نمایش همه
 • دکتر حیدر صفرپور ۱۳۹۶-۱۲-۲۰ ۰۸:۵۳

  گفتگویی از تیم دانشجویی مفدا شیراز

  گفتگوی اختصاصی با دکتر حیدر صفرپور، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

  در آستانه میلاد پر سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، آئین با شکوه تقدیر و تجلیل از افتخار آفرینان ورزش دانشگاه را برگزار نمود.کمیته دانشجویی مفدا نیز، این فرصت را غنیمت شمرد تا در دقایقی از برگزاری این آئین با مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به گفتگو بنشیند.

 • جشن تقدیر ۱۳۹۶-۱۲-۱۶ ۱۵:۰۲

  در آستانه میلاد زهرای اطهر(س)

  جشن بزرگ افتخار آفرینان ورزش دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد

  دکتر کوروش عزیزی در این آئین گفت: بسیار خوشحالیم که این فرصت در ایام خجسته میلاد پر سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) پیش آمد تا در خدمت قهرمانان و افتخار آفرینان ورزش دانشگاه علوم پزشکی شیراز باشیم.

 • مسابقات ورزشی منطقه جنوب کشور ۱۳۹۶-۱۲-۰۵ ۱۰:۴۳

  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛

  اولین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه پنج برگزار شد

  اولین دوره از المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی منطقه پنج کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

 • مسابقات والیبال بانوان ۱۳۹۶-۱۱-۰۸ ۱۴:۴۸

  در بهمن ماه سرد

  رقابت های ورزشی بانوان علوم پزشکی شیراز، هر روز گرم تر می شود

  در این دوره از مسابقات که با حضور بیش از ۳۵۰ تن از بانوان شاغل در واحدهای مختلف علوم پزشکی شیراز برگزار می گردد، رقابت ها در ۵ رشته مختلف ورزشی انجام و بر اساس برنامه از پیش تعیین شده در تاریخ های مشخص به پایان خواهند رسید.

 • جام بصیرت ۱۳۹۶-۱۰-۲۴ ۱۳:۳۸

  با معرفی قهرمان:

  جام فوتسال بصیرت به پایان رسید

  این تیم ها در دو گروه ۴ و ۵ تیمی بصورت دوره ای با یک دیگر به رقابت پرداخته و در پایان این مرحله، تیم های فوریت های پزشکی، خودگردان الف، پرستاری و خودگردان ب به مرحله نیمه نهایی صعود نمودند.

 • فوتسال جام دهه فجر ۱۳۹۶-۱۰-۱۶ ۱۲:۱۵

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه خبر داد:

  رقابت های مقدماتی مسابقات فوتسال جام دهه فجر در حال پیگیری است

  دکتر حیدر صفرپور با اشاره به این موضوع که این مسابقات در برخی از واحدها نهایی شده ادامه داد: در چند واحد تابعه نمایندگان منطقه برای حضور در دور نهایی مسابقات مشخص شده و در برخی از مناطق نیز بزودی شاهد تعیین نمایندگان نهایی آن واحدها جهت حضور در مرحله استانی خواهیم بود.

 • مسابقات فوتسال جام شهداء مدافع حرم ۱۳۹۶-۱۰-۰۵ ۱۳:۰۶

  با حضور معاونین دانشگاه علوم پزشکی شیراز

  دور برگشت از مسابقات فوتسال دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در هفته سیزدهم به پایان رسید

  برگزاری لیگ فوتسال کارکنان باعث ایجاد شور و حال خاص در بین کارکنان و دانشجویان دانشگاه شده است و باعث تلاش و تمرینات منظم و مستمر کلیه تیم ها در طول سال جهت رسیدن به آمادگی مطلوب جهت شرکت در مسابقات مقدماتی  و گرفتن جواز صعود به  لیگ فوتسال کارکنان  گردیده.

 • دکتر حیدر صفرپور مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ۱۳۹۶-۰۹-۱۹ ۰۸:۵۳

  گفتگوی اختصاصی با مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

  کسب مدرک استاندارد ایزو ۹۰۰۱ توسط این دانشگاه‏، باعث صرفه‌جویی در منابع مالی و انسانی شد

  دکتر حیدر صفرپور مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز که مدرک استاندارد ایزو ۹۰۰۱ در زمینه متنوع مدیریت کیفت را کسب کرده است، گفت: یکی از مهم ترین فوائد اجرای مفاد پروتکل استاندارد سازی ایزو ۹۰۰۱ بویژه در نگارش ۲۰۱۵ صرفه جویی بالا در منابع مالی و انسانی است که همین مورد می‌تواند ما را در پیشبرد اهداف سیاست اقتصاد مقاومتی کمک کرده و تاثیر بسزایی در مدیریت هزینه و منابع داشته باشد.

