دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱

نتایج آزمون‌های بخش کتبی بیست وچهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در مرحله دانشگاهی علوم پزشکی فسا اعلام شد

نتایج کتبی فسا

مرحله مقدماتی یا دانشگاهی آن در ۹ رشته شامل رشته های احادیث اهل بیت(ع)، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن، آشنایی با سیره معصومین(ع)، احکام، حفظ موضوعی قرآن  کریم، سبک زندگی قرآنی، مفاهیم صحیفه سجادیه، مفاهیم نهج البلاغه، پرسمان قرآنی برگزار شد.

به گزارش مفدا فسا، آقای علی اکبر رشیدی سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام این خبر گفت: آزمون‌های بخش کتبی بیست وچهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می‌شود که مرحله مقدماتی یا دانشگاهی آن در ۹ رشته شامل رشته های احادیث اهل بیت(ع)، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن، آشنایی با سیره معصومین(ع)، احکام، حفظ موضوعی قرآن  کریم، سبک زندگی قرآنی، مفاهیم صحیفه سجادیه، مفاهیم نهج البلاغه، پرسمان قرآنی برگزار شد.

وی ادامه داد: در مجموع ۶۱۲ نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در بخش کتبی بیست وچهارمین جشنواره قرآنی ثبت نام نمودند.

گفتنی است، دانشگاهیان برگزیده، طبق سهمیه اعلام شده به بخش نهایی جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، که  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در تاریخ ۸ مرداد ماه سال جاری برگزار می شود، اعزام خواهند شد.  

اسامی برگزیدگان بخش کتبی بیست وچهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در مرحله دانشگاهی به شرح ذیل است:

نتایج بخش کتبی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت اساتید

رشته

نام و نام خانوادگی

رتبه

احکام

سعیده جعفر زاده

اول

طاهره بهرامی

دوم

آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)

زهره ماکولاتی

اول

آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

افسانه قاسمی

اول

علی مروج

دوم

محسن گوهری نیا

سوم

آشنایی با سیره معصومین(ع)

صدیقه قاسم پور

اول

شمسی نور پیشه

دوم

آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه

شهناز کریمی

اول

زهرا مرادی

دوم

آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه

نجمه نامدار

اول

پرسمان قرآنی

زهرا شرفی

اول

ژیلا فریدونی

دوم

سبک زندگی اسلامی ایرانی

زهرا خیالی

اول

مصطفی بیژنی

دوم

حفظ موضوعی

نگار ورع

اول

علیرضا مولازاده

دوم

نتایج بخش کتبی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت کارکنان

رشته

نام و نام خانوادگی

رتبه

احکام

الهه یکتاپرست

اول

مهدی کریمی

دوم

فاطمه رعیت پیشه

سوم

آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)

عبدالرسول رسولی

اول

لیلا سهرابی

دوم

مجتبی خالقی

سوم

آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

سلماز دست منش

اول

فاطمه سادات رهنما

دوم

صدیقه زارع

سوم

آشنایی با سیره معصومین(ع)

سمیه ابوالقاسمی

اول

لیلا جمالی

دوم

زیبا مرادی کوچی

سوم

آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه

زهرا چریلو

اول

جمیله رضایت

دوم

آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه

محبوبه ابراهیمی کیا

اول

غزال غزنوی

دوم

مریم فیروزی

سوم

پرسمان قرآنی

لیلا صفار

اول

خدیجه خیراتی

دوم

روح اله ارشدی نژاد

سوم

سبک زندگی اسلامی ایرانی

آمنه عسکری زاده

اول

الهام گلشنی

دوم

لیلا مجیدی

سوم

حفظ موضوعی قرآن کریم

زینب قنبری

دوم

نتایج بخش کتبی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان

رشته

نام و نام خانوادگی

رتبه

احکام

نیلوفر عابدین پور

اول

علی رضا سحابی فرد

دوم

محمد شرفی

سوم

آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)

زهرا اسکندری

اول

سید محسن شیرانی

دوم

آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم

محمد برزگری

اول

علیرضا رحیمی

دوم

آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه

مریم حکمت

اول

کاظم حکمت

دوم

فائزه استوار

سوم

آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه

مهسا ثمن گویی

اول

سعید رحیمی

دوم

مهسا صمیمی

سوم

پرسمان قرآنی

مهسا صفار

اول

سبک زندگی اسلامی ایرانی

زهره نوح پیشه

اول

الناز محمدی

دوم

فاطمه اسماعیل زادگان 

سوم

حفظ موضوعی قرآن کریم

زهرا قائدی

دوم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.