چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷

کانون دانشجویی فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی تشکیل شد

اردوی جهادی هرمزگان

با رای گیری دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و انتخاب اعضا شورای مرکزی،کانون دانشجویی فعالیت های جهادی در راستای اهداف آغاز به کار کرد.

 کانون دانشجویی فعالیت های جهادی  دانشگاه علوم پزشکی تشکیل شد

با رای گیری دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و انتخاب اعضا شورای مرکزی،کانون دانشجویی فعالیت های جهادی در راستای اهداف آغاز به کار کرد.

به گزارش مفدا هرمزگان؛ مدیرفرهنگی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این ارتباط گفت: کانون دانشجویی فعالیت های جهادی با رای گیری دانشجویان ،اعضا شورای مرکزی خود را شناخته است و با تعیین دبیر و نائب دبیر فعالیت خود را رسما آغاز نموده است.

"صدیقه رنجبر" با اشاره به انتخاب اعضا شورای مرکزی کانون گفت: با رای دانشجویان ،حمید عوض پور تراب به عنوان دبیرکانون،زهرا رئیسی نائب دبیر وحسن آشوری،مائده رضایی و طاهره صادقی به عنوان اعضا شورای مرکزی کانون انتخاب شدند.

دبیرکانون دانشجویی فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: گسترش فرهنگ جهادی و زمینه سازی برای حضور در بین نیازمندان جامعه از اهداف این کانون می باشد.

حمید عوض پورتراب افزود: تقویت حس نوع دوستی و مسئولیت پذیری و همچنین کمک به نهادهای اجرایی در امر خدمت رسانی با اقشار محروم از دیگر اهداف این کانون در نظر می باشد.

عوض پورتراب اضافه کرد: امیدواریم که بتوانیم با همکاری های بین بخشی خدمات مناسبی در قالب طرح های جهادی به نیازمندان ارائه نماییم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.