نمایش همه
 • مسابقات فوتسال ادارات- لارستان ۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۱۱:۰۷

  ورزشی؛

  تیم فوتسال دانشکده علوم پزشکی لارستان ، نایب قهرمان مسابقات ادارات لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، تیم فوتسال دانشکده علوم پزشکی در فینال مسابقات ادارات لارستان با کسب مقام دوم نایب قهرمان این دوره از مسابقات شد.

 • مسابقات فوتسال ادارات- لارستان ۱۳۹۶-۰۶-۰۵ ۰۹:۲۵

  تربیت بدنی؛

  تیم دانشکده علوم پزشکی لارستان به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتسال ادارات دولتی لارستان راه یافت

  به گزارش مفدا لارستان،دور مقدماتی  مسابقات فوتسال ادارات دولتی لارستان بزرگداشت هفته دولت به پایان رسید و چهار تیم برتر مشخص شدند.

 • دره نوردی- لارستان ۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۱۲:۰۹

  به همت واحد تربیت بدنی؛

  برگزاری برنامه تفریحی دره نوردی به مناسبت هفته بهداشت روان

  به گزارش مفدا لارستان، 23 فروردین ماه، به مناسبت هفته بهداشت روان، برنامه دره نوردی پرسنلی دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار شد.

 • مسابقه پنالتی- دانشکده علوم پزشکی لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۱۴:۲۵

  تربیت بدنی؛

  برگزاری مسابقه پنالتی در دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، شب گذشته 16 اسفند ماه، به همت واحد تربیت بدنی دانشکده علوم پزشکی لارستان، مسابقه پنالتی با حضور دکتر روح الله کریمی ریاست دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان برگزار شد.

 • مسابقه پنالتی- لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۱۴:۲۴

  به همت واحد تربیت بدنی؛

  مسابقه پنالتی- لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، شب گذشته 16 اسفند ماه، به همت واحد تربیت بدنی دانشکده علوم پزشکی لارستان، مسابقه پنالتی با حضور دکتر روح الله کریمی ریاست دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان برگزار شد.

 • المپیاد دختران- لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۷ ۱۳:۴۰

  حضور دانشجویان دختر دانشکده علوم پزشکی لارستان در المپیاد ورزش های همگانی

  به گزارش مفدا لارستان، دانشجویان دختر دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان به سرپرستی مجتبی صلح جو در افتتاحیه دومین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور حضور یافتند. این مسابقات امسال در خزر آباد ساری در حال برگزاری است. تیم والیبال دختران دانشکده علوم پزشکی لارستان با چهار تیم همدان، اراک، کرمانشاه و شهرکرد هم گروه شدند. در گام نخست تیم لارستان در ساعت 14 امروز به مصاف تیم همدان خواهد رفت.

 • مسابقات فوتسال- لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۳:۱۳

  آغاز مسابقات فوتسال به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به گزارش مفدا لارستان دومین دوره مسابقات فوتسال ویژه کارکنان دانشکده علوم پزشکی لارستان، به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر با شرکت شش تیم از ۵بهمن ماه آغاز و تیم ها با یکدیگر به رقابت پرداختند. مسعود حاجی رجبی مدیر تربیت بدنی دانشکده با اعلام اسامی شش تیم شرکت کننده و برنامه زمان بندی مسابقات هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد شور و شو ق مضاعف و هیجان و همچنین حفظ آمادگی جسمانی پرسنل نام برد و گفت: امسال دومین سالی است که با همکاری مسئولین دانشکده سری مسابقات فوتسال دهه فجر برگزار می شود . گفتنی است این سری از مسابقات در دو گروه سه تیمی برگزار می شود که زمان برگزاری مسابقات بعد از ظهر می باشد و در روز پایانی تیم های صعود کننده به مرحله پایانی بازی های های فینال و رده بندی را برگزار می نمایند.

 • اردوی جهادی لارستان ۱۳۹۵-۰۹-۰۷ ۱۲:۰۲

  دانشجویان دانشکده علوم پزشکی لارستان به اردوی جهادی اعزام شدند

  دانشجویان جهادگر دانشکده علوم پزشکی لارستان با بدرقه مسؤولان دانشکده، فرماندار و رؤسای ادارات شهرستان لارستان به مدت ۱۰ روز به مناطق محروم مهرآباد از توابع روستای درز و سایبان اعزام شدند.

 • دانشکده علوم پزشکی لارستان ۱۳۹۵-۰۶-۱۶ ۰۵:۵۹

  به همت ستاد اقامه نماز دانشکده علوم پزشکی لارستان

  مراسم پر فیض زیارت عاشورا در دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار شد

  به گزارش مفدا لارستان، صبح امروز  مراسم معنوی و پربرکت زیارت عاشورا به همت ستاد اقامه نماز دانشکده با حضور پررنگ پرسنل در محل نمازخانه دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار شد.

 • 13.jpg ۱۳۹۵-۰۵-۲۳ ۰۷:۵۸

  حضور دانشجویان تکواندوکار لارستانی درالمپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی کشور

  در مراسم افتتاحیه این دور از مسابقات که با حضور ۵۳ دانشگاه درشهر اصفهان برگزارگردید. دو تن از دانشجویان تکواندوکار لارستانی به عنوان نماینده شهرستان لارستان حضور داشتند.