شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶

نفرات برتر بخش معارف قرآنی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی گلستان معرفی شدند

اطلاعیه مهم بخش آوایی مرحله دانشگاهی بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت

مرحله دانشگاهی بخش معارف قرآنی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا، در این آزمون که در روز سه شنبه مورخ  ۲۷فروردین ماه و همزمان با کلیه دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سالن همکف مجموعه آموزش عالی فلسفی دانشگاه صورت گرفت، اساتید، دانشجویان و کارکنان در رشته های مختلف بخش کتبی قرآن و عترت به رقابت پرداخته و نفرات برتر جهت شرکت در مرحله نهایی که در ۸  مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد گردید، معرفی شدند

*اسامی نفرات برگزیده بخش معارف و سیره معصومین(ع) بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور*

ردیف

بخش مسابقه

نام و نام خانوادگی

رشته تحصیلی

۱

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

نفر اول: پریسا رفیق

دندانپزشکی

۲

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

نفر دوم: بهناز راحتی جعفرآباد

پزشکی

۳

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

نفر سوم:  فاطمه غفاری ساروی

پزشکی

۴

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

راه یافته به مرحله کشوری: لیلا چوپانی

پرستاری

۵

رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

راه یافته به مرحله کشوری: زهرا کمیزی

علوم آزمایشگاهی

۶

رشته حفظ موضوعی قرآن کریم

نفر اول: سحر اردلان خالص

دکترای تخصصی ژنتیک

۷

رشته حفظ موضوعی قرآن کریم

نفر دوم: علی خادمی

پزشکی

۸

رشته حفظ موضوعی قرآن کریم

نفر سوم: مهدیس رجبعلیان

پزشکی

۹

رشته حفظ موضوعی قرآن کریم

راه یافته به مرحله کشوری: ایمان شهابی نسب

پزشکی

۱۰

رشته سیره معصومین

نفر اول: سیمین پورمند

پرستاری

۱۱

رشته سیره معصومین

نفردوم: جواد دلک آبادی

دندانپزشکی

۱۲

رشته سیره معصومین

نفر سوم: فریبا اسمعیل مشرفی

پزشکی

۱۳

رشته مفاهیم نهج البلاغه

نفر اول:  فائزه غفوری مظفرآبادی

هوشبری

۱۴

رشته مفاهیم نهج البلاغه

نفر دوم:   مصطفی سرعتی

هوشبری

۱۵

رشته پرسمان قرآنی

نفر اول:  خانم سمیرا زارع

بهداشت عمومی

۱۶

رشته پرسمان قرآنی

نفر دوم:  خانم معصومه محسنی فر

بهداشت عمومی

۱۷

رشته احکام پزشکی

نفر اول: محدثه قدیمی

پزشکی

۱۸

رشته احکام پزشکی

راه یافته به مرحله کشوری: عرفان محمدشفیع

پرستاری

۱۹

رشته احکام پزشکی

راه یافته به مرحله کشوری: آقای علی قائمی

پرستاری

۲۰

رشته احکام پزشکی

راه یافته به مرحله کشوری: فائزه قربانی

بهداشت محیط

۲۱

رشته احکام پزشکی

راه یافته به مرحله کشوری: فائزه عامریان

بهداشت محیط

۲۲

رشته احکام پزشکی

راه یافته به مرحله کشوری: محمدرضا علیدوست

پزشکی

۲۳

رشته آشنایی با صحیفه سجادیه

راه یافته به مرحله کشوری: فاطمه شعبان زاد

بهداشت محیط

۲۴

رشته سبک زندگی قرآنی

نفر اول:  سوده تیموری

هوشبری

۲۵

رشته آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)

نفر اول: ایمان زارعی ثانی

دندانپزشکی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.