دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷

به مناسبت هفته خوابگاه‌ها؛

یک سالن ورزشی در خوابگاه شهید آوینی دانشگاه علوم پزشکی زنجان افتتاح شد

افتتاح سالن ورزشی خوابگاهی زنجان

در دومین روز از هفته خوابگاه‌ها که به نام "ورزش، سلامتی و نشاط" نام‌گذاری شده است دانشگاه علوم پزشکی زنجان با افتتاح یک سالن ورزشی در خوابگاه خواهران شهید آوینی این دانشگاه همراه شد.

به گزارش مفدا زنجان، صبح یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه دانشجویان ساکن خوابگاه شهید آوینی دانشگاه علوم پزشکی زنجان صاحب یک سالن ورزشی در داخل این مجموعه خوابگاهی شدند.

این سالن با حضور "دکتر سرداری" جانشین رئیس دانشگاه و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی، "دکتر عمارلو" معاون فرهنگی و امور دانشجویی، دکتر دادخواه؛ رئیس کمسیون فرهنگی شورای شهر و دکترشعبانی؛ رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری، رئیس سازمان ورزش و جوانان شهرستان زنجان و جمعی دیگر از مسئولان دانشگاه افتتاح شد.

دکتر عمارلو در جلسه نشست خبری که پیش از این مراسم افتتاح برگزار شد، در خصوص این برنامه با اشاره به ضرورت توجه به ورزش، سلامت و نشاط در بین دانشجویان گفت: روز دوم این هفته به نام ورزش، سلامتی و نشاط نام‌گذاری شده است.

وی افزود: با توجه به کم بودن نشاط و افزایش افسردگی در بین جوانان، برنامه‌های نشاط ‌آوری را در خوابگاه‌ها باید اجرا کنیم، در هر خوابگاه با توجه به محدودیت‌های موجود باید برای نشاط دانشجویان با کمک واحد تربیت‌بدنی و سایر بخش‌ها اتاق ورزشی ایجاد کنیم».

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه در مراسم افتتاح این سالن گفت: «در راستای نشاط دانشجویان با کمک واحد تربیت‌بدنی جشنواره مسابقات ورزشی داخل خوابگاهی در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود که هدف این جشنواره اشاعه تحرک و نشاط بین خوابگاهی است که با افتتاح این سالن امیدواریم به تحقق این هدف نزدیک شویم».

عمارلو از مسئولان حاضر در این مراسم درخواست کرد که امکانات لازم ورزشی را برای ساکنان این خوابگاه دانشجویی و بخصوص خوابگاه های خواهران که برای ایجاد فضای پرتحرک و نشاط آور محدودیت هایی دارند تا جایی که مقدور است فراهم کنند و هر یک از حاضرین در حوزه اختیارات خود قول مساعدت و همکاری دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.