکی کاشان به میان دانشجویان این دانشگاه رفتند و این پرسش را مطرح کردند که «اگر شما در دیدار امسال رهبر انقلاب با دانشجویان حضور داشتید چه موضوعاتی با ایشان مطرح می‌کردید؟» پاسخ‌های دانشجویان کاشانی را در این کلیپ می‌بینیم.

 • شیرازی ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۱۴:۵۳

  دانشجویان شیرازی اگر در دیدار با رهبر انقلاب حضور داشتند، چه می‌گفتند

  خبرنگاران مفدا در دانشگاه علوم پزشکی شیراز به میان دانشجویان این دانشگاه رفتند و این پرسش را مطرح کردند که «اگر شما در دیدار امسال رهبر انقلاب با دانشجویان حضور داشتید چه موضوعاتی با ایشان مطرح می‌کردید؟» پاسخ‌های دانشجویان شیرازی را در این کلیپ می‌بینیم.

 • دیدار دانشجویان تهرانی با رهبری ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۱۳:۳۹

  دانشجویان تهرانی اگر در دیدار با رهبر انقلاب حضور داشتند، چه می‌گفتند

  خبرنگاران مفدا در دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و ایران به میان دانشجویان این دانشگاه‌ها رفتند و این پرسش را مطرح کردند که «اگر شما در دیدار امسال رهبر انقلاب با دانشجویان حضور داشتید چه موضوعاتی با ایشان مطرح می‌کردید؟» پاسخ‌های دانشجویان تهرانی را در این کلیپ می‌بینیم.

 • تبریز ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۱۳:۱۷

  دانشجویان تبریزی اگر در دیدار با رهبر انقلاب حضور داشتند، چه می‌گفتند

  خبرنگاران مفدا در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به میان دانشجویان این دانشگاه رفتند و این پرسش را مطرح کردند که «اگر شما در دیدار امسال رهبر انقلاب با دانشجویان حضور داشتید چه موضوعاتی با ایشان مطرح می‌کردین؟» پاسخ‌های دانشجویان تبریزی را در این کلیپ می‌بینیم.

 • دیدار دانشجویان کردستانی با رهبری ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۱۳:۰۲

  سخنان دانشجویان کردستانی با رهبر انقلاب

  خبرنگاران مفدا در دانشگاه علوم پزشکی کردستان به میان دانشجویان این دانشگاه رفتند و این پرسش را مطرح کردند که «اگر شما در دیدار امسال رهبر انقلاب با دانشجویان حضور داشتید چه موضوعاتی با ایشان مطرح می‌کردید؟» پاسخ‌های دانشجویان کردستانی را در کلیپ زیر می‌بینیم.

 • اصفهان ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۱۲:۴۳

  سخنان دانشجویان اصفهانی با رهبر انقلاب

  خبرنگاران مفدا در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به میان دانشجویان این دانشگاه رفتند و این پرسش را مطرح کردند که «اگر شما در دیدار امسال رهبر انقلاب با دانشجویان حضور داشتید چه موضوعاتی با ایشان مطرح می‌کردید؟» پاسخ‌های دانشجویان اصفهانی را در این کلیپ می‌بینیم.

 • دیدار با رهبری ۱۳۹۷-۰۳-۰۷ ۱۲:۰۲

  سخنرانان امروز دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب چه کسانی هستند؟

  دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز هفتم خرداد ماه، در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد و نمایندگان تشکل‌های مختلف دانشجویی همانند سال‌های گذشته در این دیدار، نکات مدنظر خود را با رهبر انقلاب بی‌واسطه درمیان گذارند.

