شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷

پویش ملی/ دبیر مرکزی شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی گلستان:

بدون شک این قدم های به ظاهر کوچک،نقش بسزایی در روند امدادرسانی و بازسازی کشور عزیزمان ایران را دارد

امیرصادق ساعی-دبیر شورای صنفی

امیرصادق ساعی دبیر مرکزی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گلستان ضمن پیوستن به پویش ملی بهار همدلی،از دانشگاهیان علوم پزشکی گلستان جهت پیوستن به این پویش برای بازسازی خانه های مسکونی تخریب شده در سیل دعوت کرد.

دبیر مرکزی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گلستان در گفتگو با خبرنگار مفداگلستان گفت:قطعا این حرکت دانشجویی که ایجاد پویش ملی بهار همدلی را رقم زد نقش موثری در احیاء، بازسازی و کمک به هموطنان مناطق سیل زده دارند و می‌توانند با همراهی هم تا حد قابل توجهی این خسارات را جبران کنند و باعث کاهش آلام هموطنان عزیز سیل زده شوند.  

امیرصادق ساعی افزود:  برای رویش جوانه های امید، در این امر خیرخواهانه از کلیه اعضای هیات علمی، پزشکان خدوم، کارکنان و کلیه دانشجویان فهیم دانشگاه علوم پزشکی گلستان دعوت می کنم با پیوستن به پویش ملی بهار همدلی برای بازسازی خانه های مسکونی تخریب شده در مناطق سیل زده کشور قدمی بردارند

دبیر مرکزی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه گفت: بدون شک این قدم های به ظاهر کوچک، نقش بسزایی در روند امدادرسانی و بازسازی کشور عزیزمان ایران را دارد. اینجانب همراه با دیگر دانشگاهیان، با شوق فراوان به این پویش می پیوندم.

وی ادامه داد،نکته مهم در این امر خداپسندانه، اتحاد، همدلی و یکپارچگی تمامی سلیقه ها و نگرش ها در یک قاب و در جهت خدمت به ملت شریف ایران اسلامی و بزرگ می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.