نمایش همه
 • دکتر کوروش عزیزی امروز ۱۱:۴۱

  در اولین روز از هفته ملی تربیت بدنی و ورزش

  پیام تبریک دکتر کوروش عزیزی به مناسبت هفته ملی تربیت بدنی منتشر شد

  هر گاه که به متون کهن پارسی باقی مانده از گذشتگان نیز نگاهی بیندازیم، در می یابیم که در فرهنگ باستانی ما همیشه و در همه ادوار، مبحث پهلوانی و ورزش و جوانمردی از نکات بسیار مهم و برجستهء جوامع ایرانی بوده است.ن

 • اخذ مدرگ ایزو 9001 ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۱۱:۴۱

  افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛

  مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق به کسب مدرک جهانی ایزو ۹۰۰۱ شد

  مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز پس از یک سال و نیم تلاش و پیگیری و ارائه آموزش‌های لازم موفق شد مدرک استاندارد ایزو ۹۰۰۱ که بالاترین سطح استاندارد در زمینه‌های متنوع مدیریت کیفیت می‌باشد را دریافت کند.

 • دومین المپیاد ورزشی بانوان ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۱۲:۵۱

  مدیر تربیت بدنی علوم پزشکی شیراز خبر داد:

  بانوان شیرازی، در دومین المپیاد ورزشی کارکنان خوش درخشیدند

  صفرپور ضمن عرض خدا قوت و تبریک به اعضاء این کاروان ورزشی، وعده داد تا مجموعه مدیریت تربیت بدنی با برنامه ریزی های دقیق و برگزاری مسابقات آماده سازی منظم، این کاروان ورزشی را برای مسابقات آینده با آمادگی بسیار بیشتری راهی تورنمنت سازد.

 • روز بین المللی ورزش دانشگاه ها ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۰۷:۵۴

  بیست و نهم شهریور، روز جهانی ورزش دانشگاه ها

  جشنواره بین المللی ورزش دانشگاهی جشنواره ای است که به منظور جذب مخاطبان بزرگتر از دانشجویان دانشگاه برگزار می شود. این یک فرصت برای دعوت شهروندان به انجام برخی از فعالیت جسمانی و ورزش دانشگاهی در خارج از محوطه دانشگاه است. در این نقطه از زمان FISU فدراسیون بین المللی فیزو اظهار امیدواری نموده تا فدراسیون های عضو هر کدام به گونه ای این جشنواره را در بزرگداشت این روز بین المللی برگزار نمایند.

 • مسابقات والیبال مردان ۱۳۹۶-۰۶-۲۶ ۱۲:۰۰

  با میزبانی شایسته نی ریزی ها

  مسابقات والیبال کارکنان شبکه های بهداشت و درمان استان فارس برگزار شد

  کارشناس ناظر این مسابقات، از مدیران، مسئولین، کارکنان شبکه بهداشت و درمان نی ریز و نیز مردم این شهرستان بخاطر مهمان نوازی و نظم حاکم بر مسابقات تقدیر و تشکر نمود.

 • قهرمانی در المپیاد سیزدهم ۱۳۹۶-۰۶-۲۰ ۰۹:۰۲

  قهرمانی با اقتدار دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سیزدهمین المپیاد ورزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

  مدیریت تربیت بدنی برای شرکت در این المپیاد، برنامه ریزی لازم را بعد از پایان المپیاد دو سال پیش آغاز کرده و به صورت جدی تر از ابتدای مهر سال گذشته و برای آمادگی بیشتر دانشجویان، اقدام به برگزاری "سومین المپیاد درون دانشگاهی" کرد؛ در همین راستا با برگزاری چندین اردوی تدارکاتی و اعزام به مسابقه های برون و درون استانی و نشست های مختلف با ورزشکاران، مربیان و سرپرستان تیم ها، در راستای آماده سازی آنها اقدام شد.

