نمایش همه
 • ۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۱۱:۵۶

  اهمال کاری

 • اسکیزوفرنی ۱۳۹۶-۰۳-۰۶ ۰۸:۵۳

  اسکیزوفرنی: از علت تا درمان

  24 می (سوم خرداد) در تقویم جهانی روز «اسکیزوفرنی» که برخی آن را شدیدترین اختلال روانی می نامند، نام گذاری شده است. روان‌گسیختگی، اسکیزوفرنی یا شیزوفرنی یک اختلال روانی است که مشخصهٔ آن ازکارافتادگی فرایندهای فکری و پاسخگویی عاطفی ضعیف است. این بیماری که در میان بیماری‌های عمده روان‌شناختی از همه وخیم‌تر است، معمولاً خود را به صورت توهم شنیداری، توهم‌های جنون آمیز یا عجیب و غریب، یا تکلم و تفکر آشفته نشان می‌دهد و با اختلال در عملکرد اجتماعی یا شغلی قابل توجهی همراه است که شروع علائم آن معمولاً در دوران نوجوانی است.

 • کارگاه رفتار متقابل ۱۳۹۶-۰۳-۰۳ ۱۰:۰۰

  برگزاری کارگاه تحلیل رفتار متقابل ( TA)

  در راستای اجرای برنامه کارگاه های آموزشی با موضوعات روانشناسی در دانشگاه ، نخستین جلسه از کارگاه " تحلیل رفتار متقابل ((TA" در تاریخ 25/2/96 و با تدریس خانم حسین زاده روانشناس و سرپرست اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.

 • کارگاه کنترل خشم ۱۳۹۵-۱۱-۲۸ ۱۰:۳۹

  برگزاری کارگاه آموزشی مهارت کنترل خشم

 • طرح پایش روان ۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۱۱:۱۶

  طرح پایش آنلاین سلامت روان تا 96/01/31 تمدید شد

 • کارگاه ارتباط موثر ۱۳۹۵-۱۰-۳۰ ۰۸:۳۳

  خبر ، حمیده برجی خانی

  برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مسئولین خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین

      با تلاش همکاران اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، کارگاه آموزشی مهارت برقراری ارتباط مؤثر ویژه مسئولین خوابگاه های دانشجویی روز ۲۸ دی ۱۳۹۵  در محل سالن اجتماعات دانشکده پرستاری و مامایی برگزار گردید.

 • کارگاه ازدواج موفق ۱۳۹۵-۱۰-۰۲ ۱۲:۱۲

  در دانشگاه علوم پزشکی قزوین

  برگزاری کارگاه آموزشی " ازدواج موفق"

       کارگاه آموزشی ازدواج موفق  به همت اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه و با همکاری  کانون سلامت رفتار و معاونت فرهنگی دانشکده پیراپزشکی و با تدریس آقای امیری روز یکشبه مورخ ۲۸/۹/۹۵ در سالن اجتماعات دانشکده بهداشت و پیراپزشکی برگزار گردید.

 • بازدید ۱۳۹۵-۰۹-۱۷ ۱۲:۵۸

  عیادت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین از بیماران روانی مزمن

  به مناسبت روز جهانی معلولان، روز ۱۵ آذر ۱۳۹۵ گروهی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین به سرپرستی علی امیری، روانشناس اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه در آسایشگاه بیماران روانی مزمن بهار (وابسته به سازمان بهزیستی)   استان قزوین حضور یافتند و از بیماران عیادت کردند.

 • ۱۳۹۵-۰۹-۱۴ ۱۳:۵۸

  مطالب آموزشی

 • همتایاران ۱۳۹۵-۰۸-۲۰ ۱۱:۳۲

  در دانشگاه علوم پزشکی قزوین

  رونمایی ازطرح همتایاران سلامت روان دانشجویی

  جلسه توجیهی و هماهنگی طرح همتایاران سلامت روان دانشجویی با تلاش و همت اداره مشاوره و سلامت روان معاونت دانشجویی و فرهنگی روز هفدهم آبان ماه ۱۳۹۵ در سالن اجتماعات دانشکده پرستاری و مامایی برگزار گردید .

 • هفته روان ۱۳۹۵-۰۷-۲۸ ۰۷:۵۸

  گم شده ای به نام سلامت روان

  هنگامی از سلامتی صحبت می کنیم معمولاً‌سلامت جسمانی به ذهن ما خطور می کند در حالی که سلامت روانی اصل و اساس سلامتی محسوب می شود و برخورداری از سلامت جسمانی مستلزم سالم بودن روح و روان آدمی است.