چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸

به همت کانون فرهنگی اهل قلم و کانون جهادی شهید محسن باقری؛

آثار هنری دانشجویان علوم پزشکی زاهدان در نمایشگاه هنری ارغوان به نمایش درآمد

زاهدان

در نمایشگاه هنری ارغوان به همت "کانون فرهنگی اهل قلم" و همکاری "کانون جهادی شهید محسن باقری" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برپا شد، ۶۰ دانشجوی هنرمند حدود ۱۰۰ اثر هنری خود را برای بازدید عموم به نمایش گذاشتند.

به گزارش مفدا زاهدان، ۶۰ نفر از دانشجویان هنرمند و اهل ذوق دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آثار هنری خود را شامل ( خطاطی و نقاشی و عکاسی ) در نمایشگاه آثار هنری ارغوان واقع در ساختمان شماره ۱ دانشکده پزشکی جهت بازدید عموم به نمایش گذاشتند.

"دکتر محمد خمرنیا" مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به این مطلب که اهمیت دادن به فعالیتهای فوق برنامه دانشجویان در کنار تحصیل موجب شکوفایی استعدادهای هنری در آینده و رشد وتوسعه برنامه های فرهنگی در سطح دانشگاهها خواهد شد، خاطر نشان کرد: این دومین نمایشگاه آثار هنری دانشجویان است که از ابتدای سال ۹۷ در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برپا گردیده است. 

وی ادامه داد: نمایشگاه هنری ارغوان به همت کانون فرهنگی اهل قلم و همکاری کانون جهادی شهید محسن باقری برپا گردیده است، که تعداد ۶۰ دانشجوی هنرمند حدود ۱۰۰ اثر هنری خود را برای بازدید عموم به نمایش گذاشته اند.

شایان ذکر است، این نمایشگاه تا ۱۹ اردیبهشت ماه جهت بازدید اساتید، کارکنان ودانشجویان تا زمان افطار فعال است. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.