 • مهارلو ۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۲:۲۱

  به مناسبت روز کوهنورد برگزار شد:

  برگزاری برنامه تپه نوردی در اطراف شیراز

  مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از خانواده بزرگ علوم پزشکی دعوت نمود تا با حضور در این برنامه های ورزشی و تفریحی سطح سلامت و نشاط خود را ارتقاء دهند.

 • هفته ملی تربیت بدنی ۱۳۹۶-۰۸-۱۵ ۱۳:۵۰

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه تشریح کرد:

  حضور ۱۲۰۰ ورزشکار در ۱۷ برنامه ورزشی در هفته ملی تربیت بدنی و ورزش

  دکتر صفرپور گفت: قطعا از نظر این مدیریت، هر روز و تمامی هفته ها روز و هفته تربیت بدنی و ورزش به شمار می رود و اصولا در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، حتی یک روز بدون ورزش وجود ندارد ولی تلاش نمودیم تا در این هفته خاص بصورت ویژه و پر بارتر به برنامه های ورزشی بپردازیم تا امکان جذب حداکثری افرادی که معمولا در ایام سال فرصت کمتری را به ورزش کردن اختصاص می دهند را به دست آوریم.

 • قهرمانی فوتسال فوریت های پزشکی ۱۳۹۶-۰۸-۱۳ ۱۵:۰۵

  با قهرمانی در رقابت های فوتسال منطقه جنوب کشور

  شیراز، راهی مسابقات نهایی المپیاد فوریت های پزشکی کشور شد

  شیراز به عنوان نماینده شایسته دانشگاه های علوم پزشکی منطقه جنوب کشور راهی رقابت های نهایی المپیاد کشوری فوریت های پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد که در آذر ماه سال جاری در خزر آباد ساری و در مجموعه ورزشی اختصاصی وزارت بهداشت برگزار می گردد.

 • اختتامیه مسابقات ورزشی حراست کشور ۱۳۹۶-۰۸-۰۱ ۱۴:۲۴

  در شیراز

  مسابقات ورزشی حراست های دانشگاه های علوم پزشکی کشور به پایان رسید

  دکتر سید محمد مسعودی، گفت: کار در مجموعه حراست و حفاظت فیزیکی بسیار سخت است و این برنامه ها، یک فضای فکری آرام بخش، نشاط و همدلی ایجاد می کند، همچنین امیدواریم اخلاق و منش پهلوانی حراستی حفاظتی کارکنان، در دیگر برنامه های حوزه ورزشی وزارت بهداشت، به عنوان یک نماد و الگو باشد

 • مسابقه فوتبال با تیم پاسارگاد ۱۳۹۶-۰۷-۳۰ ۱۴:۲۷

  به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش:

  فوتبالیست های دانشگاه علوم پزشکی شیراز در برابر پیشکسوتان پاسارگاد صف کشیدند

  در این دیدار که به میزبانی شبکه بهداشت و درمان پاسارگاد برگزار گردید، مهندس بهادری ریاست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه حضور یافت و ضمن خوشامدگویی به اعضاء تیم مهمان و قدردانی از حضور پیشکسوتان در این رقابت دوستانه، فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به ورزشکاران و زحمتکشان عرصه ورزش دانشگاه تبریک گفت.

 • مسابقات حراست دانشگاه ها ۱۳۹۶-۰۷-۲۹ ۱۴:۴۲

  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

  المپیاد فرهنگی و ورزشی نیروهای حراست دانشگاه های علوم پزشکی کشور کلید خورد

  مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آیین گشایش این رقابت ها گفت: مجموعه حراست، به عنوان پرچمدار منویات مقام معظم رهبری، در بحث اقتصاد مقاومتی به شمار می رود و نقطه حائز اهمیت این موضوع، برگزاری مسابقات و برنامه های فرهنگی ورزشی قطب ها، با کمترین هزینه ممکن است.

