چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱

حضور نماینده فرهنگی ایران در یونسکو در دانشگاه علوم پزشکی جهرم

حضور دوباره دکتر مستکین در دانشگاه علوم پزشکی جهرم

دومین سمینار «حکمت‌های بالنده و کاربردی فرهنگی–اخلاقی یک معلم و مدیر دانشگاهی از منظر حکیمان ایرانی» باحضور دکتر عبدالمهدی مستکین، نماینده فرهنگی ایران در یونسکو، در دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد.

به گزارش مفدا جهرم، جواد قاسمی، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جهرم، گفت: این دومین سمینار «حکمت‌های بالنده و کاربردی فرهنگی – اخلاقی یک معلم و مدیر دانشگاهی از منظر حکیمان ایرانی» باحضور دکتر عبدالمهدی مستکین، نماینده فرهنگی ایران در یونسکو، در این دانشگاه است.

مدیر فرهنگی دانشگاه در ادامه افزود: این سمینار ۲۰ دی ماه، با حضور دکتر عبدالمهدی مستکین، نماینده فرهنگی ایران در یونسکو، معاون فرهنگی و دانشجویی، جمعی از اساتید، اعضای هیأت علمی، مدیران و پزشکان دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد.

قاسمی در رابطه با محتوای این سمینار گفت: دکتر مستکین به عنوان مدرس دومین سمینار دانش افزایی و معرفت افزایی حکمت‌های بالنده یک معلم دانشگاهی از منظر  حکیمان ایران، به نقش اخلاق در جمال روح و تن پرداخت و با ذکر حکمت‌هایی از حکمای مشهور ایران همچون سعدی بزرگ و حافظ شیرازی، بیش از پیش به پردازش این مهم تأکید کرد.

وی در پایان سخنان خود گفت: با هماهنگی‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، برنامه کارگاهی دکتر مستکین نیز از ۸ صبح الی ۱۲ در این دانشگاه برگزار شد. این سفر با دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر دژکام و شهردار جهرم، در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی و بازدید از اماکن متبرک مذهبی و فرهنگی شهرستان به پایان رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.