یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

پویش ملی بهار همدلی یک حماسه عظیم ملی است/جشن متفاوتی را به مناسبت هفته خوابگاه خواهیم داشت

د ع دز

دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اشاره به پیوستن به پویش ملی همدلی، گفت: توزیع سیمکارت رایگان، ارائه خدمات رایگان داندان پزشکی، برگزاری جشنواره غذا و ... از اقدامات این دانشگاه در هفته خوابگاه‌های دانشجویی است.

به گزارش مفدا دزفول، همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و هفته خوابگاه‌ها دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در مصاحبه با خبرنگار مفدا به ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه‌های شورا در این هفته پرداخت.

"کامین خاجوی" ضمن تبریک هفته خوابگاه‌ها، دانشجویان را با ارزش‌ترین داشته‌های دانشگاه دانست و بیان کرد: از زمانی که به عنوان عضو و سپس دبیر شورای صنفی انتخاب شدم همواره تلاش خود را جهت رفع و بهبود مشکلات دانشجویان قرار داده ام. گاها از زمان شخصی و استراحت خود کم کردم؛ اما آن را هیچگاه منت تلقی نکرده بلکه انجام وظیفه می دانم.

دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اشاره به شعار هفته خوابگاه‌ها "خوابگاه دانشجویی، نماد اتحاد ملی در بهار همدلی"، ایثار از خود گذشتگی و همدلی را در کشور کلید حل بحران‌ها عنوان کرد و افزود: پویش بهار همدلی یک حماسه عظیم ملی است که نشان می دهد فرهنگ کمک به همنوع تا چه میزان در ایرانیان نهادینه شده است؛ از این روی شورای صنفی با افتخار اعلام می دارد که به پویش بار همدلی پیوسته است.

وی در واکنش به پرسش خبرنگار مفدا دزفول در خصوص عملکرد خود و شورای صنفی تشریح کرد: یکی از اقداماتی که طی سه سال مدت حضورم در شورا انجام داده ام ایجاد روحیه تیمی و تحکیم کار منسجم میان اعضای هر یک از کمیته ها بوده است که دستاورد آنرا می توان در افزایش کارایی آنها دید. چیزی که پیش تر جدی گرفته نمی شد و اغلب فعالیت ها بصورت فردی و شخص محور بوده است.

خواجوی مهیا نمودن زیرساخت های لازم برای بهبود اینترنت خوابگاه ها به همت مدیریت دانشجویی، افزایش مدت زمان اتصال به اینترنت دانشجویان در خوابگاه را از اهم موارد انجام شده در این زمینه قلمداد کرد.

این عضو شورای صنفی گفت: در بحث حمل و نقل تعداد دو سرویس به ساعات رفت و برگشت سرویس ها اضافه شد. همچنین سرویس‌هایی جهت تسهیل عبور و مرور دانشجویان کارآموز در سطح شهر اختصاص داده شده است و نیز رفت آمد سرویس‌های سالن ورزشی و کلاس‌های تربیت بدنی را بر اساس برنامه منظم شده است.

وی همچنین راه اندازی بوفه برای خوابگاه خواهران و تعویض ظروف استیل سالن غداخوری دانشجویی به ظروف چینی را از دیگر اقدامات شورای صنفی برشمرد.

خواجوی در تصریح برنامه‌های اجرایی در هفته خوابگاه ها اذعان کرد: طی این هفته برنامه سینما و پارک ویژه دانشجویان دختر و پسر در دو روز مجزا، توزیع سیمکارت رایگان، ارائه خدمات رایگان داندان پزشکی، برگزاری جشنواره غذا و برگزاری جشنی خاص و متفاوت از اهم برنامه های ما خواهد بود.

دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: باید تشکر ویژه ای نیز از مدیریت محترم دانشجویی دانشگاه بابت پیگیری مشکلات دانشجویان داشته باشم که به محض بروز مشکل و درخواست از جانب شورا، در کمترین زمان ممکن در صورت قابل اجرا بودن اقدامات لازم صورت میگیرد.

کامین خواجوی در پایان اظهار کرد: اکنون شورای صنفی از احترام و اهمیت ویژه ای میان دانشجویان برخوردار است؛ جایگاه خود را در دانشگاه یافته است و لگو و شناسه جدید دارد. امیدواریم بتوانیم این روند صعودی را که از دوره های قبل آغاز شده است در آینده حفظ کنیم و شوراهای آتی نیز ادامه دهنده این روند رو به رشد باشند

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.