 • دکتر کوروش عزیزی ۱۳۹۶-۰۷-۲۶ ۱۱:۴۱

  در اولین روز از هفته ملی تربیت بدنی و ورزش

  پیام تبریک دکتر کوروش عزیزی به مناسبت هفته ملی تربیت بدنی منتشر شد

  هر گاه که به متون کهن پارسی باقی مانده از گذشتگان نیز نگاهی بیندازیم، در می یابیم که در فرهنگ باستانی ما همیشه و در همه ادوار، مبحث پهلوانی و ورزش و جوانمردی از نکات بسیار مهم و برجستهء جوامع ایرانی بوده است.ن

 • اخذ مدرگ ایزو 9001 ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۱۱:۴۱

  افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛

  مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق به کسب مدرک جهانی ایزو ۹۰۰۱ شد

  مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز پس از یک سال و نیم تلاش و پیگیری و ارائه آموزش‌های لازم موفق شد مدرک استاندارد ایزو ۹۰۰۱ که بالاترین سطح استاندارد در زمینه‌های متنوع مدیریت کیفیت می‌باشد را دریافت کند.

 • دومین المپیاد ورزشی بانوان ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۱۲:۵۱

  مدیر تربیت بدنی علوم پزشکی شیراز خبر داد:

  بانوان شیرازی، در دومین المپیاد ورزشی کارکنان خوش درخشیدند

  صفرپور ضمن عرض خدا قوت و تبریک به اعضاء این کاروان ورزشی، وعده داد تا مجموعه مدیریت تربیت بدنی با برنامه ریزی های دقیق و برگزاری مسابقات آماده سازی منظم، این کاروان ورزشی را برای مسابقات آینده با آمادگی بسیار بیشتری راهی تورنمنت سازد.

 • روز بین المللی ورزش دانشگاه ها ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۰۷:۵۴

  بیست و نهم شهریور، روز جهانی ورزش دانشگاه ها

  جشنواره بین المللی ورزش دانشگاهی جشنواره ای است که به منظور جذب مخاطبان بزرگتر از دانشجویان دانشگاه برگزار می شود. این یک فرصت برای دعوت شهروندان به انجام برخی از فعالیت جسمانی و ورزش دانشگاهی در خارج از محوطه دانشگاه است. در این نقطه از زمان FISU فدراسیون بین المللی فیزو اظهار امیدواری نموده تا فدراسیون های عضو هر کدام به گونه ای این جشنواره را در بزرگداشت این روز بین المللی برگزار نمایند.

 • مسابقات والیبال مردان ۱۳۹۶-۰۶-۲۶ ۱۲:۰۰

  با میزبانی شایسته نی ریزی ها

  مسابقات والیبال کارکنان شبکه های بهداشت و درمان استان فارس برگزار شد

  کارشناس ناظر این مسابقات، از مدیران، مسئولین، کارکنان شبکه بهداشت و درمان نی ریز و نیز مردم این شهرستان بخاطر مهمان نوازی و نظم حاکم بر مسابقات تقدیر و تشکر نمود.

 • قهرمانی در المپیاد سیزدهم ۱۳۹۶-۰۶-۲۰ ۰۹:۰۲

  قهرمانی با اقتدار دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سیزدهمین المپیاد ورزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

  مدیریت تربیت بدنی برای شرکت در این المپیاد، برنامه ریزی لازم را بعد از پایان المپیاد دو سال پیش آغاز کرده و به صورت جدی تر از ابتدای مهر سال گذشته و برای آمادگی بیشتر دانشجویان، اقدام به برگزاری "سومین المپیاد درون دانشگاهی" کرد؛ در همین راستا با برگزاری چندین اردوی تدارکاتی و اعزام به مسابقه های برون و درون استانی و نشست های مختلف با ورزشکاران، مربیان و سرپرستان تیم ها، در راستای آماده سازی آنها اقدام شد.

 • مسابقات شنا هفته دولت ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۱۵:۰۵

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد:

  مسابقات شنای هفته دولت برگزار شد

  این رقابت ها که در سه رده سنی زیر ۳۵، ۳۵ تا ۴۵ و بالای ۴۵ سال برگزار گردید، به شکل مستقل و توسط مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اجراء شد.

