یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

اسامی برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام شد

اعلام اسامی نفرات برتر بخش آوایی مرحله دانشگاهی بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت استادان ،کارکنان و دانشجویان

اسامی برگزیدگان بخش کتبی و شفاهی جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام شد.

به گزارش مفدا بابل؛ اسامی برگزیدگان بخش معارف قرآنی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بابل به شرح زیر اعلام شد:

اسامی برگزیدگان بخش معارف قرآنی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت:

رتبه کسب شده

استاد/ کارمند/ دانشجو

رشته شرکت در جشنواره

نام و نام خانوادگی

ردیف

اول

دانشجو

پرسمان قرآنی

خانم غزاله مومنی

۱

اول

دانشجو

آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

خانم فاطمه محمدی

۲

دوم

دانشجو

ترجمه و تفسیر

خانم مریم قانع

۳

سوم

دانشجو

ترجمه و تفسیر

آقای مصطفی راضی

۴

اول

دانشجو

آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه

خانم مریم یوسفی

۵

دوم

دانشجو

نهج البلاغه

آقای احمد عیدی پور

۶

اول

دانشجو

آشنایی با سیره معصومین

آقای محمدعلی قاسمی درزی

۷

اول

دانشجو

احکام

خانم زهرا شریفی

۸

اول

دانشجو

احکام

خانم فاطمه السادات عمادی مجد

۹

دوم

دانشجو

احکام

خانم فاطمه عموزاده

۱۰

سوم

دانشجو

احکام

آقای سید محمد رحمانی

۱۱

اول

دانشجو

حفظ موضوعی قرآن کریم

خانم نگین میزانگیر

۱۲

اول

دانشجو

آشنایی با احادیث اهل بیت

خانم سیده فاطمه حسینی شیروانی

۱۳

اول

دانشجو

سبک زندگی اسلامی

خانم نسیبه آقابراریان

۱۴

اول

استاد

احکام

خانم دکتر فاطمه باکویی

۱۵

اول

استاد

سبک زندگی اسلامی

خانم دکتر فرشته بهمنش

۱۶

اول

استاد

آشنایی با احادیث اهل بیت

آقای دکترسیدحسین حمیدی

۱۷

اول

استاد

نهج البلاغه

خانم دکتر هاجر ادیب راد

۱۸

اول

)EDCکارمند(

احکام

خانم محبوبه سلطانی

۱۹

دوم

کارمند(مرکز فاطمه الزهرا)

احکام

خانم فائزه غفرانی

۲۰

سوم

کارمند(بیمارستان روحانی)

احکام

خانم سنا مهدوی

۲۱

اول

کارمند(بیمارستان روحانی)

آشنایی با احادیث اهل بیت

خانم معصومه حاجی زاده

۲۲

اول

کارمند(اورژانس ۱۱۵)

احادیث اهل بیت

آقای امین طاهری

۲۳

اول

کارمند(بیمارستان شهید بهشتی)

ترجمه و تفسیر قرآن کریم

خانم میترا عمواقلی طبری

۲۴

دوم

کارمند(بیمارستان شهید بهشتی)

ترجمه و تفسیر

آقای بیژن نوری

۲۵

اول

کارمند(بیمارستان امیرکلا)

سبک زندگی اسلامی

خانم سمیه شیرکش

۲۶

دوم

کارمند(دانشگاه)

سبک زندگی

خانم سمیه حسن پور

۲۷

سوم

کارمند(بیمارستان شهید رجایی بابلسر)

سبک زندگی

خانم سیده طیبه منصوری

۲۸

اول

کارمند(دانشگاه)

نهج البلاغه

خانم دکتر زینب غلام نیا

۲۹

دوم

کارمند(معاونت بهداشتی)

نهج البلاغه

خانم خدیجه مهدی پور

۳۰

اول

کارمند(بیمارستان روحانی)

سیره معصومین

خانم فاطمه بیگم عباسی

۳۱

اول

کارمند(بیمارستان امیرکلا)

صحیفه سجادیه

خانم خدیجه عباسی

۳۲

دوم

کارمند(بیمارستان امیرکلا)

آشنایی با نهج البلاغه

فاطمه قربانی

۳۳

اول

کارمند(بیمارستان امیرکلا)

پرسمان قرآنی

سیده فاطمه مظفر پور

۳۴

اسامی برگزیدگان بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت :

رتبه کسب شده

استاد/کارمند/دانشجو

رشته شرکت در جشنواره

   نام و نام خانوادگی 

ردیف

اول

دانشجو

قرائت ترتیل

آقای رضا توحیدی

۱

اول

کارمند

قرائت ترتیل

آقای عبدالحمید تقی بائی

۲

اول

دانشجو

قرائت تحقیق

آقای حسین بابایی

۳

اول

کارمند

قرائت تحقیق

آقای اصغر کیانژاد

۴

اول

دانشجو

حفظ ۵ جزء

آقای محمدحسین تیغی

۵

دوم

دانشجو

ترجمه خوانی

آقای مسعود رضایی

۶

اول

استاد

دعا ومناجات خوانی

خانم دکتر فرشته بهمنش

۷

اول

دانشجو

حفظ کل قرآن

خانم مهدیه ابوالحسنی

۸

اول

دانشجو

حفظ ۱۰ جزء

خانم زینب غلامی

۹

اول

دانشجو

حفظ ۵ جزء

خانم سیده فاطمه حسینی شیروانی

۱۰

اول

کارمند

قرائت ترتیل

خانم سیده فاطمه صادق نیا

۱۱

اول

دانشجو

قرائت تحقیق

خانم فاطمه گلچوب

۱۲

اول

دانشجو

حفظ ۱ جزء

خانم معصومه پیاده کوهسار

۱۳

اول

کارمند

حفظ جزء سی

خانم شهربانو گلی خطیر

۱۴

اول

کارمند

ترجمه خوانی

خانم سیده فاطمه مظفرپور

۱۵

دوم

دانشجو

ترجمه خوانی

خانم محدثه سلطانی

۱۶

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.