چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴

مشارکت همه تشکل های دانشجویی در "پویش ملی بهار همدلی" نمونه بارزی از اتحاد و انسجام دانشجویان در امور خیر است

پویش گیلان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نشستی با دبیران کانون ها، تشکل ها و انجمن های دانشجویی به گفت وگو درمورد پویش ملی بهار همدلی پرداخت و گفت: مشارکت همه تشکل های دانشجویی در "پویش ملی بهار همدلی" نمونه بارزی از اتحاد و انسجام دانشجویان در امور خیر است.

به گزارش مفدا گیلان، دکتر محمد رستم پور در جلسه ای با موضوع هم اندیشی در جهت تحقق اهداف "پویش ملی بهار همدلی" که با حضور، مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه، مدیر امور دانشجویی و جمعی از دبیران و نمایندگان تشکل های دانشجویی عصر ۱۷ اردیبهشت ماه سال جاری در معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: دانشجویان گروه پرشوری هستند که همیشه در صحنه های حساس پیش قدم و جلو دار بوده اند و باری دیگر دانشجویان همیشه در صحنه دانشگاه علوم پزشکی کشور در راستای کمک به هموطنان سیل زده حرکتی را شکل دادند به نام پویش "بهار همدلی" تا بتوانند با جمع آوری کمک های نقدی منازل هموطنان آسیب دیده را بسازند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: مشارکت همه تشکل های دانشجویی در این پویش هدف ما است و راه خیر بر کسی بسته نیست و این  مشارکت، نمونه بارزی از  اتحاد و انسجام دانشجویان در امور خیر است و لازم است ما با اطلاع رسانی درست و به عضویت در آوردن تمامی جامعه دانشگاهی علوم پزشکی گیلان، با کمک تمامی تشکل های دانشجویی برای محقق شدن این هدف بزرگ گام برداریم.

وی اضافه کرد: درفضاهای سخت عیار انسانها سنجیده می شود و قطعا دیدن مشکلات مردم قلب هر انسانی را بدرد می آورد من امیدوارم شما دانشجویان که قلب هایی پاک و رئوف دارید بتوانید با همکاری هم با جمع آوری کمک های نقدی، خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ساخت منازل مسکونی سیل زده گامهای بزرگی بردارید.

فیروز نصیرزاده، مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه نیز در این جلسه اظهار کرد: کمک به سیل زدگان از ابتدای سیل دغدغه ما و دانشجویانمان بوده و هم اکنون در این پویش می توانیم به هدف خود برسیم، ما در حال حاضر حدود ۲۰ تشکل فعال در دانشگاه داریم که در صورت تقسیم وظایف به صورت مناسب می توانیم بدون تحمیل شدن زحمت زیاد به یک مجموعه، اطلاع رسانی درباره این پویش را انجام دهیم و قطعا مبلغ قابل ملاحظه ای را برای کمک به سیل زدگان جمع آوری نماییم.

 لیلا غلامی، مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی،  در ادامه ضمن ابراز خرسندی از پیوستن بیشتر کانون های فرهنگی و تشکل ها و انجمن های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به پویش"بهار همدلی، گفت: برای رسیدن به هدف والای این پویش نیازمند هماهنگی و همکاری گسترده میان معاونت فرهنگی و تشکل های دانشجویی هستیم تا بتوانیم با برنامه های دقیق و متنوع، دانشگاهیان را به این پویش دعوت کنیم.

وی همچنین خاطر نشان کرد: دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در شرایط بحرانی سیل نیز چندین مرحله با جمع آوری کمک های نقدی و ارسال به مناطق سیل زده و همچنین کادر درمانی این دانشگاه با حضور به موقع در در استان های سیل زده به ارایه خدمت به هموطنان پرداختند .

در ادامه این نشست هرکدام از نمایندگان تشکل های دانشجویی برنامه و موارد پیشنهادی خود را برای بهینه سازی اطلاع رسانی درباره پویش ارائه دادند و برنامه ریزی اولیه جهت اطلاع رسانی و تبلیغات انجام شد.

گفتنی است؛ پویش ملی دانشگاهیان علوم پزشکی ایران با عنوان "بهار همدلی" با هدف ساخت منازل مسکونی برای حادثه دیدگان سیل اخیر تشکیل و مقرر شده است تا دو برابر مقدار کمک نقدی ای که از دانشگاه جمع آوری شده توسط نهادهای حمایتی به صورت کمک بلاعوض اضافه شود و برای بازسازی منازل مسکونی هم وطنانمان به این مناطق ارسال شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.