یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۱

دکتر عمارلو معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

تلاش می کنیم خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تجمیع شوند

نشست خبری هفته خوابگاه زنجان

نشست خبری معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان صبح امروزیکشنبه 22 اردیبهشت در دفتر معاونت فرهنگی برگزار شد و طی آن دکتر عمارلو از لزوم تجمیع خوابگاه ها در محوطه پردیس و احتمام توجه ویژه به این موضوع سخن گفت.

به گزارش مفدا زنجان در این نشست که به مناسبت هفته خوابگاه ها برگزار شد دکتر عمارلو با بیان مناسبت ها و برنامه هایی که معاونت فرهنگی و امور دانشجویی در این هفته دارد اختصاص داد وعمده ی تلاش های مجموعه را رفع موانع و مشکلات موجود دانشجویان در بخش های مختلف خوابگاهی برشمرد.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی با اشاره به اقدامات خیرین در حوزه های مختلف بخصوص خیرین زنجانی که در حوزه سلامت از پیشگامان کشور هستند ابراز امیدواری کرد که مشکلات و چالش های پیش رو را به سمتی هدایت شود که در این زمینه نیز یاری کنند و خواستار فعالیت و مشارکت خیرین در احداث خوابگاه شد .وی گفت با توجه به اینکه زمین در اختیار دانشگاه و در داخل پردیس برای ساخت خوابگاه وجود دارد لذا گام مهمی در این راه برداشته شده است و مجموعه دانشگاه علوم پرشکی درصدد است تا با تکیه بر امکاناتی که در اختیار دارد و همراهی و مشارکت خیرین در کمترین زمان ممکن تجمیع خوابگاه ها را ممکن کند.

دکتر عمارلو با تاکید بر اینکه تجمیع خوابگاه ها از هرجهتی می تواند به سود مجموعه باشد چه از جهت تهیه امکانات و چه به لحاظ دسترسی های ساده تر برای ساکنین و همچنین ارائه خدمات مطلوب تر در فضای تجمیع شده در داخل پردیس از مزایای تجمیع خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی است که این مجموعه به دنبال تحقق آن است.

دبیر شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زنجان درخصوص برنامه های در دست اقدام و اجرا شده از سوی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی مطابق با شعار هر روز توضیحات خود را ادامه داد. وی از جمله این اقدامات به عناوین روزهای هفته خوابگاه اعم از: ترویج مهارت زندگی سالم در بین دانشجویان، ورزش – سلامتی و نشاط، پرورش ابعاد گوناگون دانشجو با مشارکت در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی، تغذیه استاندارد ضامن سلامتی دانشجویان، شورای صنفی جامع‌ترین نهاد دانشجویی، خوابگاه دانشجویی در ماه میهمانی خدا و خوابگاه دانشجویی نهاد مشارکت و حضور دانشجویان در پویش‌های همدلی اشاره کرد.

در انتهای این جلسه خبرنگاران حاضر پرسش های خود از معاون فرهنگی و امور دانشجویی در خصوص اقدامات و برنامه های این معاونت در زمینه برنامه ها و فعالیت های اعلام شده را مطرح کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.