دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

بهار همدلی/ دانشگاه علوم پزشکی اردبیل؛

خانواده کانون "زبان انگلیسی" دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با افتخار به "پویش ملی بهار همدلی" پیوستند

ستونه

دبیر کانون زبان انگلیسی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: سیل ٩٨ زندگی بسیاری از هموطنانمان را در استان‌های مختلف کشور تخریب کرده است اما سیل مهربانی و همدلی با هدف کمک به این عزیزان در سرتاسر کشور در جریان است.

سیمین ستونه در گفتگو با خبرنگار مفدا اردبیل در رابطه با "پویش ملی بهار همدلی" اظهار داشت: بحران اخیر سیل که بهار ٩٨ دامن گیر هموطنان عزیزمان در شهرها و استان‌های مختلف کشور شده است، زندگی بسیاری از این مردم را تحت تاثیر قرار داده و باری بر مشکلات این روزهای مردم کشور عزیزمان افزوده است.

وی گفت: در شرایط فعلی جامعه که مردم از بابت مسائل مختلف اقتصادی ملی و بین‌المللی تحت فشار هستند، وقوع چنین حادثه‌ای قطعا فشارهای مالی و روانی وارد بر آحاد مختلف جامعه را بیشتر خواهد کرد؛ همانطور که در صورت وقوع مشکلی برای یکی از اعضای خانواده‌مان احساس مسئولیت میکنیم و نهایت تلاش خود را در جهت رفع این مشکل بکار می‌گیریم، در جامعه و در قبال هموطنان سیل‌زده نیز مسئول هستیم.

دبیر کانون زبان انگلیسی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: سیل ٩٨، منازل بسیاری از هموطنانمان را در استانهای مختلف کشور تخریب کرده است اما سیل مهربانی و همدلی با هدف کمک به این عزیزان در سرتاسر کشور در جریان است.

ستونه تصریح کرد: پویش بهار همدلی نیز با همین هدف واحد در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با همکاری دانشجویان و دانشگاهیان ایجاد شده است؛ خانواده کانون "زبان انگلیسی" دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز با افتخار به این پویش پیوسته است و امید داریم شاهد همکاری حداکثری اعضای دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، در این پویش باشیم؛ نمیشود ساکن ماند و از نهاد و ارگان‌های مختلف انتظار کمک داشت، هر شخص و نهادی به عنوان یکی از اعضای جامعه وظیفه دارد در شرایط بحرانی در کنار هموطنان آسیب دیده باشد؛ ما نیز ازین قاعده مستثنا نیستیم و باید در حد توان از چنین پویش‌ها و حرکات دسته جمعی حمایت کنیم.

وی بیان کرد: مهم تر اینکه جریان سیل اخیر را علاوه بر بعد مالی از لحاظ روانی و عاطفی نیز بررسی کنیم و جهت حمایت روانی از هموطنان آسیب دیده به ویژه کودکان و نوجوانان تصمیمات مناسبی با همکاری سایر نهادهای جامعه اتخاذ کنیم.

به امید اینکه اقدامات هرچند جزئی ما در کنار هم به یک گشایش قابل قبول در مشکلات هموطنان سیل زده منجر شود؛ همانطور که گفته اند؛ آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.