 • مسابقات شنا هفته دولت ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۱۵:۰۵

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد:

  مسابقات شنای هفته دولت برگزار شد

  این رقابت ها که در سه رده سنی زیر ۳۵، ۳۵ تا ۴۵ و بالای ۴۵ سال برگزار گردید، به شکل مستقل و توسط مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اجراء شد.

 • دکتر کوروش عزیزی ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۱۰:۳۲

  پیام تبریک دکتر کوروش عزیزی به مناسبت قهرمانی کاروان ورزشی حضرت احمدبن موسی(ع)

  دکتر کوروش عزیزی، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به مناسبت قهرمانی کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، پیامی ارسال نمود:

 • دکتر ایمانیه ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ ۰۹:۵۳

  پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت قهرمانی کاروان ورزشی این دانشگاه در المپیاد ورزشی

  رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، قهرمانی کاروان ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را تبریک گفت.

 • المپیاد سیزدهم ۱۳۹۶-۰۶-۱۶ ۱۴:۰۴

  اصفهانی ها، امانت شیرازی ها را پس دادند/جام به شیراز بازگشت

  معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام قهرمانی کاروان ورزشی این دانشگاه در سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران، ضمن تبریک به یکایک اعضاء این کاروان، از برگزار کنندگان این مسابقات نهایت تقدیر و تشکر را به عمل آورد.

 • سیزدهمین المپیاد ورزشی ۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۱۰:۳۸

  سه روز مانده به پایان مسابقات:

  رویت خورشید قهرمانی در افق شهر کرد

  مسابقات و رقابت ها در شهر کرد به شکل بسیار جدی و تنگاتنگ ادامه داشته و علیرغم پیشتازی کاروان علوم پزشکی شیراز و با توجه به روزهای باقیمانده از رقابت ها همهء تیم های حاضر در این مسابقات، تمام تلاش خود را برای کسب هر چه بیشتر امتیاز و صعود به رتبه های بالاتر می نمایند.

 • سیزدهمین المپیاد ورزشی ۱۳۹۶-۰۶-۱۵ ۰۷:۵۰

  شیراز همچنان صدر نشین است

  سومین روز از حضور پر فروغ کاروان احمد بن موسی(ع) در سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران

  تیم بدمینتون دانشگاه علوم پزشکی شیراز با پیروزی مقتدرانه سه بر صفر بر تیم اهواز، به مرحله نیمه نهایی مسابقات بدمینتون المپیاد راه یافت؛ نهمین مدال طلای کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سوی "شیما عبدشنطیایی"  در ماده ۵۰ متر پروانه رشته شنا به دست آمد.

 • مسابقات پاورلیفتینگ هفته دولت ۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۲:۰۷

  در مسابقات هفته دولت

  برندگان رقابت های پاورلیفتینگ علوم پزشکی شیراز مشخص شدند

  دکتر حیدر صفرپور افزود: این مسابقات در چهار وزن و ویژه کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سطح استان فارس و در مجموعه ورزشی ولایت برگزار گردید.

 • دکتر کوروش عزیزی ۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۰۸:۴۱

  پیام دکتر کوروش عزیزی به کاروان ورزشی دختران علوم پزشکی شیراز در سیزدهمین المپیاد

  فرزندان با شور و شعورم، می دانم که قهرمانی بسیار شیرین است ولی دوست دارم تا در کنار کسب مقام قهرمانی، منش پهلوانی را نیز رعایت نمائید و همانگونه که در دو روز گذشته در جدول کسب امتیازات بر صدر ایستاده اید، در اخلاق نیز صدر نشین باشید و انشاالله هم قهرمان و هم پهلوان به شیراز بازگردید.

 • المپیاد ورزشی دختران ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۴:۱۴

  لحظه به لحظه با المپیاد سیزدهم

  اولین روز از سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران، برای شیرازی ها شیرین بود

  در اولین مسابقه فوتسال این رقابت ها نیز، تیم علوم پزشکی تهران در برابر دختران فوتسالیست شیرازی قرار گرفت که در یک رقابت سخت و سنگین و با پایان وقت قانونی این بازی، تیم تهرانی چاره ای جز تسلیم نیافت و بازی را با نتیجه سه بر دو به شیرازی ها واگذار کرد.

