یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶

بازدید اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی زابل از خوابگاه دانشگاه

زابل

به مناسبت آغاز هفته خوابگاه‌ها رئیس اداره امور خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی زابل به همراه مسؤولان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از خوابگاه پسرانه دارالولایه بازدید و جهت رفع موانع و مشکلات مطرح شده خوابگاه، به دانشجویان قول مساعد دادند.

به گزارش مفدا زابل، این بازدید  ۲۱ اردیبهشت ماه در نمازخانه خوابگاه پسرانه دارالولایه برگزار شد.

در این جلسه "دکتر افشاری" ضمن خوش آمدگویی مسائل و مشکلات خوابگاه‌های دانشجویی را مطرح و "دکتر ادیبا" معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه برای رفع این موانع و مشکلات به دانشجویان قول مساعدداد.

در ادامه اعضای شورای صنفی و سایر دانشجویان درخواست ها، مشکلات، نقاط ضعف و قوت‌هایی که در خوابگاه ها وجود دارد را بیان کردند.

"مهندس حمید بارانی" قائم مقام رئیس در امور مشارکت های اجتماعی دانشگاه که در این جلسه حضور داشت، خاطرنشان کرد دانشگاه همراه و یاور دانشجویان است و هیچوقت دانشجویان نباید احساس کنند که دانشگاه در مقابل آنهاست و از هر تلاشی برای رفع مشکلات دانشجویان دریغ  نخواهند کرد.

در ادامه رئیس اداره امور خوابگاه‌ها از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده و همچنین نواقصی که در خوابگاه‌ها وجود دارد سخن گفت که با قول مساعد هیئت رئیسه همراه بود.

در پایان نیز اعضای هیأت رئیسه دانشگاه از قسمت های مختلف خوابگاه بازدید کردند و دانشجویان رو در رو مسائل و مشکلات خود را با مسئولین دانشگاه در میان گذاشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.