شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶

هفته خوابگاه ها

پیام تبریک مدیر دانشجویی دانشگاه به مناسبت هفته خوابگاهها

قربانیان

مدیر دانشجویی دانشگاه در پیامی هفته خوابگاه ها را به کلیه دانشجویان ساکن خوابگاههای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تبریک گفتند.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، مدیر دانشجویی در راستای گرامیداشت هفته خوابگاه ها بیان داشت: خوابگاه محیط کوچکی از خانواده بزرگ دانشگاهی است و تمام تلاش ما و همکارانمان در مدیریت دانشجویی ایجاد محیطی با نشاط و تداعی احساس در خانه بودن و دوری دانشجویان عزیز از دلتنگیهاست. ضمن تبریک این هفته به تمام دانشجویان عزیز خوابگاهی، امید آن داریم با یاری و حمایت شما عزیزان بر تحقق این هدف بکوشیم.

دکتر "مهدی قربانیان"  اظهار داشت: با توجه به اهمیت ویژه خوابگاهها در آرامش خاطر و پیشرفت علمی، اجتماعی و فرهنگی دانشجویان، همه ساله در اردیبهشــــت ماه به منظور تمرکز و توجه هر چه بیشتر به مسائل و مشکلات خوابگاه‌ها و جلب مشارکت حداکثری دانشجویان در تسهیل امور و ارتقاء کیفیت زندگی دانشجویی،هفته خوابگاه‌های دانشجویی برگزارمی‌گردد. در سال جاری نیز هفته خوابگاهها از ۲۱ لغایت ۲۷ اردیبهشت ماه با شعار خوابگاه دانشجویی؛ نماد اتحاد ملی در بهار همدلی، گرامی داشته خواهد شد و نامگذاری هفته خوابگاه‌ها به شرح جدول زیر است:

روز

تاریخ

نام روزهای هفته خوابگاه­های دانشجویی

شنبه

۲۱/۲/۹۸

ترویج مهارت زندگی سالم در بین دانشجویان

یک­شنبه

۲۲/۲/۹۸

ورزش، سلامتی و نشاط

دوشنبه

۲۳/۲/۹۸

پرورش ابعاد گوناگون دانشجو با مشارکت در فعالیت­های فرهنگی و اجتماعی

سه­شنبه

۲۴/۲/۹۸

تغذیه استاندارد ضامن سلامت دانشجویان

چهارشنبه

۲۵/۲/۹۸

شورای صنفی جامع­ترین نهاد دانشجویی

پنج­شنبه

۲۶/۲/۹۸

خوابگاه دانشجویی درماه میهمانی خدا

جمعه

۲۷/۲/۹۸

خوابگاه دانشجویی نماد مشارکت و حضور دانشجویان در پویش بهار همدلی

وی، در ادامه اهم برنامه های هفته خوابگاهها را به شرح ذیل اعلام کرد:

بازدید هیئت رئیسه دانشگاه از خوابگاه های دانشجویی و نشست صمیمی با دانشجویان، محفل انس با قرآن کریم به همراه صرف افطاری در اماکن تفریحی، ارائه خدمات مشاوره ای، برگزاری کارگاه های آموزشی، اجرای برنامه های مختلف ورزشی، مسابقات متنوع فرهنگی، اکران فیلم، پانتومیم، اردوی زیارتی و تفریحی،برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان، توزیع شیرینی، تقدیر از همکاران شاغل در خوابگاه ها، تقدیر از اتاقهای نمونه خوابگاهی و... می باشد.

دکتر "مهدی قربانیان" تصریح نمود: هفته خوابگاه ها فرصتی برای رسیدگی بهتر و بیشتر مسئولین دانشگاه نسبت به خوابگاه ها است و بررسی وضعیت خوابگاه ها و پیگیری مشکلات و خواسته های دانشجویان خوابگاهی مهمترین اولویت برنامه های این دانشگاه در طول این هفته است.

شایان ذکر است، مدیر دانشجویی از دانشجویان عزیز برای شرکت گروهی و پرنشاط در برنامه های هفته خوابگاه‌ها دعوت کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.