 • سیزدهمین المپیاد ورزشی ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۱۰:۴۴

  نماهنگ زیبای حضور دختران دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سیزدهمین المپیاد سراسری دختران علوم پزشکی کشور

  کاروان ورزشی دختران علوم پزشکی شیراز با ۹۲ نفر عضور به عنوان بزرگترین کاروان حاضر در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در شهر کرد حضور یافته اند. این مسابقات که از روز یازدهم شهریور ۱۳۹۶ در شهرستان شهرکرد و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی این شهر برگزار می گردد تا روز ۱۷ شهریور ادامه خواهد یافت.

 • المپیاد ورزشی دختران ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۲۰:۲۱

  در آستانه برگزاری سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی کشور:

  گفتگوی اختصاصی با مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

  ذات حضور یک دانشجو در رقابت های ورزشی، علاوه بر موثر بودن در روند شور و نشاط، بدون تردید می تواند تاثیرات مثبت روحی و اجتماعی برای وی به دنبال داشته باشد. المپیاد ورزشی وزارت بهداشت بزرگترین رویداد ورزشی دانشجویی درسطح کشور هست که حضور دانشجوی ورزشکار برای وی سابقه مثبت محسوب می شود

 • المپیاد ورزشی کارکنان ۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۱۰:۲۸

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد:

  اولین گروه از کاروان کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به المپیاد ورزشی کارکنان اعزام شدند

  رقابت های المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور که در حال حاضر شاهد برگزاری دومین دوره آن در خزر شهر ساری می باشیم، در پنج رشتهء ورزشی شامل: دارت، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج و آمادگی جسمانی برگزار می گردد.

 • رقابت های ورزشی حراست های منطقه پنج کشور ۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۱۰:۳۶

  رقابت های ورزشی کارکنان حراست دانشگاه های علوم پزشکی منطقه پنج کشور آغاز شد

  در این مسابقات که با حضور تیم هایی از دانشگاه های علوم پزشکی شیراز، یاسوج، بوشهر، جهرم، فسا، گراش و لار دنبال می گردد، ۲۳۰ مرد در رشته های ورزشی والیبال، فوتسال، شطرنج، دارت، تیراندازی، دو استقامت، آمادگی جسمانی و شنا به مصاف هم خواهند رفت و تیم های برنده برای حضور در مسابقات کشوری مشخص می گردند.

 • بیمه سازی ناجیان و مربیان استخر ۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۰:۳۱

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه:

  مربیان و ناجیان غریق دانشگاه علوم پزشکی شیراز تحت پوشش بیمه قرار گرفتند

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در حال حاضر تمامی مربیان و ناجیان غریق شاغل در این مدیریت علاوه بر استفاده از خدمات کامل تامین اجتماعی و نیز تغییر وضعیت استخدامی از قرارداد ساعتی به استخدام شرکتی، از مزایای دریافت حقوق منظم و ماهیانه نیز برخوردار شده اند.

 • صعود به قله دنا ۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۰۸:۴۶

  در یک صعود موفق؛

  کوهنوردان دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر بلندای دنا ایستادند

  تیم کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی شیراز متشکل از ۲۵ نفر از دانشجویان و کارکنان این دانشگاه با ورود به رشته کوههای دنا به یکی از بلندترین قلل این کوه موسوم به "حوض دال" صعود کردند.

 • تیراندازی دختران شیراز ۱۳۹۶-۰۵-۱۵ ۱۱:۳۹

  در مسابقات بین المللی تیراندازی جام صلح و دوستی؛

  دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با دست پر از بوشهر بازگشتند

  در دومین دوره از مسابقات بین المللی "جام صلح و دوستی" که به منظور حمایت از ورزش تیراندازی و ترفیع صلح جهانی در مرداد ماه جاری در شهرستان جم از توابع استان بوشهر برگزار شد، سه تن از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق به کسب عناوین برتر شدند.

