سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به پویش "بهار همدلی" پیوست

لسانی

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان پویش "ملی بهار همدلی: حرکتی جهادی و فی سبیل الله در جهت کاهش آلام هموطنان گرفتار در سیل است.

به گزارش مفدا گیلان،دکتر احمد لسانی، مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پیوستن به پویش ملی "بهار همدلی" خبر داد و گفت: دانشجویان دانشگاه ما از دیرباز در زمینه های جهادی و کمک رسانی به محرومین فعال بوده اند و هم چنین از ابتدای سال نیز کمک های نقدی در سطح دانشگاه جمع آوری شده است، اما در این پویش با اهدافی والاتر که همانا ساخت منازل برای سیل زدگان است، تشکیل شده و به یاری هموطنانمان می‌شتابد.

وی پویش ملی بهار همدلی که توسط دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی با هدف بازسازی منازل تخریب شده در مناطق سیل ‌زده و حمایت از سیل ‌زدگان به راه افتاده است را حرکتی جهادی و فی سبیل الله در جهت کاهش آلام هموطنان گرفتار در سیل اخیر عنوان کرد و گفت با مشارکت در این طرح، خانواده بزرگ علوم پزشکی کشور باری دیگر همدلی خود را به تصویر خواهد کشید.

لسانی اضافه کرد: امیدوارم با حضور اکثریت دانشگاهیان در این پویش، این حرکت به اهداف والای خود برسد و تسکین دهنده هرچند کم اندوه هم میهنانمان در مناطق سیل زده در ابتدای سال باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.