پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج:

تا زمانی که آرامش به مناطق سیل زده برگردد در کنار هموطنان هستیم

فرامرزی

علیرضا فرامرزی دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به خبرنگار مفدا گفت: هم‌وطنان ما در حادثه سیل اخیر در یک لحظه تمام زندگی خود را از دست داده‌اند و خانه، پوشاک و سرپناهی برای ادامه حیات ندارند. کافی است تنها یک لحظه خود را در این شرایط سخت تصور کنیم.

به گزارش مفدا، علیرضا فرامرزی دبیر کانون قرآن و عترت و مسؤول گروه جهادی شهید جلیل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و دانشجوی رشته پرستاری این دانشگاه در بیان انگیزه خود از پیوستن به پویش بهار همدلی به خبرنگار مفدا گفت: با توجه به تجربه‌ای که در کمک رسانی به مردم در اردوهای جهادی در مناطق محروم داشته‌ام و در سیل اخیر نیز به کمک جمعی از دوستان کمپین جمع آوری دارو برای مناطق سیل زده را ایجاد کرده‌ایم، وظیفه خودم می‌دانم که در زمینه ساختن خانه‌های این عزیزان نیز به کمک مردم این مناطق بشتابم و انگیزه‌ام از حضور در کمپین ملی بهار همدلی امدادرسانی در ساخت خانه‌های این عزیزان است.

مسؤول گروه جهادی شهید جلیل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: حس بسیار خوبی است که بتوانم به سهم خود اقدامی در جهت تسکین هموطنان عزیز و غم دیده انجام دهم.

دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اضافه کرد: درخواست من از دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی این است که با پیوستن به این پویش، بخشی از آلام آسیب‌دیدگان را التیام دهند. کافی است تنها یک لحظه خود را در این شرایط سخت تصور کنیم. هم‌وطنان ما در این حادثه در یک لحظه تمام زندگی خود را از دست داده‌اند و خانه، پوشاک و سرپناهی برای ادامه حیات ندارند.

وی در پایان تاکید کرد: وظیفه ماست که در قالب این پویش، فکری برای هم وطنانمان کنیم. در شعر سعدی علیه الرحمه می‌خوانیم: چو عضوی به درد آورد روزگار/ دگر عضوها را نماند قرار. مردم آسیب دیده در سیل ما را در مصیبت وارده شریک بدانند و مطمئن باشند که ما تا زمانی که آرامش به خانه‌هایشان برگردد در کنارشان هستیم و به سهم خود به آنها کمک خواهیم کرد. پیامم به آها این جمله است:«هموطن دست در دست هم خانه‌ات را دوباره می‌سازیم»

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.