 • بازگشایی سونا و جکوزی ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۲۱:۳۴

  با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

  سونا و جکوزی استخر مجتمع ولایت بازگشایی شد

  این بخش از استخر پیش از این صرفا امکان سرویس دهی همزمان به هشت نفر را داشت ولی با تغییرات کلی که در آن ایجاد شده، هم اکنون توان بهره وری بیست نفر بصورت همزمان را دارا می باشد.

 • مسابقات فوتسال جام شهداء مدافع حرم ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۰۹:۵۴

  با یاد و گرامیداشت شهدای مدافع حرم؛

  جام فوتسال مردان دانشگاه علوم پزشکی شیراز کلید خورد

  سومین دوره از جام فوتسال مردان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با عنوان جام گرامیداشت شهداء مدافع حرم باحضور ۱۲۰ تن از کارکنان واحدهای تابعه این دانشگاه در سطح استان فارس آغاز شد.

 • برنامه پیاده روی خانواده ۱۳۹۶-۰۵-۰۷ ۱۰:۱۸

  با شعار: ورزش همه جا، برای همه

  برنامه بزرگ پیاده روی خانواده در باغ جنت شیراز برگزار گردید

  این برنامه ورزشی، توسط مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز و  نیز هیئت ورزش همگانی این شهر هماهنگ و اجرایی گردید.

 • صعود به قله الوند ۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۱۴:۲۲

  با شعار گرامیداشت حجاب و عفاف؛

  دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز بر قله الوند ایستادند

  ۳۵ تن از دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه خانواده‌هایشان در یک برنامه هماهنگ فرهنگی و ورزشی موفق به صعود به قله مرتفع الوند در استان همدان شدند.

 • مسابقات پرتاب دارت ۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۱۱:۴۸

  در رقابتی صمیمانه:

  بازنشتگان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سیبل ها را نشانه رفتند

  در پایان این رقابت یک روزه و صمیمانه، آقایان حسن شجاعی فر، بهروز کشاورزی و فضل اله تمدن موفق شدند مقام های اول تا سوم را به دست آورند.

 • فروزنده زرآور ۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۱۱:۴۱

  با حکم رییس فدراسیون شنای کشور؛

  عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مربی تیم ملی شنای بانوان کشور شد

  "فروزنده زرآور" عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با دریافت حکمی از سوی رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به سمت مربی تیم ملی شنای بانوان کشور منصوب شد.

 • دستاوردهای مهم معاونت فرهنگی و امور دانشجویی شیراز ۱۳۹۶-۰۴-۰۴ ۱۱:۰۲

  قائم مقام معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت:

  سه ماهه اول سال ۹۶، ایام پر باری برای این معاونت به شمار می رود

  دکتر محمدرضا سمائی گفت: در همین سه ماهه اول و در مقوله ورزش و تربیت بدنی موفق به شروع به ساخت فاز دوم مجموعه بزرگ ورزشی امام حسین(ع) در شهر صدرای شیراز شدیم که با مساحت دو هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان، کمک بزرگی به افزایش سرانه فضای ورزشی و نیز بالا بردن سطح سلامت و پر کردن اوقات فراغت کارکنان، اساتید و دانشجویان این دانشگاه خواهد نمود.

 • مسابقات بدمینتون دختران ۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۱۴:۰۹

  مسابقات پیشرفتهء بدمینتون دختران دانشجو به پایان رسید

  این مسابقات با هدف کشف استعدادهای برتر و نیز توانمندسازی هر چه بیشتر کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز جهت حضور در المپیاد سراسری ورزشی دانشجویان علوم پزشکی کشور   برنامه ریزی شده بود.