سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴

نهال «پویش ملی بهار همدلی» در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی زنجان جوانه زد

استقرار صندوق پویش در بیمارستان زنجان

"پویش ملی بهار همدلی" با ایده و همت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان و با همکاری هیئت فاطمیون این دانشگاه، در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شهر زنجان فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش مفدا زنجان، این طرح بنا دارد با حضور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان، در میان مردم و به خصوص مراجعه کنندگان به مراکز درمانی کمک‌های مردمی را برای ساخت مسکن سیل زدگان جمع آوری کند.

اولین روز طرح که روز شنبه آغاز شده است، ابتدا بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) با استقرار یک صندوق و سپس در بیمارستان آیت الله موسوی وکلینیک تخصصی شفیعیه که از بزرگترین مراکز درمانی با مراجعات مردمی جهت درمان در استان هستند، تحت پوشش طرح قرار گرفتند.

علیرغم اینکه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ممکن است در کمک‌های مالی توانایی چندانی برای کمک به سیل زدگان نداشته باشند و مبالغ کمک شده از سوی ایشان چندان قابل توجه نباشد، اما تلاش دارند تا با اتکا به توانایی‌ها و اعتمادی که مردم نسبت به آنها دارند در اطلاع رسانی اهداف این پویش ملی، یاری رسان هموطنان آسیب دیده باشند.

به همین جهت در ادامه این طرح دانشجویان تلاش می‌کنند تا با استقرار یک صندوق سیار در دانشکده‌های مختلف دانشگاه که به‌صورت دوره‌ای انجام می‌شود، سایر دانشجویان را در زمینه مشارکت در این امر خداپسندانه و خیر، یاری کنند.

دانشجویان شرکت کننده در این طرح تلاش دارند تا این صندوق های جمع آوری و حضور میدانی را تا پایان ماه رمضان به صورت مستمر در مراکز درمانی دایر نگه دارند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.