دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۷

به مناسبت هفته خوابگاه ها و تلاقی آن با هفته هلال احمر

محل استقرار کانون دانشجویی هلال احمر دردانشگاه افتتاح شد

افتتاح کانون دانشجویی هلال احمر زنجان

صبح روز یکشنبه 22 اردیبهشت دکتر عمارلو؛ معاون دانشجویی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان و مهندس شهرام میرزایی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر و جمعی دیگر از مسئولین محل های استقرار کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی افتتاح و در اختیار دبیر این کانون قرار گرفت.

به گزارش مفدا زنجان هفته خوابگاه ها در دانشگاه علوم پزشکی فرصتی بود تا با تقارن و همزمانی آن با هفته هلال احمر، کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه علوم پزشکی فعالیت های خود را با استقرار در دو محل،  که در اختیار این کانون در خوابگاه و دانشکده قرار گرفته است آغاز کند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در این مراسم باتاکید بر اهمیت پرورش ابعاد گوناگون دانشجویان و مشارکت در فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی، تاکید کرد: «با توجه به اینکه روز سوم این هفته به نام پرورش ابعاد گوناگون دانشجویان و مشارکت در فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی نام‌گذاری شده است. امر مشارکت اجتماعی همیشه به‌عنوان یک دغدغه به‌شمار می‌رود، و این امر نه تنها در ابعاد سیاسی، بلکه باید در ابعاد دیگر مانند بشر دوستی و کمک به همنوعات دیده شود و این موضوع در مشارک با فعالیت های جمعیت هلال احمر به خوبی میتواند متجلی شود.

وی افزود: «علاوه بر این فردا که مناسبت روز سوم هفته خوابگاه ها است از جمله کارهایی که به صورت نمادین در این روز انجام می‌شود مسابقه "اتاق نمونه" است.»

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.