 • بازدید از خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی اراک ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۱۷:۳۶

  از ضرورت احداث خوابگاه برای دانشجویان متاهلین تا نبود فضای فیزیکی مناسب برای فعالیت نهادهای دانشجویی

  نمایندگان و اعضای تشکل‌های اسلامی، شوراهای صنفی، انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی و نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک عصر امروز سه شنبه ۲۸فروردین ماه در نشست‌های جداگانه، در حضور دکتر محمدرضا فراهانی معاون وزیر بهداشت به بیان دیدگاه‌ها و مطالبات خود پرداختند. لزوم تناسب در تخصیص اعتبارات فعالیت‌های دانشجویی و فرهنگی، کمبود فضاهای لازم برای فعالیت‌های نهادهای دانشجویی، لزوم احداث خوابگاه برای دانشجویان متاهل، محدودیت در فعالیت فعالیت‌های فرهنگی و هنری و... از جمله مسائلی بود که حاضران در دیدار با معاون وزیر مطرح کردند.

 • وزیر بهداشت ۱۳۹۶-۱۲-۰۹ ۲۱:۴۹

  مشروح سخنان وزیر بهداشت در جمع دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

  باید جذب حداکثری کنیم نه دفع حداکثری/ دانشگاه باید مأمنی برای تمامی سلائق باشد

  نشست صمیمانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با وزیر بهداشت روز جمعه چهارم اسفند ماه در این دانشگاه برگزار شد و جمعی از دانشجویان علوم پزشکی اصفهان به نمایندگی از تشکل‌های اسلامی ، شوراهای صنفی، نشریات دانشجویی و کانون‌های فرهنگی در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداختند.

 • ابتکار ۱۳۹۶-۱۱-۲۵ ۰۸:۵۸

  ابتکار :

  دانشجو باید همیشه آماده پذیرش تحول باشد

  معاون امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری بر حرکت دانشجویان در مرزهای علم تاکید کرد و گفت: دانشجویان باید همیشه آماده پذیرش تحولات باشند و هرگز دچار رکود فکری و ذهنی نشوند.

 • نهمین اجلاس معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به روایت تصویر 2 ۱۳۹۶-۱۰-۲۰ ۱۳:۵۴

  فراهانی: دانشجو باید در دانشگاه احساس امنیت کند

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت در نهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور سند دانشگاه اسلامی را سند بالادستی اجرای فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی عنوان کرد و گفت: در محیط‌های دانشگاهی همواره باید به گونه‌ای رفتار کنیم که دانشجویان احساس ناامنی نکنند و امنیت آنان خدشه‌دار نشود و هر نتیجه‌ای غیر از این به این معنا خواهد بود که وظایفمان در قبال دانشجویان را به خوبی انجام نداده‌ایم و به نتیجه مطلوب دست نیافته‌ایم.

 • مرکز توانا ۱۳۹۶-۱۰-۰۴ ۰۹:۰۶

  به مناسبت یلدا؛

  بازدید دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین از مرکز کودکان بی‌سرپرست

  جمعیت خیریه امام حسن (ع) بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین به مناسبت یلدا از مرکز کودکان بی‌سرپرست توانای قزوین دیدار و لحظات شادی را برای کودکان رقم زدند.

 • دکتر ربیعی ۱۳۹۶-۰۹-۱۹ ۱۴:۲۱

  انتخاب رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل به عنوان برترین فعال "اردوهای جهادی" در استان

  در رتبه بندی دانشگاه‎های استان مازندران در حوزه "اردوهای جهادی"، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل به عنوان برترین رییس دانشگاه و بسیج دانشجویی این دانشگاه به عنوان برترین برگزارکننده اردوهای جهادی استان شناخته شدند.

 • پوستر روز دانشجو ۱۳۹۶-۰۹-۱۸ ۱۳:۰۵

  خلاء نشاط دانشجویی در دانشگاه‌ها حس می‌شود

  نشاط در محیط دانشگاهی ضرورتی است که باید در دستور کار قرار گیرد. دانشگاه با نشاط افزون بر تسهیل علم آموزی، می تواند سختی‌های زندگی طولانی مدت در خوابگاه و دوره تحصیل را برای دانشجویان کاهش دهد.

