چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۵

میراث ماندگار

حسین خانی پیرمرد حامی سلامت

حسین خانی

حسین خانی پیرمرد سرابی می باشد که با کمک های خود قدم مهمی در حوزه فرهنگ سازی برای حمایت از طرح های حوزه سلامت و بهداشت برداشته است.

به گزارش مفدا سراب،مال و فرزندان، آرایش و زیور زندگی دنیا هستند، ولی اعمال شایسته پایدار نزد پروردگارت از جهت پاداش بهتر و ازلحاظ امید داشتن به آن‏ها نیکوتر است

انسان منوّر به نور ایمان و متدیّن به مسائل الهی و دارنده قلب سلیم و عارف به معارف الهیه و عامل به دستورهای حق‌تعالی، بدون شک برخوردش با مال برخوردی صحیح و الهی است و مال برای او خیروخوشی و عامل سعادت و وسیله نیک‏بختی و صداقت است.

در سلسله گزارش‌هایی با عنوان میراث ماندگار به معرفی خیران نیکو سرشتی خواهیم پرداخت که در حوزه سلامت و بهداشت جامعه منشأ خدمت و خلق آثار ماندگار شده اند،در نخستین گزارش با حاج حسین‌خانی به گفتگو می‌نشینیم:

نامش حاج حسین است و فامیلی‌اش خانی؛اصالتاً متعلق به روستای رازلیق ،۸6سال سن دارد و دارای ده فرزند.؛او میراث‌های ماندگاری بسیاری از خود برجا گذاشته در سراب و کرج و ....

در احداث بخش‌های سی‌سی‌یو و آی سی یو بیمارستان و نیز سی‌تی‌اسکن و بخش درحال‌توسعه؛ به گفته مسئولان مربوطه؛ حداقل 3میلیارد ریال همیاری مالی کرده ، پس می‌توان به جرات گفت بخش اعظم این ساختمان‌های عام‌المنفعه میراث ماندگار اوست که تا قیام قیامت منشأ خیروبرکت برای او خواهد شد...

سی‌تی‌اسکن سراب بخشی از میراث ماندگارش

این خیر نیکوکار و مرد ماندگار سرابی که ساکن شهر کرج است در گفتگو با مفداسراب گفت: شادمان است و شکر گذار که توفیق آن را داشته که مال و منان خود را درراه امور عام‌المنفعه خرج کند.

او اظهار کرد: به‌جای برج‌سازی و ساختمان‌سازی به امورات خیریه رو آورده است.

حاج حسین‌خانی در مورد منابع درآمدی‌اش ابراز داشت: خداوند برکت داده و منابع مالی‌اش از اداره چند واحد تولیدی محصولات غذایی در کرج تأمین می‌شود.

این مرد خوش‌نام و خیراندیش سرابی که کهولت سنی‌اش مانع از کم شدن روحیه نشاط و کاری‌اش نشده ،در بیان احساس خود تصریح کرد: با مشاهده اینکه کمک‌های او توانسته باری از دوش عامه مردم بردارد احساس لذت بخشی دارد و از درگاه الهی قبولی این خیرات را مسئلت می‌کند.

گفتنی است راه رازلیق به مشکین شهر قسمت اعظمش با کمک های این مرد خیر صورت گرفته است 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.