سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰

نفرات برتر مرحله دانشگاهی بخش معارف قرآنی(کتبی) بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت معرفی شدند

نتایج قطعی بخش معارف قرآنی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) اعلام شد

مرحله دانشگاهی بخش معارف قرآنی(کتبی) بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی برگزار گردید.

به گزارش مفدا گلستان، در این آزمون که در روز سه شنبه مورخ  ۲۷ فروردین ماه و همزمان با کلیه دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سالن همکف مجموعه آموزش عالی فلسفی دانشگاه برگزار شد، اساتید، دانشجویان و کارکنان در رشته های مختلف بخش کتبی قرآن و عترت به رقابت پرداخته و نفرات برتر جهت شرکت در مرحله نهایی که در ۸  مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد گردید، معرفی شدند

*اسامی نفرات برگزیده بخش معارف و سیره معصومین(ع) بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت اساتید، کارکنان  دانشگاه های علوم پزشکی کشور*

ردیف

بخش مسابقه

نام و نام خانوادگی

محل خدمت

۱

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

نفر اول: جناب آقای دکتر محمدرضا هنرور

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه و عضو هیات علمی

۲

رشته مفاهیم نهج البلاغه

نفر اول: جناب آقای دکترمرتضی اولادنبی

هیات علمی دانشکده فن آوری های نوین علوم پزشکی

۳

رشته حفظ موضوعی قرآن کریم

نفر اول: خانم مریم آق آتابای

بیمارستان فاطمه الزهراء مینودشت

۴

رشته حفظ موضوعی قرآن کریم

نفر دوم: آقای قمرالدین قدنه

شبکه و مرکز بهداشت و درمان مراوه تپه

۵

رشته حفظ موضوعی قرآن کریم

نفرسوم: آقای محمدرضا رحمدلی

شبکه و مرکز بهداشت و درمان کلاله

۶

رشته حفظ موضوعی قرآن کریم

راه یافته به مرحله کشوری: آقای  حمید علایی قوجق

شبکه و مرکز بهداشت و درمان گنبد

۷

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

نفر اول:   خانم آمنه مفیدی نیا

شبکه و مرکز بهداشت و درمان ترکمن

۸

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

نفر دوم: خانم انسیه محبی راد

مرکز فوریتهای اورژانس ۱۱۵ گرگان

۹

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

نفر سوم: خانم صفورا صابری

شبکه و مرکز بهداشت و درمان گنبد

۱۰

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

راه یافته به مرحله کشوری: خانم مهین ادیب

شبکه و مرکز بهداشت و درمان گنبد

۱۱

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

راه یافته به مرحله کشوری: عزیزه باشقره

شبکه و مرکز بهداشت و درمان مراوه تپه

۱۲

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

راه یافته به مرحله کشوری: عابد نوری

شبکه و مرکز بهداشت و درمان گنبد

۱۳

رشته سیره معصومین

نفر اول:  خانم فاطمه عرب

مجموعه آموزشی فلسفی /دانشکده پزشکی

۱۴

رشته سیره معصومین

نفر دوم: آقای تقی شریفی

شبکه و مرکز بهداشت و درمان علی آباد کتول

۱۵

رشته سیره معصومین

نفرسوم: خانم خدیجه دلشاد

مرکز فوریتهای اورژانس ۱۱۵ گرگان

۱۶

رشته سیره معصومین

راه یافته به مرحله کشوری: شهناز غریب شیرنگی

شبکه و مرکز بهداشت و درمان علی آباد کتول

۱۷

رشته سیره معصومین

راه یافته به مرحله کشوری: خانم فهیمه قاسمی

شبکه و مرکز بهداشت و درمان علی آباد کتول

۱۸

رشته مفاهیم نهج البلاغه

نفر اول: آقای رمضان حدادی دوزین

شبکه و مرکز بهداشت و درمان کلاله

۱۹

رشته مفاهیم نهج البلاغه

نفر دوم:  خانم فریده حیدری

شبکه و مرکز بهداشت و درمان کلاله

۲۰

رشته مفاهیم نهج البلاغه

نفر سوم:  مریم حاجی قاضی استرآبادی

معاونت فرهنگی و دانشجویی

۲۱

رشته سبک زندگی قرآنی

نفر اول:  خانم زهرا فرید

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه

۲۲

رشته سبک زندگی قرآنی

نفر دوم:  آقای محمد راوی پور

شبکه و مرکز بهداشت و درمان کلاله

۲۳

رشته پرسمان قرآنی

نفر اول:  آقای علی محمد  اُوده

شبکه و مرکز بهداشت و درمان شهرستان ترکمن

۲۴

رشته پرسمان قرآنی

نفر دوم:  خانم راضیه امرانلو شادهی

مرکز فوریتهای اورژانس ۱۱۵ گرگان

۲۵

رشته احکام پزشکی

نفر اول: فاطمه قزل سفلی

بیمارستان فاطمه الزهراء مینودشت

۲۶

رشته احکام پزشکی

نفر دوم: منصوره میرغفوری

بیمارستان فاطمه الزهراء مینودشت

۲۷

رشته احکام پزشکی

نفر سوم:  مریم ملکان

بیمارستان فاطمه الزهراء مینودشت

۲۸

رشته احکام پزشکی

راه یافته به مرحله کشوری: فاطمه موسوی قلی آباد

بیمارستان فاطمه الزهراء مینودشت

۲۹

رشته احکام پزشکی

راه یافته به مرحله کشوری: سعیده رنجبر

شبکه و مرکز بهداشت مراوه تپه

۳۰

رشته احکام پزشکی

راه یافته به مرحله کشوری: خانم ملیحه سراوانی

بیمارستان فاطمه الزهراء مینودشت

۳۴

رشته احکام پزشکی

راه یافته به مرحله کشوری: آقای  محمد صادق میرشاهی

بیمارستان فاطمه الزهراء مینودشت

۳۵

رشته آشنایی با صحیفه سجادیه

نفر اول: نورا... کوچک

شبکه و مرکز بهداشت و درمان گنبد

۳۶

رشته آشنایی با صحیفه سجادیه

نفر دوم: هادی رحمدل

بیمارستان رسول اکرم کلاله

۳۷

رشته آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)

نفر اول: سعیده صابری

بیمارستان فاطمه الزهراء مینودشت

۳۸

ترجمه سوره نبا تا فجر

نفر اول:  مارال قربان پور

شبکه و مرکز بهداشت و درمان شهرستان ترکمن

۳۹

ترجمه سوره نبا تا فجر

نفر دوم: خانم شهناز معلمی

شبکه و مرکز بهداشت و درمان شهرستان ترکمن

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.