 • مراسم روز دانشجو دانشگاه علوم پزشکی ایران ۱۳۹۶-۰۹-۱۶ ۱۳:۲۸

  آیین بزرگداشت روز دانشجو، در مرکز همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد

  مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: مراسم بزرگداشت روز دانشجو روز شنبه ۱۱ آذر ماه در مرکز همایش‌های رازی این دانشگاه با حضور جمعی کثیری از دانشجویان، مسئولان و مدیران دانشگاه برگزار شد. همچنین مقرر شد طی روزهای آینده مناظره سیاسی با موضوع جنبش دانشجویی برگزار شود.

 • تبریز ۱۳۹۶-۰۹-۱۶ ۱۰:۵۶

  الهه کولایی به مناسبت روز دانشجو به دانشگاه علوم پزشکی تبریز می‌رود

  مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از حضور الهه کولایی در این دانشگاه خبر داد و گفت: به مناسبت روز دانشجو جلسه پرسش و پاسخی با موضوع "دانشجویان و توسعه ملی" و با حضور کولایی، نماینده مجلس ششم و استاد دانشگاه برگزار می‎شود. از دیگر برنامه‌های مناسبتی روز دانشجو، برگزاری کرسی آزاد اندیشی با موضوع «طرح تحول سلامت» است، که به همت انجمن‌های علمی دانشگاه برپا خواهد شد.

 • روز دانشجو در اصفهان ۱۳۹۶-۰۹-۱۶ ۰۹:۱۱

  حضور مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس در مراسم روز دانشجو دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: به مناسبت روز دانشجو و به دعوت انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی مهمان ویژه این دانشگاه خواهند بود.

 • برنامه های دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مناسبت روز دانشجو ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۱۶:۲۷

  جزئیات برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو

  از برگزاری مناظره دانشجویی و تقدیر از اساتید برتر تا برپایی کرسی آزاد اندیشی با موضوع حجاب

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ضمن تشریح برنامه‌های این دانشگاه به مناسبت روز ۱۶ آذر گفت: به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو‏، نشست هیات رئیسه دانشگاه با دانشجویان روز یکشنبه ۱۲ آذر ماه در تالار شهدای دانشگاه برگزار شد. همچنین به مناسبت این روز مناظره دانشجویی " از شعار تا واقعیت" روزیکشنبه هفته جاری برگزار شد.

 • روز دانشجو در شهید بهشتی ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۱۵:۴۸

  به مناسبت روز دانشجو؛

  برپایی هشت غرفه برای فعالان دانشجویی/ دو دیپلمات مهمان ویژه مراسم روز دانشجو

  مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تشریح برنامه‌های برگزار شده به مناسبت روز دانشجو در این دانشگاه، از برپایی هشت غرفه در این دانشگاه برای معرفی تشکل‌ها و فعالیت‌های دانشجویی خبر داد.

 • 1 ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۱۳:۵۳

  دانشجویان؛ محور اصلی برنامه‌های روز دانشجو در تبریز / حضور ضرغامی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  برنامه‌ها و فعالیت‌های معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مناسب روز دانشجو با اتکا به توانمندی‌های دانشجویان و با هدف ارتقا روزافزون کرامت مقام دانشجو برگزار می شود.

 • دانشگاه علوم پزشکی تهران ۱۳۹۶-۰۹-۱۳ ۱۶:۱۳

  در آستانه روز دانشجو

  برگزاری چهارمین جشنواره دانشجویی ابن‌سینا در دانشگاه علوم پزشکی تهران/ محمدرضاخاتمی و مسعود پزشکیان در دانشگاه تهران حضور می‌یابند

  مدیرفرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران از برگزاری چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا در آستانه روز دانشجو در این دانشگاه خبر داد و گفت: این جشنواره امروز سه‌شنبه ۱۴ آذرماه با حضور مسئولان این دانشگاه و شماری از نمایندگان مجلس با هدف تقدیر از دانشجویان برگزیده این جشنواره و همچنین تجلیل از دانشجویان نمونه کشوری برگزار خواهد شد. همچنین مراسمی به مناسبت روز دانشجو با سخنرانی دکتر محمد رضا خاتمی و مسعود پزشکیان به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.