یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸

انتخابات شوراهای صنفی و آموزشی دانشجویان علوم پزشکی شیراز برگزار شد

انتخابات شوراهای صنفی

انتخابات شوراهای صنفی و آموزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور بیش از ۳۰۰۰ شرکت کننده برگزار شد.

به گزارش مفدا شیراز، مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اعلام این خبر گفت: بر اساس دستورالعمل اجرائی وزارت متبوع، انتخابات شوراهای صنفی و آموزشی دانشجویان این دانشگاه در ۱۸ واحد برگزار شد.

سید مجتبی میرابراهیمی ادامه داد: از میان ۳۰ واحد مختلف که می بایست انتخابات شوراهای صنفی و آموزشی در آنها برگزار می گردید، تعداد کاندیداهای ۱۸ واحد به حد نصاب رسید که این انتخابات در همان واحدها برگزار شد.

میرابراهیمی با اشاره به این موضوع که تمامی مراحل این انتخابات بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه انجام گردید، اظهار داشت: با پایان اخذ آراء، تایید روند انتخابات و معرفی افراد منتخب، شوراهای صنفی و آموزشی در هر ۱۸ واحد یاد شده تشکیل گردید.

وی افزود: انتخابات دور دوم در ۱۲ واحد دانشگاه که تعداد کاندیداهای آن به حد نصاب نرسیده است، در روز ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و در اسرع وقت با ابلاغ اسامی برگزیدگان این همه پرسی، شوراهای آن واحدها نیز آغاز به کار خواهند نمود.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه ادامه داد: در مجموع، تعداد ۳۱۸۵ نفر دانشجو در این انتخابات الکترونیک شرکت نموده اند و انتظار می رود که همه پرسی ۳۱ اردیبهشت نیز با استقبال خوب دانشجویان مواجه گردد.

شوراهای صنفی و آموزشی دانشگاه های کشور، بر اساس قوانین موجود با رای مستقیم دانشجویان هر دانشگاه تشکیل و به مدت یک سال به کار خود ادامه خواهد داد.

برای دیدن اسامی نفرات منتخب، اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.