 • دکتر کوروش عزیزی ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۱۰:۳۲

  پیام تبریک دکتر کوروش عزیزی به مناسبت قهرمانی کاروان ورزشی حضرت احمدبن موسی(ع)

  دکتر کوروش عزیزی، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به مناسبت قهرمانی کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، پیامی ارسال نمود:

 • دکتر ایمانیه ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۰۹:۵۳

  پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت قهرمانی کاروان ورزشی این دانشگاه در المپیاد ورزشی

  رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، قهرمانی کاروان ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را تبریک گفت.

 • المپیاد سیزدهم ۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۴:۰۴

  اصفهانی ها، امانت شیرازی ها را پس دادند/جام به شیراز بازگشت

  معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام قهرمانی کاروان ورزشی این دانشگاه در سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران، ضمن تبریک به یکایک اعضاء این کاروان، از برگزار کنندگان این مسابقات نهایت تقدیر و تشکر را به عمل آورد.

 • سیزدهمین المپیاد ورزشی ۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۰:۳۸

  سه روز مانده به پایان مسابقات:

  رویت خورشید قهرمانی در افق شهر کرد

  مسابقات و رقابت ها در شهر کرد به شکل بسیار جدی و تنگاتنگ ادامه داشته و علیرغم پیشتازی کاروان علوم پزشکی شیراز و با توجه به روزهای باقیمانده از رقابت ها همهء تیم های حاضر در این مسابقات، تمام تلاش خود را برای کسب هر چه بیشتر امتیاز و صعود به رتبه های بالاتر می نمایند.

 • سیزدهمین المپیاد ورزشی ۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۰۷:۵۰

  شیراز همچنان صدر نشین است

  سومین روز از حضور پر فروغ کاروان احمد بن موسی(ع) در سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران

  تیم بدمینتون دانشگاه علوم پزشکی شیراز با پیروزی مقتدرانه سه بر صفر بر تیم اهواز، به مرحله نیمه نهایی مسابقات بدمینتون المپیاد راه یافت؛ نهمین مدال طلای کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سوی "شیما عبدشنطیایی"  در ماده ۵۰ متر پروانه رشته شنا به دست آمد.

 • مسابقات پاورلیفتینگ هفته دولت ۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۲:۰۷

  در مسابقات هفته دولت

  برندگان رقابت های پاورلیفتینگ علوم پزشکی شیراز مشخص شدند

  دکتر حیدر صفرپور افزود: این مسابقات در چهار وزن و ویژه کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سطح استان فارس و در مجموعه ورزشی ولایت برگزار گردید.

 • دکتر کوروش عزیزی ۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۰۸:۴۱

  پیام دکتر کوروش عزیزی به کاروان ورزشی دختران علوم پزشکی شیراز در سیزدهمین المپیاد

  فرزندان با شور و شعورم، می دانم که قهرمانی بسیار شیرین است ولی دوست دارم تا در کنار کسب مقام قهرمانی، منش پهلوانی را نیز رعایت نمائید و همانگونه که در دو روز گذشته در جدول کسب امتیازات بر صدر ایستاده اید، در اخلاق نیز صدر نشین باشید و انشاالله هم قهرمان و هم پهلوان به شیراز بازگردید.

 • المپیاد ورزشی دختران ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۴:۱۴

  لحظه به لحظه با المپیاد سیزدهم

  اولین روز از سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران، برای شیرازی ها شیرین بود

  در اولین مسابقه فوتسال این رقابت ها نیز، تیم علوم پزشکی تهران در برابر دختران فوتسالیست شیرازی قرار گرفت که در یک رقابت سخت و سنگین و با پایان وقت قانونی این بازی، تیم تهرانی چاره ای جز تسلیم نیافت و بازی را با نتیجه سه بر دو به شیرازی ها واگذار کرد.

 • سیزدهمین المپیاد ورزشی ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۰:۴۴

  نماهنگ زیبای حضور دختران دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سیزدهمین المپیاد سراسری دختران علوم پزشکی کشور

  کاروان ورزشی دختران علوم پزشکی شیراز با ۹۲ نفر عضور به عنوان بزرگترین کاروان حاضر در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در شهر کرد حضور یافته اند. این مسابقات که از روز یازدهم شهریور ۱۳۹۶ در شهرستان شهرکرد و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی این شهر برگزار می گردد تا روز ۱۷ شهریور ادامه خواهد یافت.